wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

kmiotek pisał wcześniej, że ma haki na Paulę. Dlatego teraz ponownie są najlepszymi pSZyjaciółmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jako, że ją kocha ponad życie swojego ojca i robi syf na forum to doszli do kompromisu. Paula się zapomniała i stąd były te słowa, że psychol i żeby wypierdalał i nigdy nie wracał, kmiotek jej przypomniał o pewnych mu znanych tajemnicach i się odmieniło. Znowu broniła hardzia :laugh3:. Hipokryzja w ch.j, ale prawda, co zrobić ;) ? Tymczasem ma zakaz pisania tutaj, a na czacie może śpiewać, że wszystko jest w porządku, czym gniewa parę osób :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
Według mnie tak to wygląda z kmiotkiem. Reszta jest konsekwencją tego zdarzenia.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Nie robcie z tego debila don Corleone, ze na kogos cos ma, albo potrafi sobie ulozyc ludzi wokol siebie. Hard istnieje tam na trans, podobnie jak na foro tylko dlatego, ze swoja glupota zapewnia jakas tam widownie, ktora potrzebuje swojego blazna i idioty.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Hierarchia na transmisji Palety 300
1.Paleta
2.Winiacz z Lidla
3.Krułasant z Piotra&Pawła
4.Tora
5. Żeton
6. Piniondz
7. Fejm
8. Forum
9. Gówno
...
16463634. Hardrockcafe666
...
54353451534534531143543513451251. Żuk gnojarz
...
4326784583576435735625123412343511335345211513546435624652. Robinek.
...
7567897953112314213897478921346821364912576238547823154127894192874912874912849126481725648712647912649124618927498127391283719263781258312697312697319287312638`51376`51389731298739128739126387126389216397129083712908371297836182756386172538126398127302173901273912638`5673865123862193612973912873912873127963862139612936129873890127398127398127398127398127301273901287391287367812638712638712639217398127391286387215638`12639`123691287430287403247032874932847923. Spikel.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Mnie proszę wykreślić z tej listy!

O Ś W I A D C Z E N I E
Ja niżej podpisany oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tą Panią
jest mi obojętna jak Hard i Spajk razem wzięci.

Dziękuję
R29

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Nie ma problema robinek, chętnie cie wykreślę z listy - tylko dej dwa k żetona na schronisko dla psów i się już w ciebie nigdy nie wpierdolę. Obiecuje.
Jak narazie to dla mnie jesteś ten sam poziom co krakowski pedofil i norweski spermiarz. Niby w europalete wyjebane, ale żyjesz Zezowatą non stop.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze:Nie ma problema robinek, chętnie cie wykreślę z listy - tylko dej dwa k żetona na schronisko dla psów i się już w ciebie nigdy nie wpierdolę. Obiecuje.
Jak narazie to dla mnie jesteś ten sam poziom co krakowski pedofil i norweski spermiarz. Niby w europalete wyjebane, ale żyjesz Zezowatą non stop.

Dokładnie :laugh3: tylko on chyba nie widzi tej swojej obsesji na jej punkcie albo udaje, że nie widzi :laughingnew:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze:Nie ma problema robinek, chętnie cie wykreślę z listy - tylko dej dwa k żetona na schronisko dla psów i się już w ciebie nigdy nie wpierdolę. Obiecuje.

Jebie mnie Twoje zdanie bo warte jest tyle co gówno Harda na słońcu.
Weź koło i jebnij się w czoło prostaku :haha:

@adamosx
Jakiej kurwa obsesji?
Bo jestem i mam z tego bekę to mam obsesję?
A co Wy robicie siedząc i śledząc wątek 24/h
U was to nie obsesja? Może fascynacja?

PS
Obsesję to masz Ty wysyłając mi spam na PW.

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Różnica kangurzy cwelu między nami jest taka, że ja jestem pikselem z internetu o którym każdy jutro zapomni. A ty aborygeński pederasto będziesz do końca życie lamusem który zakochał się w kurwie. Żonka cie jeszcze nie jebneła na papierku rozwodowym? Jeszcze na podkreślenie swojego frajerstwa zainwestowałeś marne 100euro w forum. Jak byś miał wyjebane w panią Pauline to byś nie spędzał całego forumowego życia w temacie Palety. Lamus.
Podobno w remaku Zemsty Frajerów zagrasz główną role.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Robinek29 pisze:

Jebie mnie Twoje zdanie bo warte jest tyle co gówno Harda na słońcu.
Weź koło i jebnij się w czoło prostaku :haha:

@adamosx
Jakiej kurwa obsesji?
Bo jestem i mam z tego bekę to mam obsesję?
A co Wy robicie siedząc i śledząc wątek 24/h
U was to nie obsesja? Może fascynacja?

Oj Robinek, Robinek - Wypraszam sobie kurwa jego mać jakąkolwiek fascynację, czy obsesję - ja po prostu lubiłem z dziadem dyskutować, poszedł do tematu tenis to przeszedłem tam - ale tam mnie rozjebał haha i ciśnienia już nie mam haha :)

Spikel - wy z koliberkiem jesteście tak debilowaci, że nawet nie umiecie napisać oświadczenia, w którym by nie było śladu Pauli, otóż fragment:

Fajna po 30 wypowiadając sie w tym temacie również przesadziła z ocena użytkownika najbrzydszawewsi. Po fakty są zupełnie inne okolicznośći rownież.Ponieważ wykorzystała moment słabości mojej.

Pierwsza sprawa - sama się umie wypowiedzieć i niewiem czemu ty piszesz, że przesadziła z oceną, i to ty ją próbowałeś ciągnąć za język a nie ona ciebie.

To przecież nie ona opowiadała o Irku(Mr. wiązanie), o tym, że Paula to mega kurwa leń, że jest stworzona do prostytucji, że do niczego się nie nadaje i takie tam.

Zresztą kurwa tyle informacji padło od PW po ogół, że masakra, miejmy nadzieję że tylko nikt nie skorzysta z tzw. wrażliwych danych na PW.

Tak czy siak, czy odwołujesz czy nie, każdy wie jaka Paulleta to jest "wspaniała kobieta" - i dobrze że Szataniki, Robinki i Montiaki oraz jej najlepsza psiapsiółka to zrozumiali....LIFE IS ŻETON :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze:Różnica kangurzy cwelu między nami jest taka, że ja jestem pikselem z internetu o którym każdy jutro zapomni. A ty aborygeński pederasto będziesz do końca życie lamusem który zakochał się w kurwie. Żonka cie jeszcze nie jebneła na papierku rozwodowym? Jeszcze na podkreślenie swojego frajerstwa zainwestowałeś marne 100euro w forum. Jak byś miał wyjebane w panią Pauline to byś nie spędzał całego forumowego życia w temacie Palety. Lamus.
Podobno w remaku Zemsty Frajerów zagrasz główną role.

I co jak sobie tak zbluzgasz kogoś to Ci staje?
Za mały jesteś by mnie sprowokować bo w dupie byłeś i gówno widziałeś,
a Twoje opowieści, a raczej domysł na mój temat daleko mijają się z prawdą.
Rozbawiłeś mnie Pikselu... :rofl:

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Panie Robinek pan się nie obrażaj! Ja pana przeprosić chciałem! Co prawda dziwne, że pan masz tak wyjebane, że nawet na najgłupsze posty moje plebsa odpowiadasz... Ale wybacz mi panie, wcale Cie w hierarchii wartości pani Pauliny przed Spikelem umieścić nie chciałem....
Za Spikelem frajerze stać powinieneś.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze:Panie Robinek pan się nie obrażaj! Ja pana przeprosić chciałem! Co prawda dziwne, że pan masz tak wyjebane, że nawet na najgłupsze posty moje plebsa odpowiadasz... Ale wybacz mi panie, wcale Cie w hierarchii wartości pani Pauliny przed Spikelem umieścić nie chciałem....
Za Spikelem frajerze stać powinieneś.

:rofl:

PS
Jeśli Ci tylko to pomogło to spoko.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Jasne, że mi pomogło. Jedyne co się liczy to żeton u pani Pauliny.... i wyświetlenia u pana Admina...
Wybacz mi te zadziory w twoją stronę, aborygen czy nie... jednak człowiek. Życzę panu powodzenie na dalszej szołapowo forumowej drodze. Ament.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

"Jak tworzyć zamieszanie to wszędzie" - forum już księżniczce nie wystarczy:

Losowanie dziś - orgazm w alfie - walka do końca pomiędzy 4 nickami - i wygrywa człowiek dziwnym trafem z ciekawą historią:

106555c24092.jpg

Każdy Księżniczkę co zna, to wie, że kocha żeton i że bezinteresownie to ona się złotem nie dzieli, a jak da to w jakimś interesie :)

Dziwne, że bez uzgodnienia ze zwycięzcą, postanowiła od razu po losowaniu zrobić grupową...tak jakby privka nikt nie wygrał :)

Do dnia dzisiejszego żal jej było dać 10 zetków na komentarz u dziadka, a co dopiero dzielić się taką fortuną...

Zaraz ktoś napisze, że zwrot za privka, który się zaciął bo koniec świata nadszedł - ale każdy wie, że księżniczka privki to robi od święta - zresztą niech każdy oceni jak chce - zresztą kilka dni temu "świętej pamięci kolega z forum", który dziś wydał oświadczenie, co jeszcze miał topór wojenny z księżniczką - sam napisał, że u księżniczki taki proceder to norma - a 4 lata ją zna....

Stephen King w pewnej książce zamieścił ciekawy cytat do opisanej powyżej sytuacji:

Każde zawody wydają się uczciwe, jeśli wszyscy zostali oszukani.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

A więc ja proponuje napisać w tej sprawie do administracji showup.tv - jeśli to lewe żetony niech mi dadzą bana ;)
Ja nic nie mam do ukrycia ;)
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

wrednaPaula pisze:A więc ja proponuje napisać w tej sprawie do administracji showup.tv - jeśli to lewe żetony niech mi dadzą bana ;)
Ja nic nie mam do ukrycia ;)

Kochanie Moje ale ja nie użyłem słowa "lewe" - więc nie mam pojęcia skąd się wzieło takie słówko u Ciebie...ani razu nie pada w moim wywodzie słowo "lewe"...

Ja napisałem wyraźnie zacytuje Tobie:

zresztą niech każdy oceni jak chce

Ja żadnych wniosków nie wysuwam...to że twój znajomy, którego znasz z życia realnego pisał oficjalnie o tym procederze i w pewnym sensie "tak jakby zaistniał dziś" to inna sprawa...

Pisząc: możesz zgłosić do moderacji to się ośmieszasz - co można zgłosić ? że komuś dałaś żetony i później ci oddał ???? aby się kręcił biznes i aby priv nie robić ????

Tak cię jakoś dziwnie nic nie rusza na tym forum, jak ludzie piszą że jesteś kurwą, dziwką, kłamliwą suką i jeszcze gorsze - a tu reakcja sekundowa - hmmmm podejrzane....

Ale jak pisałem wcześniej - niech każdy oceni...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Widzę że w świecie luksusu, elit i bohemy nastała moda na oświadczenia :lol:
Karawana zjebania jedzie dalej czerwoną alficzką.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Oświadczenie!!!
Oświadczam co następuje.
Jestem wdzięczny Pani Paulinie za to że w prosty ale co widać skuteczny sposób uwolniła mnie od mojej obecności w tym toksycznym temacie.
Po za tym co myślę o niej to dawno już tu napisałem i to nie ulegnie już zmianie :!:
Co sadzę o większości z uczestników tego forum też wszyscy dobrze wiecie :!:
I co najważniejsze nie muszę już tu niczego wam udowadniać, kłócić się o chuj wie co z rozwydrzona banda zakompleksionych wyrostków.
Koniec oświadczenia :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Oświadczenie!!!

Po za tym co myślę o niej to dawno już tu napisałem i to nie ulegnie już zmianie :!:

Masz na myśli te słowa??
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów"
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Ooo Hardzik złamał zakaz pisania, znowu będzie ban :) A do 20stego daleko, Pańcia nie wybaczy tak szybko :(

OŚWIADCZENIE!
Oświadczam, że za złamanie zakazu pisania w temacie nakładam na Hardzika Hardowskiego aka Sandalarza aka Majtka Klajna na szalupie HMS "Spierdolenie" bezprawnego bana na 13 dni, do zdjęcia dopiero po wypełnieniu warunków programu "500+ dla Pauli" w dniu 20.10.2018

www.ShowUp.blog
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

PoprzedniaNastępna