Zapraszamy na nieoficjalny blog ShowUp.tv - BlogSU.pl

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ale od tego w sumie jest ten blog, żeby pisać tam pierdolety ;-)

www.ShowUp.blog
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

W sumie to już to trochę zaczyna być nudne, od czerwca jest tylko temat Pauli i Harda na tapecie ale skoro są jeszcze tacy, których to kręci to niech się kręci :dance4:
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Gord pisze:W sumie to już to trochę zaczyna być nudne, od czerwca jest tylko temat Pauli i Harda na tapecie ale skoro są jeszcze tacy, których to kręci to niech się kręci :dance4:

Czyli to samo co na forum. Ciekawe tematy się wykończyły, gdyby forum nagle jebło i zakończyło życie to nie byłoby jakiejś wielkiej straty.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ja bym żałował :(
Beznadzieja.. a czego bys oczekiwała na blogu?
powaznych tematów? Dej spokój.....
To tylko internety, to tylko erotyczne kamerki, to tylko nieoficjalne foro i to tylko nieoficjalny blog erotic cam który wyrósł z pnia nieoficjalnego forume
a nie blog chorych na białaczke i potrzebujacych przeszczepu
POZDŁAWIAM SEŁDECZNIE
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

A ja to bym chętnie przeczytał jakiś zadziorny, pełen zwrotów akcji wywiad z Badamą :-D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Takie pierdolety tam piszesz ,ze aż sie odechciewa tam wchodzić ,a szkoda bo potencjał masz i mógł zostać wykorzystany w ciekawy sposób.

Gdyby na SU działo sie cos ciekawego. Gdyby było wiecej lasek robiących cos ciekawszego niż drapanie sie po cipce to pewnie Henry miałby o czym pisać... Zebyp pojawił sie ktoś kto wzbudza jakies większe emocje poza tymi najniższymi. Zeby taka np Chains wróciła to by mozna z kimś ciekawym zrobić wywiad. Rzuć jakaś ciekawa propozycje to moze Henryk rozważy napisanie tekstu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:
beznadzieja pisze:Takie pierdolety tam piszesz ,ze aż sie odechciewa tam wchodzić ,a szkoda bo potencjał masz i mógł zostać wykorzystany w ciekawy sposób.

Gdyby na SU działo sie cos ciekawego. Gdyby było wiecej lasek robiących cos ciekawszego niż drapanie sie po cipce to pewnie Henry miałby o czym pisać... Zebyp pojawił sie ktoś kto wzbudza jakies większe emocje poza tymi najniższymi. Zeby taka np Chains wróciła to by mozna z kimś ciekawym zrobić wywiad. Rzuć jakaś ciekawa propozycje to moze Henryk rozważy napisanie tekstu.

Celnie jak zawsze, w pełni się zgadzam, stanowczo brakuje interesujących osób robiących ciekawe nie koniecznie bazujące jedynie na erotyce transmisji.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Zamiast kolejny raz pisać głupoty o Pauli lub Hardzie zrob Panie jakies TOP 10 nowych twarzy na SU w danym miesiącu - co oferują co prezentują czy mają potencjał. Nie wiem lista wraz z Twoim komentarzem ciekawych privkow za 100 zetow . Analogię jak zmienia się oblicze showupa na przestrzenia czasu .Zbierz informację od dziewczyn z Topki jakie mają oswietlenie ,zrób o tym material -co polecają co odradzają , to samo o kamerkach czy samym sprzęcie .Zbierz info czego widz na ten moment oczekuje co go najbardziej kręci grupowe ,privki ,cele ? Jesli tak to jakie ? Zaobserwuj pewne zjawiska.Czego oczekują dziewczyny jakie mają podejście. Najciekawsze to są jeszcze te wywiady ,gdyby nie były pisane tym durnowatym śmiechójkowatym językiem ( ale to już autor ma w genach chyba )No tematow mozna zrobic wiele ,tymbardziej ,ze takie krotkie fajne tematy moglbys wrzucac co kilka dni. Nie mów mi chłopie ,że nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy poza pierdoletami o hardzie .....Bo już serio wszystko jest lepsze niż to.. :cool3:

No proszę Cię takie szmatławe teksty jakie są tam wypisane , to chyba dla grupy odbiorców o zaniżonym poziomie inteligencji , dla przytrepów jakichś -skoro ich ten temat jara.

Jak już musisz pisać te swoje durnowate teksty o Pauli i od 2 miesiecy jedno i to samo ,to proszę Cię z całego serca - pierdolnij Panie raz na jakiś czas jakiś temat na wyższym poziomie .Jakimś tekatem ,który chociąz na 5 minut po przeczytaniu zostanie komuś w głowie .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 63 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Zamiast kolejny raz pisać głupoty o Pauli lub Hardzie zrob Panie jakies TOP 10 nowych twarzy na SU w danym miesiącu - co oferują co prezentują czy mają potencjał. Nie wiem lista wraz z Twoim komentarzem ciekawych privkow za 100 zetow . Analogię jak zmienia się oblicze showupa na przestrzenia czasu .Zbierz informację od dziewczyn z Topki jakie mają oswietlenie ,zrób o tym material -co polecają co odradzają , to samo o kamerkach czy samym sprzęcie .Zbierz info czego widz na ten moment oczekuje co go najbardziej kręci grupowe ,privki ,cele ? Jesli tak to jakie ? Zaobserwuj pewne zjawiska.Czego oczekują dziewczyny jakie mają podejście. Najciekawsze to są jeszcze te wywiady ,gdyby nie były pisane tym durnowatym śmiechójkowatym językiem ( ale to już autor ma w genach chyba )No tematow mozna zrobic wiele ,tymbardziej ,ze takie krotkie fajne tematy moglbys wrzucac co kilka dni. Nie mów mi chłopie ,że nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy poza pierdoletami o hardzie .....Bo już serio wszystko jest lepsze niż to.. :cool3:

No proszę Cię takie szmatławe teksty jakie są tam wypisane , to chyba dla grupy odbiorców o zaniżonym poziomie inteligencji , dla przytrepów jakichś -skoro ich ten temat jara.

Jak już musisz pisać te swoje durnowate teksty o Pauli i od 2 miesiecy jedno i to samo ,to proszę Cię z całego serca - pierdolnij Panie raz na jakiś czas jakiś temat na wyższym poziomie .Jakimś tekatem ,który chociąz na 5 minut po przeczytaniu zostanie komuś w głowie .

Koleżanka chce zrobić dziennikarza z prześmiewcy :D
Są przecież inne blogi o SU, podejmują ważniejsze tematy i nikt ich nie czyta. Pewnie czytelnicy jednak wolą się pośmiać :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

jak chcecie to proszę bardzo , juz się nie odzywam w tym temacie :P
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 63 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, ja tylko żartuje przecież ;)

BTW - jeżeli gónoburze, spiski, plotki, wierszyki i nieudane zaloty Harda są ciekawsze niż nasze pokazy to ja chyba zmieniam branżę :D
Przecież jest cała masa ciekawych transmisji. Nie wiem jakie macie gusty jeśli chodzi o kobiety, ale taką szefową, Maddie, taktowną czy CuteCalypso większość zna i lubi (sama mam jeszcze kilka fajnych kanałów, które lubię odwiedzić, a jestem kobietą).
Przyznajcie się, że blog i forum sponsorują tę operę mydlaną i tyle :P
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

beznadzieja pisze:Zamiast kolejny raz pisać głupoty o Pauli lub Hardzie zrob Panie jakies TOP 10 nowych twarzy na SU w danym miesiącu - co oferują co prezentują czy mają potencjał. Nie wiem lista wraz z Twoim komentarzem ciekawych privkow za 100 zetow . Analogię jak zmienia się oblicze showupa na przestrzenia czasu .Zbierz informację od dziewczyn z Topki jakie mają oswietlenie ,zrób o tym material -co polecają co odradzają , to samo o kamerkach czy samym sprzęcie .Zbierz info czego widz na ten moment oczekuje co go najbardziej kręci grupowe ,privki ,cele ? Jesli tak to jakie ? Zaobserwuj pewne zjawiska.Czego oczekują dziewczyny jakie mają podejście. Najciekawsze to są jeszcze te wywiady ,gdyby nie były pisane tym durnowatym śmiechójkowatym językiem ( ale to już autor ma w genach chyba )No tematow mozna zrobic wiele ,tymbardziej ,ze takie krotkie fajne tematy moglbys wrzucac co kilka dni. Nie mów mi chłopie ,że nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy poza pierdoletami o hardzie .....Bo już serio wszystko jest lepsze niż to.. :cool3:

Liczy się to co najbardziej się klika na forum i na wykopie
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Najciekawsze to są jeszcze te wywiady ,gdyby nie były pisane tym durnowatym śmiechójkowatym językiem ( ale to już autor ma w genach chyba )

Tu nie chodzi o to, że ta śmiechujkowatość jest w genach. Tu chodzi o to, że od samego początku blog miał być prześmiewczy, dla beki, nic na poważnie. Więc nawet jeśli Heniu podchwyci któryś z podrzuconych przez ciebie tematów, to na 300% też będzie okraszone toną ironii, sarkazmu i henryzmu :D
Ale zgadzam się w kwestii harda i pauli, te dramy i szum wokół nich zakrawają już na patologię.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Beznadzieja
Dzięki za wpis, ale własnie jest tak jak pisze kolega - liczy sie klikalność i bekowośc
takie są czasy i nie poradze
Dziennikarstwo- obojetnie gdzie się pisze -się skonczyło lub własnie się konczy
ale wezmę Twoje tematy pod uwagę i prawdopodobnie skompiluje cos z nich.
No i na ja naprawdę nie mam ambicji pisac tekstów, które wprowadzą w zadumę czytelnika bloga erotycznych kamerek
Mogę zrobić wywiad z panem Chmurką czego oczekuje od modelek :D
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

HenryChinaski1 pisze:Beznadzieja
Dzięki za wpis, ale własnie jest tak jak pisze kolega - liczy sie klikalność i bekowośc
takie są czasy i nie poradze
Dziennikarstwo- obojetnie gdzie się pisze -się skonczyło lub własnie się konczy
ale wezmę Twoje tematy pod uwagę i prawdopodobnie skompiluje cos z nich.
No i na ja naprawdę nie mam ambicji pisac tekstów, które wprowadzą w zadumę czytelnika bloga erotycznych kamerek
Mogę zrobić wywiad z panem Chmurką czego oczekuje od modelek :D

Wywiad z Chmurką to by była mocna rzecz.
Tylko pozostaje jedna zasadnicza kwestia, czy dostałeś Henry kiedyś lanie pasem? :laugh3:
Jeśli nie to raczej nie będzie z tobą chciał Chmurka rozmawiać. :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Oczywiście że temat Pauli i Harda jest już nudny fchuj, nawet na czacie widac ze kazdy komentuje od niechcenia. Tyle tylko że jeszcze tam sie "cos" dzieje...ze patologia i starta płyta? Fakt, ale problemem jest ze jakichś innych wartych odnotowania wydarzeń na SU nie widze. Wiadomo że Heniu ma prześmiewczy styl i jego wpisy są głównie dla beki. Raczej ciężko od niego wymagać żeby opisywał w poważny sposób prawilne modelki które poprawnie strzelają z palca, takich jest wiele i to by było jeszcze nudniejsze.
W ostatnich dniach z tego co ja widzialem, poza tradycyjną zadymą z serii "Paleta & ulungs" było jedno wydarzenie z którego moglby powstac mocny bekowy tekst. (Wiem ale nie powiem ;) )
Blog raczej nigdy w założeniu nie miał być zbiorem poradników o oświetleniu i innych pierdołach... Zresztą to sa właśnie tematy bardziej na foro.
Dla narzekających mam jeszcze jedna ciekawostke... Mamy to forum! I bylo tu zalozone wiele naprawde ciekawych tematow. Tylko jakoś dziwnie co ambitniejszy temat z reguly konczy sie na jednej stronie. Brakuje chętnych do dyskusji. Niestety jak wszędzie, patologia, beka i hejt sprzedają się najlepiej i wzbudzają największe zainteresowanie.

AAaaa i afkors wywiad z Chmurka propsuje ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Sorka ze post pod postem ale mi wpis Biustwa umknal...
Biustwo pisze:BTW - jeżeli gónoburze, spiski, plotki, wierszyki i nieudane zaloty Harda są ciekawsze niż nasze pokazy to ja chyba zmieniam branżę

No niestety... to moze musisz zmienic ;) Jest szansa ze ja juz stary wyjadacz jestem, nastapilo jakies zmeczenie materialu i po prostu nie dostrzegam nic ciekawego w waszych pokazach. Albo mam zbyt wysokie wymagania? Byc moze...
Ktos gdzies napisal ze SU z przed 3-4 lat a teraz to dwa rozne portale i ja sie pod tym podpisze. Wiesz czemu "gónoburze, spiski, plotki, wierszyki i nieudane zaloty Harda są ciekawsze niż nasze pokazy"? Moim zdaniem oczywiscie. Bo dostarczaja EMOCJI. Tak wiem to smutne, ze to taki najgorszy sort emocji jakimi mozna sie jarac, bylejakie ale sa... To cos czego brakuje w waszych pokazach, to cos o co bardzo trudno od dawna na SU.
Biustwo pisze:Przecież jest cała masa ciekawych transmisji. Nie wiem jakie macie gusty jeśli chodzi o kobiety, ale taką szefową, Maddie, taktowną czy CuteCalypso większość zna i lubi

No znamy. Lubimy. Spoko laski. Tylko to troche tak jakby Bogus Linda gral cale zycie tylko w Psach i teraz by juz byla czesc np 85... przewidywalne, jedyne czym zaskoczy to jakis nowy gadzet, nowy garnitur, pistolet, samochod itd... nuda.
Taktowna która wymienilas jako jedyna w tej chwili wylamuje sie ze schematu, ale pechowo dla mnie, pomimo ze bardzo szanuje za to ze robi cos inaczej niz inne to akurat nie nadaje na tej samej fali co ja.
Byc moze ja mam za duze wymagania i mnie lekko poyebalo oczekujac ze zamiast li tylko golych bab drapiacych sie po cipce spotkam na SU jakies OSOBOWOSCI ktore dostarcza mi jakichs emocji... No ale mam wrazenie ze kiedys takie postacie byly, zreszta wsrod ogladajacych tez. Teraz ten portal faktycznie zaczyna przypomina miejsce ktore sluzy jedynie temu zeby faceci ktorzy sa w naglej potrzebie weszli na kilka minut zwalili i wyszli... tym bardziej ze juz grupowe po 10 zet lataja to nie trzeba przeplacac jak za zywa dziwke.
W kazdym razie, na dzis wiecej taniej rozrywki i tanich ale jednak emocji dostaczaja mi debile od Pauli niz modelki z SU.
Dobra, wyplakalem sie :D I jak zwykle offtop nie na temat :P

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Każdy może napisać artykuł i przesłać Adminowi... i dostanie jeszcze za to żeton (o ile nic się w tej sprawie nie zmieniło).

To użytkownicy tworzą tam treści. Przecież nie wszystko tam było/jest prześmiewcze.
Droga wolna =) Ale wątpię by ktokolwiek z Was skorzystał.
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 201 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Beznadzieja
W takim razie proponuje Tobie wywiad o rzeczach poważnych, frapujących, showupie... upadku dobrych obyczajów... upadku ludzko-jakościowym... .... upadku w ogóle
i przede wszystkim o heglowskie teorii ducha subiektywnego i w tym kontekscie jaki wpływ ma lush w cipce na wieloetapową drogę świadomości do stanu wiedzy absolutnej
przez PW ofkors
serio pisze

będziesz mogła też ze mną pojechać jak z bura suką
ja nie cenzuruje
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Trzeba powołać kilku naszych ludzi, żeby wytropili na SU kilka jakichś mondrych dziewczyn, które są świetne z matmy i...
w kolejnym artykule/wywiadze, możnaby zajebać jakimiś wykresami, obliczeniami, albo po prostu sobie porozmawiać o całkach.

www.ShowUp.blog
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

PoprzedniaNastępna