wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

:facepalm:

Obrazek
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ty hard w jakes innej zeczywistosci zyjesz intepretujesz zeczy ktroe chcesz zobaczyc . Wyciagasz z kontekstu jakies wyrazy to samo z montim dwuliowa szujo podła. Bo najwieksza kurwa jaka tu jest to jestes ty zjebancu
Spikel20

hardrockcaffe696 pisze:Spajkuś po twojej nerwowej reakcji widzę że cie zabolało co tu o tobie napisałem.. niech boli .. ma boleć :!:
I jeszcze tylko to dopiszę niech ona się po raz kolejny dowie kim ty na prawdę jesteś.
I ty jesteś ponoć w niej po uszy zakochany :mocking:
Twoja chora miłość to nic więcej niż tylko chęć jej posiadania na wyłączność :!:
Przypominam ci jebany złamasie że to nie jet rzecz tylko żywa istota i nigdy nie będzie twoją własnością bo na szczęście ma swój rozum
A jak chcesz mieć jakąś kobietę na własność to polecam ci gumowe lalki.
Ona maja małe wymagania, wystarczy je tylko nadmuchać a może i od czasu do czasu jak ci nędzna twoja fujara stanie na wysokości swojego zadania to i da odrobinę przyjemności :laughingnew:
To tyle i nie licz że ci odpisze na twoj kolejny post bo i tak już dla ciebie poswieciłęm zbyt wiele czasu to pisząc. :!: :!: :!: :!:

Ty kurwa naprawdę jesteś niepełnosprawny umysłowo, piszesz do kogoś, pokazujesz swoją wiadomość, i piszesz poniżej co dana osoba odpisała (niby)....i sugerujesz, że ma wyjebane i jak tak można haha....

Może i ma, może nie ma, ale ciebie to chuj powinno obchodzić - próbujesz się stary dziadzie wybielić na Spajkelu po ostatniej trans - jak ci klawiatura przestała działać :)

To wszystko pokazuje jedno - JESTEŚ NAJWIĘKSZA KURWĄ BO PRÓBUJESZ NAPRAWIĆ RELACJĘ Z KOLIBERKIEM, PRÓBUJĄC UPIERDOLIĆ KOGOŚ INNEGO...Ty byś swojego ojca sprzedał aby się wybielić i mieć zyski u kogoś...tylko Koliberek na szczęście ma swój rozum....

Jeszcze żebrzesz o żetony hahahahhahahahaha - a twoja tęsknota taka mocna była, jesteś tak wierny koliberkowi(piszesz ciągle że tylko do niej wchodzisz) - a kurwa wczoraj i przedwczoraj przejebałeś rentę na inną prowadzącą(świadków wiele), i nawet nie zostawiłeś 5 żetonów, aby napisać do koliberka co się z nią dzieje, bo inna prowadząca tak pochłonęła twoją rentę :) tak się kurwa martwisz....

Twój Koliberek ma rację - Jesteś Dwulicową Kurwą - w końcu skoro cię tyle zna - i taka relacja z tobą - to pisząc takie coś rację napewno ma....

Zresztą na nią też nakurwiasz i też każdy to widział, myślisz że jak nick troszeczkę zmienisz i wejdziesz do swoich ulubienic i nakurwiasz też na nią - to ludzie nie wiedzą że to ty ???? Jak tyś z Montim ją obgadywał, a co dopiero dalej robisz :) ????
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Ty hard w jakes innej zeczywistosci zyjesz intepretujesz zeczy ktroe chcesz zobaczyc . Wyciagasz z kontekstu jakies wyrazy to samo z montim dwuliowa szujo podła. Bo najwieksza kurwa jaka tu jest to jestes ty zjebancu

Jeszce jedno tak długo tu milczałeś .. musiało nieźle zaboleć cię tych kilka słów prawdy które tu o tobie napisałem :!:
I jeszcze tylko raz powtórzę boli niech boli ma boleć!!!
Jesteś tylko marna męską gnida która potrafi tylko szantażować, zadać zaległych 5000000 minutek, zwrotu kota, kasy i chuj wie jeszcze czego jak tylko coś nie idzie po jego myśli.
Do tego dochodzi niska kultura osobista, wyraźna głupota, braki w logicznym myśleniu, braki w wykształceniu, chamstwo, grubiaństwo.........
Idealny kandydat na męża.
Śmiech na sali :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Chuj cie to stary cepie obchodzi.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv:

:bash0: Stara kurwo Hard wypierdalaj stąd i zacznij się za siebie oglądać. :bash0:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

hipokryzja tego dziada jest tak straszna ze masakra. Rente przejebales u innej i kurwa o zetony blagasz nie no tak załosnego goscia to swiat nie widzial. Wypierdalaj hard stary dziadzie
Spikel20

To w końcu odebrali mi rzekomy zasiłek czy go przejebałem u innej laseczki.
Zdecyduj się matole :laughingnew:
A swoją drogą to Paulina już dawno wie że przestałem chodzić do innych laseczek więc przestań już tak łaskawie pierdolić :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

No widze ze faktycznie po 20 kazdego miesiaca opera sie rozkreca :D:D
zycie to dziwka

Ja sie nie dziwie, ze nie dala numeru telefonu takiemu padliniarzowi, przeciez debil by pisal do niej caly czas. Tego juz nawet nie mozna nazwac obsesja. Jestes stary pryku tak przyjebany, ze im wiecej stron sie przeczyta w tym temacie to czlowiek jeszcze bardziej sie utwierdza w przekonaniu, ze zaklad psychiatryczny to jest najlzejsza wersja miejsca gdzie powinni ciebie (brak szacunku dlatego z malej) zamknac.
Awatar użytkownika
g0wniarz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Narazie zadna
Nick na ShowUp.tv: g0wniarz

A co do żebrania to sam ostatnio prosiłeś i błagałeś ja o bilet na grupową transmisję bo nie miałeś grosza przy dupsku.
Wiec może tak popatrz lepiej na siebie ty złamasie.
Tylko jest chyba różnica w prośbie o bilet na ukryta transmisję a prośbą o to że ktoś jej życzliwy tylko chce się dowiedzieć czy u niej wszystko jest w porządku.
No tak ty pewno nie widzisz tej różnicy.
I dobrze bo to tylko świadczy jak daleka przepaść nas tu dzieli.
To tyle :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ja pierdziele odstrzelcie to nim złoży jaja :bad:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

hardrockcaffe696 pisze:A swoją drogą to Paulina już dawno wie

- że jesteś dwulicowy,

- że jesteś tak obleśny, że nawet jakbyś był ostatni facetem na ziemi to wiadomo co.....,

- to że ci przytakuje z uśmiechem, że do niej tylko chodzisz to też wiadomo co wie,

- to że rente rozjebałeś przez 2 dni na inne też wie, żałując żetona w postaci wiadomości na nią aby się dowiedzieć co u niej,

- z klawiaturą w sumie też wiedziała :)

- wie też to: "Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

Ty tak pierdolisz o innych, wręcz zaczepiasz - bo masz żal dupy, że oni z nią rozmawiali, mieli kontakty inne niż SU i nie musieli żebrać na SU - jeszcze od gościa co niby nie lubisz haha - aby się dowiedzieć co się dzieje z nią....Ty masz kurwa zero godności...pajac życia...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:Hard naprawdę? Zepsuta klawiatura? Zenua...

A dla Waszej informacji to Hard ma wyłączony czat za dwulicowe rozmowy z parszywą mendą czytać Montim!

Czy Ty nie rozumiesz co Twój Koliberek Ci napisała?

Zenua... Zenua... Zenua...

Jesteś żenujący!
Jesteś oszustem, kradniesz cudze wiersze, jesteś dwulicową mendą która myśli, że
Paleta przejmuje się Twoim losem, złamanym sercem, albo tym co robisz.

Dla Niej jesteś tylko jednym z wielu drobnych sponsorów i to z dolnej półki.
Ma na Ciebie wyjebane, a Ty robisz z siebie błazna :lol2:
Idź już, obiecałeś Jej i nam, że nie będziesz więcej pisał...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

hardrockcaffe696 pisze:A co do żebrania to sam ostatnio prosiłeś i błagałeś ja o bilet na grupową transmisję bo nie miałeś grosza przy dupsku.
Tylko jest chyba różnica w prośbie o bilet na ukryta transmisję a prośbą o to że ktoś jej życzliwy tylko chce się dowiedzieć czy u niej wszystko jest w porządku.

hardrockcaffe696 pisze:A co do żebrania to sam ostatnio prosiłeś i błagałeś ja o bilet na grupową transmisję bo nie miałeś grosza przy dupsku.

Tylko popatrz na to myślicielu, Spikel prosił, bo miał podstawy (zresztą kurwa nie dziwne, bo on ochłapów nie daje jak Ty) - a podstawa polegała na tym że on miał szanse dostać (zresztą nie dziwne) - a Ty byś jej nie zapytał nawet - bo jej żal na komentarz w profilu dla Ciebie a dopiero ci dać zet na ogóle - i oczywiście bałbyś się pocisku hahahahhahaaha

Zresztą kurwa do kogo ty się porównujesz - ani pod względem zet - ani pod względem relacji - ani pod wzgędem niczego...

Po prostu ty zawsze jesteś i będziesz zerem - a on przez chwilę albo dłużej - bo nie znam dokładnie sytuacji - to liczył się dla niej....

Wiem że cię to boli, i będzie boleć - ale jesteś zerem, i nie porównuj się do nikogo - bo ani pod względem materialnym, ani pod względem relacji - jesteś 100 lat za murzynami w stosunku do kilku osób...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ja pier**** jaki tu znowu się burdel zrobił ;O
Wam naprawdę się nudzi... bez jaj!

Hard dla Twojej wiadomości żyje i mam się dobrze.
Przypominam, że nie samym pokazywaniem cipki człowiek żyje i czasem są ważniejsze sprawy.

Hard swoją drogą jeśli to prawda co piszę Aweneum to miło mi bardzo, że Twoje słowa są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

I jeszcze słowo do samego Pana Avenem...
Kolejny raz piszesz o jakimś komentarzu?
Ile Wy macie lat, ze bawi Was pisanie komentarzy?
Nigdy nikomu nie pisałam i nie zamierzam, bo mnie to nie bawi, ani do szczęścia mi nie potrzebne, więc kolego zejdź ze mnie.

Dziś jest piątek i nie chcę mi się denerwować, więc bardzo proszę o opanowanie wszystkich tutaj piszących.
Wyjdźcie z domu i wykorzystajcie ostatnie dni lata, a nie klepcie bezdenne posty, a Wasze życie od razu stanie się piękniejsze!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Hardzik, skoro juz przejebujesz te 500 co miesiac to moze znajdz sobie w dolnych rzędach jakąś "atrakcyjna inaczej" ktora te twoje pincet doceni? Celuj w takie co maja 3 widzow w godzinach szczytu. Pobajerujesz kilka miesiecy, wezmiesz prysznic, zmienisz sandaly i moze nawet zaruchasz? W twoim wieku to juz najwyzszy czas przestac byc prawiczkiem :roll: Paula to nie twoja liga

wrednaPaula pisze:Przypominam, że nie samym pokazywaniem cipki człowiek żyje i czasem są ważniejsze sprawy.

:lol: :lol: :lol:
qwa... chcialbym to skomentowac ale klawiatura mi sie zepsula i wole jednak nie :lol:
Coraz bardziej Cie lubie Paula :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:
Dziś jest piątek i nie chcę mi się denerwować, więc bardzo proszę o opanowanie wszystkich tutaj piszących.
Wyjdźcie z domu i wykorzystajcie ostatnie dni lata, a nie klepcie bezdenne posty, a Wasze życie od razu stanie się piękniejsze!

Znakiem tego w pozostałe dni Hard może Cię wkurwiać?
Współczuję :laugh3:

PS
z tą cipką to nie przesadzaj, nie przesadzaj bo dobrze wiemy co z nią robisz pod kołderką jak zgaśnie światło :haha:

www.ShowUp.blog

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

wrednaPaula pisze:Ja pier**** jaki tu znowu się burdel zrobił ;O
Wam naprawdę się nudzi... bez jaj!

Skończ pierdolić tylko zakaż dziadowi wypisywania tutaj. Dobrze wiesz, że dziad tu prowokuje jakąkolwiek dyskusje, bo jest po prostu wstrętny i w ludziach budzą się podobnie jak w przypadku infekcji we krwi leukocyty do atakowania z całą siła. Nie pierdol więc, że aż bardzo Cie to przejmuje, bo jednym słowem potrafisz dziada zgasić przed pisaniem tych i urągających ludzkiej inteligencji i żenady debilizmów i cyrków. Mnie osobiście chuj obchodził Twój temat dopóki janusz stulecia się w nim nie pojawił, czego dowodem jest historia moich postów, że nie udzielałem się w wątkach, a teraz widnieje, że jestem tu najbardziej aktywny. Wypierdol dziada na zbity pysk i wrócisz do normalnych transmisji i koszenia januszy jak przed laty, bo oprócz kilku hejterów nikt się nie będzie w to wpierdalał, ale najwyraźniej zależy Ci na takim "rozgłosie".

i mówiąc kolokwialnie pierdolnij się w łeb i uważaj kogo wpuszczasz na transmisję, bo jako facet Ci powiem, że mniejsze obrzydzenie we mnie bierze, że byłaś kurwą, niż to co ten dziad tam wypisuje i Twoje śmieszne oczka do niego czy co tam....Każdy Twój klient w moim wyobrażeniu jest mniej ohydny jak ten cep, bo nie jestem świadom jak wyglądali, alboi jaki "poziom" prezentowali, także nie wiem...z głodu zdychasz za 500 zł?
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv:

to w koncu hard znaczy coś dla pauli czy nie?

czy paula logowałaby się na forum tylko po to, by napisać hardowi (któremu notabene sama dała wcześniej bana), że z nią wszystko ok? niby nie chce mieć z nim kontaktu a jednak sama do niego dąży... i nie bardzo chce mi się wierzyć, że chodzi tylko o żetony...

Awatar użytkownika
balustrada
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv: