Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Rzucę tylko moje 5 groszy. Mod uznał, że to był scam, to można uznać chyba dość bezpiecznie, że jego słowo jest ostateczne :)

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Ccata pisze:
A czemu Ty mowisz o tych co dali, badz co nie dali?
Jestes na forum, a dokladnie na profilu Ccataleya18 wiec mow o mnie.
Sytuacja miala miejsce wczoraj przed północą, a teraz jest 16:49, a nadal pierdolicie o jednym i tym samym.
:) Jak i nie rozumiem rozżalenia nad nie Twoim żetonem, bo troche chu.owo,że "zagladasz" innym w portfel. Kazdego z osobna to jest indywidualna sprawa, wiec zamknij juz ten tepy pysk, bo nic tu nie wskórasz :yes4: :yes4: :yes4:

Mówię/piszę, bo mam taki kaprys, chęć, potrzebę. Do koloru, do wyboru...
Ja się nie żalę, ja się tylko śmieję z tych wszystkich cip, którzy wiedząc, że są robieni w chuja, jeszcze to usprawiedliwiają. To jest dopiero żałosne.
A że Ty odstawiłaś wałek? Nic nadzwyczajnego. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Tylko popracuj nad tłumaczeniem, bo "nie wiedziałam" z ust stałej bywalczyni brzmi słabo.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msklex, pytania nie są kłopotliwe, luzik
Ja nigdzie nie napisałem ze Ccata wczorajszej transmisji nie spierdolila. Nadal jednak twierdze ze to nie było oszustwo... nawet ciężko byłoby je w ten sposób zaplanować. Na moje oko w chaosie nie ogarnęła sytuacji i przekombinowała... i tym „straszeniem”(choć rozumiem wkurw na sępów), i kombinowaniem z grupowa w ostatniej chwili. Ja nawet powiem ze Mod zareagował prawidłowo, bo tego sie juz nie dało ogarnąć.
Oszustwo na SU jest czymś co sie raczej planuje a nie improwizuje na live. Nie bronię Ccaty w kontekście spierdolenia transmisji, bo spierdolila, zreszta przyznała sie do tego, ale oszustwa jej nie potrafię zarzucić. Z moich własnych powodów bronię tej „spierdolonej” transmisji, bo mi sie podobała... właśnie przez ten chaos, przez zadymę, przez gownoburze. Pisałem o tym, nie tylko ja.
Oszustki na SU bywają, pomijając jakieś AnkiZebranki to zdarzają sie laski ze sprytnie opisanymi privami na których nie robią tego czego sie spodziewamy, ściemy z czasem, naciąganie na dopłaty po czasie itp... pełno tego.
Osobiście u Ccaty zbyt wiele nie siedzę... chyba nawet złotówki nie zostawiłem, ale na tyle na ile znam, domyślam sie ze taki wałek jej jest do niczego niepotrzebny, bo spokojnie zarobi swoje bez niepotrzebnych kwasów. Dlatego uważam ze to wypadek przy pracy a nie zaplanowane oszustwo. Fakt faktem ze jak na „stara wyjadaczke” nie powinna takich banalnych błędów popełniać.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Sęk w tym,że nikogo nie straszyłam...po prostu żart, na których zadziałał i "panicznie" dorzucali żetony, nie prosilam o dobijanie dalej..
Nie stoję im z klamką przy głowie,wiec gdzie tu straszenie?
Piesków obronnych? nie znam ani komina, ani gracjano...ani pozostałych, którzy popierają moje słowa. O to również nie proszę :)
No i ostatnia kwestia nie rozumiem nadal dalszego wykłócania się o to czy zrobiłam w chuja czy nie, bo
1. Ja wiem jak było na prawdę i szczerze? tylko ja. Nie powinnam się nawet z tego tłumaczyć ,ale to co wypisujecie tutaj jest po prostu absurdalne.
2. Każdy bedzie miał i tak i tak swój pogląd na ta całą sprawe ( ja nie zamierzam by coś się zmieniało, spoko)
3. Przyznałam się do błędu, owszem. Mama świadomość,że jak się coś spierdoli to trzeba ponieść konsekwencje.
ALE KUUUU*a nie wmawiajcie mi na litość boską,ze ja coś ustawiałam, planowałam.
Nie jestem aż tak zaangażowana w SU by robić ustawki, pisać do wiary czy beda moimi dostawcami, kochankami, sprzataczami czy chu** wie kim, serio nie mam do tego żadnych ludzi aż tak żałosna nie jestem jak uważacie. Swoje zasady mam. A połowę rzeczy, które mówię na SU to są jaja, bo wchodze tam po robocie i lubie sobie popierdolić głupoty, podkręcic gadkę czy się pośmiać.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Witajcie w świecie post-prawdy! :cool3:

**Pokaż Spoiler**
Post-prawda - słowo opisujące świat, w którym fakty nie mają znaczenia. Liczą się tylko emocje i osobiste przekonania. To w takim świecie dochodzi do Brexitu i zwycięstwa Donalda Trumpa, to taki świat, w którym ciągle można wierzyć w zamach smoleński.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Byłam do samego konca i nie ja sama tylko z jeszcze jedną transmitującą, i nie do końca pasują mi te wszytskie zarzuty co do koleżanki,( tylko proszę teraz na mnie nie naskakiwać), ale nie mogę się zgodzić że to był zamierzony wałek :P !
Przecież do samego konca "transmisji" było widać że Ccataleya18 podeszła do drzwi. I nagle transmisja jakby padła...
moim zdaniem coś poszło nie tak
MODERACJA- mogli dać jej szansę, mogła wrócić na transmisję i się jakoś wytłumaczyć( bo zapewne tak by się stało, po chwili nawet po nie udanej akcji pewnie odpalila by transmisję) a moderacja od razu zbanowała ? tego nie rozumiem trochę. Tyle razy robiła już takowe akcje po co tym razem za pare groszy miała by ryzykować banem? przcież nie jest idotką?

Mi się bardziej nie pdobala reakcja pewnych osób na to co się stało, jak po zbanowaniu JEJ niektóre paniusie co się u niej reklamowaly weszły na swoją transmisję i pokorzystały na jej krzywdzie zabierając jej publucznośc i przytakując moderacji no w chuj słabe :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 255 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Można łatwo sprawdzić kto mówi prawdę. Jak Ccata wchodzisz na swoje konto to tam pewnie jest jakaś informacja że masz ban. Zrób screen i wklej to będzie dowód kto kłamie ty czy mod.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ale gdzie jest napisane, że ma bana? Moderator chyba nie mówił nic o banie, tylko zwrocie żetonów
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




sirpsychosexy pisze:Można łatwo sprawdzić kto mówi prawdę. Jak Ccata wchodzisz na swoje konto to tam pewnie jest jakaś informacja że masz ban. Zrób screen i wklej to będzie dowód kto kłamie ty czy mod.



Mia3bit miała transmisje o temacie „ogladam odbiór pizzy”, jak wywaliło Cataleye to wszyscy poszło tak (miała ponad 1k oglądających w kilka sekund). Był temat co się stało i przyszedł moderator, powiedział ze dostała bana, ze kilka dni jej nie będzie :arrow: (za to ze chciała zrobić grupowa, pomimo ze ustawiła grupowa, zadzwonił po chwili domofon i jak go odebrała to ja wyłączyła, zdarzyła minąć chwila, z pol minuty, calataleya mowila ze „chuj, będzie bez grupowej” i dopiero wyłączyło jak już była nastawiona na otwoeranie na ogolnym, raczej by się nie rozmyśliła w ostatniej sekundzie skoro robiła to kilka razy i co jej za roznica ile osób zobaczy-i tak będzie w necie).
A później mod mówił ze sama wyłączyła transmisje, wiec albo 2 modow, ale może przemyślał ze niw powinien jej blokować i zaczal mowic ze wyłączyła o dopiero dostała bana.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Agrax pisze:Ale gdzie jest napisane, że ma bana? Moderator chyba nie mówił nic o banie, tylko zwrocie żetonów


Po pierwsze! Próbowałam napisac do niej wiadomość po tym jak ją wywaliło i się nie dało
Po drugie, na innej transmisji moderator dał do zrozumienia że dostała bana, bo zwrócił zetony i zakomunikował że "to było zaplanowane oszustwo"
a po trzecie, gdyby nie dostal,a bana to- domyslam się że odpaliła by transmisję i chciała by się wytłmaczyć z tego nieporozumienia. Tak czy nie?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 255 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Jebać to i tak pizza już dawno jest zjedzona :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Przecież tu niema co sprawdzać? Ccata powiedziała ze dostała bana. Moim zdaniem akurat calkiem słuszna decyzja bo chaos i niekonsekwencja była. Raczej małe szanse żeby Ccata była w stanie bawić sie w ręczne zwracania napiwków, a tak, przynajmniej od strony technicznej łatwiej było żeby SU zwróciło kasę. Przy okazji prawdopodobnie pozbyli sie kilkuset maili z narzekaniami do BOKu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Widzę ze ciągle to przeżywacie. Czy dostała czy sama wyszła czy była to ustawka czy nie czy ręczk by spad czy nie czy pizza była z szynka czy z salami czy pies też co dostał czy nie czy czy czy...
Ja tam dobrze się bawiłem czytaj czat.I trochę żal mi Cc bo sama się w tą trochę krzywa akcje wkręciła.
Ale jak to bywa i w tej bajce mamy dobre zakończenie.. marudy mają kasę Cc ma bana co by deczko ochłonąć a my mamy temat to różnych dywagacji.
Ps jeszcze jeden plus Cc Twój temat ostro ruszył z kopyta :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Kiniuś pisze:Po pierwsze! Próbowałam napisac do niej wiadomość po tym jak ją wywaliło i się nie dało


A w jakim celu chciałaś napisać do Niej zaraz jak ją wywaliło ?
oto możliwe odpowiedzi

a) w celu wsparcia w trudnych chwilach
b) z poradą jak szybko ukryć zdobyty majątek (żetony)
c) z ofertą w pomocy w ukryciu transferze zdobytych żetonów
d) z poradami jak się teraz tłumaczyć
e) inne

każdy niech sobie wybierze odpowiednią odpowiedź

Kiniuś pisze:MODERACJA- mogli dać jej szansę, mogła wrócić na transmisję i się jakoś wytłumaczyć( bo zapewne tak by się stało, po chwili nawet po nie udanej akcji pewnie odpaliła by transmisję) a moderacja od razu zbanowała ? tego nie rozumiem trochę. Tyle razy robiła już takowe akcje po co tym razem za pare groszy miała by ryzykować banem? przcież nie jest idotką?


Na co mieli jeszcze jej dawać szanse na zdobycie jeszcze trochę żetonów? Bo na pewno niektórzy jeszcze by rzucali.
Idąc Twoim tokiem myślenia to Policja nie powinna aresztować Marcina P twórcy Amber Gold bo powinni dać mu szanse wytłumaczyć dlaczego wyjebał kilkanaście tysięcy ludzi na prawie 800mln zloty a On w tym czasie dalej by prowadził oszukańczy interes i ukrywał majątek i niszczył dowody.
To czy nie jest idiotką to jest kwestia do dyskusji i różne ludzie mają o niej opinie.
Dlaczego miała by ryzykować banem? ona po prostu tego nie przewidziała bo zdroworozsądkowe myślenie przesłoniła jej żądza pieniądza zobaczyła jak łatwo kilka tysięcy wpadło to postanowiła dalej ciągnąć sprawę alę straciła czujność i przeholowała.
przykład z życia Pewna starsza osoba stojąc przy bankomacie zapomniała odebrać pieniądze i poszła sobie za nią do bankomatu podeszła kobieta która te pieniądze sobie przywłaszczyła. Wiadomo że bankomat ma kamery i wszystko nagrał. I teraz pytanie czy ta złodziejka była idiotką nie wiedziała że każdy bankomat jest monitorowany? Po prostu zaślepiła ją łatwa kasa i żądza pieniądza co nie oznacza że nie jest złodziejką

Czytam te wasze wypowiedzi że wielu bardzo łatwo przychodzi przymykanie oka na oszustwa i różne wałki. Potem nie dziwota że Polacy mają opinie złodziei , oszustów i kombinatorów jak sami nie potrafimy walczyć z nieuczciwością a nawet ją pochwalamy taka to nasza polaczkowatość.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msklex
Nie kilka tysięcy a niecałe 1.5 tys zł, co jak na topkę nie jest dużo - więc raczej nie ryzykuje się dla takiej kwoty utraty wiarygodności
Kurła.. trochę wiary w ludzi koleżnko.. a nie od razu przypisywać najgorsze intencje
Te insynuacje, po co chciała napisac Kinia to trochę jadowite...hehe... nawet nie trochę :-( dziurki nie zrobi a jajko wypije
Darz Bór

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1,
Co Ty jej tłumaczysz.Od razu widać że ona pewnych spraw nie rozumie że te laszeczki które są tutaj bardziej rozpoznawalne nie mogą sobie pozwolić na takie krzyw akcje.
Nie muszę chyba pisać czemu.
Ale z tego co ona piszę już dawno wydała na nią wyrok.
I jak pisał Henry trochę więcej wiary w ludzi bo nie za każdym rogiem czyha złodziej który chce cię obrabować.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




msklex pisze:
Kiniuś pisze:Po pierwsze! Próbowałam napisac do niej wiadomość po tym jak ją wywaliło i się nie dało


A w jakim celu chciałaś napisać do Niej zaraz jak ją wywaliło ?
oto możliwe odpowiedzi

a) w celu wsparcia w trudnych chwilach
b) z poradą jak szybko ukryć zdobyty majątek (żetony)
c) z ofertą w pomocy w ukryciu transferze zdobytych żetonów
d) z poradami jak się teraz tłumaczyć
e) inne

każdy niech sobie wybierze odpowiednią odpowiedź

Kiniuś pisze:MODERACJA- mogli dać jej szansę, mogła wrócić na transmisję i się jakoś wytłumaczyć( bo zapewne tak by się stało, po chwili nawet po nie udanej akcji pewnie odpaliła by transmisję) a moderacja od razu zbanowała ? tego nie rozumiem trochę. Tyle razy robiła już takowe akcje po co tym razem za pare groszy miała by ryzykować banem? przcież nie jest idotką?


Na co mieli jeszcze jej dawać szanse na zdobycie jeszcze trochę żetonów? Bo na pewno niektórzy jeszcze by rzucali.
Idąc Twoim tokiem myślenia to Policja nie powinna aresztować Marcina P twórcy Amber Gold bo powinni dać mu szanse wytłumaczyć dlaczego wyjebał kilkanaście tysięcy ludzi na prawie 800mln zloty a On w tym czasie dalej by prowadził oszukańczy interes i ukrywał majątek i niszczył dowody.
To czy nie jest idiotką to jest kwestia do dyskusji i różne ludzie mają o niej opinie.
Dlaczego miała by ryzykować banem? ona po prostu tego nie przewidziała bo zdroworozsądkowe myślenie przesłoniła jej żądza pieniądza zobaczyła jak łatwo kilka tysięcy wpadło to postanowiła dalej ciągnąć sprawę alę straciła czujność i przeholowała.
przykład z życia Pewna starsza osoba stojąc przy bankomacie zapomniała odebrać pieniądze i poszła sobie za nią do bankomatu podeszła kobieta która te pieniądze sobie przywłaszczyła. Wiadomo że bankomat ma kamery i wszystko nagrał. I teraz pytanie czy ta złodziejka była idiotką nie wiedziała że każdy bankomat jest monitorowany? Po prostu zaślepiła ją łatwa kasa i żądza pieniądza co nie oznacza że nie jest złodziejką

Czytam te wasze wypowiedzi że wielu bardzo łatwo przychodzi przymykanie oka na oszustwa i różne wałki. Potem nie dziwota że Polacy mają opinie złodziei , oszustów i kombinatorów jak sami nie potrafimy walczyć z nieuczciwością a nawet ją pochwalamy taka to nasza polaczkowatość.


f)chciałam jej wylizać cipe :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 255 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiniuś pisze:f)chciałam jej wylizać cipe :)


Chciałbym to zobaczyć!!! :D
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dostała bana dopiero po tym jak wyłączyła transmisje. Tu są wiadomości moda z innej transmisji, zaraz po tym jak ona uciekła.

Obrazek
Awatar użytkownika
PogromcaSpermiarzy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 10:49
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msklex pisze:
Kiniuś pisze:Po pierwsze! Próbowałam napisac do niej wiadomość po tym jak ją wywaliło i się nie dało


A w jakim celu chciałaś napisać do Niej zaraz jak ją wywaliło ?
oto możliwe odpowiedzi

a) w celu wsparcia w trudnych chwilach
b) z poradą jak szybko ukryć zdobyty majątek (żetony)
c) z ofertą w pomocy w ukryciu transferze zdobytych żetonów
d) z poradami jak się teraz tłumaczyć
e) inne

każdy niech sobie wybierze odpowiednią odpowiedź

Kiniuś pisze:MODERACJA- mogli dać jej szansę, mogła wrócić na transmisję i się jakoś wytłumaczyć( bo zapewne tak by się stało, po chwili nawet po nie udanej akcji pewnie odpaliła by transmisję) a moderacja od razu zbanowała ? tego nie rozumiem trochę. Tyle razy robiła już takowe akcje po co tym razem za pare groszy miała by ryzykować banem? przcież nie jest idotką?


Na co mieli jeszcze jej dawać szanse na zdobycie jeszcze trochę żetonów? Bo na pewno niektórzy jeszcze by rzucali.
Idąc Twoim tokiem myślenia to Policja nie powinna aresztować Marcina P twórcy Amber Gold bo powinni dać mu szanse wytłumaczyć dlaczego wyjebał kilkanaście tysięcy ludzi na prawie 800mln zloty a On w tym czasie dalej by prowadził oszukańczy interes i ukrywał majątek i niszczył dowody.
To czy nie jest idiotką to jest kwestia do dyskusji i różne ludzie mają o niej opinie.
Dlaczego miała by ryzykować banem? ona po prostu tego nie przewidziała bo zdroworozsądkowe myślenie przesłoniła jej żądza pieniądza zobaczyła jak łatwo kilka tysięcy wpadło to postanowiła dalej ciągnąć sprawę alę straciła czujność i przeholowała.
przykład z życia Pewna starsza osoba stojąc przy bankomacie zapomniała odebrać pieniądze i poszła sobie za nią do bankomatu podeszła kobieta która te pieniądze sobie przywłaszczyła. Wiadomo że bankomat ma kamery i wszystko nagrał. I teraz pytanie czy ta złodziejka była idiotką nie wiedziała że każdy bankomat jest monitorowany? Po prostu zaślepiła ją łatwa kasa i żądza pieniądza co nie oznacza że nie jest złodziejką

Czytam te wasze wypowiedzi że wielu bardzo łatwo przychodzi przymykanie oka na oszustwa i różne wałki. Potem nie dziwota że Polacy mają opinie złodziei , oszustów i kombinatorów jak sami nie potrafimy walczyć z nieuczciwością a nawet ją pochwalamy taka to nasza polaczkowatość.


Nie wiem skąd ty się urwałaś żeby porównywać zaistniałą sytuację z tak grubymi wałkami jak AmberGold, z lekka bredzisz.
Z takim tokiem myślenia to byś się nadała do pisowskich komisji śledczych, może powinnaś nad tym pomyśleć,
może to jest właściwa ścieżka kariery dla ciebie.
Pisz dziewczyno do prezesa i ministra Ziobry niech utworzą speckomisję śledczą do spraw przekrętów żetonowych na showup-ie,
za sam pomysł zrobią ciebie pewnie jakąś śledczą a może nawet przewodniczącą.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości