Lepsze i gorsze dni na SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Lepsze i gorsze dni na SU
26 wrz 2019, 13:11
Czy tylko ja tak miewam, że w jeden dzień zgarnę 10k żetonów, a zaś później ledwo 5k? Trochę to wkurzające, że nieraz tylko wejdę i jestem zasypywana żetonami, a raz siedzę z 2h zachęcam widzów i klops :scratch_one-s_head:
Jednak wolałabym mieć jakąś równowagę, a nie się zastanawiać godzinami co robię nie tak, czy to może kwestia tego, że jest koniec miesiąca?
Digi


Coś się...coś się popsuło chyba...A jaki masz nick. Rada SU spróbuje Ci jakoś pomóc.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze trzeba pamiętać że w tygodniu za dnia siedzą ludzie którzy nudza się albo opierdala ja w pracy. Ten kawałek tortu nie jest tutaj obecny w weekendy.
Kolejna sprawa jest część miesiąca. Wypłaty w zakładach są do 10 więc na pewno początki miesiąca są gorsze od np. piętnastego.

Następna sprawa, wydarzenia sportowe. Dziewczyny powinny śledzić to kiedyś są mecze i nie liczyć na to że ktoś wejdzie w czasie meczu. Nie bez znaczenia jest też wynik.

Ludzie traktujący SU tylko jako zabawę mogą być na SU rzadziej w piątki i soboty wieczorem bo spędzają ten czas że znajomymi w realu.

To tyle jeśli chodzi o moje obserwacje.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Coś się...coś się popsuło chyba...A jaki masz nick. Rada SU spróbuje Ci jakoś pomóc.

To już jest mało istotne jaki mam nick :)
Chcę opinii innych dziewczyn :)
Digi


Edmund, z całą pewnością odpowiednia pora jak i dni mają duże znaczenie. A z drugiej strony, dawcy żetonowi wpadają bardzo losowo, i nawet w środku tyg. o godz. 14:00 może sobie ktoś wpaść do jakiejś pierwszej lepszej laski z brzegu i rozjebać 10 tys pln :)

i też trzeba zaznaczyć, że showup kiedyś a dziś, to jak dwa różne portale... dużo się pozmieniało;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Heheh widze ze temat na czasie :) i wszystkie mamy lepsze i gorsze dni . Dziewczyno to sie nie prejmuj jak masz 5 k, ja jak mam gorszy dzien to mam 50 zl na SU ;p

a teraz tak na serio już calkiem , no to tak jak kolega wczesniej napisal wszystko zalezy od bardzo wielu czynnikow

a) data czy jest po wyplacie czyli daty powiedzmy od 1-15 beda bardziej "dochodowe"
b) godziny w jakich nadajesz, ja niestety mam pewne ograniczenia czasowe. Najlepsze godziny to godziny wieczorne 20-24, wszyscy wtedy co mieli zrobić już zrobili maja czas na relaks
c)dzień tygodnia - w weekendy jest najlepiej, ewentualnie poniedzialki tez ( mam na to swoją teorie ale nie bede tego wywlekac) w tygodniu loteria, przynajmniej w ciagu dnia
d) tak jak kolega pisal wczesniej wydarzenia sportowe, jesli wiesz ze dzis o 20:45 jest mecz to lipa , to lepiej skonczyc zabawe na kamerce przed meczem.
e) w mojej ocenie lepiej wejsc 2x po 3 godziny niż raz ciągiem 6 godzin, nie zdążysz się wtedy im znudzić
f) mimo wszystko pozytywne nastawienie, przede wszystkim. Ja wiem, ze jak któryś dzień z rzędu idzie slabo to ręce opadają, ale oni w jakis specyficzny sposób odbierają nasze emocjie. Oni wiedza kiedy kasa sie nie zgadza.

Jeszcze jedna kwestia w mojej ocenie dosyć ważna, ze duza liczba widzów nie świadczy o "jakości" widza, więc wcale nie jest powiedziane że grube portfele sa tylko u topek, bo zdarza mi się osobiście miec po kilkanaście widzów i zaproszenie na priv za 2 tysie, więc warto być milym dla wszystkich :)

Ja też mam gorsze dni, dni slabe, jestem wkurwiona, zmeczona , ale z reguly za dzien, dwa jest lepiej i dostajesz takiego powera do dzialania :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


XaXa, najlepiej wyhoduj sobie swojego Spajka, a jeszcze lepiej kilku. Skloc ich ze soba i niech sie przechwalaja zetonami ktory ma wiecej fantazji. ;)
Tak bardziej serio to wybor czasu nadawania powinien byc elementem strategii kazdej nadajacej. Pamietajcie, nie chce nikogo urazic, ale jestescie produktem. Jesli ktos podejdzie do tego na serio to zanim zacznie nadawac powinien dobrze przemyslec jakim produktem chce byc, komu sprzedawanym, za ile, miedzy innymi tez o ktorej i w jaki dzien. Wydaje sie to SU calkiem proste a jednak to nie tylko odpalenie kamerki i rozlozenie nog na 8 godzin. Trzeba myslec... tym bardziej ze troche sie juz opatrzylo i nie jest tak latwo jak kiedys.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


O tak! Hodowla Spajków jest najbardziej rentowna :D Wystarczy po każdym privie pisać PW - "Dziś cały dzień o Tobie myślałam, miałam mokro na samą myśl o naszym ostatnim privie" :laugh3: Wiem wiem 50gr jedna wiadomość, ale pamiętaj kto nie inwestuje, nie pije szampana :D Czy jakoś tak :laugh3:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też to zauważyłyście ze od nowego roku jest bardzo marnie z privami praktycznie nie ma chętnych na privy, jak już coś to tylko do zrobionych silikonowych i sztucznych.
Multikonto BlackBitch30/Adela!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zniechecona->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 06:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Nie wiem koleżanko jak dlugo jesteś na ShowUp.tv ale obstawiam ze krótko. Będzie takich lepszych i gorszych dnia pełno, nigdy nie będzie non stop zajebiście. Wyciagaj wnioski zmieniaj wszystko co sie da i kombinuj dlaczego inna ma "branie" a ty nie, to wbrew pozorom biznes dla dosyć kumatych :) Także powodzenia:)

Showup to równia pochyła leci w dół ilość okienek, liczba widzów wszystko, musisz zdawać sobie z tego sprawę więc lepiej niz to co jest już nie przewiduje. Ostatnio jest troche slabiej ale trzeba pewne czynniki zauwazyc byly swieta, byl sylwester ,pozniej kolejne dni wolne świąteczne ludzie krótko mowiac sa wypluci z kasy. Mysle ze weekend i przyszly tydzien moze byc dosyc dobry z perspektywy nadającej, pożyjemy zobaczymy .

W każdym razie rutyna nas zabija :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Może warto co jakiś czas zmienić menu? Czasem zmiana opisu daje cuda, mimo, że nadal robisz to samo.

Podaj nick, koledzy Ci powiedzą co robisz źle.
Biustwo


Nic nie będę zmieniać bo zarabiam 8 do 12 tyś miesięcznie, tylko od stycznia jakoś tak nijak ale widzę, że wszędzie tak.
Multikonto BlackBitch30/Adela!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zniechecona->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 06:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Zniechecona pisze:Nic nie będę zmieniać bo zarabiam 8 do 12 tyś miesięcznie, tylko od stycznia jakoś tak nijak ale widzę, że wszędzie tak.


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Bajki to się dzieciom opowiada a i one nie zawsze w nie wierzą.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki pisze:
Zniechecona pisze:Nic nie będę zmieniać bo zarabiam 8 do 12 tyś miesięcznie, tylko od stycznia jakoś tak nijak ale widzę, że wszędzie tak.


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Bajki to się dzieciom opowiada a i one nie zawsze w nie wierzą.

Idź lepiej stalczyc ole fasole a nie zabieraj głosu w temacie, o którym nie masz pojęcia Mano_Negra.
Multikonto BlackBitch30/Adela!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zniechecona->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 06:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Zniechecona pisze:
od_taaki pisze:
Zniechecona pisze:Nic nie będę zmieniać bo zarabiam 8 do 12 tyś miesięcznie, tylko od stycznia jakoś tak nijak ale widzę, że wszędzie tak.


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Bajki to się dzieciom opowiada a i one nie zawsze w nie wierzą.

Idź lepiej stalczyc ole fasole a nie zabieraj głosu w temacie, o którym nie masz pojęcia Mano_Negra.


Tak, tak nie mam pojęcia o twoich zarobkach ale logika podpowiada, że gdybyś rzeczywiście co miesiąc zarabiał między 8 a 12 tysięcy złotych to raczej przejściowy
spadek przychodów z kamerek nie wywołałby twojego zaniepokojenia.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki pisze:gdybyś rzeczywiście co miesiąc zarabiał między 8 a 12 tysięcy złotych


Nie napisała, że złotych. Może ona zarabia 8do 12 tysięcy żetonów i na rachunki nie starcza :D Kolejny trol typu Adela albo BB.
Biustwo


Biustwo pisze:
od_taaki pisze:gdybyś rzeczywiście co miesiąc zarabiał między 8 a 12 tysięcy złotych


Nie napisała, że złotych. Może ona zarabia 8do 12 tysięcy żetonów i na rachunki nie starcza :D Kolejny trol typu Adela albo BB.

Tyle to Ty zarabiasz grubasie bez szyji, który w ogole nie transmituję a się udziela, już powoli zarobki wracaja do normy, bez odbioru bólo dupce :laughingnew:
Multikonto BlackBitch30/Adela!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zniechecona->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2020, 06:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Mogę Ci zaraz wstawić screena z moimi zarobkami z tego miesiąca to dopiero poczujesz ból dupy :D
Biustwo


Żeby nie było, że jestem gołosłowna. Może panowie z gruba kasą wolą grube laski z klasą (od sztucznych, nadmuchanych i pustych szmat, które reprezentujesz). To, że nie widzisz mnie jak nadaję, nie znaczy, że nie pracuję. Może po prostu więcej czasu spędzam na priv niż na transmijsji? A może nie jestem już taka gruba i nie możesz mnie rozpoznać? :)

Wybaczcie poziom mojego postu, ale rozmawiając z chamem, trzeba być chamskim.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biustwo


hahaha ja nie jestem BlackBitch30 tylko taki nick sobie dałam dla zmyły :D zauważ ze BlackBitch30 rzadko nadaje to jakby 12 tyś zarabiała :D
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości