wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:A tu krótki ale jakże wymowny fragment pogaduszek jakie ten przygłup prowadził z elita forumową....
Co za tematy........
I co zero reakcji na obelgi skierowane pod twoim adresem.
Ja już dawno bym ich tam pogonił a on co jak gdyby nigdy nic cały czas tam dalej siedzi i gada jak przy piwku
ŻENADA. :!: :!: :!: :!:
[ Obrazek ]

PS wiesz dobrze ze poszedłem stamtąd w pizdu wiec co pyszczysz...

[ Obrazek ]
Ale Ty kurwa głupi jesteś haha...Ty myślisz że powklejasz na Spikela coś i Paula ci wybaczy i zapomni że jesteś dwulicowa kurwą? Wczoraj było widać że Paula na trans się dobrze bawiła, od dawien dawna - ona zaczyna rozumieć że tys tylko swoim kretynizmem odstraszal normalnych ludzi... Więc kombinuj, szukaj dalej piesku, ale chuja ci to da...ona cie tyle razy broniła - a tys jej wbił nóż w plecy... Jesteś dwulicowa kurwą...i tego żaden twój post nie zmieni...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ale kto ja dziadu konfidencie obrażał? Gdzie tu sa jakies obelgi w jej stronę?To ze lubi frajerów Jebac na kase to jest jakaś obelga? To akurat jej atut ze nie musi chodzić do roboty za 80 zł tylko ma sobie paru frajerów twojego pokroju i może leżeć i pachnieć, nie widzę w tym żadnej obrazy :D

Dziad jebany pisze posty a za chwile kasuje co za kurwa spierdoleniec umysłowy
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Wyszedłem wcześniej bo nie chciałem wam dalej przeszkadzać w tej interesującej pogawędce
A ty matole czemu jej tam nie broniłeś tylko udawałeś głupa jak ja obrażali
Ja w takich sytuacjach staram się od razu reagować albo wychodzi a nie gadać z kimś takim.
No ale tobie tam chyba odpowiadało ich urocze towarzystwo. :!: :!: :!: :!:

No ty kurwa reagujesz pisząc prywatne wiadomości obrażające ją :):):) to już bym wolał aby nikt nic nie robił...

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Dobrze wiemy ze również wpierdoliles sie na czat i nic nie napisałeś w obronę Pauli tylko siedziałeś i odpowiadałeś

Jak się komuś bardzo tu nudzi po zawsze może sprawdzić sobie archiwum i przyznać mi racje ty pojebańcu jeden
I przestań już tu ze mną pyskować jak nie wiesz jak się skutecznie obronić przed oczywistą prawdą :!: :!: :!: :!:
CO BOLI TO DOBRZE NIECH BOLI NA BOLEĆ
I co się nagle stało spajki znikł z forum.. ta dziwne bo myślałem że sobie tam z nimi jeszcze trochę podyskutujesz a tu lipa.
Czyżby to mój post spowodował twoje cudowne nawrócenie :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
Spikel20 pisze:Dobrze wiemy ze również wpierdoliles sie na czat i nic nie napisałeś w obronę Pauli tylko siedziałeś i odpowiadałeś

Jak się komuś bardzo tu nudzi po zawsze może sprawdzić sobie archiwum i przyznać mi racje ty pojebańcu jeden
I przestań już tu ze mną pyskować jak nie wiesz jak się skutecznie obronić przed oczywistą prawdą :!: :!: :!: :!:

Jedyne kogo coś boli to Ciebie pajacyku...nawet jakby stosował neutralny stosunek na chacie, nie broniąc jej - to przy twoim pisaniu o niej za plecami, przy twojej dwulicowosci i przy twoich kłamstwach mowionych jej na żywo to to nic :):):) jak Paula napisała : jesteś kurwą!!!!
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Dziadek Paula już ci napisala ze masz wypierdalac czego tu jeszcze szukasz smieciu? Zaopiekuj się chorym Ojcem kurwiu jebany a nie stalkuj laski z seks kamerek. I nie zapominaj ze są tu ludzie z tego samego miasta co ty.
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Hard wypierdalaj z tego tematu!
Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko?
Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Hard dobrze ze skasowałeś tego posta bo za takie szczekanie obawiam sie ze w Krakowie faktycznie ktoś mógłby sobie zadać ten trud i sie do ciebie pofatygować.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:Hard wypierdalaj z tego tematu!
Jako gentleman Hard chyba 3 raz nie powinna cię prosić :):):)

Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:

I co się nagle stało spajki znikł z forum.. ta dziwne bo myślałem że sobie tam z nimi jeszcze trochę podyskutujesz a tu lipa.
Czyżby to mój post spowodował twoje cudowne nawrócenie :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Ty kurwa spierdolino życiowa myslisz ze jak ty zycia nie mam?. Mam siedziec 24 godziny jak ty na forum i tobie odpisywać. Idz sie lecz smieciu jebany . Albo zajmij sie ojcem który ma raka . Jestes świnia i gnida ze nawet sie nim nie opiekujesz. Tak żałosnego śmiecia to nikt nie widział Ew Polsce. Mozesz mieć nmiano numer jeden. Moze mam jeszcze poszukać co pisałeś na kompie smieciu. Prawda jest taka ze tylko przez ciebie paula była tutaj nie lubiana . Bo zawsze kurwo obracales kota ogonem .
I przytoczę tutaj wypowiedz Pauli spierdalaj z tad
Spikel20

Spikel20 pisze:Bo zawsze kurwo obrazalas kota ogonem .

Panie Spikel pan to niech lepiej już o kotach nic nie pisze.... :sarcastic:
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

"Nie obrażaj kota ogonem" nowe przysłowie i to takie 2in1 :lol:

by Spikel.

- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Ale Spikel kto powiedzial ze Paula byla tutaj nielubiana?? Wiekszosc ma do niej normalny stosunek czyli obojetny...ot po prostu kolejna laska z kam... kilka osob lubi ja bardziej lub mniej. Cos tam o niej wiemy, troche sie domyslamy ale generalnie jakichs ektremalnie skrajnych emocji to nikt w stosunku do niej nie wyrazal. Ja np nigdy nie ukrywalem ze mi sie nie podoba ale nie znaczy ze mam ja w zwiazku z tym nienawidziec. Nawet ostatnio w pokretny sposob ja lubie. Na bank doceniam ze co by nie powiedziec to stara sie na swoich pokazach.
Szczerze to Spikel? Ty tez potrafiles po niej pojechac, ale ja osobiscie traktuje Cie jak kolejnego jej zranionego naiwniaka... i powiedzmy ze Paula za te Twoje 150 tysi to lekkie wyzwiska ma wkalkulowane;) ale Hard od ZAWSZE prowadzil pseudopolityczne dwulicowe gierki zeby cos dla siebie ugrac bo niestety rozum na zarobienie pieniazkow mu nie pozwolil. Tak to po ludzku ujmujac... moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 204 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Jak ktoś się nie zakochiwał w Pauli jak ostatni Janusz to miał raczej stosunek neutrealny do niej, miała swoje za uszami, można jej było nie lubić za niektóre rzeczy ale z drugiej strony nie miała aż takch otwartych hejterów, ja tam nie przepadałem za nią ale jakby mnie zaprosiła do SPA na drinka to bym nie odmówił :) Cała ewentualna nienawiść w jej kierunku brała się z tego, że ludzie kojarzyli, że gra w tej samej lidze co Hard (i, o zgrozo! że nawet lubi z nim rozmawiać czy coś!) - gdyby zawczasu pozbyła się tego wrzodu na dupie to na pewno hejterów byłoby mniej.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

KOLIBERKU ale on chciał dobrze i byś mu wybaczyła :( a tak serio to gratuluje może Twoje słowa w końcu w ten pusty baniak wlecą na dłużej niż 15 minut :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Haha :D Ruder łaskawco :D jednak masz ta fantazje i gest (i oczywiscie 20cm osobowosci) :lol:

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 204 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą.

O kurwa... piękne słowa. Jak byś się urodził jakieś 300 lat p.n. e. to by dzisiaj dzieciaki na lekcjach polskiego interpretowały ten cytat na ocenę.
Aż podpierodle i wstawię w opis - zaiksy potem zapłacę :yes2:
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

W radiu mówili, że w Krakowie grasuje pedofil pod szkołami. Zbieg okoliczności? :evil: :nono:

Do tematu

Koncertowo się wjebałeś kmiocie i to na własne życzenie. Samo błaganie o żetony musiało być to dla ciebie w ch.j upokarzające i stąd też ta twoja reakcja- nie dał- więc za karę go opierdolę i niech ludzi wiedzą, że nie pomógł żebrakowi! Ale nie jesteś pod kościołem, to tak nie działa. Nikt nie ma obowiązku przesyłania ci żetonów, nawet jeżeli się płaszczysz i błagasz o jałmużnę swojego wroga. Innej reakcji forumowiczów się spodziewałeś, ale nie wyszło. Żebyś chociaż potrafił trzymać obleśny język za spróchniałymi zębami to by nic nie wyszło na jaw, a tak...
Z jednej strony koliberkowałeś Pauli na forum, z drugiej w tym samym czasie ją oczerniałeś prywatnymi wiadomościami z innymi. I to sam pierwszy zacząłeś upubliczniać :laugh3: ! Czego się spodziewałeś tępa kreaturo? To się musiało tak skończyć :cool3: .

Z każdym twoim postem widzę wyłącznie kolejny upadek „człowieka”. Są tak żałosne, naiwne i debilne, że za każdym razem myślę, że sięgnąłeś dna. Jednak ty zawsze pokazujesz, że niemożliwe dla ciebie nie istnieje, nawet z dna potrafisz zlecieć jeszcze niżej.

Oryginalna jedna z twoich linii obrony:

hardrockcaffe696 pisze:[ Obrazek ]
Paulino...
Masz chyba swój rozum i do czasu wyjaśnienia całego tego nieporozumienia nie będę pojawił się u Ciebie na czacie.

czytaj- Jak nie jesteś głupia to mnie odbanujesz! :shock:
Ty złoto-słowy czarodzieju :laughingnew: ! Wychodzi cała twoja kultura i szacunek do płci przeciwnej (jesteś upośledzony, więc wyjaśnię ci, że to był sarkazm). Jesteś żałosny kmiocie. Każdy twój post jest strzałem w kolano, tylko, że ty już ku.wa od dawna kolan nie masz :haha: :haha: :haha: :haha:

Savoir-vivre, honor, inteligencja, ortografia, czy nawet instynkt samozachowawczy… to wszystko jest ci obce :nea:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Czy te 3 zdania wystarczą żeby temat Pauli tutaj zwolnił i wrócił do podstaw czyli opinii itp a nie pisania pieśni pochwalnych i przerzucania się kto jest większym złem między Hardem a Spikelem, mimo najszczerszych chęci bardzo wątpię.
Jeden będzie walczył o przywrócenie do łask wybielaniem siebie i zrzucaniem winy na innych, a drugi nie daruje sobie wstawić komentarza typu "teraz Ciebie boli, ma boleć" lub coś w ten deseń.
Niedziela to max kiedy znów zobaczymy tu wpis Harda, pewnie w konwencji Paulo, dałaś się omamić ale ja nie ustąpię i będę tu Ci udowadniał że nie miałaś racji mnie banując.

Więc pewnie ciąg dalszy Trudnych Spraw SU najpóźniej jutro.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Widzisz dziadu przewidziałem Ci to już jakieś 3 mc temu, że tak to się skończy!
Że zostaniesz wyjebany na zbity pysk!

I co teraz napiszesz?
Klawiatura Ci padła? :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

PoprzedniaNastępna