Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Szanowni Państwo, drodzy użytkownicy showup.tv i showsu.org.
W polityce były nagrania w restauracji "Sowa i Przyjaciele"
a my mamy swoje taśmy z lokalu "Słodka i Przyjaciele".

Dlaczego zdecydowaliśmy sie ujawnić te nagrania Słodkiej?
Z kilku powodów.
Najpierw zaczniemy od formalnych.

Słodka zgłosiła sprawę na policję z różnych art. Kodeksu Karnego. Policja, jako organ do tego odpowiedni, rozpoczęła więc działania sprawdzające i wyjaśniające "w sprawie". W związku z powyższym została już wezwana jedna osoba na przesłuchanie i takie się odbyło. Nic takiego się w sumie nie stało, pomijając fakt, że dane tej osoby były pozyskane najprawdopodobniej od kogoś kto jej nienawidzi, hejtuje i stalczy. Czyli od stalkiera, czyli dane pozyskane bezprawnie i przekazane policji Sama osoba - jedna z transmitujących została natomiast wezwania bezcelowo, mylnie po z gruntu fałszywym zawiadomieniu Słodkiej.
Policja chciałaby pewnie przesłuchać kogoś jeszcze, ale nie ma danych. Taka rola policji i po prostu to robią.
Nie wiemy dokładnie co chce policja wyjaśniać, ale wiemy co na tym filmiku mówi Słodka. Otóż grozi śmiercią jednemu z użytkowników, że "zajebie", "zadźga" i chce, żeby trafił on na co najmniej 10 lat do więzienia. To oczywiście absurdalne pobożne życzenia. Jednak Słodka wypowiada tzw "Groźby karalne" które sa ścigane w KK art 190.

To nie wszystko. Słodka chce zadośćuczynienia jakiegoś. Jakiego? Trudno powiedzieć, ale pewnie chodzi o to, że ktoś ujawnił, że pracuje na kamerkach. Z drugiej strony, bardzo wyraźnie słychać, że wyznaje, że wszyscy wiedzą o jej na kamerkach, rodzina, znajomi – i absolutnie nie ma wpływu to na jej życie i jego jakość.
Po trzecie, padają tu bardzo brzydkie wyrazy w kierunku jednej z transmitujących, a całe zachowanie ma podłoże po prostu w chorych emocjach - "kurwa", "szmata" , "maglowanie pizdy na komendzie" itp
Więc zemsta za wyimaginowane coś, które nie ma żadnych podstaw w rzeczywistości. Więc pieniactwo – również karane. Bo takie składanie zawiadomień to jest awanturnictwo i pieniactwo i zajmowanie czasu policji.
Inny użytkownik twierdzi z kolei, że został wystalczony na portalu randkowym i nękany. Grożono mu zjawieniem się pod jego miejscem zamieszkania, napuszczaniem detektywów i innym smutnych panów. Padały tam różne inne propozycje i zarzuty. Czyli stalking i nękanie.
To już kilka artykułów z KK.

Inna sprawa. Już mniej formalna. Te nagrania – na razie prezentujemy pierwsze – pokazuja stan psychiczny Słodkiej. Nasilenie złych emocji, obwiniania całego internetu o swoje niepowodzenia życiowe – to już ociera się o stan chorobliwy.
Powstaje pytanie.Czy Słodka jest poczytalna? To już mogą i powinni sprawdzić biegli w badaniach zlecone przez organy ścigania.
W kolejnych nagraniach pokażemy następne groźby karalne oraz co najmniej dziwne zachowania.
Co do samej Słodkiej.
Pamiętaj, że czasem Karma wraca, pamiętaj, że prawie każda akcja niesie za sobą reakcję. Oskarżania niewinnych osób, w Twoim przypadku niesie wiele negatynych reakcji. Zajęły się tobą internetowe "karaczany", i pojawia się na Ciebie coraz więcej materiałów dowodowych, które moga byc wykorzystane przeciwko Tobie w sprawie właśnie przeciwko Tobie.
Nie mam żadnej konkluzji dla Ciebie Słodka. Jesteś dorosła i sama wpakowałaś się w to. Sama zaczęłaś nadawać na początku z pokazami erotycznymi, na portalu z kamerkami erotycznymi i zwyczajnie poronograficznymi. Chyba zdawałaś sobie sprawę, że tu nie ma osób z Kółka Różańcowego. Zaczęłaś wojnę prawie ze wszystkimi, można powiedzieć z INTERNETEM. Jaki widać cała sytuacja Cie przerosła i te kamerki i internet i ludzie z internetu.
Może jednak czas na refleksję, zmianę życia, odcięcie się od showup.tv i internetu.
Oskarżasz bezpodstawnie w jakimś, ślepym szale nienawiści. Sama prowokujesz chore sytuacje.
Opanuj się.
Bo kolejne nagrania czekają.
Prosimy komentujących o ostrożne i zrównoważone emocjonalnie wypowiadanie się w komentarzach.

Obrazek

Obrazek

Źródło: https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987
Awatar użytkownika
Kelner z Słodka & Friends
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brzydka_slodka987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: agent_007

No cóż, głupszego sposobu na przekreślenie swojego wielomiesięczniego spisku mającego na celu obalenie Foro i Bloga nie można chyba było sobie wymyślić - jeżeli policja, prokuratura albo sąd będą mieli jakiekolwiek wątpliwości co do tego, kto jest agresorem a kto ofiarą w tym konflikcie - wystarczy że obejrzą sobie tą taśme. Koniec, zaorane. A czy to koniec kariery Słodkiej na SU? Raczej nie, po prostu wytrąciła sobie jedyny i ostatni oręż z ręki - policje i sądy; i teraz będzie powoli dogorywać jak poprzednie hejterko-stalkierki na SU - Toxic i EE. I wygaśnie jak wulkan.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Dla swojego dobra powinna odejść z kamerek.Ostatnie transmisje wyglądały tak samo,toczenie wojen z całym światem,banowanie ,codzienne grożenie odejściem z portalu.Czasami coś tam pokusiła,ale skutecznie zniechęcała swoim pisaniem.Skoro wszyscy są tacy zli i nie opłaca jej się tam być (jak sama pisze) to jaki jest sens męczenia się dalej na kamerkach.Ciągnięcie transmisji w takim formacie jak obecnie nie ma najmniejszego sensu.Jedyne wyjście,dłuższa przerwa i powrót w którym skupi się na kuszeniu i normalnych rozmowach.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Słodka o jednej z transmitujących na którą złożyła zawiadomienie
i która już była złożyć wyjaśnienia.

Obrazek

Edit:
Warto dołączyć wypowiedź Słodkiej na transmisji u KOCUREK272, ze stycznia 2018, pod nickiem taka_sobie_slodka

Obrazek
Awatar użytkownika
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

brzydka_slodka987: a i tak zostaną odpowiedzialni za to wszystko, i tak, i tak
brzydka_slodka987: nieważne, bo kilka osób już policja ma i już są wzywane

brzydka_slodka987: wymyśliłam co ja zrobię ...
brzydka_slodka987: ... to też pójdzie pod to
brzydka_slodka987: tak samo reszta też pójdzie za to

Awatar użytkownika
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

co i gdzie było o niej publikowane, że już tak na noże poszła?
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Ja tam nie wiem czy pani Suodka sobie sprawę zdaje, ale pisanie... gadanie w internecie, że się zabije jest jak wkładanie sobie rozżarzonego pręta w dupę. Jeden, miły, uprzejmy, troskliwy obywatel zadzwoni na Los Milicios i ma pani dwa tygodnie przymusowej obserwacji w Choroszczy - to bez różnicy, czy to były żarty czy też nie... Ale chociaż nauczy się czegoś w życiu podczas obserwacji w zakładzie psychiatrycznym... Otwieranie okna za pomocą widelca może nie jest najbardziej przydatną umiejętnością w cywilu, ale na oddziale każdy musi to opanować.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Historia Slodkiej to podrecznikowy przyklad wspolczesniej "mlodej gniewnej" nastolatki, przekonanej ze swoja zajebistoscia wkrotce rzuci swiat na kolana.
Tymczasem swiat nie chce funkcjonowac tak jak ta nastolatka sobie wymyslila i brutalnie sprowadza ja na ziemie. Ta w odwecie zamiast pomyslec czy moze cos sama robi nie tak, zaczyna krucjatę zemsty i nienawisci przeciwko wszystkiemu i wszystkim.
W sumie to zaczyna mi jej byc zal, bo beka to beka, ale Slodka juz sie tak poplatala ze serio przydalby jej sie ktos bedacy dla niej autorytetem. Ktos kto by ja zmusil do rozpoczecia jakiejs terapii u psychologa a moze juz psychiatry. Bo to juz jest choroba psychiczna i bardzo bardzo serio to teraz pisze, ona naprawde potrzebuje leczenia.
Wlasciwie to niema co wiecej pisac. Kazdy kto zna historie wie jaka jest prawda.
Tak na rozsadek... oczywiscie zglosila cos na policje, w zasadzie to nawet niezbyt rozumiem co mogla zglosic ale niech jej bedzie. Policja jak to policja, zgloszenie jest to cos tam musza zrobic, posprawdzac itd. Jesli baaardzo sie zaangazuja to pewnie dotra i na to forum i tutaj tak naprawde problem bedzie miala ona. Caly jej watek to wlasciwie dowod na JEJ pieniactwo i prosby umeczonych userow zeby wrzucila na luz. Nie daj buku jeszcze zeby jakis policjant spedzil godzinke na jej transmisji gdzie panna glownie zajmuje sie obrazaniem ludzi. Teraz jeszcze ten film...
Tyle ze nic nie zrobimy. Panna zyje w swoich urojeniach i mocno w nie wierzy. Smutne i smieszne... ale jak sie nie smiac gdy "czlowiek z Irlandii" ma dostac 10 lat a jego dwaj wspolnicy pewnie co najmniej po 5... Gdzies to bylo ostatnio ze jakis pedofil za gwalt na nieletniej dostal 2 lata... wiec o czym my mowimy?
Drogi Panie Policjancie ;) jesli Pan tu kiedys zajrzy to polecam naklonic "poszkodowana" do jakiejs terapii psychologicznej, póki mloda, jeszcze ma czas stanac na nogi i zaczac funkcjonowac w normalnym swiecie.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

teraz będzie powoli dogorywać jak poprzednie hejterko-stalkierki na SU - Toxic i EE. I wygaśnie jak wulkan.

Niektóre z wulkanów usypiają tylko na jakiś czas, by ze zdwojoną siłą zaatakować, oj... jak ja będę cię teraz hejto-stalkować, oj, jak będę... :cool3:
Gdziekolwiek twoja wzmianka o mnie, tam wszędzie będziesz czuł mój gorący oddech na swoich plecach. :air_kiss:

Odnośnie tematu:

- Słodka widze dostała nową partię ubrań z kontenera Caritasu
- Takie sweterki to były modne... w sumie to chyba nigdy nie były
- Powiedziałem że są w internecie a nie że mam na dysku tępa cipo
- Kurwa caly świat pozwij o wszystko
- Co za tępa kurwa
- Nieogar jebany
- Jesteś po prostu niedojebanym odpadem
- Jak Hard naprawde byście pasowali do siebie
- Dwójka najbardziej niedojebanych ludzi w PL

Ciekawe, kto to napisał i ciekawe, czy jeśli Słodka, faktycznie nie wytrzymałaby ciśnienia i coś sobie zrobiła (nie komuś, bo wiadomo przecież, że to takie czcze gadanie z jej strony, nieprzemyślana taktyka obronna), to ktokolwiek z was miałby wyrzuty sumienia...
Już czuję te cyniczne komentarze, o tzw. słabych jednostkach.
E_E

E_E pisze:Ciekawe, kto to napisał i ciekawe, czy jeśli Słodka, faktycznie nie wytrzymałaby ciśnienia i coś sobie zrobiła (nie komuś, bo wiadomo przecież, że to takie czcze gadanie z jej strony, nieprzemyślana taktyka obronna), to ktokolwiek z was miałby wyrzuty sumienia...
Już czuję te cyniczne komentarze, o tzw. słabych jednostkach.

Wyrzuty sumienia? Zawsze przykro jak jakis czlowiek zrobi sobie krzywde ale Puska... jak zolnierz sie wybiera na misje do Afganistanu to raczej nie powinien byc zdziwiony ze tam strzelaja. SU i to forum to niekoniecznie jest miejsce dla kogos z miekka dupa. Nikt tez nikogo na sile ani tu ani tam nie trzyma. Mozna wyjsc i olac co akurat jej wielokrotnie sugerowano. Fajnie ze cytujesz jakies inwektywy ale przyznaj ze tutaj kazdy tak czasem obrywa, taki folklor lokalny. Tylko malo kto to traktuje powaznie. Twoj faworyt Ruger z Bengiem i Dzozefem praktycznie codziennie tak po sobie jada i jest ok. Zyjemy z tym. Inna sprawa ze tej pseudowojny nie rozpoczelo forum tylko Slodka... przynajmniej ja tak to widze.
I to nie jest kwestia "slabej jednostki" tylko tego ze nie kazdy powinien byc w miejscach w ktorych mu sie WYDAJE ze powinien byc... bo nie jest gotowy psychicznie, emocjonalnie, nie jest wystarczajaco dojrzaly, brakuje mu dystansu i poczucia wlasnej wartosci...
Ja po prostu nie rozumiem dlaczego ktos siedzi ciagle w towarzystwie ludzi ktorych szczerze nienawidzi, zyczy im jak najgorzej i nie potrafi wyjsc?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Dziewczyna się kwalifikuje do leczenia na zamkniętym oddziale psychiatrycznym.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

jay pisze:co i gdzie było o niej publikowane, że już tak na noże poszła?

Słodka wczoraj mówiła, że na karachanie zamieścili jej zdjęcia i dane,
które są nieaktualnie - zmieniła adres zamieszkania i numer telefonu.

brzydka_slodka987:
"Dobra, ale co mi zrobią, już dawno opublikowali moje dane i tak dalej.
Co?
No i tak wejdzie na niego policja, i tak, i tak.
No właśnie, że Ci powiem, że 3 osoby by weszły, ten, dały zawiadomienie na nich, więc wiesz, razem ze mną.
Niech robi tak dalej.
Nie.
No i dobrze. Wiesz co, co ja mam do stracenia. Ja Ci powiem tak. Ja za 2 miesiące stamtąd znikam. Pracę normalną mam, studia mam skończone, jeśli chodzi o firmę, no to firmę zamknęłam, więc on nawet nie wie gdzie ja teraz aktualnie przebywam, nie ma mojego aktualnego numeru i tak się skończyła jego władza. Nie wie gdzie jestem, nie wie nic o mnie i jaką miał władzę? Gównianą!
No teraz, no to niech sobie publikuje dalej i tak to wszystko jest nieaktualne.
...
No w sumie ja mam wyjebane, i tak wszyscy wiedzieli."
Awatar użytkownika
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

komin pisze:Wyrzuty sumienia? Zawsze przykro jak jakis czlowiek zrobi sobie krzywde ale Puska... jak zolnierz sie wybiera na misje do Afganistanu to raczej nie powinien byc zdziwiony ze tam strzelaja. SU i to forum to niekoniecznie jest miejsce dla kogos z miekka dupa. Nikt tez nikogo na sile ani tu ani tam nie trzyma. Mozna wyjsc i olac co akurat jej wielokrotnie sugerowano. Fajnie ze cytujesz jakies inwektywy ale przyznaj ze tutaj kazdy tak czasem obrywa, taki folklor lokalny. Tylko malo kto to traktuje powaznie. Twoj faworyt Ruger z Bengiem i Dzozefem praktycznie codziennie tak po sobie jada i jest ok. Zyjemy z tym. Inna sprawa ze tej pseudowojny nie rozpoczelo forum tylko Slodka... przynajmniej ja tak to widze.
I to nie jest kwestia "slabej jednostki" tylko tego ze nie kazdy powinien byc w miejscach w ktorych mu sie WYDAJE ze powinien byc... bo nie jest gotowy psychicznie, emocjonalnie, nie jest wystarczajaco dojrzaly, brakuje mu dystansu i poczucia wlasnej wartosci...
Ja po prostu nie rozumiem dlaczego ktos siedzi ciagle w towarzystwie ludzi ktorych szczerze nienawidzi, zyczy im jak najgorzej i nie potrafi wyjsc?

Doskonale wiemy o tym, że są tu dziewczyny pod specjalnym nadzorem. Nawet słowa krytyki napisać nie można, żeby nie narazić się na bana lub zajadły atak ich psów. Gdyby administracja traktowała wszystkich userów jednakowo, to byłaby tu zupełnie inna bajka.
Słodka nie jest doskonała, ani ja, ani inne, ale ktoś decyduje tu o tym, że niektóre traktuje się jak święte krowy i to nie jest na pierwszy rzut oka w porządku, a co dopiero jak się temu wszystkiemu bliżej i wnikliwiej przyjrzeć.
E_E

E_E pisze:Doskonale wiemy o tym, że są tu dziewczyny pod specjalnym nadzorem. Nawet słowa krytyki napisać nie można, żeby nie narazić się na bana lub zajadły atak ich psów. Gdyby administracja traktowała wszystkich userów jednakowo, to byłaby tu zupełnie inna bajka.

No są. Wiem, widzę. Tylko co z tego? W jakim Ty swiecie zyjesz? Wszedzie na swiecie jest czyjs folwark i musisz z tym zyc. W TVP mozna sobie bekrytycznie wychwalac PO i ganic PiS? a na odwrot w TVN? Tak porownujac to w internetach nadal masz wiecej wolnosci.
I jeszcze raz Ci powtarzam, te kilka osob z forum niema ZADNEGO wpywu na zycie innych, ani Twoje ani Slodkej ani nikogo. Opinia z tego forum niema tez zadnego znaczenia dla byc lub nie byc jakiejkolwiek modelki z SU bo stanowimy zaledie jakis promil ogladajacych. To Wy sobie wbilyscie do glowy ze jest inaczej. I ciagniecie gownoburze z 5-cioma osobami gdy tak naprawde na SU obserwuja was setki jesli nie tysiace. Zamiast po prostu wyjsc.
Sama dzisiaj na czacie przyznalas ze wchodzisz tu bo jakis tam zlepek literek napisal o Tobie cos niepochlebnego. Moge Ci jedynie wspolczuc ze siedzisz od lat obserwujac to forum tylko dla jakiegos anonimka z internetow bo Cie jego opinia urazila. Smutne.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Obojętnie czego byś nie napisał, nie zmienia to faktu, że sam mógłbyś przeznaczyć swój wolny czas na coś bardziej konstruktywnego niż uświadamianie mnie w jakim świecie żyję i jakie ciemne strony ma forum, SU, czy inny zaułek w internecie. Nie próbujesz mnie chyba także przekonać, że to co robi osoba "od taśm Słodkiej", jest zupełnie normalne, a ty komentując to z przekąsem, nie jesteś odrobinkę żałosny. Bez urazy.
Opinie tego, jak go nazywasz - anonimka, rażą mnie od prawie 4 lat, bo już tyle właśnie mija, odkąd zaczął tę krucjatę, najpierw wmawiając wszystkim, że jestem mężczyzną, przez co doprowadził do sporej nagonki na mnie, a później kontynuując ją, już tylko chyba dla zabawy. Dorosły facet w ten sposób się bawi, no tak, to wcale nie jest smutne.
E_E

Goscforum pisze:Dla swojego dobra powinna odejść z kamerek.Ostatnie transmisje wyglądały tak samo,toczenie wojen z całym światem,banowanie ,codzienne grożenie odejściem z portalu.Czasami coś tam pokusiła,ale skutecznie zniechęcała swoim pisaniem.Skoro wszyscy są tacy zli i nie opłaca jej się tam być (jak sama pisze) to jaki jest sens męczenia się dalej na kamerkach.Ciągnięcie transmisji w takim formacie jak obecnie nie ma najmniejszego sensu.Jedyne wyjście,dłuższa przerwa i powrót w którym skupi się na kuszeniu i normalnych rozmowach.

od_taaki pisze:Dziewczyna się kwalifikuje do leczenia na zamkniętym oddziale psychiatrycznym.

wywróżyliście opy :

Obrazek
goldie

E_E,
To samo widać po tobie.
Też robisz się już coraz to bardziej żałosna, podbijasz pod tematy i utożsamiasz się z byle jakimi osobami - byle tylko podbudować swoje chore ego.
Jesteś samym złem, i tylko wiecznie mącisz...
nie wróże Ci tu długiej kariery.
Wyjątkowo tutaj nie pasujesz, i nie, nie chodzi o odmienność zdań. Ty po prostu jesteś irytującą 40 letnią babą z nieustannym kijem w dupie co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn pisze:E_E,
To samo widać po tobie.
Też robisz się już coraz to bardziej żałosna, podbijasz pod tematy i utożsamiasz się z byle jakimi osobami - byle tylko podbudować swoje chore ego.
Jesteś samym złem, i tylko wiecznie mącisz...
nie wróże Ci tu długiej kariery.
Wyjątkowo tutaj nie pasujesz, i nie, nie chodzi o odmienność zdań. Ty po prostu jesteś irytującą 40 letnią babą z nieustannym kijem w dupie co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze.

Tak, masz rację kochanie, wszystko co piszesz, jest prawdą objawioną.
Żałosna, podbudowująca swoje chore ego, irytująca 40 letnia baba, z nieustannym kijem w dupie, co uważa, że jej zdanie na temat innych osób jest zawsze najwłaściwsze, mącące zło wcielone; i wiesz co? ... Ja z tym, kurdę, muszę żyć! To jest dopiero przejebane! Trochę współczucia, do licha!
Za to ty, jesteś chodzącym ideałem, tylko się nie potknij czasem, kiedy tak będziesz chodził z tym nosem zadartym aż do chmur.
I jeszcze coś... kiedyś tym pierdolamento, może byś kogoś przekonał, ale dziś już każdy widzi o co tu tak naprawdę "kaman". Możesz nawet napisać pracę magisterską na temat mojego zjebanego jestestwa i wiesz co... życzę ci powodzenia.
E_E

E_E pisze:Obojętnie czego byś nie napisał, nie zmienia to faktu, że sam mógłbyś przeznaczyć swój wolny czas na coś bardziej konstruktywnego niż uświadamianie mnie w jakim świecie żyję i jakie ciemne strony ma forum, SU, czy inny zaułek w internecie. Nie próbujesz mnie chyba także przekonać, że to co robi osoba "od taśm Słodkiej", jest zupełnie normalne, a ty komentując to z przekąsem, nie jesteś odrobinkę żałosny. Bez urazy.

Wiesz...ale my rozmawiamy o Tobie a nie o mnie. Ja nie mam problemu z tym forum, lubie ludzi ktorzy tu sa, jest to dla mnie jaks rozrywka, odreagowanie, odmozdzenie, Bo czasem tego potrzebuje. Ty nieznosisz tego miejsca a ciagle tu siedzisz, w dodatku na nielogu, czytasz i komentujesz na biezaco siedzac na kam.
Wiec prosze, nie martw sie o to jak spedzam swij wolny czas bo tak sie akurat sklada ze wolny to wlasnie nie spedzam w internetach, taka praca...rozumiesz.
Czesto komentuje "z przekasem" ale w tym watku niekoniecznie widze zebym tak zrobil.
E_E pisze:Opinie tego, jak go nazywasz - anonimka, rażą mnie od prawie 4 lat, bo już tyle właśnie mija, odkąd zaczął tę krucjatę, najpierw wmawiając wszystkim, że jestem mężczyzną, przez co doprowadził do sporej nagonki na mnie, a później kontynuując ją, już tylko chyba dla zabawy. Dorosły facet w ten sposób się bawi, no tak, to wcale nie jest smutne.

Puska... czyli jestescie siebie warci? Idealne dopasowanie? Dorosly facet i dorosla baba bawia sie w to samo? Tylko ze ja widze w nim trola ktory tak sie bawi a Ty sie tym przejmujesz.
Teraz to nawet moglbym zrozumiec Slodka... mloda, nie zna zycia, ma prawo popelniac bledy i byc naiwna, ale Ty dorosla kobieta?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Następna