wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

radosny26 pisze:Przecież to u niej normalne że nie dba o swoją prywatność. Wiadomo gdzie mieszka, jakim samochodem jeździ, teraz jeszcze wiadomo jaki hotel. Dla stalkera albo nieszczęśliwie zakochanego taki info to jak zaproszenie :?

Bo pani Paleta to jest niewinna, strachliwa dziewczynka... To jest zawodowa kurwa, prostytutka - codziennie z takimi dziwakami obcowała, doskonale wie jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach... Zresztą... Obcowała z Hardem i Spikelem.... Większych przy psycholi od nich nie ma... No może Robinek :whistle3: ... Żeby się zaniepokoiła to by musiał jej Freddy Krueger zapukać w drzwi.
Się o panią Pauline nie martwcie, poradzi sobie... Jak nie sama to karków naśle z odznakami, nie jednemu pałę polerowała i kajdankami się bawiła.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Parostatek ale ty masz zjebane życie że wszędzie musisz zostawić swój komentarz i oceniać kogoś...
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Najsliczniejsza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Karol27

Najlepszy pisze:Parostatek ale ty masz zjebane życie że wszędzie musisz zostawić swój komentarz i oceniać kogoś...

Serio? To Ty tez masz zjebane bo oceniasz parostatka? Przypominam tylko ze to jest forum, tu sie dyskutuje, wyraza opinie itd. Przeszkadza to nie wchodzisz i masz problem z glowy.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 354 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

Proszem pana ja posiadam wagoworkownice na podwórzu, jeszcze sobie tylko dobrą zgrzewarkę kupie i otwieram cebulowy biznes. Ale niech się pan panie Najlepszy nie martwi, pana komentował nie będę. I w jednym pan masz racje... U pani Pauliny nabiłem ponad 130 postów... Ja pierdole... Właśnie sam się zorientowałem... To jest jakieś, niech no policzę... pierkwadrat razy całka ze stu promili w niutonometrach na sekundę przez tuzin skrzynek z rabarbarem... równa się... multum liter... Że też moja klawiatura taki gwałt wytrzymała. Wszem i wobec panu Najlepszemu i forumowej gawiedzi obiecuje, że już w tym temacie nigdy się nie odezwę i Robinka pana naszego kangurzego obrażać nie będę. No może raz w roku dzięki magi świąt bożonarodzeniowych jak zwierze w Wigilię swego głosu udzielę.
Taki mi dopomóż Światowidzie Wszechmogący i Erosie skurwielu coś swą szczałom w penisa mego podniecenie trącił.
:catchase:
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Teraz na jej trans miałem okazję dokładnie obczaić ten pokój... Spa :laugh3: to hotel 3 gwiazdki w Poznaniu :D Pokoje od 139 zł
to żadna sieciówka, jest tylko jeden w Polsce więc nie ma mowy o pomyłce :)
Mógłbym nawet teraz podjechać :laughingnew: Paula zaprosisz na jakieś śniadanko ?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

dokladnie Poznan miasto doznan :D
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
asd123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: madd
Nick na ShowUp.tv:

Dobra, juz wiem :P Ramka :P sie nie dziwie ze internet kiepski, nie mozna miec wszystkiego. Jak juz wstawili jacuzzi do pokoju to za 250 zeta ze sniadaniem nie mozna oczekiwac cudow. I tak nieźle jak na te pieniadze.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Dobra, juz wiem :P Ramka :P sie nie dziwie ze internet kiepski, nie mozna miec wszystkiego. Jak juz wstawili jacuzzi do pokoju to za 250 zeta ze sniadaniem nie mozna oczekiwac cudow. I tak nieźle jak na te pieniadze.

za dużo dałem wskazówek :laugh3: i za późno edytowałem :laugh3: to jest zwykła wanna z hydro. Hotel ładny ale 3 gwiazdki to i net bez szału, raczej załatwiła sobie teraz mobilny.
Jutro będzie opuszczać hotel tylnymi drzwiami :laughingnew:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

Kurnaa serio Poznań ? Biorę 300zł wsiadam w autobus i jade :sarcastic:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Ja chciałem tylko powiedzieć, tak gwoli ścisłości w tym temacie że jestem najebany.
To by było na tyle, dziękuje za uwagę.

Ps. Sporo trudu mnie kosztowało napisanie tego poprawnie wiec doceńcie wyznanie chuje.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Nick na ShowUp.tv:

karawana jedzie dalej, pojawia sie kolejny sponsor zakochaniec : Direct-hit

oraz niezawodny i zawsze obecny dalej Spikel pod nickiem LordVader69

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Nick na ShowUp.tv:

lambada pisze:karawana jedzie dalej, pojawia sie kolejny sponsor zakochaniec : Direct-hit

oraz niezawodny i zawsze obecny dalej Spikel pod nickiem LordVader69

Coś widziałem, że trochę słabo ta karawana dzisiaj jechała :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze: Wszem i wobec panu Najlepszemu i forumowej gawiedzi obiecuje, że już w tym temacie nigdy się nie odezwę i Robinka pana naszego kangurzego obrażać nie będę. No może raz w roku dzięki magi świąt bożonarodzeniowych jak zwierze w Wigilię swego głosu udzielę.
:catchase:

Ty parostatek vel Piksel aka zjebus-szajbus-pojebaniec co Ty bierzesz? Pochwalisz się? Coś do noska czy głębiej?
Bo takiego zjeba zrytego jak Ty to dawno nie czytałem!

@Komin, w chorągiewkę się bawisz?
Czy wiatr Ci się zmienił?

I jeszcze jedna ciekawostka.
Pani Paulina niby miała iść na studia, prawda?
To popatrzmy tu:
Obrazek

Hmmm tyle błędów w jednym zdaniu?
Brawo TY. Poziom HARD'a osiągnięty! :rofl:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Hm… chorągiewka... była już tu (forum) użyta kiedyś wobec kogoś...

A parostatek boleśnie nie owija w bawełnę, podoba mi się!
Może też mi przypierdolić!!!
E_E

Jak widzę kogoś to tak piszę, to mam wrażenie że nawet mówiąc robi błędy. Hotel na zdjęciach ładnych, pewnie na lepszy było by ją stać, może jest oszczędna a może chodzi o taki styl glamour? To się dobrze sprzeda , lepiej niż 5 gwiazdek Grandzie które nie jak ktoś patrzy to na 5 nie wyglądają, na gwiazdki to akurat nie wygląd pokoju się składa i wanna z jacuzzi.
Ma szczęście że jej nikt nie wygonił (nie oglądałem ale skoro tu nikt nie piszę to zgaduję że nic takiego nie miało miejsca) Delicję to pamiętam kierownictwo z Hotelu wyrzuciło :)

A Hard ? po tym wszystkim co mu tu pisała powinien mieć choć cień honoru, ale nie on Twardo zakochany, że Paula zmieniła zdanie to wiadomo, żetony nie śmierdzą.
Hard jakby dostał spadek i miał tak z pół bańki i się chciał z nią podzielić to by mu tak loda robiła że by mu krew z pięt odeszła do jąder.
Co byśmy tu nie napisali to oni i tak to mają w dupie, raz piszą jedno, potem mówią drugie i o tym co pisali wcześniej nie pamiętają , jakby to nie istniało. Zachowania ludzi z jednocyfrowym IQ są zagadkowe, może kiedyś ktoś bazując na tym wątku jakieś badania zrobi albo pracę napiszę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Pijana Kobieta nie powinna prezentować się przed kamerką w tym stanie, żenująco to wygląda :c1: :c1:
Awatar użytkownika
Materialistka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: Materialistka

Tym razem pozwalam po hejtować ile wlezie....
Z wyjazdu, który miał być zajebisty zostało tylko rozczarowanie, poczucie beznadziei i wielka depresja...
Hejterzy możecie zacierać rączki, bo kochacie jak coś mi nie wychodzi....
Macie idealna sytuacje!
Nie żałujcie sobie!

No i...
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Paula,
Nie przejmuj się tymi nic nie znaczącymi hejtami. Tworzą je wypierdki społeczne, które nie mają swojego życia, więc zajmują się ocenianiem cudzego. Ślęczą na tym forum jakby to był jedyny ich życiowy cel - obserwowanie potknięć wybranej przez siebie laski, potem lecą z newsami na forum. Usuń tu konto, zapomnij o tych pajacach i prowadź transmisje,tak jak to kiedyś zajebiście i z klimatem robiłaś. Takiej Pauli i dawnych pokazów chcą ludzie na SU, a forum nie jest Ci do niczego kompletnie potrzebne. Trzymam kciuki! :ok: :beach:

Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: jonannnn
Nick na ShowUp.tv:

To pisze ja, wypierdek spoleczny bez wlasnego zycia, pseudo Komin.

wrednaPaula pisze:Z wyjazdu, który miał być zajebisty zostało tylko rozczarowanie, poczucie beznadziei i wielka depresja...

Paula? Nie przesadzasz troszeczke? Juz lece Cie pocieszac, przytule i poglaskam. :lol: Faktycznie, nieudany pokaz erotyczny w pokoju hotelowym, ktorego nie ogladalem to ogromny cios dla ludzkosci. Tez zaczynam czuc sie beznadziejnie i popadam w wieeeeelka depresje.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna