Sweeeti/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx/devyale

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No, no widzę że mamy dermatologa na forum albo fachowca od chorób wszelakich ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie, po prostu wiem o czym mówię, bo od czasu do czasu lubię sobie sam przy...lać :blush:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hehe akurat potrafie odróżnić pryszcze od siniaków i zdecydowanie to były syfy :mrgreen:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To niemożliwe, ponieważ Kobieta nie ma "syfów" i nie ma gazów, a jej maleńka kupeczka zawsze pachnie malinami. :winkextra:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wlasnie wszedlem na rzekomy squirt Karolki i powiem tylko pare słów:
1 kazdy kto miał doczynienia ze squirtującą kobietą wie jaki kolor ma squirt i że jest on połączony z orgazmem, ktory jest widoczny m.in poprzez skurcze pochwy, u Karolki oprocz wylatującego moczu z cewki zadnych skurczów nie bylo poza tym widac zawsze kolo niej butelke żywca zdrój wiec wiadomo czemu tyle pije :biggrin:
2 brzydzi mnie ta laska szczegolnie jak po penetrowaniu anala wlozyla sobie wibrator prosto do ust :bad: a poza tym zwrocil ktos uwage ze gdy miala lusha w dupie i wibrator jednoczesnie a byly rzucane zetony nie bylo slychac dzwieku jak o metal obija sie wibrujący lush? dowod na to że lush nie byl włączony :? ta laska od lat mnie słabi natomiast wydaje mi sie ze jej sciema juz przekracza wszelkie normy, przykra sprawa dla januszów
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:wlasnie wszedlem na rzekomy squirt Karolki i powiem tylko pare słów:
1 kazdy kto miał doczynienia ze squirtującą kobietą wie jaki kolor ma squirt i że jest on połączony z orgazmem, ktory jest widoczny m.in poprzez skurcze pochwy, u Karolki oprocz wylatującego moczu z cewki zadnych skurczów nie bylo poza tym widac zawsze kolo niej butelke żywca zdrój wiec wiadomo czemu tyle pije :biggrin:
2 brzydzi mnie ta laska szczegolnie jak po penetrowaniu anala wlozyla sobie wibrator prosto do ust :bad: a poza tym zwrocil ktos uwage ze gdy miala lusha w dupie i wibrator jednoczesnie a byly rzucane zetony nie bylo slychac dzwieku jak o metal obija sie wibrujący lush? dowod na to że lush nie byl włączony :? ta laska od lat mnie słabi natomiast wydaje mi sie ze jej sciema juz przekracza wszelkie normy, przykra sprawa dla januszów


To ty chyba masz jakieś skłonności do samoudręczenia albo jesteś masochistą skoro oglądasz kogoś kto ciebie tak odstręcza i brzydzi.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Bardzo fajny show zrobiła w nocy :) :fap: jest warta tej dużej ilości żetonów co dostaje 8-)

tajemniczysu pisze:2 brzydzi mnie ta laska szczegolnie jak po penetrowaniu anala wlozyla sobie wibrator prosto do ust


Ass To Mouth to podstawa :biggrin:


Obrazek


https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Papaj pisze:Ass To Mouth to podstawa

Agree :good3: :D

tajemniczysu pisze: gdy miala lusha w dupie i wibrator jednoczesnie a byly rzucane zetony nie bylo slychac dzwieku jak o metal obija sie wibrujący lush

ekhm... ale ze co qrwa?? :lol2: ja juz nie wnikam czy te lushe dzialaja czy nie bo mnie to jebie... ale oczekiwales ze bedzie jej sie z dupy wydobywał dźwięk dzwonu Zygmunta? no to faktycznie skandal... :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:oczekiwales ze bedzie jej sie z dupy wydobywał dźwięk dzwonu Zygmunta?


Hahahhhahhahahaahaah
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


tajemniczysu pisze:wlasnie wszedlem na rzekomy squirt Karolki i powiem tylko pare słów:
1 kazdy kto miał doczynienia ze squirtującą kobietą wie jaki kolor ma squirt i że jest on połączony z orgazmem, ktory jest widoczny m.in poprzez skurcze pochwy, u Karolki oprocz wylatującego moczu z cewki zadnych skurczów nie bylo poza tym widac zawsze kolo niej butelke żywca zdrój wiec wiadomo czemu tyle pije :biggrin:
2 brzydzi mnie ta laska szczegolnie jak po penetrowaniu anala wlozyla sobie wibrator prosto do ust :bad: a poza tym zwrocil ktos uwage ze gdy miala lusha w dupie i wibrator jednoczesnie a byly rzucane zetony nie bylo slychac dzwieku jak o metal obija sie wibrujący lush? dowod na to że lush nie byl włączony :? ta laska od lat mnie słabi natomiast wydaje mi sie ze jej sciema juz przekracza wszelkie normy, przykra sprawa dla januszów



Zgadzam się, to był mocz, a nie kurwa squirt, zauważcie po sobie jak pijecie duuużo wody min 3 litry to wasz mocz jest jasny jak woda, jak nie pijecie to żółty. On potrafiła na priv robic squirt za squirtem, hahahahha, ale my faceci jestesmy naiwniakami pamiętajcie zobaczymy dupe i we wszystko wierzymy ;) mówie też o sobie kurwa. Z lushem kłamie cały czas bo nie jest on połączony z u niej z SU. Aż do teraz bo portal wprowadził w koncu funkcje z zabawkami.
Awatar użytkownika
merioo09
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2019, 21:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj tam,oj tam panowie ciekło..ciekło.
A czy był to moczy czy nie to już zupełnie inna historia ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kurła
ale problems
Mocz czy wytrysk kobiecy...ehhh
cieszcie się, ze to nie było żywe łożysko
Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co jak co ale show zrobiła niezły, nawet na grupowej się tak nie bawiła jak tutaj, no może na privach :). Ja tam nie wnikam co to było ważne, że było efektownie i się ludziom podobało.

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:że było efektownie i się ludziom podobało.

To najważniejsze liczy się dobra zabawa i miło spędzony czas.
Sweeeeeti tak trzymaj :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Aż dziwne, że nie jest o niej tak głośno jak swego czasu o AnnPearl, czy teraz o WrednejPauli, bo to jedna z ikon ShowUp.tv, trzymająca tą stronę na powierzchni
Awatar użytkownika
xbiz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


xbiz pisze:Aż dziwne, że nie jest o niej tak głośno jak swego czasu o AnnPearl, czy teraz o WrednejPauli, bo to jedna z ikon SU, trzymająca tą stronę na powierzchni



Co ty bredzisz człowieku? i bez niej ta strona ma się całkiem dobrze, jak by teraz odeszła to nikt by nawet nie zauważył,i zaraz miał inna ulubioną laskę do "strzepania". Także mów za siebie! tak samo jak AnnaPearl , stara dupa .

Wszytko się kiedyś kończy, my jesteśmy jeszcze ze starego ShowUp.tv. Teraz są nowe dziewczyny, piękniejsze i ciekawsze, bardziej natutalne i pięknych ciałach.

Karolka ostatnio jak leżała i lizała się z psami to po prostu zrobiło mi sie nie dobrze. A jak sobie przyćpa na transmisji to juz wogóle pierd**li bez sensu. Ja nie wiem czy ona kiedys prawde powiedziała.

Także zapomnij o tamtym ShowUp.tv , bo juz nie wróci. Są nowe dziewczyny i często ładniejsze i ciekawsze tak samo jak nowi oglądający.

Każdemu podoba się co innego!
Awatar użytkownika
merioo09
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2019, 21:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo dobrze napisane. Każdemu podoba się co innego.
Odrzuca kogoś Karola to niech nie zagląda, może inne się spodobają.
Nikt nikogo nie zmusza.
Często jak jest ma największą widownie z dziewczyn występujących solo więc chyba nie jest tak z nią źle ;)

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
Polak98
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2015, 15:49
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


moim zdaniem nie jest to żadna większa gwiazdka tego portalu ale swego czasu krążyły tutaj screeny jej ofert sponsorowanych a na transmisjach trzeba przyznać że niezle sprzedaje swoją prywatnos bo malo kto jest w stanie powiedziec o takich prywatnych sprawach jak pobyt męża w pierdlu czy rozmawiać z kuzynem przez telefon na wizji i to napewno niektorych przyciąga natomiast obstawiam ze juz wiele osob sie poznalo na tej sciemniarze i dlatego nie jest o niej glosno bo się po prostu jej unika :hi: swoją drogą zastanawiające jest to że niby Karolka ma wiecznie aktywnego lusha a nie jest on zsynchronizowany z nową opcją showupa? chodzi mi o tą ikonke na avatarze "sex-zabawka" bo inne sie pojawiają takie jak "Transmisja grupowa" czy "privy" ;) kolejny kit
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
a nadal....co by nie powiedziec, na tle sredniej ShowUp.tv Sweetka jest obiektywnie bardzo ladna
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Sliczna dziewczyna :) Panowie powinni sie cieszyc ze siedzi tutaj taka dziewczyna :D

https://showup24.tv/sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/sweeeeeeti
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości