Najlepszaniunia/Wydziarana96/Malwina96/SlodkooGorzkaa

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Hard ale raczej wydziarana sobie nie życzyła Twojego ryja tutaj więc po co w ogóle napisałeś tutaj ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak

blebluch123 pisze:Hard ale raczej wydziarana sobie nie życzyła Twojego ryja tutaj więc po co w ogóle napisałeś tutaj ?

Ona to sobie może co najwyżej nosek wydmuchać.
A pisze do mam na to ochotę bo po to chyba zostało stworzone to forum.
I nikt czy to ona czy to wy nie będą mi tu ust kneblować :!: :!: :!: :!:
A to że wam się nie podoba moja obecność to już jest wasz problem.
No tak tylko tacy '' inteligenci'' jak wy mogą tu pisać :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Jeden post kurwa to sobie zobacz kilka stron wczesnej jak ja od dziwek nazywałeś ale tego już nie pamietasz . Robisz wszedzie wiochę gdzie sie pojawisz wiec nie pierdol . No chyba ze wydziarana na transmisje chcesz zaprosić w sowim udziałem .
Ciekawe co paula powie na twoje zachowanie miales już więcej niepierdolic ale ty sie nigdy nie zmienisz wiec hard jestes żałosny coraz bardziej
Spikel20

hardrockcaffe696 pisze:I poproś swoich rodziców o większe kieszonkowe bo wstyd tak przychodzić do swojej ulubionej laseczki i dawać jej tylko kilka marnych żetonów.

Nie no kurwa bogacz roku, cały miesiąc miliony wydaje, a ostatnio błagał Spikela o 5 żetonów aby do Koliberka napisać hahahahahaha - 50 - letni dziad co 20 pachnie groszem, przez jakieś 24 h bo tatusiowi ciężko choremu zajebał !!

hardrockcaffe696 pisze:Ty to lepiej szykuj sobie jakiś płyn do mycia szyb bo ostatnio na jej transmisjach mówiłeś że jej okna umyjesz
No tak taki debil jak ty to tylko do tego się nadaje

Ty się za to nadajesz świetnie na żerowaniu na ojcu, masz poziom master w tym (dziad master - znaczy mistrz - słownik na minutkę odpocznie)....

hardrockcaffe696 pisze:Ona to sobie może co najwyżej nosek wydmuchać.
A pisze do mam na to ochotę bo po to chyba zostało stworzone to forum.
I nikt czy to ona czy to wy nie będą mi tu ust kneblować

Haha a Koliberek co ci zrobił pizdo ? czemu się męska cioto nie wpisujesz w swoim ulubionym temacie ? już ci koliberek zakneblował :) :) ale koliberek może haha stary kurwa dziad a chodzi jak w zegareczku 30 iluiś letniej panience hahaha
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Ty to lepiej szykuj sobie jakiś płyn do mycia szyb bo ostatnio na jej transmisjach mówiłeś że jej okna umyjesz :laugh3:
No tak taki debil jak ty to tylko do tego się nadaje :!: :!:
I poproś swoich rodziców o większe kieszonkowe bo wstyd tak przychodzić do swojej ulubionej laseczki i dawać jej tylko kilka marnych żetonów.

Tak się zastanawiałem, jaki płyn, jakie ku.wa szyby? Faktycznie coś było, w ch.j czasu temu, ale ok., nawet ja zapomniałem a ten ku.wa mongoł chciał zabłysnąć myciem okien. ŻAŁOSNE :lol2: .
Patrz jak to jest kmiocie. Nikt cie nie lubi, nie szanuje, jesteś pojebanym starym grzybem, okradasz własnego ojca i się tym chełpisz (chwalisz), że masz żetony i przez 1dzień w miesiącu jesteś królem wirtualnego życia, bo możesz przez minutę zwrócić na siebie uwagę jakiejś laseczki(po hardzikowemu) gdy coś rzucisz. Chcesz żebym ci zazdrościł? Czego? Nakłamałeś i zdradzałeś wszystkich swoich „bliskich”. Jesteś kompletnie sam i nikt nie chce mieć z tobą kontaktu. Nigdy i niczego ci nie zazdrościłem i choćby nie wiem co, w życiu nie będę się poniżał dla 5 żetonów. Ku.wa 5 ŻETONKÓW!!!!! :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

hardrockcaffe696 pisze:Przepraszam zapomniałem że z ciebie taki ''mężczyzna'' jak ze mnie ksiądz.
Kolejny jebany przygłup który pewno już dawno zapomniał że kutas nie służy tylko do sikania i onanizowania się w zaciszu ciemnego pokoiku :laughingnew: :laughingnew:

Jesteś księdzem? To by wiele tłumaczyło..

W trakcie pisania patrzyłeś w lustro, czy na swoje zdjęcie z frisbee w japie? :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

hardrockcaffe696 pisze:I poproś swoich rodziców o większe kieszonkowe bo wstyd tak przychodzić do swojej ulubionej laseczki i dawać jej tylko kilka marnych żetonów.

Hahahahahah ty mi dajesz porady finansowe?
Kto jak kto, ale ty kmiocie??????
Hahahahaha O KURWA :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: !!!!!! HAHAHAHAHA :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Niedołężny tępy dziad który prosił, błagał na klęcząco dobierając się do rozporka swojego wroga żeby mu zrobić dobrze w zamian za 5 żetonków(zdrobniale po hardziukowemu) na wiadomość? Biznesmen ku.wa HAHAHA!!!! Wyobrażam sobie jak biedak odpychał rękami i nogami twój odrażający pomarszczony ryj z okolicy swojego krocza :cry: .
I ty żałosna stara pokrako śmiesz dawać jakiekolwiek rady komukolwiek? Inteligent cholera :haha: :haha: :haha: :haha: !!
HAHAHAAHAHA rozjebałeś system :mrgreen: !!!!! Jakim cudem jesteś aż tak głupi?! No jakim hardziu? HAHAAHA
Największą dla mnie zagadką jest bezmiar twojej głupoty. Jakim ku.wa.... ??????? :shock2: :dontknow: :o To coś nieprawdopodobnego jakim imbecylem jesteś!

hardrockcaffe696 pisze:A pisze do mam na to ochotę bo po to chyba zostało stworzone to forum.
I nikt czy to ona czy to wy nie będą mi tu ust kneblować :!: :!: :!: :!:

Żebym czasem i ja, kmiocie nie nabrał większej ochoty na pisanie...
I tak masz pod górkę ze wszystkim.
Nagle się paskudo zdziwisz jak przestane być dla ciebie miły, gdy ukrócę dzień dziadka i skończę cię traktować ulgowo :blush2:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Ja pier...,@BATMAN,@Avenum,oboje jesteście ogarnięci a dajecie się prowokować dziadkowi,komentujecie każdy jego post,analizujecie i rozkładacie na czynniki pierwsze.Nie szkoda wam czasu?Zamiast,jak większość,od czasu do czasu skrobnąć coś ironicznego,zabawnego,pokręcić bekę z dziadka,to dokonujecie jakiejś psychoanalizy zaśmiecając kolejny temat.Pewnie za tydzień trzeba będzie się cofnąć ze 20 stron aby przeczytać jakieś informacje o @wydziaranej....Ludzie,kurwa,nie tędy droga ,nie bądzcie hardem @Harda.... :D
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Nick na ShowUp.tv:

SokratesNauczycielPlatona pisze:Ja pier...,@BATMAN,@Avenum,oboje jesteście ogarnięci a dajecie się prowokować dziadkowi,komentujecie każdy jego post,analizujecie i rozkładacie na czynniki pierwsze.Nie szkoda wam czasu?Zamiast,jak większość,od czasu do czasu skrobnąć coś ironicznego,zabawnego,pokręcić bekę z dziadka,to dokonujecie jakiejś psychoanalizy zaśmiecając kolejny temat.Pewnie za tydzień trzeba będzie się cofnąć ze 20 stron aby przeczytać jakieś informacje o @wydziaranej....Ludzie,kurwa,nie tędy droga ,nie bądzcie hardem @Harda.... :D

Spokojna twoja rozczochrana :mrgreen: . Mam swój styl pisania, a odpowiadać kmiotkowi za każdym razem "nie bo ty" byłoby nudne(przynajmniej dla mnie). Lubię sobie czasem wywlec post kmiota i przedstawić mu, że nie ma on sensu istnienia tak jak jego "argumenty" :nea:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Hardzik opierdol dostales od Pauli i teraz cicho siedzisz rano taki cwany i wygadany hehehe
Spikel20

Paula na urlopie to karawana spierdolenia przeniosła się tutaj ;d
ps. jebać harda
Awatar użytkownika
GumowyWonsz
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv:

Ciekawe jak zaaraguje bohaterka tematu gdy Andrzejka zobaczy jak tu postuje ;p
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

O wróciła .. jak milutko ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

A ty co sie tu wpierdalasz znowu wypierdalaj do tej kurwy swojej złamanej oszustki
Spikel20

Spikel20 pisze:A ty co sie tu wpierdalasz znowu wypierdalaj do tej kurwy swojej złamanej oszustki

Ma zakaz "człowiek honoru" wpisywania się tam, tego jeszcze nie wyprosił u Koliberka...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:A ty co sie tu wpierdalasz znowu wypierdalaj do tej kurwy swojej złamanej oszustki

Idź się leczyć chory człowieku :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:

Idź się leczyć chory człowieku :!: :!: :!: :!:

Chorym człowiekiem jestes ty jak ciebie jechał ta kurwa to jeszcze ja przepraszasz jestes hard jebniety żaden normalny czlowiek z ta kurwo by nie utrzymywał stosunków. A ty co pisac nie mozesz u Pauli tylko tutaj . Już dzwoniłem na ogłoszenie zniżkę już masz
Spikel20

Czy wy debile musicie wszędzie syf robić? (dot. dziada i fileciarza).
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Ja nie rozumiem czemu z Pauletta się kłócicie jedziecie na tym samym wózku. Jedna i drogą kłamie jak jej wygodnie. Macie swoich idiotów z zetonami.

Polaczcie siły i na SU i na roksie.
I dla harda ulzycie nie będzie musiał udawać że myśli i stoi po którejś stronie.
A i wy będziecie miały starucha do opierdalania na transmisjach.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: Kodak

Fajna dupeczka. Trochę przesadziła z dziarami ale co zrobić. Bym!
Awatar użytkownika
MarcoPolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: NajbrzydszaWeWsi
Nick na ShowUp.tv:

MarcoPolo pisze:Fajna dupeczka. Trochę przesadziła z dziarami ale co zrobić. Bym!

Ty Marco Polo podobno swego czasu dotarłeś do Chin więc do Lublina też możesz zawitać i byś ten teges :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+