Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Co do przedłużania privów, nie raz to robiłam ;) Robiłam bo już pierdole. Nie raz komuś poświęcałam swój czas i ta osoba wracała albo nie ale jak mi jakiś pisze który przychodził do mnie na privy i ja mu przedłużałam w chuj wie ile czasu i pisze , oooo Koko wczoraj bylem u tej i u tej i wyjebałem 15 tys żet na zabawe z lushem' no to ręce opadają. Dziewczyny szanujcie swój czas. Wróci to wróci, nie to nie, czas priva się skończył to podziękuję i tyle. Nie wróci to następny przyjdzie. Trzeba być asertywnym. Ja już nie raz za dobra byłam i dobrze chciałam ale ja sama na tym dobrze nie wyszłam. Jak kogoś stać na priva za 500żet to bedzie stać i na kolejnego.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

KoKo21 pisze:oooo Koko wczoraj bylem u tej i u tej i wyjebałem 15 tys żet na zabawe z lushem' no to ręce opadają

Nie wiem co jest słabsze - to że przejebał tyle na zabawę Lushem (która pewnie była udawana) czy, że się musiał tym pochwalić...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:
KoKo21 pisze:oooo Koko wczoraj bylem u tej i u tej i wyjebałem 15 tys żet na zabawe z lushem' no to ręce opadają

Nie wiem co jest słabsze - to że przejebał tyle na zabawę Lushem (która pewnie była udawana) czy, że się musiał tym pochwalić...

Niech sobie każdy tam przewala ile chce, chuj tam w to ale wyraźnie tą osobę było stać na privy tak? Kiedyś to się nawet gorsza przez takie coś czułam ale na szczęscie mam silny charakter i za długo już na kurwidołku jestem.Ja mu przedłużałam bo wchodził pogadać, czasami i po 30 minut z nim siedziałam dłużej i wiedziałam, że go stać ale przecież głupio mi było kogoś z priva wyganiać. Ja jestem konkretną osobą, ktoś do mnie wchodzi na pokaz na priv to cipa ciach, cyce ciach, robie wszystko po kolei, nie siedze i nie zwlekam do ostatniej chwili z pokazem, wszystko zawsze zgodnie z tym co z opisem i chyba takie privy wole bo pokaże co mam pokazać i tyle, a tu ktoś wchodzi na rozmowe i zawsze mi głupio było ale nie oszukujmy się, na SU czas to pieniądz i tyle więc to akurat z jego strony chujowe było. Zaraz będą głosy, że powinnam być wdzięczna, że ktoś na priv w ogóle wchodzi, no jestem bardzo wdzięczna ale nie jestem instytucją charytatywną, jestem na SU w celach zarobkowych, chcesz poznać, pogadać dłużej? No cóż, trzeba płacić. Dlatego dziewczyny no nie ma co się oszukiwać i przedłużać privy bo Panowie i tak wszędzie na te privy wchodzą i po prostu ich stać :).
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

Hmm ja mam zboczenie zawodowe z tej "drugiej pracy" niestety. W handlu za wiele lat pracowałam. Tam targety, tajemniczy klient, premie sprzedażowe i te sprawy. Nauczono mnie, że klient ma być dopieszczony ;)
Druga sprawa - nie lubię się zabawiać na czas, czułabym się jak maszynka do seksu. Chociaż wiem, że masz 100% racji i finansowo pewnie na tym tracę.

A PRIV rozmowa i ocena kutasa to coś czego nie lubię najbardziej.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo pisze:Hmm ja mam zboczenie zawodowe z tej "drugiej pracy" niestety. W handlu za wiele lat pracowałam. Tam targety, tajemniczy klient, premie sprzedażowe i te sprawy. Nauczono mnie, że klient ma być dopieszczony ;)
Druga sprawa - nie lubię się zabawiać na czas, czułabym się jak maszynka do seksu. Chociaż wiem, że masz 100% racji i finansowo pewnie na tym tracę.

A PRIV rozmowa i ocena kutasa to coś czego nie lubię najbardziej.

Zgadzam się, tylko niektórzy nadużywają tej dobroci, o to mi chodzi :). Są sytuacje gdzie np. ktoś bierze priv orgazm, a ja jeszcze nie doszłam, nie wychodzę wtedy tylko wydlużam mu ten priv, zawsze. Podobnie z oceną kutasa, pytam się czy będzie lał czy nie, jeśli tak to zawsze czekam aż się zleje. Dużo jest takich privów gdzie np. się nie wyrabiam albo ktoś na początku chce pogadać, a później pokaz więc no przedłużyć te kilka minut trzeba. Mnie wkurwiają osoby które nagminnie to wykorzystują bo miałam kilku takich Panów.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch

cipkozaurka pisze:A ja bym z chęcią zapisała sie na jakiś kurs "Jak zostać prawdziwą żetoniarą ":) bo zazwyczaj po paru godzinach już mi się nie chce, nie wiem jak niektóre PAnie wytrzymują tyle czasu tutaj :P chyba jestem przyrodnią siostrą Spikela bo od miłości do nienawiści ( do szołapa) dzieli mnie bardzo niewiele.
Takie wyznania połączone z radami, na przykład jak powiedzieć grzecznie że za przedłużanie privków się płaci? Rada: mniej przy sobie portfel (wyjmij wcześniej gotówkę ) zrób smutną minę i powiedź że od zupek chińskich masz wysuszoną łechtaczkę :D

Wysuszona od chińskich zupek łechtaczka rozwaliła mi system, dawno się tak nie uśmiałem.

:lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Mam pytanie dziewczyny. Liczycie na to że pisząc o tych zachowaniach facetow oni sie zmienią? Że odwiedzający was, zamiast być cynicznymi, wykorzystującymi sytuacje, samcami nagle będą w ostatniej sekundzie każdego priva grzecznie się żegnać i wyłączać transmisje? Że będą uczciwi, wyrozumiali, wrażliwi, pełni uczuć będą bardziej dbali o wasz interes niż o swój?

:laughingnew: Nie.
Awatar użytkownika
LuznaGuma
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Nick na ShowUp.tv:

na nic nie liczymy po prostu sobie gadamy ;)

www.ShowUp.blog
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

KoKo21 pisze:Co do przedłużania privów, nie raz to robiłam ;) Robiłam bo już pierdole. Nie raz komuś poświęcałam swój czas i ta osoba wracała albo nie ale jak mi jakiś pisze który przychodził do mnie na privy i ja mu przedłużałam w chuj wie ile czasu i pisze

Jeżeli widzę ,że ktoś jeszcze ewidentnie ma ochote na dalsza zabawę grzecznie pytam czy przedlużamy czy kończymy zabawę , jeśli ktoś ma ochote to prosze o jakiś symboliczny napiwek , czasmai da mi 50 zet, a czasami 200 za przelduzenie o pare minut ;) ,a jeżeli widze ,ze ktoś jest przed samym finiszem ,to nie będę szuja i poczekam z nim tą minutke zeby sobie doszedl :D

cipkozaurka pisze:A ja bym z chęcią zapisała sie na jakiś kurs "Jak zostać prawdziwą żetoniarą ":) bo zazwyczaj po paru godzinach już mi się nie chce, nie wiem jak niektóre PAnie wytrzymują tyle czasu tutaj :P

Sama się tego nauczysz ,jak zaczną Ci faceci na głowę wchodzic :D . Ja też tak mam ze po paru godzinach już czuję ,że przestaje mi się chcieć i dla dobra ogólnego po prostu kończę transmisję . Nadaję często ,ale nie siędzę długo i ta metoda u mnie się sprawdza. Bo w momencie kiedy dostaję kurwicy , po prostu kończę :)

Jozin_z_Bazin pisze:Z całym szacunkiem i nieskrywaną sympatią, ale ... piłas nie pisz. Fajnie tylko po co? Na serio uważasz, że kogokolwiek to obchodzi? A zwłaszcza ze to obchodzi chłopaków którzy przychodzą na strone z sexkamerkami się bawić... Szczerze moim zdaniem to strzał w kolano co napisałas i tylko fakt ze nie ujawniasz swojego nicka ratuje Cie przed katastrofą.

Juz wcześniej o tym wspomniałam ,ale nie mogę się oprzeć zeby teog nie nakreślić jeszcze raz . To , że jestem tutaj anonimowa daje mi możliwośc bycia niepoprawna politycznie- moge mówić szczerze ,bez obawy ,że ten czy tamten sobie coś tam pomyślą .

Tamten post nie był napisany ,żeby komus zrobiło się żal camgirl .Byl napisany po to ,że pewna osoba chciała wiedziec jak to sie odbiera wszystko będąc po drugiej stronie monitora. Nie jest lekki , może nawet wkurwiający ,ale szczery.

No i to bylo top10 wkurwiających rzeczy , nie myśl sobie ,że mnie ktokolwiek zmusza do siedzenia na kamerce i caly czas jestem wkurwiona :D Wbrew pozorom takie drugie JA daje tez możliwośc spelnienia swoich jakichś tam ukrytych fantazji i wielu innych rzeczy ,co nie zmienia faktu -ze porafi dobić .

Biustwo pisze:
Napisała bo ją ktoś prosił =są tacy, których to interesuje. Chociaż czuje u koleżanki objawy przedawkowania kamerek :p
Skoro wy panowie możecie sobie pomarudzić na forum my też powinnyśmy mieć taką możliwość. Tylko może lepiej by było gdyby nasze podforum nie było widoczne dla panów. Jeszcze przypadkiem się wyda, że my też jesteśmy ludźmi.

Zdecydowanie ostatnio mam przedawkowanie kamerek , potrzebuje detoks :D

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

a mnie wkurwiają laski które są na naszym kurwidole w pracy tylko. Zdecydowanie bardziej lubie pognić i sie pomarnotrawić u tych, co są tu tylko 4fun, chociaż wiem że to juz tylko margines, wiem że bywają też. Krzycząc jak koko : "nie przedłużajcie siosty bo to wasz cenny czas" tylko wypierdalacie sobie potencjalnych klientów. Ja wole przepierdolić hajs na prawdziwke niż dziwke. Nie chce tu nikogo obrażać, ale wkurwia mnie to jak jest teraz, bo pamietam jak było kiedyś tu. To Wy zmieniłyscie podejscie widza do Was bo ten jebany hajs, przez co zmieniła sie nieco widownia (ta oficjalna z ktora piszecie)

reasumując :

_
_

:arrow:
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Zdecydowanie ostatnio mam przedawkowanie kamerek , potrzebuje detoks

Proponuje wejść z innego konta jako widz i poszaleć :) Mi pomaga. Czasem nawet się pozna kogoś ciekawego, nauczy czegoś nowego, zbada rynek... albo solidnie uśmieje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Ja po skończonym czasie priva odczekam może z 10 sek jeszcze i zwyczajnie się żegnam, dzięki za privka, daje buziaka i spadam :P nigdy nie miałam problemu z wyjściem po czasie, a facetowi jak się podobało to i tak wraca ;)
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

zabawy lushem ? za i przeciw

kupiony ze wzgledu na obecny nurt? czy na prywatne potrzeby ?

Mam gęste rozkminy czy zakupić czy olać . Z drugiej jednak strony kojarzy mi sie z siedzeniem z rozlozonymi nogami non stop :D

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:zabawy lushem ? za i przeciw
Kupiony ze wzgledu na obecny nurt? czy na prywatne potrzeby ?

Mam gęste rozkminy czy zakupić czy olać . Z drugiej jednak strony kojarzy mi sie z siedzeniem z rozlozonymi nogami non stop :D

Przeciw:
- nie daje większego kopa niż zwykły wibrator
- koszt zakupu wysoki, cena nieproporcjonalna do jakości
- każda albo prawie każda już go ma (zero oryginalności)
- niepokazujace cipy muszą pokazać cipę i udawać orgazm (ewentualnie atak padaczki)
- SU jeszcze nie współpracuje z tym jak trzeba
- tylko jeden kolor, w dodatku różowy

Za:
- uruchamia w facetach ten gen, który odpowiada za sypanie żetonem
- nawet u paszteta szybko się zwraca
- można poszaleć w miejscu publicznym
- każda go ma (nie bądź gorsza)
- nie daje super orgazmu, ale facet na SU i tak się jara (czytaj wyżej)
- żetony, żetony, ściana żetonów
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

beznadzieja pisze:zabawy lushem ? za i przeciw

kupiony ze wzgledu na obecny nurt? czy na prywatne potrzeby ?

Do zarobku zdecydowanie tak! Na privach fajnie można powspółpracować z widzem. Na ogóle parę razy na ruski rok czy tam miesiąc też można.
Ale na własny użytek tak średnio bym powiedziała... pierwsze 2-3 razy były spoko, potem brakowało jakiegoś kopa wg mnie.
Chciałabym jeszcze kiedyś kupić coś podobnego do lusha z we-vibe , firma trochę porządniejsza się wydaje.
Może inny bzyczek będzie lepiej trafiał w moje gusta.

PS.kupiłam za namową widza, no i za jego hajs :P
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

Zastanawiam się skąd taki problem, skoro są grupowe pokazy. Już nie trzeba siedzieć po 4-5h robiąc po 10 privów za 500, tylko zrobić 1-2 grupowe i na to samo wyjdzie a i wysiłek mniejszy.
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Nick na ShowUp.tv: Fit455

Fit455 pisze:Zastanawiam się skąd taki problem, skoro są grupowe pokazy. Już nie trzeba siedzieć po 4-5h robiąc po 10 privów za 500, tylko zrobić 1-2 grupowe i na to samo wyjdzie a i wysiłek mniejszy.

W tym problem, że nie każda dziewczyna jest Maddie, Keiiiti czy Szefową ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Jako samozwanczy Prezes Niezaleznego Stowarzyszenia Glodujacych Modelek rowniez uwazam ze klasyczny Lush jest juz passe i co najwazniejsze nie daje odpowiedniej jakosci orgazmow. W trosce o Wasze zarobki i orgazmy wspolnie z Massachusetts Institute of Technology opracowalem i niniejszym wprowadzam na rynek nowe rewolucyjne rozwiazanie ktore poza oczywistym zwiekszeniem przychodow da wam nieziemskie doznania erotyczne.
Drogie panie pozwolcie ze zaprezentuje, przelomowe, jeszcze cieple, prosto z fabryki najnowsze ORGAZMOTRONY:

Nr1. Wersja Standard z zestawem koncowek waginalno-analnych. Zasilanie 220V
Obrazek

Nr2. Wersja Wireless. Delikatna, dobra dla poczatkujacych i milosniczek rozwiazan bezprzewodowych. Bateria lidera na rynku firmy Makita zapewnia co najmniej 100 intensywnych orgazmow na jednym ladowaniu.
Obrazek

Nr3. Wersja HardCore. Polecana dla milosniczek doznan ekstremalnych. Naped spalinowy.
Obrazek

Pogloski jakoby powyzszy sprzet przypominal wibratory do betonu to tylko czarny marketing zrozpaczonej konkurencji.

Przedprzedaz po wplacie na konto prezesa.
Ceny: Nr1 - 3000 zetonow, Nr2 - 4000, Nr3 - 5000

Pozdrawiam i zapraszam do zakupow.
Wasz Prezes :air_kiss:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin, kurde, teraz mam przerwę od szołapa, ale jak tylko zarobię to biorę hurtem 4 sztuki (w każdą dziurkę i jedną na zapas).
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Jak niektóre przy zwykłym luszu cyklinują dupą parkiety to przy orgazmotronach komina do betonu dodatkowo mogą robić na orce za pług.

www.ShowUp.blog
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna