wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Spikel20 pisze:A widziec to moge swojego kota za ktrego zaplacilem i chce go wrescie zobaczyc

Nie no ludzie trzymajcie mnie on chce zobaczyć ''swojego'' kotka :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

A ja to juz do tego dojrzałem i naprawde chcialbym isc z Paula na drinka :D Nie na "drinka" tylko na drinka. Serio. Paula na bank ma takie historie na temat wszelkiej maści mózgozjebów że nic tylko siadać i słuchać... Drinki tez musza byc bo nie wierzę że ktokolwiek byłby w stanie ogarnąć to na trzeźwo.
Tak swoją drogą to być może swoje ma za uszami ale chwała jej za to że umie trzymac jezyk za zebami a pewnie wieeeele by mogła, a czasem nawet chciała o niejednym powiedzieć.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

jakim pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Spajki!!!
PS prośba tez tu do wszystkich pokażcie gdzie jest jego miejsce.
Przecież lubicie Paulinę
Szantażystów tu chyba nam nie potrzeba
#SPAJKIWYPIERDALAJ !!!!

Widzisz Hard zaś zachowujesz się jak psychopata.
Najpierw wyzywasz ludzi od przegrywów, pizdeczek, idiotów itd.
A teraz chcesz żeby brali udział w twojej internetowej wojence z drugim psychopatą.
Serio? :facepalm: :facepalm: :facepalm:
PS. Faktycznie Paulina, może powinnaś to zgłosić odpowiednim organom.
Może wtedy panowie zmądrzeją i odpuszczą.

Czy ty chłopie tu nie widzisz kto tak na prawdę jest z nas groźniejszy ten jebany psychol czy ja staruszek śliniący się tylko do monitora na jej uroczy widok :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard obaj jesteście tak samo groźni.
Bo i ty i on pokazaliście że potraficie się posunąć do prawie każdego świństwa.
Jeden szantażem drugi grą na emocjach.
Jak już napisałem obaj jesteście siebie warci.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
Sram na Twoje zjebane PW.
Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!

Paula! Taki język nie przystoi damie
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Paulino!!!
Patrz ja ci twoi chwilowi znajomi z forum teraz piszą z spajkim jak przy piwku tylko ja go tam opierdalałem za to jak ci teraz grozi.
No tak ale to ja jestem tylko dwulicową mendą.
I wiedz ze mimo naszej kłótni zawsze stanę tu po twojej stronie cokolwiek by o Tobie nie pisali :!: :!: :!: :!:
A tu co o nim pisałem przepraszam za mój język ale nie mogłem sie powstrzymać.....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Paulino!!!
Patrz ja ci twoi chwilowi znajomi z forum teraz piszą z spajkim jak przy piwku tylko ja go tam opierdalałem za to jak ci teraz grozi.
I wiedz ze mimo naszej kłótni zawsze stanę tu po twojej stronie cokolwiek by o Tobie nie pisali :!: :!: :!: :!:

Jaki Ty kurwa jesteś żałosny - chuj cię to obchodzi kto z kim gada jebany tłuku - podpisał ktoś klauzulę, że będzie obrońcą Pauli ?? że ze Spikelem nie będzie rozmawiał ??
I co jeśli ktoś z Paulą rozmawia to ma Spikela cisnąć ????

Ty myślisz że ona potrzebuje obrońców, że języka nie ma, że pocisnąć nie umie - sam jesteś tego przykładem pisząc " czym sobie zasłużyłeś że ona tak pisze do ciebie".

Różnica między Tobą a innymi ludźmi z forum jest taka że nikt nie zgrywał rycerzyka wiernego i wspaniałego jak Ty - to Ty zgrywałeś - a okazałeś się największą kurwą - pisałeś o niej na PW źle, teraz pierdolisz że ją chroniłeś przed takimi jak Spikel haha bohater kurwa - do Montiego zapewne też pisałeś że ona nie zasługuje na niego, żeby znalazł kogoś innego i takie tam - chuj wie komu jeszcze pisałeś innemu aby wyjebać konkurencję - bo pewnie nie jednemu ale o tym się już nie dowiemy zapewne...może szatanika też wyjebałeś że nagle uciekł ????

I ty piszesz że zawsze będziesz ją bronił haha - narazie zajebany psycholu to przed tobą powoli będzie trzeba ją bronić...

Pisze ci Paula abyś się nie udzielał, kilkukrotnie - ty twierdzisz że tak ci na niej zalezy i inne - gdyby ci zależało byś odpuścił temat i dla niej to zrobil - ale Ty nie umiesz - i tym dwulicowa mendo pokazujesz jak ci na niej zalezy...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

A tu co o nim pisałem przepraszam za mój język ale nie mogłem sie powstrzymać.....
[ Obrazek ]
[ Obrazek ]
[ Obrazek ]

A największym twoim FRAJERSTWEM jest wypominanie dwulicowa mendo - że dawałeś żetony, że siedziałeś i dzięki tobie mogła z kimś popisać....

Teraz wypominasz że ją broniłeś hahaha....

NIKT CI NIE KAZAŁ SIEDZIEĆ ANI DAWAĆ NIC...a to że jesteś dwulicowym kurwikłakiem i w końcu poznała prawdziwe twoje oblicze - czyli dwulicowej starej padliny - to już inna sprawa...

I zamiast wklejać chat co jest ogólnodostępny może wklej rozmowy z Szatanikiem i z Montim ????
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:I co jeśli ktoś z Paulą rozmawia to ma Spikela cisnąć ????

No jeżeli odpowiada wam tam jego towarzystwo to nie mam już o czym dyskutować
Tak może powinniście mu pogratulować ze jej grozi, szantażuje..
Takie jak jego zachowanie trzeba piętnować :!: :!:
ŻENADA!!
Ja z kimś takim nie gadam ale wy jesteście przecież inni.
:bye:
Obrazek
ciekawe jaki
kretyn i tyle
pewno chciałeś jej zrobić tak urocza niespodziankę wyważając jej drzwi :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Paula weź tego zjeba spikiela zgłoś, masz dowody w formie wiadomości z groźbami, może się psychol uspokoi na chwile :evil:
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:
AvenumDostarce pisze:I co jeśli ktoś z Paulą rozmawia to ma Spikela cisnąć ????

No jeżeli odpowiada wam tam jego towarzystwo to nie mam już o czym dyskutować
Tak może powinniście mu pogratulować ze jej grozi, szantażuje..
ŻENADA!!
:bye:
[ Obrazek ]
ciekawe jaki
kretyn i tyle
pewno chciałeś jej zrobić tak urocza niespodziankę wyważając jej drzwi :!:

A Twojego nie trzeba piętnować - że cię prosi o coś i dalej to robisz? że wymyślasz jakieś herezje że ona ci wybaczyła? że jej wypominasz żetony ?

Ty próbujesz siebie wybielić Spikelem, i innymi - ale nie wybielisz - bo nawet jak ktoś ma wyjebane na to co Spikel pisze - to nie jest dwulicową mendą i nie obraża Pauli na PW...ot taka mała różnica...:)

Niech dojdzie w końcu do twojej pustej głowy - że Paula ma twojego dwulicostwa i ogólnie twojej postawy ludzkiej dość...i nie naprawisz tego ani Spikelem ani innymi....zrozum twoja znajomość z nią się skończyła - i miej trochę godności i wypierdalaj !!!!
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

serio? tyle zamieszania o jakąś kurewke z zezem z internetu? ani ona ladna, ani zabawna, bez elokwencji itp wezcie zacznijcie zyc jak ludzie a nie jak zwierzeta ktore bija sie o kawalek miesa, ona ma Was wszystkich w dupie, licza sie tylko glupie zetony dla ktorych pociągnelaby wam przez monitor, rozumiem jakas ekscytacja, ale zeby od razu robic jakies sceny zazdrosci o byle pierwsza lepsza dentke z netu, wyluzujcie,
Awatar użytkownika
tsi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Panowie załatwcie to jak mężczyźni (dajcie sobie po ryju i skoczcie na kielicha). Bo dramat w tym temacie prawie jak w wątku o płynności wypłat z SU...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 108 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Jak Wy możecie się spokojnie kłócić, kiedy w Polsce jest łamana konstytucja :!:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Nick na ShowUp.tv:

SEZON TRZECI telenoweli zakończył się wczoraj. byłem przekonany że na sezon czwarty trochę poczekamy, ale chłopaki nie mają przerwy miedzy sezonami i już nas poczęstowali trailerami i zapowiedziami nowych akcji :beach:

Koniec sezonu trzeciego nastąpił jak `Hard się pożegnał i napisał że znika, jeszcze nie wszyscy doczytali do końca a on już wrócił z nową siłą, nową taktyką i nową teorią w którą teraz będzie wierzył i w imię której walczył.

Co nas czeka w sezonie czwartym?
Hard pokazuje że mimo zapewnień, zdanie Pauli ma głęboko w dupie, bo dla niego najważniejsze jest być w jej kręgu, nawet po trupach i naprzeciw jej oczekiwaniom.

wrednaPaula pisze:Hard weź już lepiej z łaski swojej nie kieruj do mnie żadnych słów, bo nie mam z Tobą o czym dyskutować!
Żegnam!

wrednaPaula pisze:Hard wypierdalaj z tego tematu!
Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko?
Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!

wrednaPaula pisze:Hard daruj sobie swoje obiecanki, bo Twoje słowo gówno znaczy!
Wyjdź raz na zawsze i nie wracaj, bo nie jesteś tu nikomu do niczego potrzebny!
Dzięki Tobie jest tub tylko burdel i rozpierducha, więc jeśli naprawdę tak bardzo Ci na mnie zależy to zamknij się na wieki!

Dla tych którzy nie widzieli ostatniego sezonu, to Hard pomiędzy tymi postami Pauli, stara się siebie wybielić (że to że nazwał ją Kurwą, to nic takiego , bo przeprosił i to było w złości więc przecież mógł )

I oto nagle finał 3 sezonu Hard się żegna :D :papa:

w między czasie słyszy jeszcze od jedynej osoby, która jak się zaklinał jest wstanie go od pojawiania się na forum odwieść
wrednaPaula pisze:
Ja pierdole Hard serio będziesz robił z siebie ofiarę teraz?
Powiedziałam Ci, żebyś wypierdalał z tego miejsca, a jak już koniecznie musisz tu być to wypad z mojego tematu, rób śmietnik gdzieś indziej!
Normalny facet, który szanuje jakąś kobietę i znaczy coś ona dla Niego odpuszcza, ale nie Ty.... Ty teraz pierdolniesz swoimi zjebanymi postami 10 x mocniej.... Litości!
Zygam Twoją dwulicowością i jedyne uczycie jakie we mnie wywołujesz to agresja (mam ochotę Ci po prostu wpierdolić, by nigdy więcej Twoje pojebane zachowania nie odbiły się na żadnej showupowiczce)!

I oto jest, 3 pełne sezony obsadzony w rolach głównych, aktor pierwszoplanowy się żegna:

hardrockcaffe696 pisze:Tak panie i panowie stało się to koniec naszej znajomości :!:
Czas chyba trochę ochłonąć od tego miejsca od niej i do całej tej bandy jebanych przegrywów którzy tak umilali mi tu czas swoimi ohydnymi postami.
:papa:

i się żegna :papa:
Moje gratulacje za nowych znajomych z forum którzy jeszcze do nie dawna Cie tu opluwali i mieszali z błotem :!:
Aha zapomniałem jak ty innym możesz szybko wybaczyć :!:
No i te twoje liczne like.. to robi wrażenie :!:
No i co najważniejsze że spajki jaki jest wreszcie szczęśliwy tylko to wszystko do czasu kiedy znowu mu zacznie odpierdalać.
I tymi wyzwiskami które kierowałaś tam pod moim adresem pewno zyskałaś u nich wielki podziw i szacunek.
Jesteś niczym Judasz który sprzedał Jezusa za marna garść srebrników.
I jak on skończył.. na gałęzi bo dręczyły go wyrzuty sumienia ze źle postąpił
Ale czy ty masz sumienie ........
To tyle.. mam dość :bye: :bye: :bye: :bye:

następnie się żegna
hardrockcaffe696 pisze:TERAZ TO JUŻ JEST KONIEC KOŃCÓW TEGO KOŃCA

ale tylko po to aby zaraz się pożegnać

hardrockcaffe696 pisze:A teraz długo prze was wyczekiwana i obiecywana przeze mnie.........
[ Obrazek ]
Lepiej późno niż wcale :!:
Przepraszam za czasowy poślizg :!:
No cóż każdy przeżywa chwile rozstania na swój sposób ;)
Ja musiałem się chyba jeszcze troszeczkę wygadać :!:

i tak wchodzimy w nowy 4 sezon a w nim : (uwaga na spoilery)
Hard pisze na pw do Spikela że się pogodził z Paulą bo chce sprawdzić jego reakcję, za co dostaje po dupie od Pauli,
wrednaPaula pisze:Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
Sram na Twoje zjebane PW.
Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!

HARD się wita :hi: tylko po to żeby zaraz się pożegnać :papa:
hardrockcaffe696 pisze:Miałem tu juz anie pisać ale skoro ty piszesz tu do mnie to nie wypada mi nie odpisać.
Co do mojego żarciku z tym że się tu pogodziliśmy to chciałem tylko zobaczyć jaka będzie reakcja spajka na ta wiadomość.
.......
OFF LINE !!!

i jeszcze raz pożegnać :papa:

Tak na koniec chce Ci napisać że jest mi po prostu smutno i przykro że po raz kolejny wykorzystujesz tu moją skromna osobę do swoich ''mętnych'' gierek
Skoro wolisz jego niż mnie to niech i tak będzie.
A czemu tak robisz to co mądrzejsi forumowicze pewno dobrze to wiedzą..
ŻEGNAM :!: :!: :!: :!:

żeby za chwilę zastanowić się nad sobą
hardrockcaffe696 pisze:A czemu to ja mam się tu zmieniać a nie ona.

i WRÓCIĆ z nowym planem
Informacja o tym że Paula nie utrzymuje stosunków ze Spikelem podziałała na Harda jak defibrylator na zawałowca, nowa moc, puls 500 i głowa pełna "pomysłów"

W nowym sezonie możemy się spodziewać,
Ze strony HARDA
W co drugim poście opisywania Spikela jako brutala i chama jednocześnie wybielając siebię.
Pisania wiadomości pw w celach wywiadowczych i sprawdzających aktualnie panujące nastroje w wątku.
Strachu czy przypadkiem nie wyjdą na wierzch inne brudy które pisał aby innych od Pauli oderwać.

Ze strony Spikela
Odbijania piłeczki do Harda przy każdej możliwości pytając się 'czy boli, ma boleć"
Pretensji do Pauli że powiedziała że go kocha, a wcale jednak nie
Niezrozumienia jak można zerwać znajomość bo ktoś tak chce a nie jak cywilizowani ludzie.
Zadumy nad tym czy jednak można kogoś kupić za 150 tysięcy czy nie (spoiler , w Bangkoku pewnie tak)

Ze strony Pauli,
Większej aktywności na forum, bo cały 3 sezon w oczach widzów stawia Paule w bardzo kontrowersyjnym świetle, co przekłada się na ilość widzów dających zarobić.
Próby odcięcia się od Spikela i Harda.

Na koniec sezonu, rola Harda zostanie zmarginalizowana, bo ich kłótnia ze Spikelem nie będzie tu nic wnosiła.

Nie zdziwię się jak na finał sezonu nr 4 Spikel napisze:
Paula szykuj kota, wróciłem do Polski, jadę.

To wszystko tylko tutaj, pamiętaj żeby oglądać Czwarty Sezon "Miłości bez przyszłości"
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Materialistka pisze:
Ma niezły sposób na Kobiety,

To chyba najzabawniejsze co padło w tym temacie:P
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Tak może powinniście mu pogratulować ze jej grozi, szantażuje..
ŻENADA!!

Hard, ale ty robiłbyś to samo tylko masz za mało informacji o Pauli. Spike i ty jesteście niemal identyczni.
Różnica między wami jest taka że on wie trochę więcej i ma żetony a ty wiesz trochę mniej i żetonów nie masz.
Pokazałeś już tutaj nie raz że jesteś w stanie posunąć się do szantażu emocjonalnego więc uważam że do siłowego (czytaj albo jesteś ze mną albo wypierdolę ci drzwi z futrynami) też byś się posunął. Obaj macie jednakową obsesje na punkcie tej kobiety. Obaj jesteście dla niej tak samo niebezpieczni. Czy ona sobie na to zasłużyła? Po części tak.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Dobra biore flaszke, popcorn i browarka na zakonczenie bo widze temat jednak ma POTENCJAL!!. tak trzymaj HRC, nie bedzie ci jajaas swinia majaca wiecej zlota pluc w twarz!!. WALCZ!, mysle ze twoje staranai przynosza zamierzony skutek tylko po prostu Paula nie do konca sobie zdaje z tego sprawe :hi:
zycie to dziwka

Ona Cię kocha tylko po prostu jeszcze o tym nie wie :) WALCZ O SWOJEGO KOLIBERKA, WARTO!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Obrazek
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna