wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Robinek29 pisze:
wrednaPaula pisze:Hard wypierdalaj z tego tematu!
Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko?
Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!

Widzisz dziadu przewidziałem Ci to już jakieś 3 mc temu, że tak to się skończy!
Że zostaniesz wyjebany na zbity pysk!

I co teraz napiszesz?
Klawiatura Ci padła? :laughingnew:

Napisze, że udało wam się ich poróżnić i zniszczyć ich relacje, ale on będzie walczył :D

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Chwila, chwila cos za szybko probojecie wyciszyc temat. HRC ma " swoje" prawa nawet na zasadzie zasiedzenia :D , tak wiec dajcie mu sznase aby przeprosil swoja prliczke, koliberka, kwiatuszka i rózyczke. Widze ze nrpawde nie macie zadnego wspolczucia dla czlowieka ktory odbiera sobie z ust aby zadowolic swoja ksieznicznke. Mysle ze to tylko chwilowe nieporozumienie a wy juz kladziecie krzyz na nieszczesliwym HRC. Odnosze wrazenie ze strategia wrzucania PW zaczyna przynosic skutek wiec bede Cie HRC dopingowac z calych sil abys nie poprzestawal w swych staraniach. Nie wiem czemu ale w glebi swego parszywego serduszka zycze Ci spelnienia Twoich marzen :hi:
zycie to dziwka

Jest mi smutno i przykro ze kolejny raz jestem tu opluwany,obrażany, wyśmiewany tylko dla tego że jakiś typek opublikował kilka moich starych postów.
Ach szkoda gadać.
I jeszcze raz żałuje że z kimkolwiek utrzymywałem tu jakieś kontakty poza nią.
Nie byłoby teraz tego wszystkiego :!: :!: :!: :!:
PS Nie jest sztuką upaść ale podnieść się z kolan.
Dziękuję wszystkim że tak walnie przyczyniliście się do mojego upadku waszymi nędznymi komentarzami
Możecie być z siebie dumni bo o to tylko wam chodziło. :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Nie jakiś typek tylko ja dziadygo stara . Pokazałem każdemu jaki dwulicowa kurwa jestes. Niech sie tylko monti pojawi i pokaze co jemu o Pauli pisałeś . A jak było z kocurkiem wydziarana i innymi dziewczynami więzi emocjonalne poczułeś . Spierdalaj dziadygo do senatorium szukać w swoim wieku dziewczyn. Chyba paula już tobie napisała żebyś wypierdalal z tego tematu

Nie zmieniaj postów co chwile ? Jakie ty kontakty utrzymywałes tylko żeby Paulę obgadać i napisac o niej kilka slow niecenzuralnych kanalio jestes winią i tyle
Spikel20

hardrockcaffe696 pisze:Jest mi smutno i przykro ze kolejny raz jestem tu opluwany,obrażany, wyśmiewany tylko dla tego że jakiś typek opublikował kilka moich starych postów.
Ach szkoda gadać.
I jeszcze raz żałuje że z kimkolwiek utrzymywałem tu jakieś kontakty poza nią.
Nie byłoby teraz tego wszystkiego :!: :!: :!: :!:
PS Nie jest sztuką upaść ale podnieść się z kolan.
Dziękuję wszystkim że tak walnie przyczyniliście się do mojego upadku waszymi nędznymi komentarzami
Możecie być z siebie dumni bo o to tylko wam chodziło. :bye:

Nie dziadu!
hardrockcaffe696 pisze:Jest mi smutno i przykro ze kolejny raz jestem tu opluwany,obrażany, wyśmiewany tylko dla tego że jakiś typek opublikował kilka moich starych postów.

Nie tylko dla tego, ale głównie i przede wszystkim dlatego, że jesteś jebaną kurwą w dodatku dwulicowy wypierdem!
Do mnie też na Paulę wypisywałeś swoje żale jak za pierwszym razem dostałeś bana!

Ty z każdym za Jej plecami napierdalałeś na Nią i na każdego z osobna.

hardrockcaffe696 pisze:Dziękuję wszystkim że tak walnie przyczyniliście się do mojego upadku waszymi nędznymi komentarzami

Sam sobie zapracowałeś na taką opinię swoją dwulicowością, natręctwem i debilnym zachowaniem!

Doigrałeś się, szkoda, że tak późno Paula zrozumiała swój błąd i dopiero teraz wyjebała Cię na zbity pysk!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

No nic myślałem że tamte sprawy już mamy tu za sobą i nie będziemy rozdrapywać od nowa starych ran które już dawno powinny się miedzy mami zabliźnić.
Ale widzę że jest inaczej. czemu . ja to wiem.. ona to wie :!:
Przecież już za to wszystko ja przepraszałem i moje przeprosiny został przyjęte
Od moich przeprosin tylko pisze o niej już w samych superlatywach
No cóż........... :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

W przepraszaniu nie chodzi o to, żeby przeprosić i mieć to za sobą - chodzi o to żeby przeprosić I ZMIENIĆ SIĘ NA LEPSZE. Ty nic nie rozumiesz z całej tej sytuacji - nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć, to jest przykre własnie że myślisz, że chodzi o jeden PW albo jedno zdanie wypowiedziane w gniewie - nie, nie, nie! Chodzi o to, że całe życie jesteś dwulicową chorą kłamliwą spierdoliną a nie że byłeś nią jedynie przez ten jeden jedyny moment wysyłania PW do Spajka czy przez kilka minut podczas pisania komenta "Powiedziałaś na transmisji, że..." w temacie Pauli
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

hardrockcaffe696 pisze:No nic myślałem że tamte sporawy już mamy tu za sobą... bla bla bla...

No widzisz Hard... ze dwa lata temu ci pisalem zebys nie myslal. Myslenie to proces zbyt skomplikowany dla ciebie. Normalnie popros Zygiego zeby cie wzial na spacer, niech ci porzuca friesbee... Tyle myslenia ci wystarczy. Przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobisz.
Btw. Wez sie chociaz postaraj nie byc zalosny.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Hard moze tez zapomniała jak robiłeś ukryte transmisjom z montim i na jedna mnie zaprosiłeś jak po Pauli jechałeś tego tez nie pamietasz p
Spikel20

Spikel20 pisze:Hard moze tez zapomniała jak robiłeś ukryte transmisjom z montim i na jedna mnie zaprosiłeś jak po Pauli jechałeś tego tez nie pamietasz p

Nie no miałem już tu nie pisać ale nie mogę.
W tym momencie łżesz jak pies ty chory psychicznie złamasie.
I jak sobie przypominam to z twojej inicjatywy było całe to nieszczęsne spotkanie bo ponoć mieliśmy na nim omówić co zrobić żeby ona nie wróciła do prostytucji.
Co może tak nie było i niczego tam złego o niej nie pisałem tylko monti coś tam zaczął bełkotać jak to on potrafi.
I co jeszcze pamiętam że to wtedy nam się przyznałeś że ta całą akcje co niby ja posuwałeś w hotelu to sobie wymyśliłeś
Co pojebańcu tego też pewno nie pamiętasz. :!: :!: :!: :!:
Ps obiecuję Paulino Że to już mój ostatni tutaj post.
Ale musiałem mu odpisać na te jego jawne oszczerstwa i pomówienia.
Kuswa koniec tego pisania :bye:
I skończ już SKURWYSYNU mnie tu prowokować z łaski swojej bo też przez ciebie jest tutaj ten cały burdel!!
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
Spikel20 pisze:Hard moze tez zapomniała jak robiłeś ukryte transmisjom z montim i na jedna mnie zaprosiłeś jak po Pauli jechałeś tego tez nie pamietasz p

Nie no miałem już tu nie pisać ale nie mogę.
W tym momencie łżesz jak pies ty chory psychicznie złamasie.
I jak sobie przypominam to z twojej inicjatywy było całe to nieszczęsne spotkanie bo ponoć mieliśmy na nim omówić co zrobić żeby ona nie wróciła do prostytucji.
Co może tak nie było i niczego tam złego o niej nie pisałem tylko monti coś tam zaczął bełkotać jak to on potrafi.
I co jeszcze pamiętam że to wtedy nam się przyznałeś że ta całą akcje co niby ja posuwałeś w hotelu to sobie wymyśliłeś
Co pojebańcu tego też pewno nie pamiętasz. :!: :!: :!: :!:
Ps obiecuję Paulino Że to już mój ostatni tutaj post.
Ale musiałem mu odpisać na te jego jawne oszczerstwa i pomówienia.
Kuswa koniec tego pisania :bye:

Hard daruj sobie swoje obiecanki, bo Twoje słowo gówno znaczy!
Wyjdź raz na zawsze i nie wracaj, bo nie jesteś tu nikomu do niczego potrzebny!
Dzięki Tobie jest tub tylko burdel i rozpierducha, więc jeśli naprawdę tak bardzo Ci na mnie zależy to zamknij się na wieki!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Paula , ale on Cie KOCHA :D , wlasciciwe to juz jest wyzszy poziom stalkera ale w sumie to prawie jedno i to samo :laughingnew: , docen starania HRC bo on to robi z SERDUSZKA :cool3:
zycie to dziwka

Obrazek
Tak panie i panowie stało się to koniec naszej znajomości :!:
Czas chyba trochę ochłonąć od tego miejsca od niej i do całej tej bandy jebanych przegrywów którzy tak umilali mi tu czas swoimi ohydnymi postami.
I jedyne co tu jeszcze napisze Ci mimo wszystko kochana Paulino
Chciałem ci podziękować ze te piękne chwile które tu z Tobą spędziłem :air_kiss:
I cały czas będę miło cie wspominał mimo tego jak mnie tu na koniec potraktowałaś.
I zawsze będziesz moim KOLIBERKIEM :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

"Na to mamy cztery ściany i sufit, aby brudy swoje prać w domu i aby nikt o nich nie wiedział. Rozwłóczyć je po świecie to ani moralne, ani uczciwe".

Trochę godności i szacunku do siebie...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 108 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Hard spierdolino umysłowa który to już raz odchodzisz?

Szkoda ze wracasz szybciej niż bumerang!
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Ps obiecuję Paulino Że to już mój ostatni tutaj post.
[/size]

No i znowu dwulicowy kurwiu nie dotrzymałeś słowa. Twoje słowo warte tyle co pełen bak paliwa w Wenezueli.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:Hard wypierdalaj z tego tematu!
Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko?
Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: Grande

hardrockcaffe696 pisze:[ Obrazek ]
Tak panie i panowie stało się to koniec naszej znajomości :!:
Czas chyba trochę ochłonąć od tego miejsca od niej i do całej tej bandy jebanych przegrywów którzy tak umilali mi tu czas swoimi ohydnymi postami.
I jedyne co tu jeszcze napisze Ci mimo wszystko kochana Paulino
Chciałem ci podziękować ze te piękne chwile które tu z Tobą spędziłem :air_kiss:
I cały czas będę miło cie wspominał mimo tego jak mnie tu na koniec potraktowałaś.
I zawsze będziesz moim KOLIBERKIEM :!: :!: :!: :!:

Najwiekszym przegrywem zyciowym jestes ty hard niestety kazdy tutaj z obecnych pracuje i ma zycie prywatne.A przegrywem mozna nazwac ciebie wylacznie bo jako jedyny nie potrafisz sie opiekowac twoim tata umierajcym i to jest strasznie przykre. Przez niego miales przynajmnej pienadze zeby rozwalic na SU. Ale wybij sobie do tego glupiego mozgu koliberka nigdy nie bylo i nie bedzie smieciu
Spikel20

Hard, tak na chłodno Tobie to się nie mogło udać to wszystko co sobie zaplanowałeś, działasz zbyt schematycznie żeby nie można było przewidzieć jak się zachowasz, co zrobisz i jak się będziesz tłumaczył.

Napisałem Tobie wczoraj
tomoxx pisze:Nie wiem czy pisałeś to bo byłeś zły na Paulę czy raczej z powodu obsesji na jej punkcie, bo wygląda to tak jakbyś chciał odrzucić od niej jej najbardziej szczodrego fana a jednocześnie Twoją największą konkurencję (w Twoim odczuciu oczywiście ) a to chyba jeszcze gorzej że jesteś wstanie ją zwyzywać i wylać do rynsztoka tylko po to żeby jak psychopata mieć ją potem dla siebie. Bo rozumiem że taki masz plan aby na koniec była tylko z Tobą i wszystkich stałych widzów kopnęła w dupę.

Po czym po paru godzinach nie mając już argumentów do wybielania się sam to przyznałeś (ale tak w tym momencie przyznanie się dlaczego to robiłeś było jedyną rzeczą która mogłaby zadziałać, niestety dla Ciebie pod warunkiem że Pauli choć trochę na Twojej osobie zależało i doceniła by to do czego się możesz posunąć by ją zdobyć )
hardrockcaffe696 pisze:A ty bucu po kiego myślisz chuj ja ci tak napisałem
Chciałem w ten sposób się ciebie tylko pozbyć z jej otoczenia nic poza tym

Do tego dodajesz poniżej dokładnie to samo o co tu toczyła się awantura, czyli stare posty, kto ją jak nazwał itp, i jak piszesz że ona ma swój rozum i to pamięta, to powinieneś wiedzieć że również pamięta Twój cytat o kurwie, bo czemu o tym miała by zapomnieć? Spikel też ją pewnie przepraszał więc nie wiem czemu to takie dziwne że mu wybaczyła, może pisał grubsze rzeczy , ale on też na trans jechał grubiej z żetonami. Niestety dla Ciebie Hard nie gracie w tej samej lidze.

hardrockcaffe696 pisze:Ale ja zapomniałem że ty jesteś chorym psychiczne kolesiem
I na chuja wrzucasz tu te stare posty
Pewno się chcesz w jej oczach wybielić i pokazać że jesteś przecież lepszy ode mnie.
To wiedz ze ona ma swój rozum i te twoje liczne szantaże, wyzwiska groźby,te listy które chciałeś pisać do jej rodziców i do sądów
Nie wspomnę już o tą awanturę o kota ,o żetony o zaległe minuty i chuj wie jeszcze o co świadczą tylko o tobie jaka jesteś tylko PARSZYWĄ GNIDĄ
Lista jest długa i szeroka.
I ty jesteś ponoć lepszy ode mnie ..śmiem wątpić :!: :!: :!: :!:
I przestań tu robić z siebie jebanego ''świętoszka'' bo więcej masz brudu za kołnierzem niż ja :!:
To tyle w tym temacie :bye:

Sam zacząłeś wstawiać stare posty, wklejać obrazki z wypowiedziami innych, nie tylko Spikela, w ten sposób się to nie mogło udać, nawet jeśli w części to co pisałeś było prawdą, (zakładam że leży po środku) to nie miałeś siły przebicia przez to jaką sobie tu wyrobiłeś pozycję, zawsze zostałbyś zakrzyczany. Ale sam sobie na to zapracowałeś.

W pożegnalnym poście (choć słowo trochę sugeruje że wrócisz niedługo, domyślam się że nowe konto na SU, ugadanie się z Paula, unban i powrót do starego) jeszcze wyzywasz wszystkich od idiotów i przegrywów i na wszystkich zwalasz winę nie na siebie.
Naprawdę niektóre oczywiste rzeczy do Ciebie nie docierają, aż tak Ci Paula przesłoniła myślenie obiektywne?
Napisała Ci kiedyś czy powiedziała że nie masz na co liczyć , to był moment żeby odpuścić a Ty po chwilowym ochłodzeniu stosunków napisałeś na nią jakieś gówno u swojego największego konkurenta bo w Twojej głowie zrodził się plan jak go odpalić, i wróciłeś ze zdwojoną siłą.

Wdałeś się w dyskusję z chyba wszystkimi uczestnikami tematu, i za każdym razem jak Ci brakowało argumentów to zaczynałeś wyśmiewać , obrażać i pisać że i tak dalej będziesz tu wszystkich wkurwiał. Tak się pozycji nie buduję.
Wstawiałeś jak maszyna te wierszyki i obrazki, nie do tego jest ten temat, tu się gada o osobie w grupie a nie piszę pochwalne poematy, taki post że jest zajebista można wstawić raz ale nie co chwilę. To jej mogłeś na pw tu pisać, a Ty robiłeś to tym bardziej im mocniej Ci się za to dostawało.
Wymyśliłeś sobie rolę tego który jest piętnowany za dobą sprawę, ale w tym przypadku to nie mogło zadziałać, nie mogłeś się łudzić że taka postawa sprawi że nagle Paula któregoś dnia wstanie i powie, Hard miałeś rację byłam głupia, tylko Ty mnie traktujesz jak księżniczkę,
Paula co by o niej nie napisać, jest jeszcze młoda, i pewnie jak skończy z SU to sobie kogoś znajdzie, choć zakładam że nie będzie to nikt z SU, albo ktoś anonimowy dla większości jeśli z tego grona.

Jak będziesz chciał żebym Ci napisał ja wyjść z tej sytuacji to Ci to ogarnę w gratisie, za takie psychologiczne porady to kasuję po 130 za godzinę. Zrobię Ci dokładną psychoanalizę tego co tu się przez te lata wydarzyło, im szybciej zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.
Czytając Twoje posty jak Ci jest przykro, a za chwilę jak wszystkich wyklinasz to się zastanawiam który Ty to ten prawdziwy i które posty pisane były na trzeźwo.

W jednej sprawie masz moje poparcie, nie wiem czy to prawda czy nie, ale oczernianie Cię przez pryzmat Twojego ojca sytuacji jaka ma z nim miejsce jest skurwysyństwem wysokich lotów, ale to akurat pokazuje niskie loty Spikela, i jego brak wartości moralnych. Dlatego też pewnie to Cię ucieszy, on też nie ma żadnych szans u Pauli (choć tak samo jak Ty ślepo jest o tym przekonany, i wierzy w każdy pozytywny feedback jaki od niej dostanie, a wszystko na nie wyrzuca z głowy, no cóż ślepa miłość)
I mam nadzieję że naprawdę sobie odpoczniesz od forum i od SU, bez Ciebie nawet za 100 dni nie będzie tu 400 stron więc dużo nie stracisz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Nawet małe dzieci nei są tak naiwne, żeby wierzyć, że Hard odejdzie z foro i SU i że jak wróci za 100 dni to nie będzie już ślepo zakochany w Pauli - 2 góra 3 dni i wróci i znowu będzie to samo skomlenie o unbana i próba przywrócenia starego porządku.

Pauli należy się dozgonny szacun na forumke za odjebanie Harda, powinna dostać od Armina jakiś medal, coś jak Purple Heart, Virtuti Militari albo Medal of Honor z grawerunkiem "Za szczególne zasługi wniesione na poczet Foro" :)

www.ShowUp.blog
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 321 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

PoprzedniaNastępna