Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 16:26
SokratesNauczycielPlatona pisze:Najgorzej, gdy ktoś jest pozbawiony krytycyzmu wobec świata, samego siebie lub idei, którą popiera.Dlatego(nawet dla beki) ciężko mi z Tobą Hard dyskutować na tematy polityczne.Przedstawiasz tu tępą, bezrefleksyjną propagandę(...)

Bo z Hardem niema dyskusji, on dziala dokladnie tak samo jak czolowe polskie telewizje... wyrywa z kontekstu to co wygodne dla jego opcji i udaje ze cala reszta jest bez znaczenia, badz sugeruje manipulacje... bo tak wygodniej. Te jego swiete krowy sa po prostu świętsze niz te cudze. Juz pomijam ze gdy temat staje sie zbyt skomplikowany i wybijesz mu argumenty z reki to udaje ze nie widzi, albo obroci to beke, albo zaatakuje ad personam. Ja juz przywyklem...zwalam to na karb tego ze jednak Hardowi mocno przegrzewaja sie zwoje gdy zaczyna "myslec". Typowy wyborca PiSu?

PS. Hard... To nawet nie jest zlosliwosc... raczej szczera ocena tego jak widze Twoje mozliwosci intelektualne. Raczej nie bedziesz zaskoczony.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 16:36
komin,
Wyrocznia znowu przemówiła :laugh3:
Też to nie będzie złośliwość z mojej strony (no może taka malutka ;) ) już ci wczoraj na czacie u Pauli pisałem co o Tobie sadzę.. cytuje z pamięci.. Twoja inteligencja wali jak smród z dupy skunksa wiec ten tego ...
Jak to się potocznie mówi przygadywał kocioł garnkowi.
Też chyba nie jesteś zaskoczony :!: :!:
Bez urazy ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 16:41
HardRockCaffe666,

https://www.wiesci24.pl/2018/11/08/list ... ch-rzadow/

Przeczytałem i z pełną premedytacją tu umieściłem, żeby ci pokazać ile tego jest oraz jak dzisiaj śmiesznie przy tym wyglądają rozdęte przez PiS do granic możliwości słynne już ,,ośmiorniczki".
Gdyby każda z tych według ciebie pseudo-afer przydarzyła się komu innemu, to na czerwonych paskach w tvp info leciałyby na okrągło, jako coś karygodnego i wymagającego najwyższej rangi napiętnowania oraz surowego ukarania winnych.
PiS pod tym względem, to wyjątkowa partia - podwójnych standardów i moralności Kalego.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 16:54
Syndrom_Apollo,
Przeczytać to może i przeczytałeś ale chyba nie do końca zrozumiałeś o czym tam piszą.
Ale nie dziwie się że aż z takim uporem bronisz swojego zdania.
I prędzej byś mnie utopił w szklance wody niż przyznał że mam rację..... ale ja to rozumiem.
Ale z racją jest jak z dupą każdy ma swoją :!:
Ale milo że się udzielasz w moim temacie :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 17:02
HardRockCaffe666 pisze:I prędzej byś mnie utopił w szklance wody niż przyznał że mam rację.....


Przyznałbym, gdybyś ją miał.
Nie mam morderczych instynktów, możesz spać spokojnie.

HardRockCaffe666 pisze:Przeczytać to może i przeczytałeś ale chyba nie do końca zrozumiałeś o czym tam piszą.


Zdałem na piątkę państwowy egzamin z czytania ze zrozumieniem. :derisive:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 17:24
HardRockCaffe666 pisze:komin,
Wyrocznia znowu przemówiła
Też to nie będzie złośliwość z mojej strony (no może taka malutka ) już ci wczoraj na czacie u Pauli pisałem co o Tobie sadzę.. cytuje z pamięci.. Twoja inteligencja wali jak smród z dupy skunksa wiec ten tego ...
Jak to się potocznie mówi przygadywał kocioł garnkowi.
Też chyba nie jesteś zaskoczony
Bez urazy

Drogi Hardzie.... zeby mnie urazic musialbys byc dla mnie osoba ktorej zdanie jest dla mnie wazne a jak wiesz dosc trudno bedzie Ci znalezc (przynajmniej na tym forum) osobe ktora powie ze liczy sie z Twoim zdaniem... domyslasz sie ze dla mnie tez jestes tylko miejscowym klaunem, to sie nie zmienilo.
Moja inteligencja wali ci sunksem czy czyms tam? Spoko...tyle ze znow... pojechales personalnym pierdoletem a ja bym chcial zebys choc raz mnie "zagiął"...dal jakis dowod na to ze faktycznie cos z moja inteligencja jest nie halo. Przy czym nie twierdze ze nie jestem/bywam pierdolniety, ze czasem nie przytroluje, ba! zapewne czesto sie myle... Tyle ze Ty gdy robi sie trudniej i pod gorke jedynie potrafisz cos o skunksach... Slabe fchuj, szczegolnie gdy od jakiegos czasu kreujesz sie na mysliciela roku i naprawde niezbyt czesto slyszysz "jebac Harda". Nie wiem, moze jednak bylo Ci lepiej wtedy?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 18:55
Komin nie bądź niesprawiedliwy dla Harda, on nie tylko potrafi o skunksach, potrafi także powiedzieć aby zrobić wypad lub aby spierdalać z tematu do którego on rości sobie jedyne słuszne prawo do wypowiedzi i mania racji.

Hard i kurwa weź te swoje lajki z moich wypocin.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 19:45
komin,
Nie chce mi się tutaj wchodzić w dalszą dyskusje z osobą tak przemądrzałą jak Ty.
Jesteś dla mnie typowym przykładem człowieka który ma chyba za duże mniemanie o sobie i o swojej wyższości nad innymi.
A to że reszta ciebie traktuje jak wyrocznie to tylko o nich świadczy
Bywaj zdrów
A teraz żegnam bo i tak już za dużo czasu poświeciłem komuś takiemu jak Ty :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
08 paź 2019, 20:27
Ups, I did it again :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 10:16
Obrazek
Taaa ten wiatr historii jak do tej pory wieje wam prosto w oczy a wy sprytnie odwracacie głowy żeby tego nie widzieć :sarcastic:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,3276155
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 11:28
Swoją droga próżno jest szukać na fotkach totalnej opozycji pana Neumanna, czyżby bidulek się nagle rozchorował albo to sprytna sztuczka co by tak ukryć zgniłe jajeczko :laugh3:
Tak, tak kolejna już szósta porażka staje się powoli faktem :good3:
A to że zdobędą senat to tylko pobożne życzenia :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 14:08
HardRockCaffe666 pisze:A to że zdobędą senat to tylko pobożne życzenia :!: :!:

Chyba jednak nie tylko pobożne.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 16:02
tomoxx pisze:
HardRockCaffe666 pisze:A to że zdobędą senat to tylko pobożne życzenia :!: :!:

Chyba jednak nie tylko pobożne.



Hardziu komentowanie polityki też ci nie wychodzi - zawsze poczekaj do końca czyli ogłoszenia wyników a nie wyrywasz się jak karny żołnierzyk swojego Napoleona.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 18:38
HardRockCaffe666 pisze:Swoją droga próżno jest szukać na fotkach totalnej opozycji pana Neumanna, czyżby bidulek się nagle rozchorował albo to sprytna sztuczka co by tak ukryć zgniłe jajeczko :laugh3:

Można tutaj odbić piłeczkę i zapytać gdzie jest Pan Macierewicz.
Złośliwi mówią że Prezes na czas wyborów schował go do sejfu, żeby przypadkiem nie podzielił się z kimś swoimi kolejnymi rewelacjami.
Grzecznie zaszył się w Piotrkowie (fakt zwyciężył tam) ale jakoś w kampanii nie brylował.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 18:53
HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
Nie ma to jak dobry kandydat :laugh3:
https://www.tvp.info/44462374/prawie-po ... awablonska



To jak to jest z tą niewiedzą? - kurdupel taki znany a tak marny wynik :laughingnew:

Bezmyślnie przepisujesz (kopiujesz) propagandowe gnioty - widocznie jesteś osobą która nie ma zdolności do samodzielnego myślenia. Czytaj, analizuj i staraj się napisać coś samodzielnie, każdy głupi potrafi skopiować i wkleić dowolny link.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 19:11
jakim, z Twoich wcześniejszych wpisów wynika, że służyłeś a teraz jesteś mocno zaangażowany w środowisku weteranów.
Powiedz, czy wśród wojskowych, po tych wszystkich upokorzeniach przez Macierewicz, Misiewicza, jest takie "prawdziwe" poparcie dla Pisu?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 19:20
su_obserwator,
Ty lepiej chłopie zajmij się obserwowaniem SU a nie mędrkuj tutaj :!: :!:
tomoxx,
Przypominam kto rządzi w sejmie ten ma władzę a senat w rękach opozycji jedyne co może to tylko i wyłącznie opóźniać prace nad konkretnymi ustawami.
Ale pewno i z tym problemem Pis sobie poradzi (przestawki i chętni do współpracy posłowie itp)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 19:55
HardRockCaffe666 pisze:su_obserwator,
Ty lepiej chłopie zajmij się obserwowaniem SU a nie mędrkuj tutaj



Czyli standard u ciebie jak nie masz argumentów to piszesz coś w tym stylu czasami karzesz wypie... nie ma sensu z tobą gadać.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 20:03
su_obserwator,
Jak do tej pory to nie zabrałeś głosu w żadnej sprawie oprócz pyszczenia więc o czym z Tobą gadać :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
14 paź 2019, 21:52
SokratesNauczycielPlatona pisze:jakim, z Twoich wcześniejszych wpisów wynika, że służyłeś a teraz jesteś mocno zaangażowany w środowisku weteranów.
Powiedz, czy wśród wojskowych, po tych wszystkich upokorzeniach przez Macierewicz, Misiewicza, jest takie "prawdziwe" poparcie dla Pisu?


Nie i nigdy nie było.
Ja akurat miałem tą niechlubną okazję być na misji kiedy został opublikowany raport w sprawie WSI.
Z dnia na dzień zostaliśmy pozbawieni wywiadu i kontrwywiadu bo pan Koordynator zdaje się wtedy kazał wypierdolić na bruk prawie wszystkich doświadczonych oficerów.
Po tym wydarzeniu ja i wielu moich kolegów postanowiło opuścić MON, powracaliśmy z misji i poskładaliśmy rezygnacje. Nigdy przedtem jaki rząd by nie był (bo w Kosowie za SLD też służyłem) nie najedliśmy się tyle wstydu.
Na szczęście rządów Pana Misiewicza już nie oglądałem. Podobno powiedział coś temu kapralowi. Nie wiem, może to plotka, ale gdyby mi coś powiedział to skończyłby z ryjem w błocie.
Pan M miał akurat to szczęście że trafił na tak zwanych biurkowych żołnierzy i tylko jeden jedyny kapral zachował się jak należy.
Przypominam że żołnierz Wojska Polskiego winien salutować przede wszystkim Prezydentowi, Marszałkowi Sejmu i Senatu, Premierowi, przełożonym i starszym stopniem, kombatantom (tak salutujemy nawet młodszym stopniem mimo że ustawa tak nie nakazuje, nie wyobrażam sobie nie zasalutować np. żołnierzowi AK), fladze państwowej, banderze wojennej, proporcowi Prezydenta Rzeczypospolitej, flagom wszystkich rodzajów sił zbrojnych, przed Grobem Nieznanego Żołnierza a przede wszystkim na pogrzebach poległych.
W MON nigdy nie było i nie będzie szacunku dla Pana Koordynatora, bo zbłaźnił tą instytucje.

Edit: Właśnie już pomijając zwolnienia polityczne oficerów wyższego i średniego szczebla i obsadzanie stanowisk, czasem bardzo kluczowych, jakimiś randomowymi kolesiami (czytaj bez jakiegokolwiek doświadczenia bojowego).
Dlatego też postanowiłem darować sobie MON.

Edit 2: Najważniejsza rzecz.
Armia ma być APOLITYCZNA z założenia.
Więc zamykają nam buzie już na etapie ustawy.
Żołnierz ma wykonywać rozkazy. Nie pytać, nie drążyć, nie zastanawiać się.
Ja mam wykonać rozkaż mojego przełożonego.
Tyle. Mogę się z tym nie zgadzać ale powinienem zachować to dla siebie.

Edit 3:
Też nie słucha się weteranów.
Nie słucha się sugestii co zmienić, jaki sprzęt zakupić.
Jak zmodyfikować procedury żeby było w miarę bezpiecznie.
Żenadą dla mnie było wysyłanie (a zdarzały się takie przypadki) żołnierzy którzy myśleli popranie ale nie mówili po angielsku.
Jak taki żołnierz w sytuacji zagrożenia życia ma wezwać CAS albo MEDEVAC jak on się nie umie porozumieć z dyspozytorem?
Jak ma podać odpowiednie koordynaty dla CAS żeby nie pozabijać swoich kolegów albo sojuszników?
Dramat.

Edit 4:
Osobiście uważam, że pan Koordynator powinien stanąć przed Trybunałem Stanu za to co zrobił, a Pan M powinien stać obok niego.
Nie wiem czy to jest prawda czy nie (cytat z filmu Służby Specjalne) ale jak sojusznicy musieli zmieniać kody do głowic to coś tu jest chyba kurwa nie halo.
Jak zwykły RZECZNIK BIURA MINISTRA może wejść do siedziby wojsk NATO i rozpierdolić plomby...
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości