prettylove/loveyourcum/vikivu/Maddie/_Maddieska_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
23 wrz 2018, 15:23

Nie wiem co Pikanteria bierzesz, ale bierz tego więcej bo ewidentnie masz za małą dawkę. Jakie frajerstwo i cebulactwo? Bo ktoś chce zwrotu żetonów za olewawczo wykonaną usługę? Po pierwsze to sama Kiniuś wylazła z szeregu za wczasu i się zadeklarowała bardzo mocno co do niezadowolenia z szoł jeszcze zanim się szoł zaczęło. Tu nie ma żądnego januszostwa że ktoś czekał kilka godzin na to za co zapłacił... I to nie jest wina klientów, że spora cześć oglądających była nieusatysfakcjonowana z tego za co zapłacili. I co Ty WOJTEK14 piszesz o jakimś talerzu klusków kurdelebele - jak to nie ma nic wspólnego. Wyobraź sobie sytuacje, że idziesz na koncert Rihanny, kupujesz drogie bilety, liczysz na świetne szoł a tu główna gwiazda wieczoru spóźnia się półtorej godziny i wychodzi zataczając się na scenę i najebana krzyczy JÓŁ KRAKOŁ HAŁ JU KURWA FAKIN DUŁIN... No nawet nie do pomyślenia... A nie, czekaj :unsure: ..... Dobra bo znowu się zacznie i mi napiszą, że to moja wina że odchodzą modelki z SU.

Temat tej grupowej powinien się zakończyć na pierwszym poście Kiniuś. Nie potrzebnie to ciągniesz i tłumaczysz. Jak sama napisałaś to twoja transmisja i to Ty odpowiadasz za to co się na niej dzieje. Zreflektowałaś się, zaproponowałaś rekompensatę a jak ktoś nadal czuj się pokrzywdzony to powinien skontaktować się z tobą na prywatnej wiadomości i wspólnie powinniście ustalić w jaki sposób rozwiążecie tą sytuacje. Dialog.

Jeszcze raz apeluje - HAKUNA MATATA... miło w piątek.... miło w świątek.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:50

PrezesBiedronki pisze:Ja tam się z Maddie kulturalnie dogadałem. Nie interesuje mnie wasze zdanie. Każdy wie jak hype'owany był pokaz. Ja rozumiem, że zdarzają się wpadki i nie zawsze idzie tak jak się zakłada. Jakby ktoś chciał być mendą, to by sępił bo ma ku temu podstawy takie jak ta:

Kiniuś pisze:Możemy umówić się tak, że - Rozczarowanym moim dzisiejszym show które przygotowywuję i rozpocznie się 23:15 oddam za bilety, :) więc jeśli stwerdzisz że pokaz jest przereklamowany i nie warty 500 zetków, z miłą chęcia Ci zwrócę za bilet, a mało tego dorzuce drugie tyle żebyś mógł sobie odbić za stracony czas... :girl_smile:

Ja Maddie lubię i szanuję. Wiem, że to rakieta ale nikt mi nie wmówi, że wczoraj dostał to czego oczekiwał i co było zapowiadane. Dlatego wierzę, że SPA nas wszystkich zregeneruje :beach: :twisted:

Właśnie widzę jak ja szanujesz.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: M.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 16:12

Nie dogodzisz... gdyby wyszedł od razu napisalibyście też, że nie został do końca więc nie wiadomo czy by mu się spodobało i dlaczego chce zwrot. Został do końca i ocenił, to już sęp i też źle :lol_sign:
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 16:17

dbifuria pisze:Nie dogodzisz... gdyby wyszedł od razu napisalibyście też, że nie został do końca więc nie wiadomo czy by mu się spodobało i dlaczego chce zwrot. Został do końca i ocenił, to już sęp i też źle :lol_sign:

Właśnie tylko dlatego zostałem. Nie awanturowałem się w trakcie. No ale niech piszą co chcą :) Ja wierzę w Maddie :)
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 23:10

Absolutnie sie nie dziwie nikomu kto rząda zwrotu - czy by to było 100, 500 czy 1000. Raz ze panna sama to zadeklarowała dodając jeszcze ze podwoi stawkę (!) a dwa no sorry - idziecie do dobrej restauracji na rzekomo mistrzostwo szefa kuchni jakiego wasze podniebienia nie smakowały nigdy a dostajecie zimnego kotleta po 3 godzinach czekania no to ... miała być petarda, pokaz tysiąclecia... moze na przyszłosc się pani nauczy ze lepiej kogos miło zaskoczyc niż nieprzyjemnie rozczarować rozdmuchując swoją zajebistosc a kończąc najebanym w sztok
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ja
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 23:28

24 wrz 2018, 09:02

Teraz Kiniuś się ogarnie odstawi alko i będzie punktualna jak kolej japońska ;) Czego jej, sobie i użytkownikom życzę.

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

25 wrz 2018, 13:57

zycie to dziwka pisze:No prosze a to podobno tylko ja mam problem z alko :laugh3:

Możemy się razem zapisać na terapie dla AA, założymy grupe wsparcia, związek wsparcia dla żuli :biggrin:
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 57 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

25 wrz 2018, 19:27

Kiniuś pisze:
zycie to dziwka pisze:No prosze a to podobno tylko ja mam problem z alko :laugh3:

Możemy się razem zapisać na terapie dla AA, założymy grupe wsparcia, związek wsparcia dla żuli :biggrin:

ee juz to przerabialem, nie do konca dziala .... ale jesli w ramach projektu bedziemy uprawiac szalony seks to zaryzykuje :meeting: :yu: :yu:
zycie to dziwka

25 wrz 2018, 20:25

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

29 wrz 2018, 23:02

Pralka w kuchni :scratch_one-s_head: też tak macie u siebie ? (było zdjęcie,ale ktoś usunął te/to wyjątkowe zjawisko ;) )
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

30 wrz 2018, 09:43

Ja tak miałem jak mieszkałem w bloku.Łazienka była malutka,więc pralka poszła do kuchni, pod blat.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

30 wrz 2018, 10:01

Na zachodzie to jest norma bo łazienki są przeważnie malutkie a jedyne miejsce gdzie można wcisnąć gdzieś pralkę to obok zmywarki w kuchni
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

30 wrz 2018, 10:25

Pralka w kuchni to nic... Jak kiedyś podczas pobytu w Tajlandii miałem pralkę w burdelu. Popularne rozwiązanie - na piętrze pokoje, na parterze bar, na zapleczu pralnia. I całkiem praktyczne bo najpierw zanosiłem pranie, potem szedłem coś zjeść do baru, następnie na górę poruchać, potem browar w barze i po wszystkim odbierasz sobie wyprane gacie.
U nas w kraju by się takie przybytki przydały - w jednym miejscu wyprać, zjeść i poruchać... Instytucja małżeństwa przestała by istnieć.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

30 wrz 2018, 10:40

Do tego, niewykluczone ze Twoje gacie prał syn kobiety która gotowała Ci żarcie, po którym na gorze ruchałeś jej córkę. Nad wszystkim czuwał ojciec byle kasa się zgadzała. Ludzie tam praktyczni i pracowici :P
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

30 wrz 2018, 11:04

I mili - któryś tu pisał, że panie negocjowanego afektu tam miłe i zawsze "po" usłudze jeszcze jajecznice i kawę zrobią. Choć pewnie biorąc pod uwagę kurs dolara do lokalnej waluty + cenę za usługę to by i mogły kawioru zrobić bo za ten jeden dolarowy numerek będą żyć miesiąc jak królowe :)

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

03 paź 2018, 17:43

Taka jestem nudna, ze nie macie juz o czym rozmawiać:P tylko o mojej pralce hehehe :)?
-Pytanie mam! dlaczego mój temat został przyczepiony?
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 57 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

03 paź 2018, 18:07

Został przyczepiony bo Krul wyniósł Cię na piedastały jako swoją ulubienice :)

Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

03 paź 2018, 20:35

A ja dopiero zrozumiałem, za co Ruger ma żółty kolorek - tak chwalił Azjatki i burdele w Wietnamie, że Go Admin mianował Żółtkiem na forum! :xD
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/default.htm
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv: