wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:No brawo robinek29 ma do niej telefon i chuj wie co jeszcze.
Co za osiągniecie .. jest się na prawdę czym tu chwalić.. czapki z głów :!:
No i chuj ze ja nie mam do niej telefonu... nie czuję się przez to gorszy.
A poza tym po nigdy o niego ją nie prosiłem bo tak na prawdę do szczęścia nie jest on mi potrzebny.
A jeżeli chodzi o żetony to wiele już razy na swoich transmisjach mówiła że nie wymaga żeby ktoś cokolwiek jej dawał.
I nie sądzę że nagle by mnie wyjebała jak bym przestał jej dawać.
Bo wielokroć już dawała mi prosto i jasno do zrozumienia że lubi moja obecność i moje towarzystwo
I daje jej tylko dla tego że w ten sposób pokazauję że potrafię docenić czas który też i mnie poświęca a nie że muszę.
To tyle.. bajo :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Ty największy frajerze na forum wypominałeś jej że tobie komentarza nie dała a śmiesz o telefonie pisać co to za wyczyn hahaha :D :D :D Ja się zastanawiam czasem czy Ty masz jakąkolwiek godność, jakiś szacunek do siebie - bo każda osoba, która by została tak obrażona, pojechana przez księżniczkę, zniżona do poziomu gówna z twoim "ulubionym" kolegą by dała sobie spokój...i tak wcześniej czy później będzie powtórka z rozrywki, i wtedy przynajmniej miej trochę godności i nie pisz że jest kurwą, i inne...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Widze ze przez ostatnie 2 strony cisza wiec tak dla przypomnienia bo jescze nam HRC zapomni jak rozmawiac z swoja ksiezniczka.
HRC podrzucam ci twoj stary tekst na podryw , cytuje: "Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

Tego sie trzymaj, kobiety lubia lobuzow :cool3:
zycie to dziwka

Sorki, że się wtrącam. Dopiero co wbiłem na forum i nie za bardzo chce mi się czytać "N" stron z komentarzami, ale czy "hardrockcaffe696 " to ten frajer i idiota z SU co rzuca (rzucał) złotem zezowatej, myśląc, że się upodoba, jakieś spa itp? Czy to inny ktoś był ?
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

dziadek to co robimy eksperyment, żeby sprawdzić kto ma rację?

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

daj spoko jay, nie niszcz jego swiata bo tego HRC nie przezyje. Nich sobie dalej tkwi w swiecie fantazji. w sumie to tak mi go szkoda ze przestane mu dokuczac, w pwenym momencie czlowiek zaczyna rozumiec ze nawet najwieksze scierow zasluguje na chile szczescia a widac jego " kwiatuszek" to mu daje. Proponuje odpuscic czlowiekowi niech sie dalej stara moze za kilka lat sam ogarnie, albo nie , ale przynajmniej odjedzie w pelni szczescia ....
zycie to dziwka

Czołgista69 pisze:Sorki, że się wtrącam. Dopiero co wbiłem na forum i nie za bardzo chce mi się czytać "N" stron z komentarzami, ale czy "hardrockcaffe696 " to ten frajer i idiota z SU co rzuca (rzucał) złotem zezowatej, myśląc, że się upodoba, jakieś spa itp? Czy to inny ktoś był ?

Nie nie, to nie ten, hard to jest zul-emeryt która rzuca jej jakieś 5 tys zet na miesiąc ze swojej renty

ci o ktorych mowisz to Monti i/lub Spikel :D
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

lambada pisze:
Nie nie, to nie ten, hard to jest zul-emeryt która rzuca jej jakieś 5 tys zet na miesiąc ze swojej renty

Idioci :D Nie mówię, by nie rzucać dupeczką zeta, ale tyle ile oni rzucają, myśląc, że kiedyś poruchają jest głupotą. Lepiej iść do bałaganu albo na roxe :D
Czyli podsumowując, bo chyba tych dwóch pajaców też coś obrażeni? powoli kończy się dobra wypłata zezowatej dziwce. (bo nie oszukujmy się, ona jest nie tylko edziwka, ale normalną też)

AAA pragnę jeszcze zaznaczyć, że Pani zezowata ma prawdopodobnie bliznę po cięciu cesarskim :D na 90% po CC. Czyli albo jest mamusią, która robi cyrki i kiedyś dzieciak się o tym dowie i będzie walił gruchę o tego, albo oddała gówniana do okienka życia ;D :laughingnew:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

@Czołgista69 nie gadaj głupot i nie rozsiewaj plotek,Paula nie ma blizny po cesarce :nono: Próbujesz udawać poinformowanego a wychodzi na to ,że nie oglądasz jej transmisji,bo gdybyś oglądał to widziałbyś ,że ma świetne ciało bez żadnych blizn.
Według ciebie jak kobieta lubi pasy do pończoch to musi ukrywać blizny? :shock2:

kusja pisze:A to dlatego tak lubi pasy do pończoch... zakrywają bliznę :idea:

Nie ma żadnych blizn.Nie sugeruj się wpisami tutaj ,zobacz sama :cool3: Ma świetne ciało, które naprawdę dobrze potrafi zaprezentować.
Dominatrix

Dominatrix pisze: Nie ma żadnych blizn.Nie sugeruj się wpisami tutaj ,zobacz sama :cool3: Ma świetne ciało, które naprawdę dobrze potrafi zaprezentować.

Jak dzisiaj będzie, to się przypatrzę dokładnie i potwierdzę informacje. Czy ma, czy nie ma. OK ?

btw. Na przyszłość.
Blizna po cięciu c. wygląda tak: małe poprzeczne cięcie, ok. 10cm. na podbrzuszu (środkowe), mniej więcej na granicy trzonu i szyjki macicy. Nie wykonuje się jego za wysoko- czyli dno macicy, bo może dojść do pęknięcia macicy i poważnych powikłań. Szyje się szwem zazwyczaj wewnętrznym ciągłym. Blizna nie ma tz. drabinki. Ładnie się goi.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Witam ponownie :) lato w tym roku było tak zajebiste ze szkoda mi było czasu żeby interesować się co robi jakaś zezowata ropa z lushem w dupie ( dominatrix nie pisz bzdur że ma świetne ciało bo brzuch ma tragiczny laski w jej wieku i dbające o wizerunek nie maja tak zjebanych brzuchów o reszcie nie wspominając ).
Hard jak ci minęły wakacje stary nadal trzyma cie w piwnicy i poza paula nie znasz innego świata ani innych dziewczyn ? a szkoda bo jak kiedyś cię wypuści to zobaczysz ile jest pięknych dziewczyn dookoła może nie nawiążesz z nimi tak bliskiej relacji jak z zezi :taunt.: ale chociaż popatrzysz na ładne dziewczyny a do teraz pozostaje ci jedynie monitor i :fap: :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Czołgista69 pisze:
Dominatrix pisze: Nie ma żadnych blizn.Nie sugeruj się wpisami tutaj ,zobacz sama :cool3: Ma świetne ciało, które naprawdę dobrze potrafi zaprezentować.

Jak dzisiaj będzie, to się przypatrzę dokładnie i potwierdzę informacje. Czy ma, czy nie ma. OK ?

btw. Na przyszłość.
Blizna po cięciu c. wygląda tak: małe poprzeczne cięcie, ok. 10cm. na podbrzuszu (środkowe), mniej więcej na granicy trzonu i szyjki macicy. Nie wykonuje się jego za wysoko- czyli dno macicy, bo może dojść do pęknięcia macicy i poważnych powikłań. Szyje się szwem zazwyczaj wewnętrznym ciągłym. Blizna nie ma tz. drabinki. Ładnie się goi.

To może najpierw sprawdzaj a potem pisz?
Wielokrotnie z bliska było widać jej ciało dokładnie :yes4: i nikt nie dopatrzył się żadnych blizn. Gdyby były już dawno pisano by o tym.
Od niedawna jak sam napisałeś jesteś na forum i zaczynasz od fake newsów?
Szkoda bo to oznacza są małe szanse na merytoryczne wpisy .
Mnie nie bawi hejtowanie dziewczyn ,każda jest inna,mają swoje plusy i minusy.Wszystko można napisać ale pisać aby tylko komuś dowalić? A jechanie po kimś bo inni jadą bez zapoznania się z całością wątku jest nie w porządku wobec dziewczyn nadających na SU.
Dominatrix

Czołgista69 pisze:
lambada pisze:

Idioci :D Nie mówię, by nie rzucać dupeczką zeta, ale tyle ile oni rzucają, myśląc, że kiedyś poruchają jest głupotą. Lepiej iść do bałaganu albo na roxe :D
Czyli podsumowując, bo chyba tych dwóch pajaców też coś obrażeni? powoli kończy się dobra wypłata zezowatej dziwce. (bo nie oszukujmy się, ona jest nie tylko edziwka, ale normalną też)

AAA pragnę jeszcze zaznaczyć, że Pani zezowata ma prawdopodobnie bliznę po cięciu cesarskim :D na 90% po CC. Czyli albo jest mamusią, która robi cyrki i kiedyś dzieciak się o tym dowie i będzie walił gruchę o tego, albo oddała gówniana do okienka życia ;D :laughingnew:

Oj oberwie Ci się od harda za ten wpis :sarcastic:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Krótkie streszczenie dla niedoinformowanych :D
Blizna - raczej nikt nie widział
HardRockCafe - biedny idiota czujący tzw „wiez emocjonalna” z modelka, w chwilach załamania wyzywa ja od zezowatych kurew, zasiłek który dostaje na opiekę nad ojcem w większości przeznacza na Paulę, resztę na tani alkohol. Jeśli ktoś chce bliżej poznać historie najbardziej zjebanego zula III czy tam IV RP niestety powinien przeczytać cały wątek.
Spikel - koleś który wydał na Paulę jakieś 150 tys złotych + kota, widział sie z nią w końcu w realu, w sumie to chuj wie czy poruchal.... chwilowo jest chyba w stanie antyPaulowym ale to sie zmienia od czasu do czasu...
Monti, Szatanik i kilku innych.... - byli lub aktualni Złotnicy Pauli... może któryś ruchnal może nie...
Paula - sprawczyni całego zamieszania, była pro ze Slunska, z kartoteka na Garsonierze która zauważyła ze zamiast opierdalac gały na Roksie po 300 znacznie bardziej dochodowe jest golenie frajerów na SU. Tym bardziej ze trzeba jej przyznać ogromny talent w wynajdywaniu frajerów pokroju choćby Spikela.
Wątek Pauli na forum - generalnie jest mało poświęcony samej Pauli do której większość z „normalnych” uzytkownikow forum ma neutralny, obojętny stosunek. Najwiecej tutaj przeczytacie o debilu sandaumasterze Andrzeju vel HRC, trochę tez o innych poyebach. Generalnie forumowa wersja ambitnego brazylijskiego serialu.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 204 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Dobra legenda!

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Komin !
Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. DZIĘKI !
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:HardRockCafe - biedny idiota czujący tzw „wiez emocjonalna” z modelka, w chwilach załamania wyzywa ja od zezowatych kurew, zasiłek który dostaje na opiekę nad ojcem w większości przeznacza na Paulę, resztę na tani alkohol. Jeśli ktoś chce bliżej poznać historie najbardziej zjebanego zula III czy tam IV RP niestety powinien przeczytać cały wątek.

Oj nieładnie panie Komin :!:
Po raz kolejny zalogowałeś się tylko po to aby mi ubliżać i obrażać :!:
No tak ale od takich ''inteligencików '' jak ty to cóż można innego wymagać
Cóż na więcej to chyba cię już nie stać
Moja rada ..zastanów się kim jesteś i co sobą reprezentujesz.
Bo tak to nie zachowują się ludzie kulturalni i inteligentni :!:
Ale ty za takiego to pewno się uważasz
To tylko taka iluzja która się tu starasz stworzyć :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Komin zapomniał jeszcze o Robinku!

Robinek - protoplasta spajkiego, nawrócony janusz i hejter Pauli, aktualnie stara się ostrzegać innych przed modelką i pomagać zagubionym januszom. Autor poradnika pt. " Szukanie partnerki życiowej na SU - moje błędy"

w telenoweli przewinął się również ten najbystrzejszy... mianowicie

Lexsteel - koleś, który nie potrzebował instrukcji, jak prawidłowo korzysta sie ze SU, tj. obejrzał sobie modelkę, przybajerował, zaprosił do spa, postawił drinka, dostał oralne zadowolenie, zapomniał. Wyszło mu też 100 razy taniej niż spajkiemu.

Acha. Była jeszcze kotka wabiąca sie...

Tora - prezent/dowód miłości spajkiego do modelki, przyczynek do afery zwanej potocznie toragate, ale chuj wie o co w niej chodziło.

czuwaj!
chochla1

hardrockcaffe696 pisze:Moja rada ..zastanów się kim jesteś i co sobą reprezentujesz.
Bo tak to nie zachowują się ludzie kulturalni i inteligentni

Ludzie kulturalni i inteligentni zachowują się tak:

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

chochla1 pisze:Lexsteel - koleś, który nie potrzebował instrukcji, jak prawidłowo korzysta sie ze SU, tj. obejrzał sobie modelkę, przybajerował, zaprosił do spa, postawił drinka, dostał oralne zadowolenie, zapomniał. Wyszło mu też 100 razy taniej niż spajkiemu.

Czyli w tej pięknej historii, największym wyrywem jest Lexstell, a największym przerywem Spikel. I żyli długo i szczęśliwie.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna