wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

To ja ci przypomnę co myślisz o tym swoim koliberku, kwiatuszku czy kimś tam innym
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Oj panowie śmiać mi się z was tylko chce :laughingnew:
Ja w waszym wieku to chodziłem po imprezach poznawałem laseczki :!:
A co wy robicie.
Odpisujecie tu na moje posty.
Ależ przecież zapomniałem że wy to potraficie się przecież świetnie bawić.
Jesteście pewno tak urodziwi, bogaci, inteligentni że tylko na to was stać.
No tak wszystkie pewno laseczki w waszych miastach są tylko wasze i żadna wam się nie oprze.
Tak wasz urok i niewątpliwy czar osobisty robią swoje.
ŻENADA :!: :!: :!: :!:

Gratuluję!! Widać jak chodziłes, i się świetnie bawiłes:) się tak bawiłes że w wieku 50 lat jesteś oblesnym starym samotnym dziadem żyjącym od 20 do 20 każdego miesiąca...i jedyna osoba, która w rzeczywistości z toba wytrzymuje w sumie bo jest skazana na to to twój ojciec :) życie ideał...ja podejrzewam że prócz Mamusi cipki jak się kapala przez przypadek (stąd twoje porownania) i na SU żadnej innej nie widziałeś...a wiesz po czym to wnioskuję? Gimnazjum jak wchodzi na SU mniej jara się widokiem cipki niż ty no i na pewno mądrzejsze ma komentarze..zreszta jakim trzeba byc starym debilem aby w pewnym wieku sie jarac wiadomoscia od laski z SU co wiecej w buzi miala kutasow niz ty kieliszkow w zyciu wodki czy dyny wypiles...ogolnie gratuluje ci życia jesteś zajebisty - wzór do nasladowania:) A my wszyscy zjebani:(:(:( jesteś tak wspaniały że Paula ci pw napisała:) czekam na dzień aż znów się księżniczka najebie, wejdzie sponsor jakiś i będzie znów tekst: Hard ale ty myślałeś że masz szanse? Ty ? Weź nie żartuj każdy ale nie ty :) A tymczasem odliczaj dni do 20 bo jak nie dasz - to pw nie będzie, tylko ban:)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Ja w waszym wieku to chodziłem po imprezach poznawałem laseczki :!:

W naszym wieku czyli kiedy ? w prehistorii ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

Hard koledzy maja racje- szanowna mamusia raczej nie byłaby zadowolona, ze porównujesz ja do kobiety lekkich obyczajow
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Dobra tu watek zapierdala jak w telenoweli 2x ... Zgubilem sie, cos ktos ogarnie o co chodzi ? Rozumiem ze paula nie chce HRC, a HRC sie jara cipa jak szczerbaty na suchary, a cos wiecej ?
tak pytambo nie ogarniam ani an trzezwo ani po pijaku i moge duuzo wypic ...
zycie to dziwka

Hardosław, a ty czasem nie myślałeś troszkę nad modyfikacją twojej strategii, bo o ile mi wiadomo swoją aktywność na foro gdzie każdy ma cie za przygłupa tłumaczysz urojoną walką z hejterami Pauletty? Taką mam sugestię skoro efekty nie są zadowalające, to może wykorzystałbyś swój znany urok osobisty, jaki potrafi doprowadzić wyluzowanego hipisa pacyfistę w żądnego krwi anty-hardowca w troszeczkę inny sposób? Spróbuj jakiś czas pohejcić Paulette, a jestem pewny, że ze względu specjalnie na ciebie foro szybko zmieni front i Zezi stanie się w ciągu kilku dni najbardziej wielbioną i ukochaną przez forumowiczów dziewczyną tym sposobem.

Idąc dalej tym torem, twoj talent do robienia wiochy i wkurwiania można również wykorzystać, by uczynić świat trochę lepszym. Mógłbyś np oglosić sie rzecznikiem prasowym pedofili, którzy i tak mają przejebane, ale pewnie będąc kojarzonym z takim debilem jak ty szybko porzucą swoje upodobania i zajmą się czymś innym, ze wzgledu na przypał. Mogłbyś hardziu samoistnie zlikwidować na świecie wiele niepożadanych grup społecznych, gdybyś tylko zaczał wygłaszać dla nich poparcie. Myślę że nazistom łatwiej wytłumaczyć, by się było z sympatii do hitlera, niż do ciebie.
To tyle w tym temacie :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

maq pisze:Hardosław, a ty czasem nie myślałeś troszkę nad modyfikacją twojej strategii, bo o ile mi wiadomo swoją aktywność na foro gdzie każdy ma cie za przygłupa tłumaczysz urojoną walką z hejterami Pauletty? Taką mam sugestię skoro efekty nie są zadowalające, to może wykorzystałbyś swój znany urok osobisty, jaki potrafi doprowadzić wyluzowanego hipisa pacyfistę w żądnego krwi anty-hardowca w troszeczkę inny sposób? Spróbuj jakiś czas pohejcić Paulette, a jestem pewny, że ze względu specjalnie na ciebie foro szybko zmieni front i Zezi stanie się w ciągu kilku dni najbardziej wielbioną i ukochaną przez forumowiczów dziewczyną tym sposobem.

Idąc dalej tym torem, twoj talent do robienia wiochy i wkurwiania można również wykorzystać, by uczynić świat trochę lepszym. Mógłbyś np oglosić sie rzecznikiem prasowym pedofili, którzy i tak mają przejebane, ale pewnie będąc kojarzonym z takim debilem jak ty szybko porzucą swoje upodobania i zajmą się czymś innym, ze wzgledu na przypał. Mogłbyś hardziu samoistnie zlikwidować na świecie wiele niepożadanych grup społecznych, gdybyś tylko zaczał wygłaszać dla nich poparcie. Myślę że nazistom łatwiej wytłumaczyć, by się było z sympatii do hitlera, niż do ciebie.

Daj spokoj co bys nie napisal i tak do tego czlowieka nie dotrze, on musi sobie do konca zycie spierdolic zeby to zrozumiec..., w sumie to tylko kwestia czasu kiedy zobaczymy kolejny" soczysty" wpis w jego wykonaniu :D
zycie to dziwka

kusja pisze:Zawsze świetnie wygląda. Bielizna, dodatki 10/10 :heart:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi

Jak miło czyta się takie posty :!: :!: :!: :!:
Od siebie dodałbym jeszcze że jest tu jeszcze kilka kobiet które też potrafią się gustownie i ślicznie ubierać ale to co robi ona to w głowie mi się nie mieści :shock2:
Od ponad 5 latek widziałem już wiele jej ciuszków, majteczek, staniczków i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żeby w to co jest odziane jej urocze ciałko mi się nie podobało.
Ona wie jak swoim ubiorem pobudzić męską wyobraźnie i nie ma się co dziwić że jak się na nią patrzy to ma się same grzeszne myśli.
Kobieta cud,miód, malina i czysta adrenalina!!!
Bajo :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Jeszcze tak mały bonusik tu ode mnie :!:
Jej perfekcja nie kończy się tylko na ciuszkach.
Ponieważ jestem wzrokowcem to zwracam uwagę także na inne aspekty podczas jej transmisji.
Chodzi mi o zawsze gustownie i śliczne dodatki które ma często na sobie :good3:
Te jej obróżki na szyi,kolczyki, bransoletki na rękach,łańcuszki,wisiorki też robią swoje.
Nic na jej transmisjach nie jest przypadkowe i wszystko ze sobą musi współgrać
Tu nie na przypadku i wszystko jest po prostu takie jak ma być :!:
Ostatnio nawet śmiałem się że kolor soku pasuje do całej jej wieczornej stylizacji.
Dobry gust i perfekcję w tym co robi na w jednym paluszku :!:
I dla tego też tak lubię tam spędzać swój wolny czas bo zawsze jest na czym oko zawiesić.
To tyle tego .. bo jeszce pomyślicie że ja lubię i że mam do niej słabość ;) ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Jedynym niepasującym elementem na tej transmisji jesteś TY!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Obrazek
To wiele tłumaczy twoje rozgoryczenie i czemu tak dobrze czujesz się w miejscu dla'' przegrywów''
Żałosne wyznania kolejnego debila który w młodym wieku nie może sobie laseczki znaleźć.
Śmiechu warte :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Jeszcze trochę i pewno zapomnisz że kutas nie służy tylko do sikania
No ale pewno dla takiego łamagi jak to nie jest problem..z tym da się przecież żyć :laugh3:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Lepiej być samemu niż w wyimaginowanym związku emocjonalnym z młodszą o 30 lat byłą prostytutką
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:Lepiej być samemu niż w wyimaginowanym związku emocjonalnym z młodszą o 30 lat byłą prostytutką

Tak sobie to tłumacz złamasie .. pewno poczujesz się lepiej :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Co z ciebie za chłop skoro w młodym wieku od 1,5 roku laseczki sobie nie potrafisz znaleźć.
Nieudacznik i tyle :shock2:
Śmiać się tylko z ciebie można :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
kusja pisze:Zawsze świetnie wygląda. Bielizna, dodatki 10/10 :heart:

Jak miło czyta się takie posty :!: :!: :!: :!:
Od siebie dodałbym jeszcze że jest tu jeszcze kilka kobiet które też potrafią się gustownie i ślicznie ubierać ale to co robi ona to w głowie mi się nie mieści :shock2:
Od ponad 5 latek widziałem już wiele jej ciuszków, majteczek, staniczków i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żeby w to co jest odziane jej urocze ciałko mi się nie podobało.
Ona wie jak swoim ubiorem pobudzić męską wyobraźnie i nie ma się co dziwić że jak się na nią patrzy to ma się same grzeszne myśli.

Zgadzam się z Panem :heart:
kusja

hardrockcaffe696 pisze:Co z ciebie za chłop skoro w młodym wieku od 1,5 roku laseczki sobie nie potrafisz znaleźć.
Nieudacznik i tyle :shock2:
Śmiać się tylko z ciebie można :!:

Wszystko się zgadza Hard oprócz młodego wieku wyimaginowałeś sobie, że jesteś w szczególnym związku a nawet nr tel do niej nie masz nie mówiąc o szacunku.
Awatar użytkownika
su_obserwator
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: kilka
Nick na ShowUp.tv:

su_obserwator, dobrze mówisz , że nie ma do niej szacunku skoro pisze : "Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów." no ale o tym wiemy nie od dziś .... to tyle w temacie :hi: :smoke:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Ja to w sumie mam do niej szacunek... Jej fani to banda frajerów którzy ubzdurali sobie że jak ją obsypią kasą to będzie z niej pani domu hahah . Bardzo dobrze że was kosi skoro jesteście tak głupi i ciągle wracacie to niech dziewczyna zarabia. Frajer zawsze będzie frajerem nie ważne czy z kasą czy bez.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy, no ale widzisz hard zaraz sobie znów ubzdura , że każdy ciśnie po niej a jak ktoś ją skomplementuje to cieknie mu po nogawce :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

zycie to dziwka pisze:Daj spokoj co bys nie napisal i tak do tego czlowieka nie dotrze, on musi sobie do konca zycie spierdolic zeby to zrozumiec..., w sumie to tylko kwestia czasu kiedy zobaczymy kolejny" soczysty" wpis w jego wykonaniu :D

Zaraz zaraz...to w życiu harda da się coś jeszcze spierdolić? Bo mi się wydaję, że brawura konesera sandałów w osiąganiu coraz większych szczytów żenady właśnie z tego wynika, że tam w tym parszywym życiu już więcej miejsca nie ma na jakiekolwiek porażki. To że hardashian tak odstaje i jest taką "gwiazdą to tylko skutek tego, iż praktycznie każdy facet, bo dokonaniu wyborów życiowych, w których znalazłby się w miejscu tego menela dawno popełnił samobojstwo. Hard nawet na to jest za głupi i tak sobie żyje, zupełnie bez celu jak kawałek pleśni, gdzie "warto żyć" dla PW od kobiet, które mają go w dupie. Dziadu kup sobie sandały o 3 rozmiary za małe to będziesz miał kolejny powód do życia, jak wieczorem będziesz je zdejmował.

Aha tu jeszcze wygrzebałem coś takiego wprawdzie nie moja, ale robinek to wrzucał:
Obrazek

Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

maq pisze:
Aha tu jeszcze wygrzebałem coś takiego wprawdzie nie moja, ale robinek to wrzucał:
[ Obrazek ]

Hejka, :hi:
to, to pikuś! Bywały lepsze PW od Harda które mi wysyłał jak Paleta wyjebała Go i dała bana wyśmiewając się z Niego razem ze Spikelem.

hardrockcaffe696 pisze:Jak miło czyta się takie posty :!: :!: :!: :!:

Hard, tu nikt nie neguje faktów! Paleta zawsze ma ładną bieliznę bo to są akcesoria niezbędne do jej pracy!
No, czasami też potrzebuje paczkę gumek dla roztargnionych klientów, ale to inny temat. Ciebie nie dotyczy.

Tak jak zawodowy kierowca potrzebuje auta, tak Ona potrzebuje bieliznę, kamerkę i pomysł jak ojebać Januszy z kasy!
Nawet Ci powiem jak to jest realizowane.

Twoja księżniczka, koliberek czy Paleta, każdemu ze sponsorów który rokuje na jakiś stały grosz
opowiada to co dany sponsor potrzebuje usłyszeć. I nie ma to znaczenia czy to byłem ja, czy to jest
Monti, Spikel, czy Szatanik. Jej rolą jest wyssać Janusza z kasy i chuj.

Dla niej nie ma znaczenia czy jesteś w sandałach i białych skarpetach, tylko to czy jeszcze jej dasz.
Bo i tak nigdy poza monitorem jej nie zobaczysz na żywo.

A z tego co wiem to jesteś jedynym z tych którzy nie mają z Nią kontaktu poza SU.
Wiele osób ma na Paletę namiary i może się z Nią skontaktować na wiele sposobów w realu.

5 lat temu nawet nie wiedziałeś, że Paleta Istniej. 5 lat temu byłem na każdej Jej trans
i nie tylko ja, ale i wiele innych ludzi z SU i jakoś nikt Ciebie nie pamięta.

Nie wiem może Ci się pomyliły portale, albo za dużo borygo wypiłeś.
Przykładem niech będzie to, że mnie widywałeś u Wisienki... Ale chuj w tym wieku
skleroza nie boli!

Co do tego cudu, miodu i malin,
Paleta toleruje Cię na SU jak jej płacisz... przestaniesz płacić staniesz się nikim...
Ale to już znasz. Masz to na codziennie! :rofl:

www.ShowUp.blog

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

PoprzedniaNastępna