ZAPOMNIALEM SIE PRZYWITAC :c

Jesteś nowym użytkownikiem forum? Wejdź i się przedstaw.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ZAPOMNIALEM SIE PRZYWITAC :c
08 paź 2018, 08:03

Ave.
Przepraszam was bardzo, ale jestem juz tutaj troszke czasu i zapomnialem sie z wami przywitac. Dzis z rana,tak myslalem sobie...czy ja sie kiedys przywitalem na showupowym forumku?! Dotarlo do mnie ze zapomnialem, nie moglem tego przebolec, bylo mi, i jest glupio ze tego nie zrobilem, wybaczcie mi. Jesli ktos nie wie kto to KingAtlas to opowiem wam mala historyjke.
Atlas w wieku 17/18 lat zarejestrowal sie na showup.tv , mial na twarzy jeszcze troszke pryszczy , lekko zawstydzony widokiem nagosci postanowil odpalic wlasna transmisje. Szybko dostal latke "pedala, cieplaka,homusia" itd...
Dlaczego tak ? Sam nie wie. Moze to zazdrosc, moze to jakies trole. Jesli jestes zadbany i przystojny , jestes pedalem. Atlas sie przyzwyczail do tego i cisnie beke z tej sprawy po calosci, wiele ludzi mysli ze go to irytuje lecz prawda jest zupelnie inna.
Z czasem Atlas zaczal sie czuc jak rybka w wodzie na erotycznym portalu. Nie robil nic specjalnego na jego transmisjach, zupelnie nic, no moze czasami jakie glupie akcje. Jednak nigdy kutaska nie pokazal, ale i tak dostawal wiele zetonkuf, za nic nie robienie. Moze ta sprawa wkurwiala wiele ludzi i zaczelo mu zazdroscic ze inni ( modelki/modele ) tak sie staraja, rozbieraja robia priv i dostaja mniej zet od niego. Byl taki okres ze szanowny KingAtlas dostawal po kilka tysiecy zet na transmisji zupelnie za nic. Wkurwienie hejterow i hejterek siegnelo zenitu, zaczely wchodzic do niego randomy z podrobionymi nickami zeby mu zrobic nazlosc, grozic mu , i wyzywac jego rodzine. Pan szanowny wielki KingAtlas nie przejmowa sie tym, byl wielce zadowolony ze siegnal taka popularnosc zupelnie nic nie robieniem, zwykle siedzenie , rozmawianie i puszzczanie muzyki u niego na trans bylo, jest i bedzie standardem. Atlas czasami moze byc wkurwiony, chamski , i zachowywac sie jak totalny prostak. Mysle ze jest to spowodowane tym ze na jego trans pojawiaja sie osobniki z IQ mniejszym niz nie jedna Karyna z pod Zabki. Atlasowi bylo zarzucane i jest wiele nie wyjasnionych spraw. O co chodzi ?! Tak naprawde nikt sam dokladnie tego nie wie...jak nie wiecie Atlas mieszka Italii od 13 lat, i jego pasja jest fotografia. Jesli macie jakies pytania na temat Atlaska to bardzo prosze...
Ps: Tak, jest hetero,
Ps2: Wybaczcie za niektore bledy gram/ort , wiele lat za granica robi swoje. Milego dnia!
Awatar użytkownika
Atlas
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ktos tam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KLONEMJESTEM

Audycja zawierała lokowanie produktu.
:-D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Wróć do Przywitaj się

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość