Brigitte/Virga

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Brigitte
24 wrz 2018, 16:12

Co za brednie. Większych głupot już dawno nie czytałem Rachmistrz. Widzę, że bardzo dobrze jesteś zaprzyjaźniony z Brigittą. AŻ ZA BARDZO. (A może Rachmistrz jest Brigittą? :idea: )

Ciekawie bardzo, że ktoś próbuje się pode mnie podszyć na Showup. Używam innego nicku. Tak samo nie jestem kobietą. Ewidentnie, ktoś chce sobie zrobić jakiś sztuczny tłok i reklamę. Gardzę takimi atencjuszkami jak TY Bridża. Dobrze wiem, że czytasz forum, jak i tutaj piszesz z fejk kont ( a masz ich dużo).
Zrobienie konta na SU z moim nickiem z forum to już cios poniżej pasa (w moje jądra). Sądzisz, że ktoś w to uwierzy?

Jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta. Żałosne to było, samemu ze sobą rozmawiać, samemu sobie żetoniki dawać. Samemu sobie komplementy pisać. Proponuję udać się do psychiatry. Taka choroba nazywa się schizofrenią paranoidalną.

Poniżej załączam zdjęcie moich damskich stópek. Żeby nie było wątpliwości. Chyba, że chcesz potwierdzony genotyp XY.

Spoiler:

ŻAŁOSNA JESTEŚ.

Ps. Jak tam po banie Bridża? :laughingnew:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 16:30

He he a ze mnie się śmieją że mam włochate nogi :)

www.ShowUp.blog
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

24 wrz 2018, 16:34

ruger44 pisze:He he a ze mnie się śmieją że mam włochate nogi :)

Widzisz kolego, wg Rachmistrza, wg. Bridżitty i wg. jej subkonta sexdedektywa, TAK wyglądają damskie stopy i nogi. :hi:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 17:05

Czołgista69 pisze:Co za brednie. Większych głupot już dawno nie czytałem Rachmistrz. Widzę, że bardzo dobrze jesteś zaprzyjaźniony z Brigittą. AŻ ZA BARDZO. (A może Rachmistrz jest Brigittą? :idea: )

Ciekawie bardzo, że ktoś próbuje się pode mnie podszyć na Showup. Używam innego nicku. Tak samo nie jestem kobietą. Ewidentnie, ktoś chce sobie zrobić jakiś sztuczny tłok i reklamę. Gardzę takimi atencjuszkami jak TY Bridża. Dobrze wiem, że czytasz forum, jak i tutaj piszesz z fejk kont ( a masz ich dużo).
Zrobienie konta na SU z moim nickiem z forum to już cios poniżej pasa (w moje jądra). Sądzisz, że ktoś w to uwierzy?

Jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta. Żałosne to było, samemu ze sobą rozmawiać, samemu sobie żetoniki dawać. Samemu sobie komplementy pisać. Proponuję udać się do psychiatry. Taka choroba nazywa się schizofrenią paranoidalną.

Poniżej załączam zdjęcie moich damskich stópek. Żeby nie było wątpliwości. Chyba, że chcesz potwierdzony genotyp XY.

Spoiler:

ŻAŁOSNA JESTEŚ.

Ps. Jak tam po banie Bridża? :laughingnew:

Uderz w stòł a nożyce się odezwą.

Tak się zastanawiam jaki to facet zadaje sobie tyle trudu i ma w sobie tyle : złości, nienawiści i zazdrości.

Niestety dochodzę do wniosku,że to musi być kobieta albo sterowany przez kobietę.

Rahmistrz jest Brigitte , ja jestem Brigitte i Brigitte jest Brigitte.

I każdy neutralnie wypowiadający się też jest Brigitte.

Tylko po co dlaczego ponieważ gdy ?

Już tłumaczę!

Rachmistrz wylicza zarobki a "ktoś" umiera
z zazdrości. No bo còż innego można zarzucić.

Jeden lubi stopy , drugi anatomię a jeszcze inny nogi.

To klient decyduje a rynek weryfikuje.

Z całym szacunkiem pozdrawiam wszystkich
;)
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

24 wrz 2018, 17:49

Ale głupio się zrobiło, no nie ? Nie ma się co już napisać, bo wyimaginowana historia z chata nie wypaliła.
Sądziłem, że sprawa już odeszła do lamusa, ale niestety założyliście fake konto na SU z moim nickiem z forum. Tym sposobem, zdenerwowaliście mnie(bardzo).

Uderz w stół?-Tak, przeglądam forum, widzę, że ktoś robi sobie zabawę, czemu by nie dołączyć.
Zazdrosny o zarobki?- Nie sądzę...takie śmieszne pieniążki mnie nie interesują.
Tylko po co?-Tak po prostu. Nie lubię cwaniaków, którzy myślą, że są sprytni. Poza tym, traktuje to jako zabawę, trochę jak szachy, trochę jak oderwanie od pracy.

Wiecie, że to do niczego nie prowadzi? Mi na złość nie zrobicie, nie zaszkodzicie mi.
A dlaczego? bo nie jestem z nikim tutaj związany, nikt mnie nie zna, nie transmituje i tym sposobem nic nie tracę.
Mogę usunąć konto z forum, zrobić nowe i elo elo, nawet nie będziesz miała pojęcia z kim później piszesz. Ani kto Cię ogląda ;) Więc, kręcenie gównoburzy całkowicie szkodzi tylko Bridży. :D

ps Mam nadzieję, że nowe zasady gry przyniosą uczciwe zarobki. Nie mam nic przeciwko temu. Nawet BA... więcej. Bo na idiotach trzeba zarabiać !!
Choć dziś chyba nie wypaliło :/ (przykro mi) może następnym razem się uda. Trzymam kciuki. :good3:
Brigitte: brak vipow, cel zostaje przelozony :)

Elo Elo, pozdrawiam :)

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 18:40

hmm, zmiana strategii chyba oznacza, że dostała ostrzeżenie od administracji szołapa?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 18:53

Czołgista69 pisze:Ale głupio się zrobiło, no nie ? Nie ma się co już napisać, bo wyimaginowana historia z chata nie wypaliła.
Sądziłem, że sprawa już odeszła do lamusa, ale niestety założyliście fake konto na SU z moim nickiem z forum. Tym sposobem, zdenerwowaliście mnie(bardzo).

Uderz w stół?-Tak, przeglądam forum, widzę, że ktoś robi sobie zabawę, czemu by nie dołączyć.
Zazdrosny o zarobki?- Nie sądzę...takie śmieszne pieniążki mnie nie interesują.
Tylko po co?-Tak po prostu. Nie lubię cwaniaków, którzy myślą, że są sprytni. Poza tym, traktuje to jako zabawę, trochę jak szachy, trochę jak oderwanie od pracy.

Wiecie, że to do niczego nie prowadzi? Mi na złość nie zrobicie, nie zaszkodzicie mi.
A dlaczego? bo nie jestem z nikim tutaj związany, nikt mnie nie zna, nie transmituje i tym sposobem nic nie tracę.
Mogę usunąć konto z forum, zrobić nowe i elo elo, nawet nie będziesz miała pojęcia z kim później piszesz. Ani kto Cię ogląda ;) Więc, kręcenie gównoburzy całkowicie szkodzi tylko Bridży. :D

ps Mam nadzieję, że nowe zasady gry przyniosą uczciwe zarobki. Nie mam nic przeciwko temu. Nawet BA... więcej. Bo na idiotach trzeba zarabiać !!
Choć dziś chyba nie wypaliło :/ (przykro mi) może następnym razem się uda. Trzymam kciuki. :good3:
Brigitte: brak vipow, cel zostaje przelozony :)

Elo Elo, pozdrawiam :)

Niby wszystko w dupie a tyle pisania.
Niby kasa mała a tyle mędrkowania.

Chciałaś przeprosić zrobiłaś to w fajnym stylu bez śladu po tym jak shu zwróciło się do Ciebie o potwierdzenie +18.

Rachmistrz to podlapal przepisal i teraz chcesz wyjść z twarzą.

Niektórzy zajmują się scena erotyczna zawodowo. Admini i właściciele stron to jedna rodzina. Jak się nie zna bezpośrednio to inny zna itp.
Chyba nie znasz tego środowiska bo tak łatwo ci przychodzi pisanie tego i tamtego.

Przemysl to na spokojnie. Dotyczy to osób , które podgrzewają niepotrzebnie atmosferę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

24 wrz 2018, 19:44

Po pierwsze primo. Jesteś całkowitym idiotą, próbujesz brnąć w to, że jestem kobieta :D pomimo, że wysłałem zdjęcie swoich stóp :D
Po drugie primo. Skoro -Czołgista69- z SU, to "ktoś" (nie Ty i nie Bridża), wytłumacz mi, SKĄD wiesz o tym, że miało miejsce rzekome potwierdzenie tożsamości +18 (to chyba tylko osoba, która transmituje wie o tym. Więc chyba, że jesteś adminem SU, ALBO CZOŁGISTĄ69 z SU).
Po trzecie primo To nie moje konto, już wspominałem, ale napiszę jeszcze raz do zapamiętania.
Po czwarte primo Czyżby BRIDŻA dostała bana na kilka dni? (kilka dni bez transmisji, jak dobrze pamiętam) Dostała ostrzeżenie ? Zmiana stylu ?... gdzie podobno tyle pieniążków zarabiała...tysiące. A teraz? ups... mało co. Myślisz, że nie oglądałem jej transmisji dzisiaj? Ile to razy przesuwała CEL, bo nie było VIP do licytacji. 2? 3?
Po piąte, ostatnie primo Nie jestem jedyny, który wątpi w fenomen licytacji, fenomen całej "Waszej" osoby. Każdy tutaj drwi z Ciebie. I patrzą, jak jakieś "przypadkowe" konto próbuje pisać głupoty, które nie mają sensu.

Briża, po rozmowach prowadzonych sama ze sobą na chat i forum, oraz robiąc tą dziwną akcje z "przeprosinami" jakimś fake kontem z moim nickiem, widzę, że masz IQ mrożonej krewetki.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 20:13

W sumie nic nowego nie napisałaś.
Dlatego nie ma co komentować .

Tak z innej beczki pokażesz coś więcej niż te krzywe palce i grube uda. Zrób jakiś cel Slaver2 podbije a ja przebije. Potem sprzedasz zetonki na "sprzedajemy"

Świat jest mały a IP jedno. Chcesz więcej...

Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

24 wrz 2018, 21:08

sexdedektyw pisze: Tak z innej beczki pokażesz coś więcej niż te krzywe palce i grube uda. Zrób jakiś cel Slaver2 podbije a ja przebije. Potem sprzedasz zetonki na "sprzedajemy"
Świat jest mały a IP jedno. Chcesz więcej...

Hahaha, całkowita hipokryzja, niczym tonący statek :D :laughingnew:

Po pierwsze, pokazywałem Ci moje stopy i cześć łydek, a nie uda :D żal. Idiotko, ciągle nie możesz zrozumieć, że nie jestem tą osobą o której myślisz :D
Po drugie, skoro Slaver2 to multikonto, to zgłoś administracji :D pośmiejemy się.

Jedno IP :D hackerman się znalazł :D
Mam rozumieć, że ja i Slaver2 to też jedna osoba? Czyli podsumowując, rzekomy Czołgista69 jest mój, Slaver2 jest mój, no i konto które używam na co dzień :D nie podam Ci go, bo nie będę mógł obczajać Twoich nieudanych licytacji :D tak jak ta z dzisiaj z 17:21 ;)
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 21:29

A jednak zabolało ...

Jestem pewny ,że teraz będziesz rzadziej na shu. I to nie studia studentko tylko strach. Strach ,który ogarnia Cie Xassiex.
Jeśli faktycznie czołgista69 nie jesteś tą panią to zlekceważ tego posta bo nie dotyczy Ciebie.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

24 wrz 2018, 21:58

Jeśli, ,,forumowy" Czolgista69, to inna osoba niż ,,showupowy" Czolgista69, to przepraszam ,,forumowego" Czolgistę69, za to jedno zdanie mojego komentarza pod zacytowaną rozmową ,,showupowego" Czolgisty69 z Brigitte na jej transmisji, w moim poprzednim wpisie.

Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

25 wrz 2018, 04:16

Wy tu się wadzicie i sprzeczacie o to czy czołgista to czołgista i o inne bzdety a biedna Brigitte czałymi dniami w biurze zamknięta przez
podłego pracodawce.
Nikt z was nie wpadł na to, że trzeba zgłosić związkom zawodowym i inspekcji pracy tą podłą kapitalistyczno-burżuazyjną świnie
zmuszającą biedne dziewczę do siedzenia w całymi dniami w robocie nawet w niedziele, na prawdę jesteście bez serca.

:laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

26 wrz 2018, 03:23

Szanowna Brigitto/rachmistrzu/sexdetektywie,

Poczułem się wywołany, więc się wypowiem :) Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał pokazywać stóp, bo wszyscy jeszcze wracamy do siebie po Czołgisty grubych udkach :D

W każdym razie, cieszę się że w tym detektywistycznym wątku udało się coś ustalić. Otóż Czołgista z SU to nie ten sam co Czołgista z forum! Jupi :dance3:

Pytania jednak pozostają: kto stoi za Czołgistą z SU, dlaczego zaczął prześladować XcassieX, przeszkadzać w transmisjach, rzucać napiwki nie znając jej, a w końcu nawet pisząc na czacie u Brigitte jako XcassieX??
No właśnie XcassieX... Po sznurku do kłębka...
W tym wątku 2 konta odnosiły się bez powodu wrogo do niej: rachmistrz i sexdetektyw
Na showupie 2 konta robiły burdy na jej transmisjach: Brigitte i Czołgista
Dziwnym trafem oba konta z forum wychwalają tu Brigitte, dziwnym trafem akurat te konta obserwują jak Czołgista wypowiada się jako Cassie akurat u Brigitte. Hmm, a może jest prostsze wytłumaczenie.

Nie będę tu rozkminiał dalej, nie mam też nic osobiście do Ciebie Brigitto. Pamiętaj jednak, że wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Nie masz prawa obrażać innych ani rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Przeprosiny należą się nie tylko Czołgiście, ale przede wszystkim Sarze.

Awatar użytkownika
slaver2
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv: slaver2

26 wrz 2018, 17:55

slaver2, uśmiałem się z tych Twoich bzdurnych domysłów dotyczących mojej osoby, ale, być może to przez tę nocną porę tak sobie ubzdurałeś.

Teraz kolejne dni Brigitte:

21.09. - piątek: bez transmisji
22.09. - sobota: bez transmisji
23.09. - niedziela (NOWE ZASADY): 202 zł w 6 godz. = 33 zł/godz.
24.09. - poniedziałek: 271 zł w 8,5 godz. = 32 zł/godz.
25.09. - wtorek: 288 zł w 7 godz. = 41 zł/godz.

Od początku września: 11.825 zł w 19 dni = 143 godz. = 82 zl/godz.

Nowe zasady opisane w profilu: https://showup24.tv/profile/Brigitte, nic nie mówią, jaka jest nagroda dla wygrywającego lidera vip.

W niedzielę, już z nowymi zasadami, nagrodą dla lidera vipa był priv 8 min - nagi biust i myszka (wcześniej 15-35 min - cała nago, bawię się myszką)
Z 12 zaproponowanych celów tylko 2 było z vip, a kwoty uzyskane z tych 2 celów to 21 i 11 zł.

W poniedziałek, nagroda dla lidera vip jeszcze bardziej została zmniejszona, bo tylko 6 min - pokazuję nagi biust i masuję myszkę przez majteczki.
Na 19 proponowanych celów:
13 - bez vip. (przesuwane o kolejne 20 min.)
3 - z 2 vip, dały 55, 44, 33 zł
3 - z 1 vip, dały 20, 15, 11 zł
Na 14 losowań ,,ENCE-PENCE" tylko 4 wygrane (28,5%), a Brigitte zachęcając do tej zabawy, informuje, że ponad 80 % wygrywa!

We wtorek, nagroda dla wygrywającego lidera vip, pozostała taka sama jak w poniedziałek.
Na 16 proponowanych celów:
13 - bez vip (przesuwane)
2 - z 2 vip, dały 83 i 40 zł
1 - z 1 vip dał 37 zł
Na 12 losowań ,,ENCE-PENCE' - 6 wygranych (50%)

Ciekawe, jak długo utrzymają się te nowe zasady.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

26 wrz 2018, 19:14

rachmistrz pisze: cała nago, bawię się myszką

rachmistrz pisze: pokazuję nagi biust i masuję myszkę przez majteczki.

(;
Awatar użytkownika
slaver2
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv: slaver2

27 wrz 2018, 04:25

Kurde, tak sobie tu zajrzalem z nudow i lekko w szoku jestem ze nawet świata stopkojebcow(bez urazy) nie omijają dramy;) Faktycznie zawsze zastanawial mnie fenomen dosc wysokich zarobkow bohaterki tematu w stosunku do tego co oferuje ale zakladalem ze znalazla "nisze" i wykorzystuje na maxa.
Swoja droga usmiecham sie do mysli ze rachmistrz moglby byc Brigitte ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

27 wrz 2018, 11:03

Środa, 26 września.

Jaka piękna katastrofa u Brigitte!:

113 zł w 8 godz. = 14 zł/godz.

Na 22 proponowane cele:

19 - bez vip
3 - z 1 vip, dały 23, 17 i 16 zł

Cel nr 4 z godz. 10.40 przesuwany był 17 razy z powodu braku vipa. Dopiero o godz. 16.25 (18 próba) znalazł się vip za 15 zł.
W całym czasie przesuwania tego celu (prawie 6 godz.) uciułała dodatkowo 54 zł z podcelów i 1 priv.
Na 7 losowań ENCE-PENCE, 4 wygrane (57%)
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

27 wrz 2018, 12:35

Chyba nowa gra nie wypalila albo okres panna miała. Kiedyś 4 cele dzis 17 szok.

Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

27 wrz 2018, 13:05

Nie to że nie wypaliło anii żaden okres, najwyraźniej ktoś zwrócił uwagę administracji na lewe konkursy, a ci dali jej ostrzeżenie. Czyli wychodzi na to, że w końcu osiągnęła normalny poziom zarobków ;)

www.ShowUp.blog
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości