Maddie/_Maddieska_/vikivu/loveyourcum/prettylove

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
23 wrz 2018, 13:13

Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:28

PrezesBiedronki pisze:Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)

Ale jesteś bezczelny.
Wytrwałeś do końca, ale czekasz na zwrot pieniędzy ? Żałosne.

Za chwile każdy się zleci po zwrot, bo nagle stwierdzi, ze mu się nie podobało, ale przyglądał się z pełna uwagą i nie powiem co jeszcze...
Dziewczyna dotrzymała słowa, mimo wszystko zrobiła ten pokaz, a nawet przedłużyła o dwie godziny.
frajera szukacie ?
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:40

witam
jak mi sie nie podoba priv czy pokaz to z niego wychodze. siedziec kilka godzin ogladajac cos co ci sie nie podobalo jest troche dziwene tak jak w knajpie zamawiasz koryto zjadasz wszystko a kelnerce mowisz ze nie zaplacisz bo bylo nie smaczne???? kurwa zal i Januszowszczyzna
Awatar użytkownika
WOJTEK14
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Nick na ShowUp.tv: WOJTEK14

23 wrz 2018, 14:44

Na miejscu niektórych byłoby mi wstyd. Dziewczyna się starała, zaangażowała się, a Wy jak posrane sępy bezczelnie prosicie o zwrot hajsu.

Maddie, wiesz co? Serio mówisz o tym darmowym pokazie w SPA ? Zastanów się...
dla takich sępów nawet nie chciałoby mi się kamerki załączać.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:45

Może i januszowszczyzna, ale nie oszukujmy się, zapowiedzią o zwrotach żetonów dla niezadowolonych Maddie sama sobie w kolano strzeliła.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:52

nobody69 pisze:Może i januszowszczyzna, ale nie oszukujmy się, zapowiedzią o zwrotach żetonów dla niezadowolonych Maddie sama sobie w kolano strzeliła.

Tak, dotrzymuje słowa jestem honorową osobą, ale jeśli ktoś ten fakt nadużywa to jest troszke słabe?
Nie czuje się winna, pokaz się odbył z małym opóźnieniem bo musialam isc do kuchni po lód do wytwornicy dymu, żeby odpalić tą maszyne! mówiłam przed pokazem że chwle mi to zajmie! to nie pkp zeby gonic sie z czasem, w ramach tego pzredłużylam 3 godz.
Pare idotów celowo chciało rozjebać pokaz, wali się w jakąś dyskusję która wyprowadziiła mnie z rónowagi, na chwile pzreraliśmy show żeby interweniować sytuacje, ale to tylko pogorszyło sprawę, bylam wypita i wiele osób ten fakt wykorzystało. Po chwili wróciłam do pokazu i było już cłkiem niezle.
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 60 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

23 wrz 2018, 14:54

Nie mogę się zgodzić z kilkoma powyższymi odpowiedziami.

Formalnie każdy może domagać się zwrotu, ponieważ rozpoczęcie nastąpiło jakieś 20-30 minut po pierwszym ustalonym czasie, a po deklarowanych 40 minutach pokazu o ile mnie pamięć nie myli, nawet stanik nie poleciał. Jest różnica między 40 minutami, a trzema godzinami.

Nieformalnie, rzeczywiście jak ktoś oglądał do końca i domaga się zwrotu, etycznie rzecz biorąc jest chujem jednak nigdzie nie ma napisane, że chujem być nie można, a skoro można to część jest. Taki już świat niesprawiedliwy.

EDIT: Myślę, że każdy siebie zna i wie czy chujem jest czy nie :D Ja nie jestem.
Edmund

23 wrz 2018, 15:01

PrezesBiedronki pisze:Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)

Oj,Maddie,Maddie,choć osobiście za Tobą nie przepadam(za krzywą akcję w stosunku do pewnej dziewczyny..),tak jeszcze bardziej nie znoszę sępów i ulungów.Po co pisałas,że będzie super show,że jak coś to oddasz za bilety?To Ty nie wiesz gdzie nadajesz?Tutaj goście potrafią rozpętać 3 wojnę światową o 20żet,potrafią tygodniami udawać "kumpla" nadającej aby wyłudzić 200-300żet(...wiesz,taka sprawa...oddam za tydzień,dzięki...) i dopuszczać się innych kurewst aby zarobić kilka złotych.Swoim postem dałaś im do fiuta argument,więc pewnie będą drzeć ryja o kasę...Czego właśnie masz przykład w poście @prezesa,który nie może przeboleć 88pln,za 4 godzinny pokaz...(najwyrazniej informacje o podwyżkach w biedronce są mocno przesadzone :D )
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:06

Z zapowiedzi i reklamowania się zapowiadała się zabawa a la lot na księżyc, a widzę że z lekka lipa...

Co do żetonów prowadząca sama pisała że zwrot w razie niezadowolenia więc no sorry ale skoro się tak mówi no to trzeba się liczyć z konsekwencjami...

Kwestia spóźnienia i przedłużenia - nie każdy ma czas aby czekać niestety, i może mieć zaplanowane inne czynności - wtedy opcja przedłużenia raczej nic nie daje...

A to że ktoś się napierdolił z lekka i zamulił kłócąc się z kimś, to dla typowego wykupującego i czekającego też żaden argument...

Ja mam wyjebane bo tak czy siak bym nie wziął bo jak ktoś zapowiada i reklamuje wielkie boom to właśnie się tak to później kończy...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:12

Moje show miało trwać 40 min każdy kto mnie troche zna to wie pzredłuża się do 3 godz. czas jest nliczony z góry żeby był zapas na sprawy techniczne, jak przygotowanie włączenie maszyny! oczym było mówione przed pokazem, to jest moje show i dokładnie wiem w którym momencie mam zdjąc stanik, a kiedy pierdnąć, gdyby nie przeszdkodziło mi pare osób stało by się to znacznie szybiej zaplanowany czas w sb o 24:00? to jest dopiero kiepski argument:)
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 60 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

23 wrz 2018, 15:13

Pikanteria pisze:Na miejscu niektórych byłoby mi wstyd. Dziewczyna się starała, zaangażowała się, a Wy jak posrane sępy bezczelnie prosicie o zwrot hajsu.

Maddie, wiesz co? Serio mówisz o tym darmowym pokazie w SPA ? Zastanów się...
dla takich sępów nawet nie chciałoby mi się kamerki załączać.

To nie załączaj.
Skoro ktoś coś mówi to logiczne jest że później są ludzie, którzy rozliczają z danego słowa...Jak np. idziesz do sklepu i pisze w nim że zwrot pieniędzy za towar w razie jak się nie spodoba - i ktoś to reklamuje - to też jesteś bezczelnym sępem ????
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:18

Kiniuś pisze:gdyby nie przeszdkodziło mi pare osób stało by się to znacznie szybiej zaplanowany czas w sb o 24:00? to jest dopiero kiepski argument:)

Ale kogo to obchodzi z pozycji klienta czy ktoś ci przeszkodził czy nie - ci przeszkadzający odpowiadają za transmisje czy TY????

Co do godziny - wiele ludzi ma tu rodziny, wchodzi ukradkiem na SU, i skoro jest napisana godzina - to jeśli ktoś jest konsekwentny powinien jej dopilnować - proste jak jebanie...po to stworzono czas, aby właśnie można było planować coś o danej godzinie :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:22

Ja tam się z Maddie kulturalnie dogadałem. Nie interesuje mnie wasze zdanie. Każdy wie jak hype'owany był pokaz. Ja rozumiem, że zdarzają się wpadki i nie zawsze idzie tak jak się zakłada. Jakby ktoś chciał być mendą, to by sępił bo ma ku temu podstawy takie jak ta:

Kiniuś pisze:Możemy umówić się tak, że - Rozczarowanym moim dzisiejszym show które przygotowywuję i rozpocznie się 23:15 oddam za bilety, :) więc jeśli stwerdzisz że pokaz jest przereklamowany i nie warty 500 zetków, z miłą chęcia Ci zwrócę za bilet, a mało tego dorzuce drugie tyle żebyś mógł sobie odbić za stracony czas... :girl_smile:

Ja Maddie lubię i szanuję. Wiem, że to rakieta ale nikt mi nie wmówi, że wczoraj dostał to czego oczekiwał i co było zapowiadane. Dlatego wierzę, że SPA nas wszystkich zregeneruje :beach: :twisted:
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:23

Nie wiem co Pikanteria bierzesz, ale bierz tego więcej bo ewidentnie masz za małą dawkę. Jakie frajerstwo i cebulactwo? Bo ktoś chce zwrotu żetonów za olewawczo wykonaną usługę? Po pierwsze to sama Kiniuś wylazła z szeregu za wczasu i się zadeklarowała bardzo mocno co do niezadowolenia z szoł jeszcze zanim się szoł zaczęło. Tu nie ma żądnego januszostwa że ktoś czekał kilka godzin na to za co zapłacił... I to nie jest wina klientów, że spora cześć oglądających była nieusatysfakcjonowana z tego za co zapłacili. I co Ty WOJTEK14 piszesz o jakimś talerzu klusków kurdelebele - jak to nie ma nic wspólnego. Wyobraź sobie sytuacje, że idziesz na koncert Rihanny, kupujesz drogie bilety, liczysz na świetne szoł a tu główna gwiazda wieczoru spóźnia się półtorej godziny i wychodzi zataczając się na scenę i najebana krzyczy JÓŁ KRAKOŁ HAŁ JU KURWA FAKIN DUŁIN... No nawet nie do pomyślenia... A nie, czekaj :unsure: ..... Dobra bo znowu się zacznie i mi napiszą, że to moja wina że odchodzą modelki z SU.

Temat tej grupowej powinien się zakończyć na pierwszym poście Kiniuś. Nie potrzebnie to ciągniesz i tłumaczysz. Jak sama napisałaś to twoja transmisja i to Ty odpowiadasz za to co się na niej dzieje. Zreflektowałaś się, zaproponowałaś rekompensatę a jak ktoś nadal czuj się pokrzywdzony to powinien skontaktować się z tobą na prywatnej wiadomości i wspólnie powinniście ustalić w jaki sposób rozwiążecie tą sytuacje. Dialog.

Jeszcze raz apeluje - HAKUNA MATATA... miło w piątek.... miło w świątek.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:50

PrezesBiedronki pisze:Ja tam się z Maddie kulturalnie dogadałem. Nie interesuje mnie wasze zdanie. Każdy wie jak hype'owany był pokaz. Ja rozumiem, że zdarzają się wpadki i nie zawsze idzie tak jak się zakłada. Jakby ktoś chciał być mendą, to by sępił bo ma ku temu podstawy takie jak ta:

Kiniuś pisze:Możemy umówić się tak, że - Rozczarowanym moim dzisiejszym show które przygotowywuję i rozpocznie się 23:15 oddam za bilety, :) więc jeśli stwerdzisz że pokaz jest przereklamowany i nie warty 500 zetków, z miłą chęcia Ci zwrócę za bilet, a mało tego dorzuce drugie tyle żebyś mógł sobie odbić za stracony czas... :girl_smile:

Ja Maddie lubię i szanuję. Wiem, że to rakieta ale nikt mi nie wmówi, że wczoraj dostał to czego oczekiwał i co było zapowiadane. Dlatego wierzę, że SPA nas wszystkich zregeneruje :beach: :twisted:

Właśnie widzę jak ja szanujesz.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 16:12

Nie dogodzisz... gdyby wyszedł od razu napisalibyście też, że nie został do końca więc nie wiadomo czy by mu się spodobało i dlaczego chce zwrot. Został do końca i ocenił, to już sęp i też źle :lol_sign:
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 16:17

dbifuria pisze:Nie dogodzisz... gdyby wyszedł od razu napisalibyście też, że nie został do końca więc nie wiadomo czy by mu się spodobało i dlaczego chce zwrot. Został do końca i ocenił, to już sęp i też źle :lol_sign:

Właśnie tylko dlatego zostałem. Nie awanturowałem się w trakcie. No ale niech piszą co chcą :) Ja wierzę w Maddie :)
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 23:10

Absolutnie sie nie dziwie nikomu kto rząda zwrotu - czy by to było 100, 500 czy 1000. Raz ze panna sama to zadeklarowała dodając jeszcze ze podwoi stawkę (!) a dwa no sorry - idziecie do dobrej restauracji na rzekomo mistrzostwo szefa kuchni jakiego wasze podniebienia nie smakowały nigdy a dostajecie zimnego kotleta po 3 godzinach czekania no to ... miała być petarda, pokaz tysiąclecia... moze na przyszłosc się pani nauczy ze lepiej kogos miło zaskoczyc niż nieprzyjemnie rozczarować rozdmuchując swoją zajebistosc a kończąc najebanym w sztok
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ja
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 23:28

No prosze a to podobno tylko ja mam problem z alko :laugh3:

www.ShowUp.blog
zycie to dziwka

24 wrz 2018, 09:02

Teraz Kiniuś się ogarnie odstawi alko i będzie punktualna jak kolej japońska ;) Czego jej, sobie i użytkownikom życzę.

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna