XcassieX

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
XcassieX
26 wrz 2018, 22:06

Coś o mnie .
Jestem fetyszystą stopek ładnych małych albo kształtnych. Jak biorę privki to najpierw stopki a potem cipka i kręcę bajere.

Kilka dni temu zobaczyłem nowa lalkę o ksywie XcassieX. A,że panna różnie nadaje to trafić jeszcze trudniej. Zdecydowałem się napisać do niej kilka wiadomości. Napisałem czego oczekuje i ,że zapłacę konkretnie. Lalka po kilku naciąganych wiadomościach zaproponowała priva. Wchodzę i na początku było miło. Stopy po dłuższym przyjrzeniu nie są w moim typie..Jednak to nie był problem. Zaczalem naciskać,że zgodnie z umowa i sporym napiwkiem wyjdźmy poza obiecaną strefę komfortu.

Laska zaczęła stękać wywijać tymi stopami i nagle pokazuje mi kartkę z narysowana cipa.

Myślę sobie głupiutka laleczka topi mój czas . Niestety na tym się skończyło . Tak się nie robi. Po tym wszystkim chciałem napisać na PW ale ban już poszedł. Ciekawa polityka. Zaznaczam ,że czytałem profil wcześniej. Jednak doswiadczenie z innymi paniami i spory napiwek dla tej lalki wróżył happy end, którego było brak.

Jestem na Bardzo duże Nie.
Awatar użytkownika
Onpanitez
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szczupłe z dużym biustem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: onpanitez

Re: XcassieX
26 wrz 2018, 23:30

Skoro po raz kolejny pada tu mój nick i po raz kolejny próbujesz mnie oczernić to czas na mój komentarz...

Oto opis z mojego profilu. Niezmienny od pierwszego dnia mojej transmisji.
Kto go nie czyta ze zrozumiem ten traci.
Obrazek

Kolejno nasze ustalenia i moja rzekoma namowa na priv z wyjściem poza strefę komfortu.

Obrazek
Obrazek

Na privie zostałam zwyzywana od najgorszych. Zamiast wyjść lub zgłosić nadużycie (oddaliby ci te miliony - 50ż), ty zostałaś 5 minut tylko po to, by zmusić mnie do pokazania nagości (o której wcześniej nawet nie napisałaś słowa) i wylać na mnie całą swoją gorycz po nieudanych transmisjach. O groźbach nawet nie wspomnę...
O tym, że "zniszczysz mnie na forum" też nie zapomniałaś dodać.
"Kurwo", "szmato", "dziwko z roksy poznaję twój głos"... To kilka z epitetów, które spowodowały, że po privie jedyne co cię czekało to ban.

Żałosna i mierna jak cała ty Brygite jest ta próba zaszkodzenia mi. Nagonki trwające od ponad 2 tygodni... Chore podszywanie się pode mnie na forum i SU. Bezpośrednie ataki na moich widzów. Oskarżanie mnie o wszystko co najgorsze.

Czego mi zdrościsz?
Widzów?

Opanuj się dziewczyno. Z każdym dniem jest z tobą coraz gorzej...

Będąc "na dnie" warto pamiętać, że ty i tak pukasz od spodu... I nie da się upaść już niżej niż ty.

Pozdrawiam, XcassieX
Awatar użytkownika
XcassieX
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: XcassieX

27 wrz 2018, 07:51

Ty oszustko!
Wszystko Ci się pojebało!

Ustalenia padły podczas priva!
Tuż po wrzutce . Dlaczego taka z ciebie kłamliwa suka.

Tego samego wieczora trafiłem do innych stop. Tak dziwnie podobnych.
Tylko Inny kąt widzenia i już bez głosu!
No i najistotniejsze dużo bogatszy wachlarz usług.

Cipka , dupka itp.

Podbijam grzecznie na ogólnym.
Pytam czy jest głos na jakimś privie.
A tu Baaaannnnn z prędkością światła.

Szybkie przelogowanie....

Podbijam i biorę privka pierwszego z brzegu.

Laska bez zmrużenia oka akceptuję.

Od razu przystąpiłem do ataku. Informuje ,że wiem o innym koncie XcassieX. Laska zaprzecza ale robi to co w opisie. Na końcu nie wytrzymałem i padły ostre słowa . Kurwa i szmata to w moim stylu . Informowałem Cię ,że opiszę to na forum ale o Roksie hmmm.. też tam masz konto??

Tylko jakim cudem panna XcassieX wie co miało miejsce na privie z pania Namiętna.........,która czasem nadaje rowniez na zbiorniku.

Ile ty masz tych wszystkich kont na SU.

Pewnie za chwilę wyskoczy twój klakier i zacznie bronić Xcassiex(sara)albo już sama Ty bo klakier spi albo go w ogóle nie ma. Albo klakier od namiętnej.... Albo sama namiętna.

Kurwa jakie to pojebane .
Awatar użytkownika
Onpanitez
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 10:06

Język jakim się posługujesz świadczy tylko o tobie i twoim niskim poziomie intelektualnym.

Na ShowUp.tv używam jednego konta. Znasz moje inne? Zgłoś administracji. Już dawno się odgrażałaś, że dostanę bana. Ale jakoś go nie widzę...

Onpanitez, sexdedektyw... Czolgista69 i czolgista69 na ShowUp.tv, a czasem także Brygita... tyle kont, a za nimi stoi jedna osoba. Żałosna, mierna i chorobliwie zazdrosna osoba, która próbuje oczernić mnie jak tylko może.

Szkoda tylko, że nikt nie zwraca na to uwagi. Widzów mam wciąż więcej niż ty. I kiedy widzą, że ktoś mnie obraża to jeszcze mocniej są po mojej stronie.

Także skończ ten cyrk bo widzę, że kończą ci się już pomysły...
Ta cała historia nie trzyma się jedności. Podważasz sama to co napisałaś wcześniej. Gubisz się w zeznaniach. A ja mam to wszystko na screenach. Każdą wiadomość czy wizytę na moim ogólnym...

Pomasuj może sobie "myszkę przez majteczki" to ci się poprawi humorek.
Awatar użytkownika
XcassieX
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 10:12

Onpanitez pisze:Kurwa jakie to pojebane .

Witamy na SU :hi:
Onpanitez pisze:Ustalenia padły podczas priva!
Tuż po wrzutce .

Normalnie takie ustalenia to sobie mozesz z zasady wsadzic w de. Chyba ze znasz panne od dawna i wiesz ze Cie nie wydyma.
Jesli caly ten watek to nie sa jakies gierki pomiedzy konkurencja to zaplaciles frycowe i zyj z tym jakos, a laske omijaj szerokim lukiem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

27 wrz 2018, 10:24

Widać na screenie, że zapytałam co ma być. Brak odpowiedzi.
Na privie wulgarne życzenia o nagość - której u mnie nie zobaczy nikt. Zamiast zgłosić i odzyskać żetony wolałaś zostać by mnie zmieszać z błotem, a potem napisać ten post.

Tak objawia się zazdrość wspomnianej wyżej konkurencji... której nie idzie na ShowUp. Ale jednak traci żetony by mnie powyzywać na privie.

Uważaj komin, bo jeszcze Ciebie oskarżą o bycie moim kolejnym kontem. :heart:
Awatar użytkownika
XcassieX
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 10:37

Kto wie, kto wie... :P Podobno mam śliczne stopki :P #potwierdzone_Info, #pedicurzystka_mi_mowila :biggrin:

https://showup24.tv/XcassieX
https://showup24.tv/profile/XcassieX
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

27 wrz 2018, 11:07

Nie martw się tak XcassieX . Nie zadręczaj się tak. Poprostu rób co potrafisz najlepiej. Zakładaj konta i pisz a wieczorami się przebieraj i skacz po kontach. Pamiętaj tylko ,że się nie rozdwoisz.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

27 wrz 2018, 11:33

PO CO TE WAŚNIE.. JEZELI CHODZI O STÓPKI I STÓPCZYIZM TO NI MA LEPSZYCH NA SU. IDŹTA TAM I UCZTA SIĘ JAK NALEŻY TRANSMITOWAĆ I PREZENTOWAĆ SYRY

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

27 wrz 2018, 11:37

Hejty, żałosne hejciki i dziwnym zbiegiem okoliczności nagle zjawia się pocieszyciel sexdedektyw,
który wcześniej ostro dymił w temacie Brigitte https://showsu.org/viewtopic.php?f=8&t=5638&p=117742#p117742

Oczywiście jak znam życie to całkowity zbieg okoliczności. :sarcastic:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 11:37

komin pisze:
Onpanitez pisze:Kurwa jakie to pojebane .

Witamy na SU :hi:
Onpanitez pisze:Ustalenia padły podczas priva!
Tuż po wrzutce .

Normalnie takie ustalenia to sobie mozesz z zasady wsadzic w de. Chyba ze znasz panne od dawna i wiesz ze Cie nie wydyma.
Jesli caly ten watek to nie sa jakies gierki pomiedzy konkurencja to zaplaciles frycowe i zyj z tym jakos, a laske omijaj szerokim lukiem.

Słuchaj nie mylmy pojęć. Po to jest forum i ten dział aby o takich przypadkach informować i się nimi dzielić. Także nie wiem co chciałeś wnieść to wątku . Rozumiem ,że promujesz oszustów i ich usprawiedliwiasz a z ofiar się nasmiewasz.

Gratuluję
Awatar użytkownika
Onpanitez
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 11:45

XcassieX pisze:Widać na screenie, że zapytałam co ma być. Brak odpowiedzi.
Na privie wulgarne życzenia o nagość - której u mnie nie zobaczy nikt. Zamiast zgłosić i odzyskać żetony wolałaś zostać by mnie zmieszać z błotem, a potem napisać ten post.

Tak objawia się zazdrość wspomnianej wyżej konkurencji... której nie idzie na ShowUp. Ale jednak traci żetony by mnie powyzywać na privie.

Wiesz co . Chętnie dzisiaj wpadnę na twoją trans ale tam gdzie można zobaczyć cię w całej okazałości.

Właśnie dostałem linka . A frajerzy płacą za stopki a ty cipe i dupę pokazujesz.
Awatar użytkownika
Onpanitez
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 11:53

Onpanitez pisze:
XcassieX pisze:Widać na screenie, że zapytałam co ma być. Brak odpowiedzi.

Wiesz co . Chętnie dzisiaj wpadnę na twoją trans ale tam gdzie można zobaczyć cię w całej okazałości.

Właśnie dostałem linka . A frajerzy płacą za stopki a ty cipe i dupę pokazujesz.

Żałosny jesteś gościu.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 12:12

Podobno Panna Xcassiex na zbiorniku ma konto jak gościowi obciąga do końca. Znana jest z tego ,że wchodzi w zatarg z innymi użytkownikami. Wywołuje ich do tablicy i przez to osiąga swój cel. Kont ze stopami ma chyba z 4. Na dwóch innych rozbiera się cała i wypina dupę. Wieczorami wchodzi z konta na konto. Czasem sprzedaje żetony poza obiegiem i dlatego jakiś głupek z drugim da sobie zrobić zdjęcie albo napiszę coś tam.

XcassieX usuwaj usuwaj ....hahahah
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 15:43

sexdedektyw pisze:Podobno Panna Xcassiex na zbiorniku ma konto jak gościowi obciąga do końca. Znana jest z tego ,że wchodzi w zatarg z innymi użytkownikami. Wywołuje ich do tablicy i przez to osiąga swój cel. Kont ze stopami ma chyba z 4. Na dwóch innych rozbiera się cała i wypina dupę. Wieczorami wchodzi z konta na konto. Czasem sprzedaje żetony poza obiegiem i dlatego jakiś głupek z drugim da sobie zrobić zdjęcie albo napiszę coś tam.

"Podobno"
Piękna historia wyssana z palca rozżalonej osoby, która od pierwszego postu na forum mnie oczernia. Konto założone w jednym celu. Bardzo wiarygodna historia!

Skoro łamię tak bardzo regulamin i jestem największym złem wcielonym to zgłoś to, a ja poniosę karę.
A nie płaczesz na forum...

Konto mam jedno - tylko na ShowUp. Każdy kto mnie zna wie jaka jestem. Kto lubi moje transmisje będzie je lubić dalej...
Pisanie herezji i robienie ataków na mnie nic nie wnosi :nono:

"Chora zazdrość konkurencji"

Dodam, że nazywanie fetyszystów stóp - "frajerami" i "głupkami" też nie jest najlepszym pomysłem. Bo można zyskać nowych wrogów.

Zacznij żyć swoim życiem.
Adieu :heart:
Awatar użytkownika
XcassieX
SU-ciekawy
SU-ciekawy

27 wrz 2018, 16:04

XcassieX pisze:(oddaliby ci te miliony - 50ż)

Ale zaraz, zaraz! STOP! Proszę się nie śmiać z 50 żetonów bo to prawie osiem polskich złotych jest. Żeby tyle zarobić to trzeba się napierdolić przez 12 godzin na zasiłku jak wielbłąd przy budowie piramidy. Nicnierobienie to naprawdę ciężka praca i tylko nieliczni potrafią wytrzymać ten ciężar.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 16:29

XcassieX pisze:
sexdedektyw pisze:Podobno Panna Xcassiex na zbiorniku ma konto jak gościowi obciąga do końca. Znana jest z tego ,że wchodzi w zatarg z innymi użytkownikami. Wywołuje ich do tablicy i przez to osiąga swój cel. Kont ze stopami ma chyba z 4. Na dwóch innych rozbiera się cała i wypina dupę. Wieczorami wchodzi z konta na konto. Czasem sprzedaje żetony poza obiegiem i dlatego jakiś głupek z drugim da sobie zrobić zdjęcie albo napiszę coś tam.

"Podobno"
Piękna historia wyssana z palca rozżalonej osoby, która od pierwszego postu na forum mnie oczernia. Konto założone w jednym celu. Bardzo wiarygodna historia!

Skoro łamię tak bardzo regulamin i jestem największym złem wcielonym to zgłoś to, a ja poniosę karę.
A nie płaczesz na forum...

Konto mam jedno - tylko na ShowUp. Każdy kto mnie zna wie jaka jestem. Kto lubi moje transmisje będzie je lubić dalej...
Pisanie herezji i robienie ataków na mnie nic nie wnosi :nono:

"Chora zazdrość konkurencji"

Dodam, że nazywanie fetyszystów stóp - "frajerami" i "głupkami" też nie jest najlepszym pomysłem. Bo można zyskać nowych wrogów.

Zacznij żyć swoim życiem.
Adieu :heart:

Żyję teraz twoimi:)
Mam Baaaardzo duuzzzo czasu.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 16:39

"Napisałem czego oczekuję i,że zapłacę konkretnie"-Konkretny priv za 50żet.......KONKRETNY PRIV ZA 50ŻET !!!!!!!! :laughingnew: Dzisiaj nie przeczytam już nic lepszego....A ten sowity napiwek to ile było,12żet czy może zaszalałeś i rzuciłeś 19? :laughingnew: Ja [email protected]%$$le,gościu, hejtować czy kręcić aferę to też trzeba umieć...
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 16:52

Dokładnie co za "frajer....."
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 19:55

O ch** :D :laughingnew:
Tu też jest pojebana akcja :D ktoś, założył teczkę Xcassiex. Najs :D Będzie bardziej znana ^^

Bardzo nerwowo kolega podszedł do sprawy. Jedno wyklucza drugie.... no i ten "konkretny PRIV za 50zet" :D hahahaha :laughingnew: Od razu widać, że to była akcja dywersyjna. Dywersja...albo bardziej ośmieszenie się !
-Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:34-----PRIV: 2018-09-26, 20:55 (+5min bo tyle trwał)- :hi:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Nick na ShowUp.tv:

Następna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości