Brigitte/Virga

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Brigitte
27 wrz 2018, 13:24

nobody69 pisze:Nie to że nie wypaliło anii żaden okres, najwyraźniej ktoś zwrócił uwagę administracji na lewe konkursy, a ci dali jej ostrzeżenie. Czyli wychodzi na to, że w końcu osiągnęła normalny poziom zarobków ;)

A wierzyłeś w te zarobki co podaje Rachmistrz .bo dla mnie były mocno naciągane do wypromowania jej . Niby laska z nikąd nagle zarabia tyle co laski z pierwszego rzędu.

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

27 wrz 2018, 15:42

No jeśli faktycznie wchodził w grę lewy obieg, to czemu nie? Mogło tak być.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 19:07

nobody69 pisze:
PogromczyniJanuszow pisze:
radosny26 pisze:Dokładnie, napalona nastolatka ma większe branie niż np 25 latka

Nowy Blog ShowUp.tv

Gdzie ona ma branie kamerka na nogi ustawiona i zero priv nie wiem skad rachmistrz bierze te jej wygorowane zarobki

Czy zarobki są prawdziwe tego nie wiem, ale twierdzić, że Brigitte nie ma brania to jak powiedzieć, że woda jest sucha. Bywają takie dni, że ona częściej siedzi na priwach niż na ogóle.

Brała sama privy ,żeby Rachmistrz ja naliczał i tu pisał. Mieli układ.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 19:42

Sorki, ale się zgubiłem trochę. Parę dni mnie nie było i proszę, efekty są!!!!

Ale pojebana akcja. Może mi ktoś streścić?

1. Czy sexdedektyw, podejrzewany za bycie Bridżą, napierdala teraz na nią? Odkrywa jej tajniki itp?

2. Czy Rachmistrz w końcu ujawnia realne zarobki?

3. Czyli tak jak podejrzewałem, Bridża miała lewe obiegi, ustawione zarobki oraz umyślne podbijanie licytacji?
rachmistrz pisze: w tym roku (5 m-cy): co najmniej 70.585 zł w 115 dni

Bo to się NIE KALKULUJE- wcześniej 70tys. w pół roku... a teraz "10zł na dzień"? Wątpię, że tak jej FEJM spadł. Baaaardzo wątpię w to. Nawet zmiana stylu, nie powinna na to wpłynąć, aż tak bardzo. To by wyjaśniało, dlaczego jest "ciągle w pracy", nawet w weekendy.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 19:52

sexdedektyw pisze:Brała sama privy ,żeby Rachmistrz ja naliczał i tu pisał. Mieli układ.

Troche Cie ponosi z tym ukladem... Rachmistrz zapisuje to co widzi, nie wie czy privy sa brane z lewego konta. Od sledztwa kto jest podstawiony moze byc np sexdetektyw.

Czołgista69 pisze:2. Czy Rachmistrz w końcu ujawnia realne zarobki?

3. Czyli tak jak podejrzewałem, Bridża miała lewe obiegi, ustawione zarobki oraz umyślne podbijanie licytacji?

2 -jw, Rachmistrz nie jest ksiegowym SU tylko amatorem o takim dziwnym hobby
3 -duze szanse ze tak
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

27 wrz 2018, 20:00

Nie da się tak nagle spaść z takich "topowych zarobków" na marne żebranie paru groszy. No chyba, że znudziła się ta pani- ludziom nie spodobały się nowe zasady. Gdzie jak widzimy.. ledwo przędzą.

Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 20:06

Jakby nie zmieniła zasad to by ‚tak nagle nie spadła’ z takich zarobków. A po drugie wszystko się kiedyś nudzi jak nie ma nic nowego, ciekawszego :p
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

27 wrz 2018, 20:34

Dlaczego Rachmistrz podlicza tylko pannę Brigitte.
Dlaczego Admin nie sprawdza adresów IP z jakiego miasta piszą niki : kusja, czołgista69, slaver2, XcassieX.
Dlaczego Brigitte nadaje w kratkę.
Dlaczego XcassieX ukrywa swoją historię na SU.

Ja sexdedektyw pisze z jednego konta ,z jednej klasy adresowej ip ,z jednego miasta.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 20:51

Nie podlicza tylko Brigitte.
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

27 wrz 2018, 22:37

Czołgista69 pisze:Sorki, ale się zgubiłem trochę. Parę dni mnie nie było i proszę, efekty są!!!!

1. Czy sexdedektyw, podejrzewany za bycie Bridżą, napierdala teraz na nią? Odkrywa jej tajniki itp?

Wygląda na to że Bridża odcina się od swoich spalonych kont.
Rachmistrzowi(Bridży) się wymknęło "bawię się myszką" itp. więc teraz sexdedektyw (Bridża) dystansuje się od niego.
To samo w wątku o XcassieX, Onpanitez (Bridża) został zdemaskowany w swoich absurdalnych kłamstwach i sexdedektyw (Bridża)
nagle pisze o nim "Dokładnie co za "frajer....."" mimo że na początku wyzywał XcassieX razem z Onpanitez.

Wiem, to jakaś wyższa incepcja, ale jak ktoś nie ma życia tylko siedzi na forum i na SU obmyślając hejty to takiego nie zrozumiesz.
Spójrz co pisze sexdedektyw w tamtym wątku:
"Żyję teraz twoimi:)" <- miało być twoim, jest to odpowiedź na Sary "Żyj swoim życiem"
"Mam Baaaardzo duuzzzo czasu."
Z błędem, ale chodzi mu(jej) o to że żyje teraz życiem XcassieX.

Oczywiście, że nie. Spojrzałem sobie w posty tego rachmistrza.
Dołączył 6 lis 2015. Pierwszy post tego samego dnia:
"Na przykładzie Anki92x będę pokazywał, ile można wyżebrać na Showup.tv"
Piąty post 9 lis 2015:
"W poprzednich miesiącach tego roku Anka92x dostała co najmniej:

STYCZEŃ 3053 zł / 51 godz.
LUTY 4010 zł / 49 godz.
MARZEC 3464 zł / 53 godz.
KWIECIEŃ 4665 zł / 41 godz.
MAJ 2724 zł / 46,5 godz.
CZERWIEC 2060 zł / 28 godz.
LIPIEC 2193 zł / 37 godz.
SIERPIEŃ 2128 zł / 30 godz.
WRZESIEŃ 2765 zł / 45 godz.
PAŹDZIERNIK 2706 zł / 68,5 godz."

Co jest bardziej prawdopodobne: że siedział/a przez pół roku dzień w dzień i liczył/a nikomu nic nie mówiąc czy że zmyslił/a w ciągu 3 dni?

Poza tym liczby które przedstawia są nierzeczywiste, każdy kto był trochę na SU wie że może wpaść kilkaset monet na te 1-2h a nie kilka tysięcy dzień w dzień.

Czołgista69 pisze:3. Czyli tak jak podejrzewałem, Bridża miała lewe obiegi, ustawione zarobki oraz umyślne podbijanie licytacji?

Tu się nie będę wypowiadał, bo byłem kiedyś u niej tylko na chwilę, ale nie jestem fetyszystą kolan, więc się szybko zmyłem.
Nie szczególnie mnie też to interesuje. Jeśli ktoś ma ochotę kupować na jednym koncie żetony za 1.7 a potem sobie przesłać i odzyskać 1 to proszę bardzo, gratuluję straty 40% majątku.
Awatar użytkownika
slaver2
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv: slaver2

27 wrz 2018, 22:51

Czołgista69 pisze:Sorki, ale się zgubiłem trochę. Parę dni mnie nie było i proszę, efekty są!!!!

2. Czy Rachmistrz w końcu ujawnia realne zarobki?

rachmistrz pisze: w tym roku (5 m-cy): co najmniej 70.585 zł w 115 dni

Bo to się NIE KALKULUJE- wcześniej 70tys. w pół roku... a teraz "10zł na dzień"? Wątpię, że tak jej FEJM spadł. Baaaardzo wątpię w to. Nawet zmiana stylu, nie powinna na to wpłynąć, aż tak bardzo. To by wyjaśniało, dlaczego jest "ciągle w pracy", nawet w weekendy.

Nie było Cię bo byłaś zalogowana na koncie XcassieX i od tej pory warujesz przy swojej kartotece.

1. Chciałabyś . Sexdedektyw przede wszystkim ma na celowniku twoje intrygi. 2. Nie wiem kim jest Rachmistrz i jaki ma układ z pania B. Hobby ???żetony?
3. Nie masz dowodu XcassieX. Panna B schodziła już do kwoty 100 za dniówkę. Sprawdź wyliczenia pana R.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 23:19

slaver2 pisze:

Wygląda na to że Bridża odcina się od swoich spalonych kont.
Rachmistrzowi(Bridży) się wymknęło "bawię się myszką" itp. więc teraz sexdedektyw (Bridża) dystansuje się od niego.
To samo w wątku o XcassieX, Onpanitez (Bridża) został zdemaskowany w swoich absurdalnych kłamstwach i sexdedektyw (Bridża)
nagle pisze o nim "Dokładnie co za "frajer....."" mimo że na początku wyzywał XcassieX razem z Onpanitez.

Wiem, to jakaś wyższa incepcja, ale jak ktoś nie ma życia tylko siedzi na forum i na SU obmyślając hejty to takiego nie zrozumiesz.
Spójrz co pisze sexdedektyw w tamtym wątku:
"Żyję teraz twoimi:)" <- miało być twoim, jest to odpowiedź na Sary "Żyj swoim życiem"
"Mam Baaaardzo duuzzzo czasu."
Z błędem, ale chodzi mu(jej) o to że żyje teraz życiem XcassieX.

Piąty post 9 lis 2015:

LUTY 4010 zł / 49 godz.
MAJ 2724 zł / 46,5 godz.

Co jest bardziej prawdopodobne: że siedział/a przez pół roku dzień w dzień i liczył/a nikomu nic nie mówiąc czy że zmyslił/a w ciągu 3 dni?

Poza tym liczby które przedstawia są nierzeczywiste, każdy kto był trochę na SU wie że może wpaść kilkaset monet na te 1-2h a nie kilka tysięcy dzień w dzień.

Czołgista69 pisze:3. Czyli tak jak podejrzewałem, Bridża miała lewe obiegi, ustawione zarobki oraz umyślne podbijanie licytacji?

Tu się nie będę wypowiadał, bo byłem kiedyś u niej tylko na chwilę, ale nie jestem fetyszystą kolan, więc się szybko zmyłem.
Nie szczególnie mnie też to interesuje. Jeśli ktoś ma ochotę kupować na jednym koncie żetony za 1.7 a potem sobie przesłać i odzyskać 1 to proszę bardzo, gratuluję straty 40% majątku.

Już nie mogę się doczekać finału tej opowieści.
Będziesz mnie wtedy szukać .
Będziesz miała dylemat czy poprosić kogoś o pomoc...
Tylko kto Ci pomoże.
Ktoś z forum? Admin? Showup, kolega, Mama z Tatą?
Zastanów się co wtedy zrobisz jeśli to już się stanie.
A stanie napewno. Cały czas pisz, pisz duzo .
Zmieniaj, kombinuj uwielbiam na to patrzeć.
Pamiętaj,że zawsze tu jestem i czekam na Ciebie.
Dobranoc XcassieX, Kusja, Czołgista69, slaver2,
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

28 wrz 2018, 10:10

slaver2 pisze:

Piąty post 9 lis 2015:

LUTY 4010 zł / 49 godz.
MAJ 2724 zł / 46,5 godz.

Darma Twoja robota slaver2, bo żadnej sensacji z tego Twojego odkrycia nie będzie, a ja nic nie zmyślam, jak co niektórzy tutaj.

Te zarobki publikowałem wcześniej na innym forum, które nagle zostało zlikwidowane, więc, podobnie jak wielu innych użytkowników, przeniosłem się na to forum, które powstało kilka miesięcy wcześniej.

Żeby nie odnosić się do wszystkich bzdurnych domysłów dotyczących mojej osoby, napiszę tylko, że na określenie tych osób, które sugerują jakikolwiek mój związek lub powiązania z kimkolwiek, mam jedno odpowiednie słowo, którego tu, z grzeczności, nie przytoczę.

Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

28 wrz 2018, 11:03

rachmistrz pisze:
slaver2 pisze:

Piąty post 9 lis 2015:

LUTY 4010 zł / 49 godz.
MAJ 2724 zł / 46,5 godz.

Darma Twoja robota slaver2, bo żadnej sensacji z tego Twojego odkrycia nie będzie, a ja nic nie zmyślam, jak co niektórzy tutaj.

Te zarobki publikowałem wcześniej na innym forum, które nagle zostało zlikwidowane, więc, podobnie jak wielu innych użytkowników, przeniosłem się na to forum, które powstało kilka miesięcy wcześniej.

Żeby nie odnosić się do wszystkich bzdurnych domysłów dotyczących mojej osoby, napiszę tylko, że na określenie tych osób, które sugerują jakikolwiek mój związek lub powiązania z kimkolwiek, mam jedno odpowiednie słowo, którego tu, z grzeczności, nie przytoczę.

Dobra, dobra, rachmistrz dawaj w celu weryfikacji zdjęcie stóp z kartą z nickiem i dzisiejszą datą tak jak to uczynił wcześniej czołgista,
niech widzą, że ty to ty i że męskie stopy masz.
Tylko je wcześniej umyj co by obciachu nie było. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

28 wrz 2018, 14:56

od_taaki pisze:

Dobra, dobra, rachmistrz dawaj w celu weryfikacji zdjęcie stóp z kartą z nickiem i dzisiejszą datą tak jak to uczynił wcześniej czołgista,
Tylko je wcześniej umyj co by obciachu nie było. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Piszacy tu Czołgista69 to Xcassiex a Stopy jakiegos jej klakiera. Prawdopodobnie boyfrienda albo przyjaciela geja . Trzeba się zajac poszukiwaniem właściciela stop poprzez portale spolecznosciowe.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

28 wrz 2018, 15:37

sexdedektyw pisze:
od_taaki pisze:

Piszacy tu Czołgista69 to Xcassiex a Stopy jakiegos jej klakiera. Prawdopodobnie boyfrienda albo przyjaciela geja . Trzeba się zajac poszukiwaniem właściciela stop poprzez portale spolecznosciowe.

Tak, tak jasne już ci wierzą wszyscy. A może zdradź kim ty jesteś i jaki masz nick na showupie?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

28 wrz 2018, 16:24

Wyczuwam nadmiar śliny w pysku.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

28 wrz 2018, 18:33

Ty, sexdedektyw. Jednak jesteś głupi/ głupia. Serio.
Po pierwszy- pedałem to jedynie ty możesz być.
Po drugie- proszę szukaj :) jak znajdziesz daj mi znać ^^ pogratuluje.

Aż nie mogę w to uwierzyć, że można być tak ograniczony. Może brak jakiegoś całego albo części chromosomu ? Każdy Ci coś piszesz, a Ty ciągle prawisz swoje mongolskie teorie.

Edit. Zapomniałem dodać... A nie pomyślałeś o tym? Że ludzie mają normalne życie i pracują? Zajmują się czymś innym niż forum? Nie 24h na forum?
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

28 wrz 2018, 19:42

Czołgista69 pisze:Ty, sexdedektyw. Jednak jesteś głupi/ głupia. Serio.
Po pierwszy- pedałem to jedynie ty możesz być.
Po drugie- proszę szukaj :) jak znajdziesz daj mi znać ^^ pogratuluje.

Aż nie mogę w to uwierzyć, że można być tak ograniczony. Może brak jakiegoś całego albo części chromosomu ? Każdy Ci coś piszesz, a Ty ciągle prawisz swoje mongolskie teorie.

Edit. Zapomniałem dodać... A nie pomyślałeś o tym? Że ludzie mają normalne życie i pracują? Zajmują się czymś innym niż forum? Nie 24h na forum?

Wyczuwam strach ...
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

28 wrz 2018, 21:36

Powiem Ci tak- Gówno wyczuwasz, a nie strach.
Mnie dawno to przestało interesować. Idiotalą jesteś i nie mam zamiaru już nic udowadniać. Kazdy olewa twoje posty, w dupie je mają oraz śmieje się z nich.

Jak chcesz to trać czas na szukanie "dowodów". Zgłaszaj konta do admina tutaj czy na SU. Gdzieś to mam. Nic nie udowodnisz, bo mnie z żadnym kontem nic nie łączy, więc nikomu nie zaszkodzisz.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna