Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:04
:laugh3: no dobrze to by było na tyle jeśli to jest twoj argument to ja nie mam nic więcej do dodania :biggrin:
Można mi wiele zarzucić ale To ? to zwykłe oszczerstwa, mam tu tylko jeden nick od wielu miesięcy, jesli postawiłaś mi publicznie zarzuty, wypadało by sie z tego jakoś wytłumaczyć, w koncu byłas swiadkiem" takowego zajścia, niedawno ? nie rozumiem w czym masz problem? :biggrin: Może taki że to zwykły kit i obie o tym wiemy co:)?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:14
Kiniuś pisze::laugh3: no dobrze to by było na tyle jeśli to jest twoj argument to ja nie mam nic więcej do dodania :biggrin:
Można mi wiele zarzucić ale To ? to zwykłe oszczerstwa, mam tu tylko jeden nick od wielu miesięcy, jesli postawiłaś mi publicznie zarzuty, wypadało by sie z tego jakoś wytłumaczyć, w koncu byłas swiadkiem" takowego zajścia, niedawno ? nie rozumiem w czym masz problem? :biggrin: Może taki że to zwykły kit i obie o tym wiemy co:)?


Kto ma wiedziec ten wie jaka prawda gdyz to nie tylko moje zdanie jak widać na tym forum i innych. Chyba obie o tym wiemy co ? :laughingnew:
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
10 paź 2019, 19:40
ZmysłowaOna23, Kiniuś,
Czyżby to.....
Obrazek

;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 02:29
ZmysłowaOna23 pisze:
Kiniuś pisze::laugh3: no dobrze to by było na tyle jeśli to jest twoj argument to ja nie mam nic więcej do dodania :biggrin:
Można mi wiele zarzucić ale To ? to zwykłe oszczerstwa, mam tu tylko jeden nick od wielu miesięcy, jesli postawiłaś mi publicznie zarzuty, wypadało by sie z tego jakoś wytłumaczyć, w koncu byłas swiadkiem" takowego zajścia, niedawno ? nie rozumiem w czym masz problem? :biggrin: Może taki że to zwykły kit i obie o tym wiemy co:)?


Kto ma wiedziec ten wie jaka prawda gdyz to nie tylko moje zdanie jak widać na tym forum i innych. Chyba obie o tym wiemy co ? :laughingnew:


Kuper boli? pewnie żeton się nie zgadza?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 03:23
Trudno odmówić perfekcji. Tu zbytnio nawet nie ma co komentować - blond anioł o doskonałe figurze, mega klimacie transmisji, subtelności i wyczuciu. Człowiek perfekcja. Do tego miła, bardzo.
xlrlr02


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 06:42
ZmysłowaOna23 pisze:Top to powinny być w całkosztalcie laski a nie tam gdzie najwiecej koniobijcow.

Ciekawa teoria, niestety jak swiat dlugi i szeroki tak to nie dziala chocbys nie wiem jak zaklinala rzeczywistosc. Niezbyt czaje co to ma niby byc top "w caloksztalcie"? Sugerujesz istnienie jakiegos mitycznego "caloksztaltu" ktory sprawia ze jakas laska majaca non stop powiedzmy 20 widzow powinna byc nazywana topka SU?
Generalnie to ja nie rozumiem ochuj tu w sumie chodzi? Nie wnikam kompletnie juz czy sie komus Maddie podoba czy nie. Jedno jest pewne, na tyle ogarnela o co biega na SU ze potrafila pokierowac swoja "karierą" na tym portalu ze jest tam gdzie jest... Kombinujcie jak chcecie, ale jesli widze jakas laske niemal caly czas gdzies w gornych rzedach SU to dla mnie to jest dziewczyna z Topki. Nie dotyczy to tylko Maddie ale kilku innych. Jesli jeszcze ewidentnie idzie za tym spory zeton to o czym tu debatowac?
Szczerze mówiąc chuj mnie obchodzi w jaki sposob sie w tej topce znalazla. Jesli jak mowicie ze zakladala fejkowe konta, pisala ze soba, zmolestowala admina, zgwalcila Harda, uciela sobie cycka, cokolwiek... chuj mnie to obchodzi, jest w Topce, amen. NIKT absolutnie NIKT nie zabrania wam pojsc dokladnie taką samą drogą bądź wybrac jakas swoją dzieki ktorej osiagniecie podobny rezultat. SU to biznes a nie kolko rozancowe. Nadrzedny cel to zarabianie pieniedzy. Ja tylko bardzo prosze zeby ktos mi nie zaczal pierdolic teraz o "etyce w biznesie" bo smiechne...
ZmysłowaOna23, zrozum, mozesz tu napisac cokolwiek co Ci sie tylko upierdoli, nie zaszkodzisz tym Maddie ani zadnej innej dziewczynie. To Wy decydujecie o swoim losie. Jesli ktos moze zaszkodzic Maddie to jest to tylko ona sama. Dotyczy to KAZDEJ nadajacej na SU.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 07:44
ZmysłowaOna23 pisze:Kto ma wiedziec ten wie jaka prawda


Bez konkretów to brzmi trochę jak Hardowe, wiem ale nie powiem, mam screeny ale nie pokaże. Dla mnie "topka" to dziewczyna która się kręci stale w okolicy 2 pierwszych rzędów, są też oczywiście takie co siedzą niżej bo mają non stop branie na privy, mają swoich fanów itp. Topki nie przeliczam na pieniądze a raczej na zasięgi, ile ma widzów.

Z komin, się zgadzam, że czarnym PR nie zrobi się nadającej na złość, a wybić się można tylko samemu. Nawet jeśli ZmysłowaOna23, masz rację i Kiniuś, ma różne konta, pisze sobie komentarze, czatuje sama ze sobą i kupuje hurtem bilety na własne transmisje, to forum ma tak znikome oddziaływanie na to co się dzieje na SU że nikt tego tu nie zauważy. Mało kto z foro ma podobne nicki na SU, więc często nawet nie wiadomo że widz to osoba z forum. Jeśli Kinia kombinuje żeby zrobić zasięgi, to widocznie taką ma taktykę. Sądząc po tym gdzie ją widać, sprawdza się. Wytykanie komukolwiek nieuczciwości na tak fałszywym portalu jakim jest SU, na nikim nie zrobi wrażenia. Oszukiwanie widzów jest na porządku dziennym, niektóre z Was też na forum udają kogoś innego niż na SU, grają swoją postać i ukrywają się pod innymi nickami żeby nie być rozpoznane. Tu możecie napisać że byliście na zakupach z chłopakiem itp, macie życie poza SU, a tam pozujecie na niewyżyte singielki które czekają tylko aż ktoś je przeleci. Na takie postawy nabiera się dużo widzów, i takie jest założenie tego portalu, kłamstwo i iluzja sprzedają się tu najlepiej. Mało jest dziewczyn które na SU nie ukrywają swoich związków, przekonań itp, jest też dużo które na takie pytanie po prostu nie odpowiadają. Większość jednak woli powiedzieć ze jest sama i chce strasznie kogoś poznać, bo to się przekłada na żeton. Zrozumiał bym jakby jedna czy druga dziewczyna przy pomocy armii zakochańców sabotowała transmisje innych, przez spamowanie na czacie itp, to wtedy można się przypierdolić, ale za to że ktoś oszukuje? Całe SU to kwintesencja oszustwa i kłamstwa :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 08:35
tomoxx pisze:Całe ShowUp.tv to kwintesencja oszustwa i kłamstwa

I to powinni sobie wszyscy wbić do głowy... oglądający żeby nie zostać kolejnymi Spajkelami i nadające żeby miedzy innymi czasami uniknąć zbędnego bólu dupy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 09:00
Nie zamierzam nikomu szkodzic bo skoro mi dobrze idzie to i innym tego zycze. Po prostu byla koedys afera ze tak robi ta panna i inni tez to pamietaja tyle w temacie. Odtaaki no pewnie ze zle idsie skoro zlecam co 2 dni wyplate :laughingnew:
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 09:09
To teraz konkurencja się wypowie ": Kiniuś, topką jest:) ZmysłowaOna23, sama pewnie nadajesz i doskonale wiesz że to co widać na ogólnym to tylko ułamek "dorobku".
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 09:14
ZmysłowaOna23 pisze:Nie zamierzam nikomu szkodzic bo skoro mi dobrze idzie to i innym tego zycze. Po prostu byla koedys afera ze tak robi ta panna i inni tez to pamietaja tyle w temacie. Odtaaki no pewnie ze zle idsie skoro zlecam co 2 dni wyplate :laughingnew:

To siedź sobie pod swoim "kamieniem" i nie zaglądaj pod inne :lol: Trzymasz się tej przeszłości tak bardzo do porzygania a żadnych konkretów tak jak pisali powyżej . Widać że bardzo byś chciała z tego kawałka tortu SU trochę więcej uszczknąć ale takimi zagrywkami to sie tylko obejdziesz ze smakiem . Pozdrawiam i Życzę zarobku bo widać że to tak bardzo nakręca twoją osobę . :hi:
Kulka_W_FA


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 09:17
ZmysłowaOna23 pisze:Nie zamierzam nikomu szkodzic bo skoro mi dobrze idzie to i innym tego zycze. Po prostu byla koedys afera ze tak robi ta panna i inni tez to pamietaja tyle w temacie. Odtaaki no pewnie ze zle idsie skoro zlecam co 2 dni wyplate :laughingnew:


Już Ci mówiłam że to odgrzewanie starych kotletów nie jesteś mi wstanie zaszkodzić, może zaskocz nas czymś nowym a nie wylewasz swoje frustracje i obrażasz dziewczyny które są w topce, nawet jesli ich pokazy ograniczają się do pokazywania ciipki, masz ból dupy o to czy o co Ci chodzi? widzę ze w temacie wypłat jesteś bardzo aktywna, czyżby nie szło Ci tak dobrze jak to piszesz wyżej :)?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 09:20
Kiniuś pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Nie zamierzam nikomu szkodzic bo skoro mi dobrze idzie to i innym tego zycze. Po prostu byla koedys afera ze tak robi ta panna i inni tez to pamietaja tyle w temacie. Odtaaki no pewnie ze zle idsie skoro zlecam co 2 dni wyplate :laughingnew:


Już Ci mówiłam że to odgrzewanie starych kotletów nie jesteś mi wstanie zaszkodzić, może zaskocz nas czymś nowym a nie wylewasz swoje frustracje i obrażasz dziewczyny które są w topce, nawet jesli ich pokazy ograniczają się do pokazywania ciipki, masz ból dupy o to czy o co Ci chodzi? widzę ze w temacie wypłat jesteś bardzo aktywna, czyżby nie szło Ci tak dobrze jak to piszesz wyżej :)?


Nie obrazam nikogo potwierdzilam slowa fantomasa. Oj no pewnie ze nie idzie :beach: a skoro jestem aktywna to rusz łepetyna :laughingnew:
Aha i tak na zakonczenie zeby nie bylo to owszem ma ladna figure i zycze kokosow w zarabianiu.
Ze swojej strony tyle tyle ze potwierdzam slowa fantomasa i jak ktos kogos obrazal to ona inne z multikont(dowody strona 12 tego forum)Bez odbioru
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:00
Napisalem to bo sie wkurzylem ze po innych mozna cisnac :x a moze to i znowu ona z tych multikont :evil: a tu nie wolno bylo nic napisac bo jak napisalem to mnie admin mnie zablokowal . I o tym trzezba mowic bo jest bardzo nieuczciwa bo to sam admin na pocztku pisal ze te 80% pochlebych info a obrazajacych inne pisze ona sama :laugh3: i te przechwalanie sie ile to ona zarabia po 200 ludzi na grupowych , Niektore moze maja i po 500 i o tym nie gadaja bo po co kogo to obchodzi??? No i jeszcze ten pleyboy z tego to jeblem :laugh3: :laugh3: :laugh3: . Pierwszy raz w gazecie korpus bez glowy a moze jakas torbe albo reklamowke zalozyli by na glowe :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:14
fantomas pisze:Napisalem to bo sie wkurzylem ze po innych mozna cisnac :x a moze to i znowu ona z tych multikont :evil: a tu nie wolno bylo nic napisac bo jak napisalem to mnie admin mnie zablokowal . I o tym trzezba mowic bo jest bardzo nieuczciwa bo to sam admin na pocztku pisal ze te 80% pochlebych info a obrazajacych inne pisze ona sama :laugh3: i te przechwalanie sie ile to ona zarabia po 200 ludzi na grupowych , Niektore moze maja i po 500 i o tym nie gadaja bo po co kogo to obchodzi??? No i jeszcze ten pleyboy z tego to jeblem :laugh3: :laugh3: :laugh3: . Pierwszy raz w gazecie korpus bez glowy a moze jakas torbe albo reklamowke zalozyli by na glowe :laugh3: :laugh3: [qimg][/qimg]


Gdyby tak szło cisnąć to admin nie ujawnił by afer z multikontami, wkurzasz się na coś co miejsce miało 3 lata temu serio? idz może zwal konia a nie wyżywaj się na mnie!!! poza tym pisałam już odnośnie playboya i widze ze dalej nie dociera?
wstawilam w profilu- a jesli ty to przenosisz na forum to twoj problem i musisz jakoś z tym żyć. Widze że jestes jakiś ograniczony bo nie dociera co się do ciebie mówi.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:17
Napisalem to bo sie wkurzylem ze po innych mozna cisnac? serio? ty jestes normalny?

czyli kogo teraz tak zberztali na forum że mi się obrywa? i moim kosztem wyładowywujesz swoje frustracje ?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:21
Przeciez wychwalalas siebie z mulikot tak czy nie ????? W jakim celu to robilas , chcialas byc tu najlepsza ?????
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:26
Ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu w którym nie potarfisz się odnieść, jak zdarta plyta " miałas multikonta" a co to ma kurwa do rzeczy, twoje zachowanie co? co ja miałam? chuj Ci do tego i odpierdol sie ode mnie i mojego tematu ! A jesli ciebie hejtują w twoim wątku a tu przychodzisz z innego konta sie wyżywać to twój problem. Bo jeśli twoja reakcja jest takowa - Napisalem to bo sie wkurzylem ze po innych mozna cisnac
to dla mnie ty jesteś transmitującą i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:37
HEHE teraz transmitujaca zalosna jestes . Napisalem tu 300 postow i same pozytywne w wiekszosci bo bardzo duzo jest fajnych dziewczyn na tym portalu :) . Wiekszosc to podejrzewam ze nawet nie wiedza o jakims forum albo malo je to interesuje . Tylko ty jako jedyna siedzisz tu calymi chyba dniami i nocami bo zaraz odpisujesz i sledzisz co ktos o Tobie pisze :laugh3: :laugh3: Kobieto znajdz sobie jakies zajecie i wyluzuj
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Maddie/_Maddieska_
11 paź 2019, 10:40
fantomas pisze:HEHE teraz transmitujaca zalosna jestes . Napisalem tu 300 postow i same pozytywne w wiekszosci bo bardzo duzo jest fajnych dziewczyn na tym portalu :) . Wiekszosc to podejrzewam ze nawet nie wiedza o jakims forum albo malo je to interesuje . Tylko ty jako jedyna siedzisz tu calymi chyba dniami i nocami bo zaraz odpisujesz i sledzisz co ktos o Tobie pisze :laugh3: :laugh3: Kobieto znajdz sobie jakies zajecie i wyluzuj


idz i wypierdalaj i bez odbioru 8-)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości