wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Kurva, Istny cyrk.
Jeszcze do tego tu doszła afera Pauli i Fajnej... tak tak, jeszcze dziecko tutaj wplączmy...
Biustwo dobrze napisała, powinnyście sobie to wyjaśnić prywatnie, a nie tu, bo to tylko kolejny wątek do rozdmuchania i nakręcania gówno-dramy.
Spikel, a Ty to chyba jednak jesteś bardziej niedopierdolony niż Hard.... naprawdę nie wiem jak Ty sobie tam radzisz w tej Norwegii, bo na forum sprawiasz wrażenie jakbyś spierdolił z Gliwickiej. :geek:
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Niedługo pewnie pojawi się tajemnicza postać, która okaże się ojcem całej tej bandy Pauli i wyjdzie na jaw, że oni wszyscy są siostrami i braćmi (Hardowi taka dewiacja pewnie się spodoba) boje się tylko że biedny kot może być dzieckiem Spikela i Pauli :(
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Spikel20 pisze:I przestan z siebie robic kurwa ofire bo nią szmato nigdy nie bylas i nie jeste a ofiarami jesteśmy tylko my co każdemu milosc wyznawała żebyś zwał
Tobie kurwo żetony ale ni le tym razem jebana szmato dwulicowo

Te bajeczki o twoim samobojstie tez tyle były warte co nic tylko żeby mi było smutno pierdol sie szmato trzeba było zażyć te lekarstwa.
Widzisz fajna ani jednej zeczy pozytywnej o tobie nie powiedziała jak byłem we wrocku .

jeżeli to jest prawda to popieram ciebie w 100%

PS
z dobrym prawnikiem odzyskasz te pieniądze. naprawdę nie takie rzeczy przechodzą.
Awatar użytkownika
balustrada
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

HardRockCaffe666: koko ewidentnie cie tu podrywa kuswa jesteem zazdrosny

HardRockCaffe666: ja jestem jak krzysiu ibisz im starszy tym l;adniejszy... powiedzmy

dziad ma awarie mozgu :laughingnew:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

lambada pisze:HardRockCaffe666: koko ewidentnie cie tu podrywa kuswa jesteem zazdrosny

To nowy chłopak co zaniedługo tu dołączy haha...

lambada pisze:HardRockCaffe666: ja jestem jak krzysiu ibisz im starszy tym l;adniejszy... powiedzmy

Jak on czasami coś dopierdoli to normalnie wyjebie człowieka z butów haha...jebłem :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Jak może się popsuć coś czego Hard nie ma?
Jego ostatnia komórka mózgowa zdechła! To zombi :haha:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

wielkanoc pisze:jeżeli to rzeczywiście jest serial, to ktoś tak napisał scenariusz, że więź emocjonalną z główną bohaterką mogą nawiązywać wyłącznie osoby z cyframi w nicku [spikel20, hardrock696, fajnapo30, robinek29, chochla1], więc niewykluczone, ruger44, że jesteś tą dobrą zmianą na którą czekamy i na którą nie zasługujemy. nie jesteś idealny, ale jako wybitny intelektualista wyróżniałbyś się na plus w tej grupie mocno zdominowanej przez turbodebili. widzę też, że obecnie dzielicie z Pauliną złoty kolor, kolor nadziei. niewykluczone, że to nie zwykły przypadek, ale znak od siły wyższej.

Ja już mówiłem Pauli że jedyną rzeczą jaka może uzdrowić całą tą patologiczną sytuację jest nasza, vipowska wspólna transmisja. Niestety moje prośby o wspólną trans pozostają bez odpowiedzi :)

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

lambada pisze:
przez swoja kariere zarobila co najmniej milion zlotych, to wystarcza na otwarcie dochodowego biznesu jakim jest chociazby franczyza kfc/mcdonald, no ale co taki tępak jak ona może wiedzieć, lepiej przejebać hajs na wynajem drogiego mieszkania, paznokcie za 500 zł niż inwestować i w koncu przestać zarabiac cipa

600 tys to max co mi sie wydaje, nadal to kupa kasy , ale na franczyzę to nie starczy, na maka potrzebjesz 4 banki i to Twoje z konta a nie kredyt itp. to muszą być pieniądze które masz, do tego wlascicielem wszystkich maków jest MCD, i nie mozesz powiedziec chce miec maka w danym miescie, to mak decyduje gdzie stoi restauracja i to on jest jej wlascicielem, ty za te 4 banki masz ją na 20 lat, oplacasz utrzymanie kanjpy (media, pracwoników artykuły do hamburgerów itp) ale cały zysk jest Twój. to tak a prp franczyzy
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Gdyby można było za 600 czy 800 tysięcy otworzyć franczyznę Maca to pewnie stała by taka w każdej większej wsi :) A tej marce, było nie było z chujowym "tanim" żarciem, zależy na opinii i "elitarności" dlatego otwierają się tylko w większych miastach w scisłym centrum albo przy wylotówkach dużych arterii komunikacyjnych. Granicznym punktem jest chyba 60 tysięcy mieszkańców, w mniejszym mieście* po prostu się nie zarobi obrotem i dlatego nei opłaca się próbować a bankrutujący McDonald to też ujma dla marki i wstyd, dlatego też pewnie wolą nie ryzykowąć z "golasem" który wszystko będzie pokrywał kredytem (i w razie najmniejszego potknięcia wleci w spiralę długów i zbankrutuje) tylko wolą kogoś kto już na start ma zapas gotówki.

*No chyba, że jakieś wyjątkowo atrakcyjne turystycznie typu Kazimierz albo z ciekawym puntkem na turystycznej mapie który odwiedza dziesiątki tysięcy turystów rocznie typu zamek czy park rozrywki
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Ja już mówiłem Pauli że jedyną rzeczą jaka może uzdrowić całą tą patologiczną sytuację jest nasza, vipowska wspólna transmisja. Niestety moje prośby o wspólną trans pozostają bez odpowiedzi :)

Bo Ty źle ruger44 robisz, wykup 2 tygodniowe wczasy np. Andrychowie, tam masz atrakcje turystyczne miasta:

Beskid Mały ze szczytami Leskowcem i Groniem Jana Pawła II, oraz tzw. Gościńcem Kocierskim – trasą o dużych walorach krajoznawczych.
stare miasto ze szczególnym uwzględnieniem pałacu Bobrowskich w Andrychowie (I poł. XVII w.) wraz z parkiem, barokowego kościoła pw. św. Macieja (1721) oraz zabytków architektury drewnianej.

Pozwiedzacie, pooglądacie, pospacerujecie to i może staniesz się lepszą wersją Harda.
Znajdziesz tam też i SPA więc wiesz 1k PLN Twoje, a i ludzie Cię docenią za udaną trans,
a o tym, że szacun wyłapiesz na foro to już nie wspominam.
Jeb Harda, nie daj mu szansy, bądź lepszy od kundla dobrze Ci idzie :yahoo:

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Rozumiem, że Robinek29 sam żeś Paulette zabrał w takie miejsce... Weekend w dworku szlacheckim na Litwie, przechadzaliście się wśród kwitnącej czereśni z parasolem w kwiatki, a zagajając rozmowę recytowałeś jej poematy z tomików Herberta.
:bad: :bad: :bad: :bad:
A było zachować się jak prawdziwy facet i zabrać dziewczynę na kebaba w bułce z sosem czosnkowym, wypić zimnego leszka z puchy, spalić malborska na pół i przelecieć od tyłu za garażami.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Nieee, mylisz miejscowości to był CIECHOCINEK,
zajadaliśmy się owsianką, okłady z borowiny, czosnek "sote" zapijany spirytem dla zdrowotności, popijaliśmy to wodą ze źródła i kładliśmy się spać o godz. 19:30 :rofl:

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Spać o dziewiętnastej.... Nie dziwie się, że cie Paula w dupę kopła. O dziewiętnastej w Ciechocinku to dopiero słońce wschodzi...
Było chociaż zahaczyć o Licheń i zdobyć Golgotę.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Robinek29 pisze:Pozwiedzacie, pooglądacie, pospacerujecie to i może staniesz się lepszą wersją Harda.
Znajdziesz tam też i SPA więc wiesz 1k PLN Twoje, a i ludzie Cię docenią za udaną trans,
a o tym, że szacun wyłapiesz na foro to już nie wspominam.

Ja już mam maksymalny poziom szacunku, zapomniałeś że jestem Krulem? A wygrana 1k PLN dotyczyła Harda, jeżeli ja zaproszę Paulę na weekend do SPA to będe musiał zabulić ze swojej kieszeni za wsystko a niestety moje skromne fundusze nie pozwalają na to. Poza tym tak czy siak się nie zgodziła więc to tylko gdybanie
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Ja tylko mogę coś doradzić Pauli ze wsi.
Jak na prawdę chcesz dokuczyć tym którzy tutaj klepią "abcd-Spacja-Enter" na Twój temat, to zrób faktycznie trans z tym dziadkiemRumiankiem, gwarantuję Ci że, robinki,spikele dostaną tej nocy owsików wielkości szerszeni na swoje poparzone dupska, wtedy im żal dupe ściśnie tak, że popadną w ciężkie nałogi, pozapominają haseł do swoich kunt i drama się skończy.¯\_(ツ)_/¯

theeredhermes

Hard i Spilkel tacy napaleni na Paulę ale żaden nie zaruchał .

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:Hard i Spilkel tacy napaleni na Paulę ale żaden nie zaruchał .

[ Obrazek ]

To dobrze, bo paula to dziewica raczej.
theeredhermes

Sezon 4 po kilku monotonnych odcinkach zaczyna przyspieszać, przy takich zwrotach akcji myślę że z potencjałem na 5 sezon.
Hard dalej nie udziela się w temacie, ale tak się kręci na krześle że nie może, że zaraz dostanie hemoroidów.

Za to coraz śmielej poczyna sobie w innych działach i na czacie, co prawda mówi mało ale stara się być słyszany wyciągając najcięższe działa, szkoda że nie ogarnia że o 2 w nocy to co napisze to zaraz znika i mało kto sprawdza archiwum.

Spikel otworzył pierdyliard nowych i kila starych wątków, wraca temat kota, ale w takim tempie to Paula będzie mogła mu oddać każdego dachowca i powiedzieć że tak wyrósł.
Pojawiły się tematy, studiów i języka angielskiego oraz myśli samobójczych, (o ile w te ostatnie nie wierzę, o tyle czyżby Paula ogarnęła że bez pracy może być ciężko się po 40 utrzymać i nawet jak odłoży poł bańki to może to nie starczyć na wszystkie potrzeby, ciuchy itp?

Wątek sugerowany przez Spikela, że tata jej pokaże podpowiada że Spikel powiedział coś jej rodzicom. Nie sądzę, ale myśle że tak straszy i jest tego bliski , tzn był bo wg rewelacji harda po tym jak ją ostatnie 2 strony temu mieszał z błotem wczoraj ją ponoć przepraszał. I tu mały quiz bez nagród, czy jak pisał te złe posty , czy jak przepraszał to był najebany, choć domyślam się że jak w jednym przypadku był najebany to w drugim był na kwasie albo na zejściu.

dla tych co przeoczyli rewelacje harda który jak widać ciągle siedzi u niej na transmisji.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Hard to wcale nie jest takie głupie, choc śmierci Pauli oczywiscie nie życzę. Jeden wreszcie przestałby przepierdalac wyfiletowana kupę kasy, a drugi defraudowac rentę swojego ojca
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Tutaj akurat hard nie kłamie ,sam bylem na trans u Pauli jak mowila ze Spikel ją przeprasza i zyczyl jej smierci dla jej dobra :lol: :lol: :lol: Spikel a mialem nadzieje ze naprawde zmadrzales...

Wczoraj Hard szalał u Pauli, ale wyjątkowo nie defraudował renty ojca. Sponsorem poczynan Harda byl niejaki Kokolino - byc moze kolejna postać w tej brazylijskiej telenoweli :lol:

Obrazek

Ten sam Kokolino również podczas sypania zetonow u Pauli pojawił się na transmisji u fajnej-po30, bezczelnie pytając, czy zrobi kiedyś jeszcze transmisje z Paulą, na co Fajna sie oburzyła.
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna