wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Trener personalny ze stritem? Zamiast hantla 5 kg kazalaby podniesc 30 kg bo by jej oko zjechalo, moze by sie ktos polamal, powodzenia :lol:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

To kiedy Spikel20 zaczynasz bombardować Paulette żetonami żeby znowu zbanowała Harda?

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Ja kurwa z roksy nie daje żadnych zetonow niech wypierdala razem z hardem
Taki sam on i ona są siebie warci. Poziom zero !!szacunnku do siebie żadnego .
Tyle pierdolilA o tych studiach kolejne pieniądze tylko wyłudziła.
Największa kurwa z SU w wydziaranej sie napierdals śle szmata robi to samo.
Czyery lata zmmarnowane na zezowata kurwe

Nie isc na studia bo była zmeczana kurwa . Tak ciezko o pracuje jebany kurwiszon ze brak słowa
Odawaj kurwo mojego kota i wypierdalaj szmato jebana
Spikel20

ale spajki po huj ci ten kot? co z nim zrobisz ? będziesz go tymi mrożonymi rybami karmił? :laugh3: po za tym on się już przyzwyczaił do panci i byś go tylko zestresował.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Ja kurwa z roksy nie daje żadnych zetonow niech wypierdala razem z hardem

Nie isc na studia bo była zmeczana kurwa . Tak ciezko o pracuje jebany kurwiszon ze brak słowa

Nie mów tak o niej, kurwa też człowiek :( To kiedy wrócisz z żetonami, udając, że wszystko ok?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

antoni.czekailo pisze:
Spikel20 pisze:Ja kurwa z roksy nie daje żadnych zetonow niech wypierdala razem z hardem

Nie mów tak o niej, kurwa też człowiek :( To kiedy wrócisz z żetonami, udając, że wszystko ok?

Wróci, wróci wszyscy wracają wystarczy, że ona kiwnie palcem.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Wroce tak jak swinia niebo zobaczyło . Ja sie z kurwami z roksy nie zadaje które manipulują z uczuciami . I kurwa kotów tez nie daje . Jebana oszustka na studia idzie ciężko było wstać rano jaka jest żałosna . Niech wypierdala razem z hardem siebie warci dwa zjebane przegrywa zerujące
Spikel20

Ile razy powtarzałem od samego początku, że Ona na żadne studia nie pójdzie gdyż jest analfabetką
która bez auto słownika nie potrafi jednego zdania sklecić. A o ortografii nie wspomnę.
Jestem na 99% przekonany, że nie skończyła nawet szkoły średniej i nie zdała matury.
A pomarzyć sobie może, marzenia nie kosztują, ale jak cieszą :laugh3:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Cztery lata sie zadawales Spikel. Gdy WSZYSCY mowili jak jest to TY obrazales nas. Whatever... ja Ci dobrze radze odpusc i zapomnij. Nie bedzie kota, kasy, studiow, niczego. Zostales wydymanyi pogodz sie z tym. NIC nie zyskasz ziejac nienawiscia do Harda ktorego i tak wszyscy maja za debila i nic nie zyskasz bez przerwy podnoszac temat jak to zostales wydymany. Zastanow sie czego Ty wlasciwie chcesz. Zrozum ze i Paule i Harda tak naprawde wszyscy maja w dupie. Niczego nie zmieniasz ciagle piszac to samo.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Tylko niech ta kurwa tu nie przychodzi i nie pisze jakiś głupot ze jests skrzywdzona jebana szmata tania

Jeszcze jedno trzeba pogratulować ze fajna przejrzała na oczy z ta szmata . A jeszcze tak opowiadała i płakała jak ja straszne fajna potraktowała bardzo dobrze zrobił . Kto by chciał na matkę chrzestna kurwe z roksy tylko pogratulować . Każdy sie od tej kurwy tylkonkdwrqca. Najwyższa pora ze rodzice tez i niech wypierdala razem z hardem szmata zjebana
Spikel20

Spikel jak sie wykrzyczysz i wyżyjesz i ochłoniesz to znajdź sobie jakies inne hobby niż showup .Tak jak ci już komin napisał twój krzyk-płacz i lament tego nie zmieni ,ze jest jak jest .To jest nierealny świat- fikcja. Zapamiętaj to i nie daj się bajerować. Wy jesteście jakoś psychicznie uzależnieni od tej kobiety. To chore
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Chore to dopiero bedzie jak przyjdzie zemsta dla tej kurwy tyle lat oszukiwani i ludzenia . W życiu jednego dnia nie przepracowała lewe ręce so wszystkiego nawet obidunzroboc nie mówi tylko żreć w restauracjach jebany leniwiec . Jebana kurwa na studia chciała isc kolejny powdod do wyłudzenia pieniędzy . Niech spierdala na ta rokse kurwa złamana . Niech tylko do domu przyjedzie to dostanie tak w pysk od ojca za te wszystkie kłamstwa ze zobaczy
Spikel20

Spikel20 pisze:Chore to dopiero bedzie jak przyjdzie zemsta dla tej kurwy tyle lat oszukiwani i ludzenia . W życiu jednego dnia nie przepracowała lewe ręce so wszystkiego nawet obidunzroboc nie mówi tylko żreć w restauracjach jebany leniwiec . Jebana kurwa na studia chciała isc kolejny powdod do wyłudzenia pieniędzy . Niech spierdala na ta rokse kurwa złamana . Niech tylko do domu przyjedzie to dostanie tak w pysk od ojca za te wszystkie kłamstwa ze zobaczy

:facepalm:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Spikel obyś wytrwał w tym swoim postanowieniu.
Ja też dawalem jej jakąś nadzieje, mimo tego że Robinek od razu mnie wyśmiał to wierzyłem że pójdzie na te studia
Ale teraz już wiem, że ze szmaty jedwabiu nie zrobisz :D

z tą roksą bylbym ostrozny, bo tam tez trzeba sie "napracowac" fizycznie, a jej sie nie chce nawet w taki sposob pracowac. Woli rozlozyc nogi wlozyc luSHA do cipska,troche poudawać i ma pare tys zł za wieczór, bez obciągania starych spoconych chujów .Minimalny wysilek = maksymalny zarobek to zyciowa dewiza pauli

zarobila najmniej pół miliona z samego Spikela i Montiego ,a gdzie reszta januszow zetonowych

przez swoja kariere zarobila co najmniej milion zlotych, to wystarcza na otwarcie dochodowego biznesu jakim jest chociazby franczyza kfc/mcdonald, no ale co taki tępak jak ona może wiedzieć, lepiej przejebać hajs na wynajem drogiego mieszkania, paznokcie za 500 zł niż inwestować i w koncu przestać zarabiac cipa
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Spikel niech robi to co ma zrobić/lub niech nie robi i niech pierdoli temat...
Niech chłopak idzie w swoją stronę w końcu, i niech nie traci czasu...

Ona i założenie biznesu własnego i jakiekolwiek myślenie o przyszłości - to jak hard inteligencja i częsta zmiana skarpetek...(może przez to koliberek go od oblechów wyzywa)...

Ją czas i tak zaniedługo zweryfikuje, i będzie musiała szukać jednego kutaska na całe życie tzw. sponsorka - bo uroda przemija (już widać powoli elementy sypania się na buzi) a za coś wpierdalać trzeba :) - chodź tu i tak może być problem bo każdy jak rozmawiał z nią realnie to miał minimum 2.5 promila bo taka ciekawa jej osoba jest haha...
Przykre jest to, że wielu ludzi jej chciało pomóc, wyciągało niejednokrotnie rekę, oferowało różne rzeczy - ale ona jak to Pancia wyjebane miała, ale no cóż bywa i tak...

Znajdzie jeszcze zapewne na SU niejednego frajerka i obtoczy go obiecankami na temat wspólnego życia i takie tam, ale to też do czasu...tak czy siak zostało jej zarabianie dupą, bo na jakikolwiek rozwój zdecydowanie już za późno...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Wiem że czytasz forum, posłuchaj mnie Paula nie życzę sobie byś pieprzyla jak ja cie to strasznie potraktowałam. Ja już Ci kiedyś raz powiedziałam że księżniczka nie jesteś ani żadna damą i za tobą biegać nie będę. Jeżeli czujesz się wykorzystana przeze mnie to przepraszam że gdy w moim życiu miałam zle chwilę ty mi pomoglas dobrym słowem, jeżeli ty to nazywasz wykorzystywaniem to co mają powie tzw twoi ulungi. To co było między nami pozostaw sobie i przestań zachowywać się jak mała biedna dziewczynka bo masz kobieto 30 na karku. Ogarnij się o zapamiętaj sobie udawać damę na siłę by tylko po to by inni ci zazdroscili, lansować się na siłę i pokazywać jaka to ty jesteś zajebista itd to nic tak naprawdę w tym świecie nie znaczy. Ja nie jestem idealna bo popelnilam wiele błędów w swoim życiu, ale trzeba wyciągnąć wnioski a ty dziewczyno cały czas popełniasz te same błędy. Wyzywaja cię tu od najgorszych a ty wchodzisz na transmisję z tym swoim udawanym uśmiechem i udajesz że jest super że nic się nie wydarzyło, że nikt cię nie wzywał od ku..... Nieważne co by powiedzieli, nieważne co by zrobili ważne by żeton się zgadzał.
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

Wam ktoś płaci za wypisywanie tych gorzkich żali na forum, czy serio nie potraficie załatwiać swoich spraw jak dorośli ludzie?
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

W sedno.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

No własnie w tym problem jest ze nasz kurwiszon sam do tego doprowadził że ludzie tu piszą,ma to na co sobie sama zasłużyła.
Awatar użytkownika
sab
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

fajna--po30 pisze:Wiem że czytasz forum, posłuchaj mnie Paula nie życzę sobie byś pieprzyla jak ja cie to strasznie potraktowałam. Ja już Ci kiedyś raz powiedziałam że księżniczka nie jesteś ani żadna damą i za tobą biegać nie będę. Jeżeli czujesz się wykorzystana przeze mnie to przepraszam że gdy w moim życiu miałam zle chwilę ty mi pomoglas dobrym słowem, jeżeli ty to nazywasz wykorzystywaniem to co mają powie tzw twoi ulungi. To co było między nami pozostaw sobie i przestań zachowywać się jak mała biedna dziewczynka bo masz kobieto 30 na karku. Ogarnij się o zapamiętaj sobie udawać damę na siłę by tylko po to by inni ci zazdroscili, lansować się na siłę i pokazywać jaka to ty jesteś zajebista itd to nic tak naprawdę w tym świecie nie znaczy. Ja nie jestem idealna bo popelnilam wiele błędów w swoim życiu, ale trzeba wyciągnąć wnioski a ty dziewczyno cały czas popełniasz te same błędy. Wyzywaja cię tu od najgorszych a ty wchodzisz na transmisję z tym swoim udawanym uśmiechem i udajesz że jest super że nic się nie wydarzyło, że nikt cię nie wzywał od ku..... Nieważne co by powiedzieli, nieważne co by zrobili ważne by żeton się zgadzał.

Przecież to jest egoistyczna kurwa fajna ona patrzy tylko na siebie. Tylko kłamie i pierdoli te swoje farmazony jaka ona skrzywdzona przez los ty ja tak potraktowalas przecież fatalanie bo cały czas tobie pomagała specjalnie jeździła do ciebie. A ta kurwa nigdy ppopatrzy na siebie ona błędów nie popełnia . Ta kurwa potrafi powiedzieć tobie ze coebie kocha i za dwa tygodnie jej sie odwiduje. A tobie mowila ze idzie na te studia czy to był kolejny powodu żeby wyciągnąć pieniądze ?? Dobrze fajna ze ja pogoniłas wczoraj oświadczyła ze bedzie sie kurwic na roksie . Zal tylko jej rodziców ale dowiedzą sie wrescie prawdy jaka córkę maja !! Ona nie ma serca i przyjacoil nikogo zostanie sama z psem bo moj kot nie bedzie spędzać z ta kurwa ani jednego dnia
Spikel20

PoprzedniaNastępna