wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

wrednaPaula pisze:Ja pier**** jaki tu znowu się burdel zrobił ;O
Wam naprawdę się nudzi... bez jaj!

Skończ pierdolić tylko zakaż dziadowi wypisywania tutaj. Dobrze wiesz, że dziad tu prowokuje jakąkolwiek dyskusje, bo jest po prostu wstrętny i w ludziach budzą się podobnie jak w przypadku infekcji we krwi leukocyty do atakowania z całą siła. Nie pierdol więc, że aż bardzo Cie to przejmuje, bo jednym słowem potrafisz dziada zgasić przed pisaniem tych i urągających ludzkiej inteligencji i żenady debilizmów i cyrków. Mnie osobiście chuj obchodził Twój temat dopóki janusz stulecia się w nim nie pojawił, czego dowodem jest historia moich postów, że nie udzielałem się w wątkach, a teraz widnieje, że jestem tu najbardziej aktywny. Wypierdol dziada na zbity pysk i wrócisz do normalnych transmisji i koszenia januszy jak przed laty, bo oprócz kilku hejterów nikt się nie będzie w to wpierdalał, ale najwyraźniej zależy Ci na takim "rozgłosie".

i mówiąc kolokwialnie pierdolnij się w łeb i uważaj kogo wpuszczasz na transmisję, bo jako facet Ci powiem, że mniejsze obrzydzenie we mnie bierze, że byłaś kurwą, niż to co ten dziad tam wypisuje i Twoje śmieszne oczka do niego czy co tam....Każdy Twój klient w moim wyobrażeniu jest mniej ohydny jak ten cep, bo nie jestem świadom jak wyglądali, alboi jaki "poziom" prezentowali, także nie wiem...z głodu zdychasz za 500 zł?
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

to w koncu hard znaczy coś dla pauli czy nie?

czy paula logowałaby się na forum tylko po to, by napisać hardowi (któremu notabene sama dała wcześniej bana), że z nią wszystko ok? niby nie chce mieć z nim kontaktu a jednak sama do niego dąży... i nie bardzo chce mi się wierzyć, że chodzi tylko o żetony...

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
balustrada
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

maq pisze:
wrednaPaula pisze:Ja pier**** jaki tu znowu się burdel zrobił ;O
Wam naprawdę się nudzi... bez jaj!

Skończ pierdolić tylko zakaż dziadowi wypisywania tutaj. Dobrze wiesz, że dziad tu prowokuje jakąkolwiek dyskusje, bo jest po prostu wstrętny i w ludziach budzą się podobnie jak w przypadku infekcji we krwi leukocyty do atakowania z całą siła. Nie pierdol więc, że aż bardzo Cie to przejmuje, bo jednym słowem potrafisz dziada zgasić przed pisaniem tych i urągających ludzkiej inteligencji i żenady debilizmów i cyrków. Mnie osobiście chuj obchodził Twój temat dopóki janusz stulecia się w nim nie pojawił, czego dowodem jest historia moich postów, że nie udzielałem się w wątkach, a teraz widnieje, że jestem tu najbardziej aktywny. Wypierdol dziada na zbity pysk i wrócisz do normalnych transmisji i koszenia januszy jak przed laty, bo oprócz kilku hejterów nikt się nie będzie w to wpierdalał, ale najwyraźniej zależy Ci na takim "rozgłosie".

i mówiąc kolokwialnie pierdolnij się w łeb i uważaj kogo wpuszczasz na transmisję, bo jako facet Ci powiem, że mniejsze obrzydzenie we mnie bierze, że byłaś kurwą, niż to co ten dziad tam wypisuje i Twoje śmieszne oczka do niego czy co tam....Każdy Twój klient w moim wyobrażeniu jest mniej ohydny jak ten cep, bo nie jestem świadom jak wyglądali, alboi jaki "poziom" prezentowali, także nie wiem...z głodu zdychasz za 500 zł?

Nie chcę mi się wdawać tutaj w dyskusje z kimkolwiek, ale odpowiem co by nie było, że jestem niekulturalna.

Koszenia Januszy? Abstrahujesz do moich zarobków? Powiem Ci w tajemnicy, że nie mam na co narzekać a ostatnio nawet wręcz przeciwnie i obecność harda nie ma wpływu na ilość żetonów, które dostaje.

A na mojej transmisji to ja będę decydować kto będzie na Niej przebywał i powiem Ci, że wole o stokroć obecność Harda niż takich pseudo cfaniaczków jak Ty!
Bez odbioru!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

balustrada pisze:to w koncu hard znaczy coś dla pauli czy nie?

czy paula logowałaby się na forum tylko po to, by napisać hardowi (któremu notabene sama dała wcześniej bana), że z nią wszystko ok? niby nie chce mieć z nim kontaktu a jednak sama do niego dąży... i nie bardzo chce mi się wierzyć, że chodzi tylko o żetony...

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi

Po 20 jest więc trzeba Harda odbanować by oddał rentę :-)

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Hard jest dobrze ;) Paula jednak cie lubi, mozesz liczyc na unbana. Przepros tylko ze na inne dziwki rozjebales rente i dzwon do Providenta po chwilowke.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Również rzadko się udzielam i wydaje mi się że lubisz rozgłos, żenujące jest to jak można akceptować takiego dziada i pozwalać sobie by wyzywał od zezowatych kurew a potem jakby nigdy nic udajesz że nic się nie stało.Tak jak napisała fajna nieważne co piszą, grunt by pisali.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Nick na ShowUp.tv: tomekkk

wrednaPaula pisze:Hard swoją drogą jeśli to prawda co piszę Aweneum to miło mi bardzo, że Twoje słowa są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

No chyba bardziej jesteś skłonna chyba uwierzyć w słowa i czyny kogoś kto Cię całym sercem kocha,ceni i szanuje niż jakiemuś jebanemu głupkowi któremu tylko zależy żeby nasze relacje uległy pogorszeniu.
A najważniejsze że już wiem że u Ciebie wszystko w porządku bo tylko na tym mi zależało stad też tam moja prośba do mojego wroga.
No cóż mógł mi pożyczyć to nie było by całej tej sprawy ale on widocznie wolał prowadzić ze mną bezsensowna wojenkę niż tak dowiedzieć się czy u Cibie wszystko dobrze.
PS Paulino czy ty nie widzisz że to wszystko jest zamierzone i celowe działanie żeby tylko nas tu poróżnić i niepotrzebnie skłócić.
Mieli by wtedy kolejny powód żeby tylko mi dokuczać a także i Tobie :!:
I zdają sobie sprawę że jestem impulsywny i tylko czekają żeby tu im odpisywał.
Ale panowie nie tym razem :!:
To tyle :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
No chyba bardziej jesteś skłonna chyba uwierzyć w słowa i czyny kogoś kto Cię całym sercem kocha,ceni i szanuje niż jakiemuś jebanemu głupkowi któremu tylko zależy żeby nasze relacje uległy pogorszeniu.
A najważniejsze że już wiem że u Ciebie wszystko w porządku bo tylko na tym mi zależało stad też tam moja prośba do mojego wroga.
No cóż mógł mi pożyczyć to nie było by całej tej sprawy ale on widocznie wolał prowadzić ze mną bezsensowna wojenkę niż tak dowiedzieć się czy u Cibie wszystko dobrze.
PS Paulino czy ty nie widzisz że to wszystko jest zamierzone i celowe działanie żeby tylko nas tu poróżnić i niepotrzebnie skłócić.

Hard Ty jesteś niepoczytalny! Ty wierzysz w to co piszesz?

hardrockcaffe696 pisze:
No chyba bardziej jesteś skłonna chyba uwierzyć w słowa i czyny kogoś kto Cię całym sercem kocha,ceni i szanuje...

Skoro wyzywanie od "zezowatych kurw" to przejaw poszanowania to gratuluję!

hardrockcaffe696 pisze:

Nazywasz Go swoim największym wrogiem i żebrzesz o żetony?
Ty jesteś psychiczny! O Honorze nie wspomnę.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

wrednaPaula pisze:Hard swoją drogą jeśli to prawda co piszę Aweneum to miło mi bardzo, że Twoje słowa są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

AVENUM

Chyba nie raz się już przekonałaś, zresztą jak większość tu o jego dwulicowości i kłamstwach...zresztą niedawna sytuacja z Montim, pisanie tu że klawiatura padła, teraz do Spikela pisze, aby mu dał żeton - nie dostaje i pisze że jaki z niego chuj bo żetona mu nie dał aby się dowiedzieć co u ciebie - i wkleja oczywiście kawałek rozmowy - pisząc że dalej nie wklei - bo słowa brzydkie hahahaha...Normalne to jest ??
Myślisz, że co on robi jak Ciebie nie ma :) ? ja kurwą nie jestem ale jeśli jest taki szczery to niech się przyzna gdzie urzędował...zobaczymy co wymyśli, pewnie historyjka będzie ciekawa...
Zresztą sama go znasz i wiesz jak wielokrotnie cię kłamał i gdzie latał, i jak się spoufalał z innymi - więcej mówić nie trzeba...

wrednaPaula pisze:I jeszcze słowo do samego Pana Avenem...
Kolejny raz piszesz o jakimś komentarzu?
Ile Wy macie lat, ze bawi Was pisanie komentarzy?
Nigdy nikomu nie pisałam i nie zamierzam, bo mnie to nie bawi, ani do szczęścia mi nie potrzebne, więc kolego zejdź ze mnie.

To nie moja wina, że jak cię obrażał wtedy co dostał bana - że pisał że kurwy nie było stać nawet na danie mu komentarza - to jego wywód - a to że mam bekę z niego że w jego wieku takie coś się wypomina i że dla kogoś to ważne to inna sprawa....

Kończąc wywód: nie moja sprawa z kim obcujesz Paula, ale Twój temat tu tak jest obserwowany - bo ten stary dziad co jakiś czas do twoich eks - ziomków pisze i ich atakuje...i wylewa swoje żale -zresztą zobacz jak się zachowuje po przejebaniu renty na inną - i gdy Spikel nie chce dać mu 5 żetonów...od razu jad z pyska wypuszcza....bo tak naprawdę zarówno ja jak i przynajmniej 80 % nic do ciebie nie ma w tym temacie, a pojawiasz się w nim przez starego ciula i przez to czasem jak to się mówi - bokiem oberwiesz w tym temacie...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:No chyba bardziej jesteś skłonna chyba uwierzyć w słowa i czyny kogoś kto Cię całym sercem kocha,ceni i szanuje niż jakiemuś jebanemu głupkowi któremu tylko zależy żeby nasze relacje uległy pogorszeniu.

Jebanym głupkiem to jesteś Ty kurwa kretynie, udając że nie wiesz o co chodzi...myślisz kurwa cwelu że twojego upośledzonego pisania nie rozpozna nikt i że zmienisz nick to cię nikt nie rozpozna????Dziwne, że zawsze 18,19 miałeś "złoto" - i nagle tego dnia ktoś u twojej znajomej rządzi żetonem i pisze jak upośledzony...a wczoraj już nie miałeś nic, nawet 5 zet...więc co się stało????ktoś inny u twojej ulubienicy nr 2 podszywał się pod ciebie, pisząc podobnie w sumie tak samo i dając zet ????dziwne zbiegi okoliczności :)

hardrockcaffe696 pisze:A najważniejsze że już wiem że u Ciebie wszystko w porządku bo tylko na tym mi zależało stad też tam moja prośba do mojego wroga.

Jakim ty jesteś zerem pisząc - mógł pożyczyć, by afery nie było hahahahhahaa - co to kurwa jego obowiązek hahahaha - dawać żebrakowi żetony co 2 dni wcześniej przejebał wszystko u innej hahahaha - ty naprawdę zero honoru, zero zasad :) i kurwa po tym jak ci odmówił robisz aferę i próbujesz go przedstawić w złym świetle bo ci 5 zet nie dał....

Paula pytanie do Ciebie - czy uważasz to za normalne zachowanie co on pisał do Spikela i jak później się zachowuje bo mu nie dał 5 zet????

Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek

Serdecznie polecam, na pewno przyniesie wam ulgę już od pierwszej dawki. :sarcastic:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:bo tak naprawdę zarówno ja jak i przynajmniej 80 % nic do ciebie nie ma w tym temacie, a pojawiasz się w nim przez starego ciula i przez to czasem jak to się mówi - bokiem oberwiesz w tym temacie...

Avenum po co jej to tłumaczysz? przecież ona dobrze o tym wie... Pauli chodzi tylko o to żeby o niej pisali, żeby była sensacja i fejm. Kurwy, zezowate dziwki i inne epitety spływają po niej nie zauważone... cokolwiek by nie powiedziała... Zresztą czy ona kiedykolwiek zaprzeczała ze nie jest ta słynną kurwą i zezowatą dziwką? A nie jest? Przecież ja to jebie ze czasem jej się obrywa, nieważne, byle pisali...
Przyjdzie tu czasem, niby strzeli focha, napisze to co chcecie usłyszeć i karuzela się kreci. Oglądalność duza bo większość czeka na jakąś zadymę a Paula zadowolona z wysokiego rankingu wyławia sobie na kolejnych frajerów do złupienia.
Hard jest tylko narzędziem które ten fejm napędza i dlatego zostanie i jeszcze te marne 500 na waciki dorzuci.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

No tak.. Paula twierdzi, ze jesli chodzi o zarobki to nie ma na co narzekac... Jasne, ze nie chodzi tylko on zetony, bo rowniez sprzedaje sie za $$$ i to chyba daje wiecej $ do jej kasy oszczednosciowej niz zetoniki :oops:
Awatar użytkownika
karramba
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:

Ty zjebany zakłamany złamasie jebany sam do mnie kurwo piszesz i teraz ze ja prowadzę jakaś wojnę. Ty jebany stary dziadzie . Jeszcze szantaże mógłbym tobie pożyczyć bo wojny by nie było. Ty kurwo złamana same piszesz posty co tobie odpisałem i je publikujesz. I późnej wychodzi ze chcesz być księciem na białym koniu . To są takie szczyty hipokryzji ze w głowie sie nie miesci. Ty jestes chyba upośledzony kto sie miał dowiedzieć ty czy ja . Jestes chory psychicznie gościu i wypierdalaj smieciu bo kurwa ojciec musi zalowac ze takie spłodził . Jebana menda .
Spikel20

Spikel20, Gówno pozostanie gównem nawet jak wytrzesz i tak będzie śmierdzieć a on taki jest :/
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

hardrockcaffe696 pisze:Ponieważ kolejny dzień nie nadajesz to zacząłem się martwić czy aby u Ciebie wszystko jest porządku.

Spikel nie mógł ci napisać dlaczego aktualnie Wredna nie nadaje bo to tajemnica. Paula sprzedała mieszkanie w Łodzi i przeprowadza się do Wrocławia żeby mieć lepszy kontakt ze swoim narzeczonym. Z Wrocławia ma bezpośrednie loty międzynarodowe do fileciarza. Jak się nie mylę to kupiła mieszkanie w kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3... bodajże mieszkanie numer 4.

:winkextra:

Poza tym nie musisz przelewać jej żetonów na transmisji - przelej bezpośrednio na profil.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Miałem tego nie pisac co ten zwyrodnialec pisze na pw a to kilka przykładów
: hardrockcaffe696
Do: Spikel20

ex ty sie tak nie wkurwiaj tu na mnie to sa tylko takie zarty przez ktore chce ci tylko uzmyslowic jako to ona jest

Od: hardrockcaffe696

spytaj sie zezi co montiemu o tobie mowila ty chlopie lepiej sie ratuj a nie brnij dalej w ten chory zwiazek

2018, 20:14

sporo ona ma dlugi jezyk jak sobie popije o tym co was laczylo o waszych spotkaniach w realu i czy tak na prawde dla niej jestes i tyle w skrucie... co pogodziles sie z nia napisz !!!

8, 20:22

a co pisala mu o tobei co coz nic przyjemnego i ze ciebei traktuje tylko jako jebanego naiwnaika ktorego latwo sie doi i tyle

I zobaczcie jaka to jest szuja dwulicowa miarka sie przebrała stary zgredzie . Znalazła sie obrońca od siedmiu bolesci
Spikel20

Ja pierdole Hard...
Z Ciebie to jest jednak jebana kurwa!
A ja Ciebie broniłam przed wszystkimi....
Tfu!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

The End
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Nick na ShowUp.tv:

Banuj dziada na wieki!!!

www.ShowUp.blog
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

PoprzedniaNastępna