polskacamgirl (blog)

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 11:44


https://polskacamgirl.blogspot.com/

Blog prowadzony przez: medroxyprogesterone
Temat na forum o niej: https://showsu.org/viewtopic.php?f=8&t=9

Przykładowe tytuły wpisów (bo na razie "tylko" tyle jest):
5 rzeczy, które warto wiedzieć o pracy na kamerkach
Jak zacząć na czatach erotycznych?
Q&A: 10 pytań do camgirl

Zobaczymy jak to się rozwinie... (linkuję zanim przeczytałem).
Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/44874315/jako-ze-czesto-zastanawia-was-temat-pokazywania-du/

Edit: Myślę, że warto poczytać =)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 12:11


Fajnie napisane. Poprawnie gramatycznie i bez błędów, na przekór pokutującemu mitowi, że camgirls nie grzeszą intelektem. Widzę jednak niepokojące zjawisko. Jakoś dekadę temu dziewczyny zakładały swoje konta na fotce czy fotoblogach, wzorując się na modelkach. Chciały być po prostu jak swoje ulubione modelki. Obecnie mało która dziewczyna nie ma instagrama, a na nim zdjęć, które dekadę temu uznawane były za wyzywające. Do czego zmierzam? Do tego, że coraz więcej dziewczyn będzie nadawać jako camgirls. Kiedyś dla zyskania atencji wystarczyło wrzucić lekko roznegliżowane zdjęcie. Dzisiaj jest już to niewystarczające, ponieważ niemal każda ma takie zdjęcia. Dlatego moimi zdaniem kwestią czasu będzie przeniesienie się na portale z sekskamerkami.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 13:49


Po prostu przyzwoicie zredagowane, troche jak teksty na zamowienie tworzone przez copywritera. Dosc praktyczne, zgrabne, choc brakuje mi tam takiego sznytu indywidualnosci, ze to "od serca" Madzi.
Generalnie calkiem spoko, podoba mi sie.

Pirat pisze: coraz więcej dziewczyn będzie nadawać jako camgirls. Kiedyś dla zyskania atencji wystarczyło wrzucić lekko roznegliżowane zdjęcie. Dzisiaj jest już to niewystarczające, ponieważ niemal każda ma takie zdjęcia. Dlatego moimi zdaniem kwestią czasu będzie przeniesienie się na portale z sekskamerkami.

Nie mam nic przeciwko :biggrin: Nie ma co rozkminiac, takie czasy, dekade temu jedno a 100 lat temu samotna 18stka to juz byla stara panna. Swiat sie zmienia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 13:50


Tytuł bloga bez ogródek.
Propsuję. 8-)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 17:11


Dzięki za wrzucenie posta o moim blogu :) Bardzo mi miło.

komin pisze:Po prostu przyzwoicie zredagowane, troche jak teksty na zamowienie tworzone przez copywritera. Dosc praktyczne, zgrabne, choc brakuje mi tam takiego sznytu indywidualnosci, ze to "od serca" Madzi.
Generalnie calkiem spoko, podoba mi sie.


Dziękuję, że mi to piszesz!
Długo myślałam jak chcę pisać bloga i stanęło na tym, że postanowiłam nie świrować, nie pisać tak "od serca", bo pomyślałam, że niektóre osoby może to zrazić.
Teraz chcę napisać o tym jak wyglądają u mnie transmisje i myślę, że w tej notce pozwolę sobie na trochę swobody :)
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 17:58


Medroxyprogesterone, moim zdaniem powiedzmy ze dla "czesci technicznej" taki jezyk jest ok, ale mysle ze czasami warto zebys pewne wpisy "uczlowieczyla".
Za msn, tytul bloga zajebioza :good3: :D

PS pamietaj tylko ze za uswiadamianie seskualne nasz wspanialy nowy rzad projektuje kilka lat paki :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 19:56


Dla równowagi przydałby się blog dla oglądających. 5 rzeczy, które warto wiedzieć o oglądaniu transmisji na kamerkach: nie pisać po pijaku, nie wchodzić na transmisje w dniu wypłaty, jak nie zakochiwać się w camgirls czy jak wysępić żetony od piwoo itd.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 20:02


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 20:07


Biustwo, widocznie źle szukałem. Wpisywałem w Google "blog spermiarza" i nic nie wyskoczyło.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: polskacamgirl (blog)
26 paź 2019, 21:37


chcesz to Ci podeślę kilka linków. Śledzę tego typu strony i sprawdzam czy coś o mnie słychać, więc jestem na bieżąco. Tylko uprzedzam, że nie wszystkie są godne uwagi.
Biustwo


Re: polskacamgirl (blog)
27 paź 2019, 13:08


Obrazek
Widzę że sprawa została jasno i bez ogródek wyjaśniona czego dotyczy.
Duży plus za sam pomysł :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: polskacamgirl (blog)
27 paź 2019, 20:22


Bardzo mi się podobało :) Wiecej postów, więcej postów,będę zaglądać.

Lubie konkrety, blog jest przejrzysty , konkretny a w tym wszystkim luźny.
Świetny poranik dla początkujących dziewczyn, wiele cennych porad. Z jednym tylko się nie zgodzę, że na początek wystarczy kamera z lapka. Kamerki z lapka sa tak bardzo kolokwialnie mówiąc zjebane, że cięzko jest robic "karierę" na takim sprzęcie. Na początek polecam kamerke zewnętrzną za 50-100 zl dobre są w miare z hp lub creative. Dziewczyna zarobi, kupi coś lepszego.

Można wyczuć w tym tekście pewien dystans do tej pracy, a jednocześnie komfort jaki jej to sprawia. Super. Ja mam podobne dosyć odczucia. Z tym, że seksualnie też sprawia to jakąs tam przyjemność, ale po latach ustawiam to co lubie i na co mam ochote. Niektore propozycje odrzucam, bo mnie nie interesuja wcale. Odnośnie najdziwniejszych rzeczy,to można książke napisać,ale ja juz sie zgadzasz to trzeba to zrobic tak aby odbiorca widzial ze robisz to szczerze, a nie na odpierdol.

Z moich doświadczeń/obserwacji wynika, ze faceci mimo wszystko lubią naturalnośc w tym co robisz. Nie mam na mysli tego, ze jestes z makijażem czy bez tylko każdy ma swoje preferencje. Jesli nie lubisz analu to go nie rób. Nigdy nie rób niczego wbrew sobie, bądz naturalna taka jak w swoim łóżku a ludzie to docenia.

Juz nie raz pisalam- oni odbierają nasze emocje, pragną nas fizycznie więc chociaż minimalnie postaraj się przekazać emocje przez ekran, wtedy jesteś prawdziwa, wtedy oni to czują.

Przepraszam, moze napisalam troche off top, ale jakoś wczułam się osobiście w ten blog i niecierpliwie czekam na więcej :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: polskacamgirl (blog)
28 paź 2019, 05:46


Dziękuję bardzo za opinię :)

Z jednym tylko się nie zgodzę, że na początek wystarczy kamera z lapka. Kamerki z lapka sa tak bardzo kolokwialnie mówiąc zjebane, że cięzko jest robic "karierę" na takim sprzęcie. Na początek polecam kamerke zewnętrzną za 50-100 zl dobre są w miare z hp lub creative. Dziewczyna zarobi, kupi coś lepszego.

Ja z dwa lata pracowałam na kamerce z laptopa i nie było źle, ale fakt, na dłuższą metę to słaba opcja.
Nie wszystkie kamerki wbudowane w laptopach są do dupy. Jak pisałam na blogu, oświetlenie może bardzo poprawić jakość transmisji i osobiście uważam, że lepiej zacząć od kamerki w laptopie i uzbierać na Logitech c920 niż kupować byle co za 100 złotych.

A co do naturalności to jeśli dobrze grasz to graj, a jak nie to bądź sobą, ale nie przekraczaj swoich granic, oczywiście.
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone


Re: polskacamgirl (blog)
28 paź 2019, 15:39


Medroxyprogesterone pisze:Dziękuję bardzo za opinię :) [...]
Nie wszystkie kamerki wbudowane w laptopach są do dupy. Jak pisałam na blogu, oświetlenie może bardzo poprawić jakość transmisji i osobiście uważam, że lepiej zacząć od kamerki w laptopie i uzbierać na Logitech c920 niż kupować byle co za 100 złotych.

A co do naturalności to jeśli dobrze grasz to graj, a jak nie to bądź sobą, ale nie przekraczaj swoich granic, oczywiście.
Myślę, że każda inteligentna kobieta wie, czy jest w stanie dobrze grać czy się wyłamie... Jeżeli czuje, że nie może takich granic przekraczać, to przynajmniej będzie się dobrze bawić.

Wg mnie kolejność inwestowania w sprzęt to: zabawka tj. dildos/wibros (nie znam kosztów) - jeżeli żadnego się nie ma, bo na palcówkach długo się nie pojedzie...
bielizna - jeżeli nie ma się jakichś stringów, koronkowych cyckonoszy, etc. tylko "babcine majtki" albo jakieś najprostsze staniki
oliwki/kremy/balsamy - jakość nie musi być chyba dobra, bo to ma wyglądać, więc koszt nie powinien być duży, a raczej większość kobiet coś takiego na swoich półkach ma.
kamerka - (kilka stów) od razu C920 (raczej lepsze kamerki niewiele na SU dają), chyba, że ktoś chce na zagraniczne iść to może pomyśleć nad C922/Brio; albo ktoś budżetowo chce to może wziąć C615 i to powystawowe; te 100 zł na kamerkę pośredniczącą jak beza sugeruje to w błoto kasa... (chyba, że masz pomysł na nadawanie z dwóch kadrów, bo to jest możliwe w oprogramowaniu Logitecha/ManyCam).
oświetlenie - (do 100 zł da radę) albo żarówka, albo lampa jakaś, albo softbox - cokolwiek, byleby poprawić wygląd
Lush bądź inny Lovense-gadżet (od ok. 350 zł do 500 zł) - tutaj lepiej od razu brać drugi model (najtaniej ok. 430 zł), bo we wszystkim góruje, a różnica ceny jest nieduża... a sam Lush musi przyjść później, żeby np. nabyte grono fanów było ciekawe przetestowania go z Tobą, a do tego musisz się zorientować ile osób u Ciebie by go chciało (są takie kwiatki, co pytają każdej dziewczyny o Lusha)
kolejne zabawki i stroje/bielizny, wg zapotrzebowania - masz duże grono stópkowiczów? Dokup jakieś szpilki/skarpety (stopki)/lakiery. Lubisz anal, a korek już masz? To może jakiś ogonek. I tak dalej...
Różnorodność musi być rozwijana - nie możesz ciągle w tym samym występować bądź tak samo. Zmienianie kadrów/pokoi to zawsze jakaś nowość.

@medroxy będzie miło jak tutaj będziesz nas informować o nowych wpisach na blogu. Forum czasem przejrzę, a takie blogi gdzieś się gubią potem w listach zakładek.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: polskacamgirl (blog)
30 paź 2019, 02:33


Hejo,
Napisałam nową notkę. Wspomniałam o Showsu ;)
Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie.

https://polskacamgirl.blogspot.com/2019 ... -wady.html
Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 29 paź 2017, 09:09
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Medroxyprogesterone
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Medroxyprogesterone


Re: polskacamgirl (blog)
30 paź 2019, 07:57


Bardzo lekko się to czytało :), dla mnie blog na duży plus. Zaciekawiło mnie "rodzina nie akceptuje, twierdzi że rozmieniam się na drobne" brakuje mi tu tego czy nie akceptuje, ale z tym żyje, czy nie akceptuje i nie chce mnie znać ? Nie bardzo rozumiem w kontekście czego to "uważa że rozmieniam się na drobne" czy to w odniesieniu do wcześniejszej pracy (choć to wydaje mi się irracjonalne) czy raczej do tego że mogła byś inaczej zarabiać. Być może świadomie nie chciałaś tego rozkładać na czynniki pierwsze, ale pisząc bardzo spójnie i wyjaśniając wszystkie zagadnienia dosyć jasno i zrozumiale, to gdzieś mi brakuje tego czego w tym wątku nie dopowiedziałaś.

Gratulację za decyzję o napisaniu, jak byś to tego nie podchodziła, pewnie wymagało to wyjścia z własnej strefy komfortu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: polskacamgirl (blog)
30 paź 2019, 12:53


Strzele malego focha ;) za to ze ta "wzmianka o showsu" sprowadzila sie do tego ze niby wymieniamy sie tu linkami do nagranych transmisji. Byc moze taka rzecz ma miejsce, ale jest tak gleboko ukryta ze generuje max 0,01 promila ruchu na forum... czyli zgodnie z prawem, dopuszczalna zawartosc ;)
Madzia nam z foro linkownie zrobilas... Judaszu ;) :biggrin:
Peace&Love
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: polskacamgirl (blog)
30 paź 2019, 18:01


Medroxyprogesterone pisze:Brak mi również możliwości nadaniu komuś tytułu moderatora, którego funkcją jest pilnowanie porządku na czacie podczas Twojej transmisji czyli np. banowanie upierdliwych sępów.
Opcja do realizacji skryptowo.
Nie ma również "tipping games" czyli gier, w których widz może wziąć udział rzucając napiwek. Są to gry typu koło fortuny, rzut kością czy token keno, które możemy znaleźć na Cam4 oraz na Chaturbate w formie tzw. aplikacji lub botów.
Jak wyżej, tylko musisz pamiętać, że nie więcej niż 5 cyfr w wiadomości, bo inaczej nie przejdzie wiadomość na czat - dlatego nicki nie mogą być w pełni pisane, bo kiedyś było ograniczenie do 3 cyfr w nicku, ale je ostatnio zdjęli, wprowadzając inne zmiany.
Użytkowniczki skryptów banów nie dostają, jedynie Ci co je piszą :P

Na Showup prywatne transmisje ustawiasz w postaci szablonów, gdzie opisujesz, co oferujesz na transmisji, ustalasz czas i cenę.
W mojej opinii mogli zrobić ikono-grafiki reprezentujące treści na privkach, coś a'la zbiornik - ale ZB ma tylko czy jest twarz i głos. Tutaj mogłoby być chociaż tyle też... oszczędziłoby to konieczność pisania "z buzią" bądź "bez buzi".

Plusy i minusy bardzo generalne... mogło być to trochę rozszerzone - aczkolwiek, mam na uwadze to, że napisałaś co Twoim zdaniem jest istotne.
Zabrakło minusu o supporcie/problemach z nadawaniem (brak synchronizacji).
Do plusów np. właśnie polskość strony - czyli nie trzeba umieć języka... Yyy... no plusów to ja mało widzę, bo jako wrogowi SU łatwiej mi jest widzieć te chujowe rzeczy co robią. Plus taki, że webcamrecordings nie nagrywa już SU, a na minus znowu, że o wiele łatwiej niż na starym SU zrobić takiego bota...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: polskacamgirl (blog)
19 sty 2020, 18:15



Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości