PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:


Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Agrax ale po co były te smęty u niej na transmisji? Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło :P


Alez owszem. Masz pelna racje. Wtedy mowi sie „sorki, dzisiaj nie da rady, ale sprobuj [tu wstaw dzien tygodnia]”. Takie trudne? Po co stalemu widzowi mowic „pozniej, pozniej”? Myslisz, ze ja nie rozumiem, ze to dla niej szansa? Tylko mozna zachowac sie po ludzku a nie traktowac drugiego czlowieka gorzej niz psa
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:


Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Agrax ale po co były te smęty u niej na transmisji? Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło :P


Alez owszem. Masz pelna racje. Wtedy mowi sie „sorki, dzisiaj nie da rady, ale sprobuj [tu wstaw dzien tygodnia]”. Takie trudne? Po co stalemu widzowi mowic „pozniej, pozniej”? Myslisz, ze ja nie rozumiem, ze to dla niej szansa? Tylko mozna zachowac sie po ludzku a nie traktowac drugiego czlowieka gorzej niz psa


Ja myślę, że ona po prostu nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, zresztą sami byliście i widzieliście, że tym klapsom nie było końca. Jak to mówią trzeba kuć żelazo póki gorące i tyle.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Agrax, tak czytam i się zastanawiam... Co to za żale? Łączy Was jakaś "więź emocjonalna" jak Harda i Paule?:D
Używasz takich słów jak " przyjaciele", "bliska osoba" - serio? Czym dla Ciebie więc jest ta przyjaźń na SU? Dajesz 1000 żetonów a ona Cie 'widzi', tak?
Dziewczyna chciała zarobić i zrobiła to co uznała za "priorytet" dla siebie w danym momencie, nie łapie czemu miałaby się oglądać na jakiegoś gościa z internetu i zastanawiać czy jego serduszko przypadkiem nie zakrwawi...

Związałam się z facetem z SU, więc coś tam wiem o nawiązywaniu 'więzi" na SU... Ona musi być obustrona i jeśli wchodzi w gre kasa to nie jest żadna przyjaźń czy bliskość... to zwykły interes... wybrała ten lepszy interes, nie dziwne.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:


Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Agrax ale po co były te smęty u niej na transmisji? Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło :P


Alez owszem. Masz pelna racje. Wtedy mowi sie „sorki, dzisiaj nie da rady, ale sprobuj [tu wstaw dzien tygodnia]”. Takie trudne? Po co stalemu widzowi mowic „pozniej, pozniej”? Myslisz, ze ja nie rozumiem, ze to dla niej szansa? Tylko mozna zachowac sie po ludzku a nie traktowac drugiego czlowieka gorzej niz psa


Ja myślę, że ona po prostu nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, zresztą sami byliście i widzieliście, że tym klapsom nie było końca. Jak to mówią trzeba kuć żelazo póki gorące i tyle.


Zgadza sie. Ale czy „pojdziemy na priwa w [wstaw dzien tygodnia]” to taka trudna rzecz? Przeciez jako STALY WIDZ bym zrozumial


Spokojna pisze:Agrax, tak czytam i się zastanawiam... Co to za żale? Łączy Was jakaś "więź emocjonalna" jak Harda i Paule?:D
Używasz takich słów jak " przyjaciele", "bliska osoba" - serio? Czym dla Ciebie więc jest ta przyjaźń na ShowUp.tv? Dajesz 1000 żetonów a ona Cie 'widzi', tak?
Dziewczyna chciała zarobić i zrobiła to co uznała za "priorytet" dla siebie w danym momencie, nie łapie czemu miałaby się oglądać na jakiegoś gościa z internetu i zastanawiać czy jego serduszko przypadkiem nie zakrwawi...


Nie. Nic nas nigdy nie laczylo oprocz znajomosci na poziomie widz-modelka. Uzywam tych okreslen, by w przejaskrawiony sposob pokazac to, ze nie jestem takim zjebem, jakim mnie opisuje

I chodzi tylko o pewien profesjonalizm: gdy nie mozesz obsluzyc klienta tego konkretnego dnia w handlu to prosisz by przyszedl innego a nie powtarzasz „pozniej pozniej”
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax z psychologicznego punktu widzenia ( tak, wiem :drag: ) myślę, że bardziej wkurwiłbyś się jakby ona napisała, że pójdziemy na priva w niedziele niż jakby go odwlekała i mówiła ,zrobimy priva później, daj mi się wyklapsować' itp. Poza tym Ty chciałes tego teraz i już, Tobie się chcialo walić teraz, nie wiadomo czy np. w niedziele o północy chciałoby Ci się trzepac. Mam nadzieje, że rozumiesz co napisałam bo to troszkę skomplikowane :D.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Agrax,wybacz za niemiłe słowa, ale właśnie tak przejaskrawiająć sytuację pokazujesz, że jesteś tym zjebem który sobie coś ubzdurał i pękło mu serduszko, bo jego internetowa "przyjaciółka" nie zwróciła na niego uwagi.
Normalni Ludzie by to olali, bo to tylko SU... Po co się przejmować takimi rzeczami.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Agrax,
Podejrzewam że emocje wzięły górę i zapomniała o bożym świecie.
Ale miałeś prawo trochę tą całą sytuacją się wkurzyć.
Wiadomo że byś to zrozumiał nie musisz tego nawet pisać zwłaszcza że jesteś lub też byłeś jej stałym widzem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




KoKo21 pisze:Agrax z psychologicznego punktu widzenia ( tak, wiem :drag: ) myślę, że bardziej wkurwiłbyś się jakby ona napisała, że pójdziemy na priva w niedziele niż jakby go odwlekała i mówiła ,zrobimy priva później, daj mi się wyklapsować' itp. Poza tym Ty chciałes tego teraz i już, Tobie się chcialo walić teraz, nie wiadomo czy np. w niedziele o północy chciałoby Ci się trzepac. Mam nadzieje, że rozumiesz co napisałam bo to troszkę skomplikowane :D.


Zrozumialem o co chodzilo, bez problemu. Nie zgodze sie z Tb. Kasia jest z tych modelek, na ktore warto poczekac, bo nagroda rekompensuje oczekiwanie. Jesli Kasia zechce, to moze potwierdzic, ze nigdy nie robilem problemow z odkladaniem priva na inny dzien
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax z psychologicznego punktu widzenia ( tak, wiem :drag: ) myślę, że bardziej wkurwiłbyś się jakby ona napisała, że pójdziemy na priva w niedziele niż jakby go odwlekała i mówiła ,zrobimy priva później, daj mi się wyklapsować' itp. Poza tym Ty chciałes tego teraz i już, Tobie się chcialo walić teraz, nie wiadomo czy np. w niedziele o północy chciałoby Ci się trzepac. Mam nadzieje, że rozumiesz co napisałam bo to troszkę skomplikowane :D.


Zrozumialem o co chodzilo, bez problemu. Nie zgodze sie z Tb. Kasia jest z tych modelek, na ktore warto poczekac, bo nagroda rekompensuje oczekiwanie. Jesli Kasia zechce, to moze potwierdzic, ze nigdy nie robilem problemow z odkladaniem priva na inny dzien


No i dlatego warto Kasi przebaczyć, skoro jestes jej przyjacielem jak sam to określiłeś to powinieneś cieszyć się razem z nią jej sukcesem, a Kasia w ramach tego, że musiałeś poczekać zrobi Ci mega priva.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Spokojna pisze:Agrax,wybacz za niemiłe słowa, ale właśnie tak przejaskrawiająć sytuację pokazujesz, że jesteś tym zjebem który sobie coś ubzdurał i pękło mu serduszko, bo jego internetowa "przyjaciółka" nie zwróciła na niego uwagi.
Normalni Ludzie by to olali, bo to tylko ShowUp.tv... Po co się przejmować takimi rzeczami.


Nic mi sie nie ubzduralo, serduszko mi nie peklo. Jak idziesz do sklepu z elektronika i sprzedawca przez 3h mowi „zaraz do Pana podejde”. Wychodzisz ze sklepu i wracasz za 40 minut a sprzedawca nadal rozmawia z jednym klientem, ktory ekwipuje caly dom w sprzet elektroniczny to bys sie nie wkurwila?


KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax z psychologicznego punktu widzenia ( tak, wiem :drag: ) myślę, że bardziej wkurwiłbyś się jakby ona napisała, że pójdziemy na priva w niedziele niż jakby go odwlekała i mówiła ,zrobimy priva później, daj mi się wyklapsować' itp. Poza tym Ty chciałes tego teraz i już, Tobie się chcialo walić teraz, nie wiadomo czy np. w niedziele o północy chciałoby Ci się trzepac. Mam nadzieje, że rozumiesz co napisałam bo to troszkę skomplikowane :D.


Zrozumialem o co chodzilo, bez problemu. Nie zgodze sie z Tb. Kasia jest z tych modelek, na ktore warto poczekac, bo nagroda rekompensuje oczekiwanie. Jesli Kasia zechce, to moze potwierdzic, ze nigdy nie robilem problemow z odkladaniem priva na inny dzien


No i dlatego warto Kasi przebaczyć, skoro jestes jej przyjacielem jak sam to określiłeś to powinieneś cieszyć się razem z nią jej sukcesem, a Kasia w ramach tego, że musiałeś poczekać zrobi Ci mega priva.


Ale to nie ja mam problem z Kasia i ja nie mam jej za co przebaczac, bo nie zrobila nic wyjatkowo strasznego. Ja bym sie poburmuszyl dzien dwa i bym wrocil a to ona zrobila ze mnie stalkera, debila, zjeba i znienawidzila... Takze ten
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Nie, był przede mną, ma prawo zrobić zakupy w pierwszej kolejnośći. Już Ci pisalam, to interes. Wybrała ten lepszy, co w tym dziwnego? I nie mów mi o przyjaźni na SU, bo widzisz jak to wygląda w praktyce. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




KoKo21 pisze:Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło

Amen. Szanuje za to ze ktos wprost potrafi powiedziec jaka jest na SU hierarchia waznosci. Zeton > lubiany klient > nielubiany ale placy klient > nieplacacy "kolega". Logiczne, dziewczyny sa w pracy. W ostaniej akcji Piwoo = zeton. Co tu rozkminiac.

PS.Xluxix, tak poza wasza wojenka z Agraxem... dalbym sobie spokój z tym uzywanie slowa "docenił". Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do glowy myslac o tym co zrobil Wam Piwoo mozna nazwac "docenieniem".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Spokojna pisze:Nie, był przede mną, ma prawo zrobić zakupy w pierwszej kolejnośći. Już Ci pisalam, to interes. Wybrała ten lepszy, co w tym dziwnego? I nie mów mi o przyjaźni na ShowUp.tv, bo widzisz jak to wygląda w praktyce. :)


Cytujesz ten fragment:
„Czyli jesli dostanie sie tyle kasy to mozna napluc w twarz przyjaciolom „abajo, nie potrzebuje Was”?”

Jesli tak to musze Cie rozczarowac, ale to byla metafora i nijak w nia ujmowalem mojej relacji z modelka
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Ale z tego co widzę nikt Ci nie napluł w twarz, tylko zwyczajnie nie spełnił Twoich oczekiwań, bo był zajęty czymś innym. A Ty się oburzasz, że jak tak można. Stały klient nie równa się pierwszeństwu. Gdzie to tak działa?
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:Ale z tego co widzę nikt Ci nie napluł w twarz, tylko zwyczajnie nie spełnił Twoich oczekiwań, bo był zajęty czymś innym. A Ty się oburzasz, że jak tak można. Stały klient nie równa się pierwszeństwu. Gdzie to tak działa?


Nie „pierwszenstwu”. Nie oczekiwalem, ze rzuci wszystko :) Wystarczylo powiedziec, ze pojdziemy na priva tego a tego dnia :) To taka krzywda? Takim zjebem jestem, ze nawet nie mozna po ludzku powiedziec tych kilku slow? :hi:
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:


Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Agrax ale po co były te smęty u niej na transmisji? Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło :P


Alez owszem. Masz pelna racje. Wtedy mowi sie „sorki, dzisiaj nie da rady, ale sprobuj [tu wstaw dzien tygodnia]”. Takie trudne? Po co stalemu widzowi mowic „pozniej, pozniej”? Myslisz, ze ja nie rozumiem, ze to dla niej szansa? Tylko mozna zachowac sie po ludzku a nie traktowac drugiego czlowieka gorzej niz psa


Ja myślę, że ona po prostu nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, zresztą sami byliście i widzieliście, że tym klapsom nie było końca. Jak to mówią trzeba kuć żelazo póki gorące i tyle.


Zgadza sie. Ale czy „pojdziemy na priwa w [wstaw dzien tygodnia]” to taka trudna rzecz? Przeciez jako STALY WIDZ bym zrozumial


Jak widac nie rozumiesz, skoro widziales u Cindy zarobek wiekszy niz zawsze, to jako lojalny wierny przyjaciel powinienes cieszyc sie jej szczesciem i kibicowac. Widac,ze nigdy przyjaciela nie miales i nigdy nim dla nikogo nie byles,bo nie wiesz co to znaczy szanowac innych, czynic im dobrze i zyczyc dobrze.
Thfu...i tyle
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Agrax pisze:
KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax z psychologicznego punktu widzenia ( tak, wiem :drag: ) myślę, że bardziej wkurwiłbyś się jakby ona napisała, że pójdziemy na priva w niedziele niż jakby go odwlekała i mówiła ,zrobimy priva później, daj mi się wyklapsować' itp. Poza tym Ty chciałes tego teraz i już, Tobie się chcialo walić teraz, nie wiadomo czy np. w niedziele o północy chciałoby Ci się trzepac. Mam nadzieje, że rozumiesz co napisałam bo to troszkę skomplikowane :D.


Zrozumialem o co chodzilo, bez problemu. Nie zgodze sie z Tb. Kasia jest z tych modelek, na ktore warto poczekac, bo nagroda rekompensuje oczekiwanie. Jesli Kasia zechce, to moze potwierdzic, ze nigdy nie robilem problemow z odkladaniem priva na inny dzien


No i dlatego warto Kasi przebaczyć, skoro jestes jej przyjacielem jak sam to określiłeś to powinieneś cieszyć się razem z nią jej sukcesem, a Kasia w ramach tego, że musiałeś poczekać zrobi Ci mega priva.


Ale to nie ja mam problem z Kasia i ja nie mam jej za co przebaczac, bo nie zrobila nic wyjatkowo strasznego. Ja bym sie poburmuszyl dzien dwa i bym wrocil a to ona zrobila ze mnie stalkera, debila, zjeba i znienawidzila... Takze ten


No skoro ona Cię nie chce widzieć na transmisjach to trzeba się z tym faktem pogodzić, a jeśli jesteś zrozpaczony tym to zawsze możesz nowy nick zrobić i zacząć od nowa co za problem.


Agrax pisze:
Spokojna pisze:Ale z tego co widzę nikt Ci nie napluł w twarz, tylko zwyczajnie nie spełnił Twoich oczekiwań, bo był zajęty czymś innym. A Ty się oburzasz, że jak tak można. Stały klient nie równa się pierwszeństwu. Gdzie to tak działa?


Nie „pierwszenstwu”. Nie oczekiwalem, ze rzuci wszystko :) Wystarczylo powiedziec, ze pojdziemy na priva tego a tego dnia :) To taka krzywda? Takim zjebem jestem, ze nawet nie mozna po ludzku powiedziec tych kilku slow? :hi:


Długo się chyba nie gniewałeś mimo wszystko bo nastepnego dnia szły napiwki od Ciebie :P Kurczę mnie ta cała sytuacja tutaj taka jedna sytuacje przypomina która kiedyś miała miejsce i całe forum o tym mówiło, w sumie to moze nawet nie jedną bo dużo jest takich zawodów na nas wśród Panów, miłosci itp. :P
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




KoKo21, hehe
Koko jak zwykle podejście praktyczne
heh
nowy nick i chuj.. jedziemy od początku :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Agrax, ja myślę, że żadna dziewczyna na SU nie ma obowiązku prowadzenia kalendarzyka z datami i godzinami przyjmowania interesantów. Osobiście nigdy się z nikim nie umawiałam na konkretny dzień, bo nie planowałam w przód mojej obecności na SU. Byłaby innym razem wolna, to bys wszedł, w czym problem? Ajć czuję tutaj jakąś lekką zazdrość o to, że uwaga skupiona była na kimś innym...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:KoKo21, hehe
Koko jak zwykle podejście praktyczne
heh
nowy nick i chuj.. jedziemy od początku :-)


A co się będe pierdolić :blind:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: minut, simpleman123, sthoss i 211 gości