wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Spikel20 pisze:Dwulicowa oszustka która tylko bajeruje a jak przychodzi do konkretów to udaje kogoś innego. Zygac sie chce kurwa. Dla niej nie ma żadnej wartości żadnej jebana oszustka kurwa .To co chcesz usłyszeć to powie w momencie a późnej kopa w dupe i wypierdalaj . Zero kurwa skonczylo sie podła manipulantka

A czyli norma, a już myślałem, że coś nowego.
PS a czy ja przypadkiem Ci kiedyś nie mówiłem, że tak będzie?
Nie Ty pierwszy i nie ostatni...

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Spikel20 pisze:Hard przestan pierdolic dobrze niech paula korwa tobie powe co tobie myśli na prawdę jak bys usłyszał to wydziarana bys przepraszał n kolanach

Chuj mnie tak na prawdę interesuje co ona o mnie myśli bo podejrzewam że i tak ma sporo racji :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Ja trzeba zamknąć w zakładzie psychiatrycznymi jej sie wydaje ze jest normalna . Ale niestety zeczywistosc to co mówi nie pokrywa sie z tym co robi. Moze to ja by uświadomiło czy posiada jakies uczucia. Ale bie ona jest wyrachowana do cna gra na nich ile wlezie . Ale jaka trzeba być podła dwulicowa osoba tego nie da pojąć. Ble ble ble
Spikel20

hardrockcaffe696 pisze:
Spikel20 pisze:Hard przestan pierdolic dobrze niech paula korwa tobie powe co tobie myśli na prawdę jak bys usłyszał to wydziarana bys przepraszał n kolanach

Chuj mnie tak na prawdę interesuje co ona o mnie myśli bo podejrzewam że i tak ma sporo racji :!: :!: :!: :!:

Hard ty debila udajesz czy nim jestes ?
Sporo racji kurwa ty patrz jaka ona jest ona nie ma żadnych uczuć mówi to co chcesz usłyszeć kazdego bajeruje to potęgi 10 . A ciebie ma za starego dziada i tyle a ty dalej będziesz ja przepraszał za nic idz sie ogarnij . Jedz to wydziaranej niech loda tobie zrobi to przejdzie tobie paula
Spikel20

hardrockcaffe696 pisze:

Hard zamknij pysk i nie odzywaj się jak dorośli rozmawiają...

Bo jedyne co chyba sensowne napisałeś na forum to to:

Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

to dla przypomnienia wklejam jak wygląda prawdziwy głupek

Obrazek
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:A ciebie ma za starego dziada

No i chuj niech mnie uważa za starego dziada.
Ważne ze dla tego dziada jest miła i pozwala mi przyjemnie spędzić czas w swoim uroczym towarzystwie.
A co do przepraszania to sam ja dzisiaj i wielokroć tu przepraszałeś wiec się tak łaskawie odpierdol jeśli łaska :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Ja tam za tobą nie będę tu tęsknił..bajo :!:
PS a tobie goldi napisze co poczułeś się już lepiej jebany złamasie.
Pewno teraz czujesz się lepszym i wartościowszym człowiekiem
Masz tu nawet like ode mnie a co mi tam.
I tak dla mnie jesteś tylko nędzną parszywą gnidą
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

goldie pisze:to dla przypomnienia wklejam jak wygląda prawdziwy głupek

[ Obrazek ]

E tam, mnie się zdaje, że on nas troluje i tylko takiego udaje, nie chce mi się wierzyć, że można być aż tak głupim. :sarcastic:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

I tak niedługo znów będzie wielka miłość Spikielka do Pauli :laughingnew:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

co sie odjebalo ? czlowiek wraca po kilku dniach odpoczynku i widzi ze dramy jak w trudnych sprawach :D
zycie to dziwka

zycie to dziwka pisze:co sie odjebalo ? czlowiek wraca po kilku dniach odpoczynku i widzi ze dramy jak w trudnych sprawach :D

Tu są tak nagłe zwroty akcji że nawet po jednym dniu wszystko wywraca się do góry nogami... Tym razem będzie podobnie, napierw wyzywanie od kurwy a za chwilę będą przeprosiny i sypanie żetonami tak samo jak w tym przypadku
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

hardrockcaffe696 pisze:

Ważne ze dla tego dziada jest miła i pozwala mi przyjemnie spędzić czas w swoim uroczym towarzystwie.
A co do przepraszania to sam ja dzisiaj i wielokroć tu przepraszałeś wiec się tak łaskawie odpierdol jeśli łaska :!: :!: :!: :!:
[ Obrazek ]
Ja tam za tobą nie będę tu tęsknił..bajo :!:
PS a tobie goldi napisze co poczułeś się już lepiej jebany złamasie.
Pewno teraz czujesz się lepszym i wartościowszym człowiekiem
Masz tu nawet like ode mnie a co mi tam.
I tak dla mnie jesteś tylko nędzną parszywą gnidą

No hard sraja na ciebie gownami a ty mowisz ze to nic. Pauleta powiedziała o tobie co myśli i tak jest. A dobrze wiemy ze jak ciebie obrazi to zachowasz sie tak samo jak ostatnio. Wydziarana tez była przecież taka zajebaita a wczoraj napisałeś odpowiednio w jej temacie dla coebie jest kurwa itp. A przecież zaś bys to samo o Pauli napisał bo taki jestes dwulicowcem wstrętnym .

A paula to oszustka i manipulantką idz do zakładu sie leczyc bo to normalne nie jest. Zygac sie chce na twoja obłudę ble ble ble

Szatanika jak potraktowała przes trzy lata był codzienie na jej transmisjach i co ???. Wyjebane i niech spierdala wiec z jaka osoba mamy tu do czynienia ?
Montiemu co obiecywała wielka milosc i co teraz chłopak musi leczyc sie u psychiatry!!!
Wiec ogłaszam tutaj ona powinna sie leczyc bo to co robi normalne nie jest .
Fajna skieruj swoją koleżankę na leczenie w zakładzie jak zalezy tobie na jej przyszłość.

Oszust oszustem zostanie a granie na moich uczuciach sie skonczyla !!!!!! Bb
Spikel20

SPAJKI!!
Oj ty bidulku no co znowu tu na nią pyszczysz bo coś od niej chciałeś.A ponieważ wczoraj tego nie dostałeś cokolwiek to było (brawo Paulinko)
to teraz po raz kolejny wylewasz tu na nią swoje gorzkie żale.
Nie wiem co ale strasznie domagałeś się od niej odpowiedzi.
Może to chodziło o wasz ślub który pewno już dawno w swojej chorej główce tam zaplanowałeś :laughingnew:
Nie ważne zresztą co to było ale kiedy do twojej zakutej łepetyny dotrze że ona nigdy z kimś taki jak ty niczego nie zaplanuje no może tak oprócz krótkiej wizyty a sky tower..
Macie dwa wybuchowe charaktery i po prostu nie pasujecie do siebie :!:
No ale ty na siłę cały czas starasz się ją zdobyć i sobie podporządkować.Wiedz że takie osoby z silnym charakterem nie pozwolą na to by byle łachmyta nimi kierował
Pamiętaj ona nigdy nie będzie niczyją własnością :!: :!: :!: :!:
A co do wydziaranej to sam idioto wczoraj mi gratulowałeś jak się z nią obszedłem.
No tak ale tobie się nie układa z nią to nagle o tym zapomniałeś i znowu tu pierdolisz.
Ps obiecałeś przy świadkach że już tu nie wrócisz....skąd my już to znamy.. przerabialiśmy już to chyba ze 20 razy.
No ale może tym razem będzie inaczej czego Paulinie i reszcie osób które maja już ciebie tu dosyć życzę.
BAJO SPAJKI :bye: :papa: :papa: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard ty gadasz gadasz i gadasz a przecież jak chcesz to umiesz wyrazić się dosadnie i skrotowo:
Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:No ale może tym razem będzie inaczej czego Paulinie i reszcie osób które maja już ciebie tu dosyć życzę.

ja pierdole napisał gość, któremu najchętniej każdy by nasikał na sandały:P

Obrazek
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:

dziadek to przestań jej dawać piniondze to zobaczymy czy dalej będzie dla ciebie miła, jest miła bo dajesz chociaż te pincet miesięcznie.
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

He he dwa lamusy Spikel i Hard "prawdziwi mężczyźni" dają się manipulować kurwie :laughingnew: dorośnijcie chłopcy :ugeek:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

hardrockcaffe696 pisze:SPAJKI!!
Oj ty bidulku no co znowu tu na nią pyszczysz bo coś od niej chciałeś.A ponieważ wczoraj tego nie dostałeś cokolwiek to było (brawo Paulinko)
to teraz po raz kolejny wylewasz tu na nią swoje gorzkie żale.
Nie wiem co ale strasznie domagałeś się od niej odpowiedzi.
Może to chodziło o wasz ślub który pewno już dawno w swojej chorej główce tam zaplanowałeś :laughingnew:
Nie ważne zresztą co to było ale kiedy do twojej zakute[webm]j łepetyny dotrze że ona nigdy z kimś taki jak ty niczego nie zaplanuje no może tak oprócz krótkiej wizyty a sky tower..
Macie dwa wybuchowe charaktery i po prostu nie pasujecie do siebie :!: [/webm]
No ale ty na siłę cały czas starasz się ją zdobyć i sobie podporządkować.Wiedz że takie osoby z silnym charakterem nie pozwolą na to by byle łachmyta nimi kierował
Pamiętaj ona nigdy nie będzie niczyją własnością :!: :!: :!: :!:
A co do wydziaranej to sam idioto wczoraj mi gratulowałeś jak się z nią obszedłem.
No tak ale tobie się nie układa z nią to nagle o tym zapomniałeś i znowu tu pierdolisz.
Ps obiecałeś przy świadkach że już tu nie wrócisz....skąd my już to znamy.. przerabialiśmy już to chyba ze 20 razy.
No ale może tym razem będzie inaczej czego Paulinie i reszcie osób które maja już ciebie tu dosyć życzę.
BAJO SPAJKI :bye: :papa: :papa: :bye:

Jaki ty kurwa jesteś stary nieudacznik, cieszysz się teraz z tego że Spikel tu się wyżala....i jej ciśnie...

Napisze ci jedno, nawet w tym czworokącie (Ty, Spikel, Monti, Robinek), to największym zjebem jesteś Ty, a wiesz czemu??każdy miał z nią kontakt poza SU, nr telefonu, czy email czy coś...nie jeden się z nią widział zapewne...utrzymywali relacje i inne - chuj z tym że wyszło jak wyszło - ale oni mieli kontakt, a ona ma ciebie za takiego frajera że żal jej 10 żetonów i poświęcenia 10 sekund aby ci dać komentarz na profilu hahaahhaaahahahaha co z płaczem przy kłótni jej to wypominałeś hahahaaha.......

Jeszcze jedna sprawa: najbardziej poniżony publicznie przez nią zostałeś Ty i tylko TY - przypomne Tobie - magiczny piątek, wieczór, księżniczka już w stanie lekkiego spożycia - i nagle zaczyna wyśmiewać dziada publicznie przy widowni 1500 osób tekstami: Ty myślałeś że będziemy razem, że coś między nami może być??Ty w w tym sweterku??w tym wieku??przecież Ty dziadek jesteś??sorry Hard ale przesadziłeś, to niemożliwe z kim jak z kim ale nie z tobą...

I inne teksty powodujące, że każdy normalny człowiek poczuł by się jak gówno...

No i później twoja magiczna riposta, też nie powiem z klasą:

Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.

Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Oj,oj chłopie aleś mi pocisnął :laughingnew:
Nawet nie wiem co ci odpisać :laugh3:
Na chuja wy tak się staracie mi tu dojebać.
Jak i tak na to co tu piszecie mam po prostu wyjebane.
I tyle w tym temacie :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

AvenumDostarce pisze:
I inne teksty powodujące, że każdy normalny człowiek poczuł by się jak gówno...

hard nie jest normalny i czucie gówna mu nie obce.

hardrockcaffe696 pisze:I tyle w tym temacie :!: :!: :!: :!:

podsłyszał gdzieś nowe "pozdrawiam hard" i teraz będzie w kółko powtarzał...no debil

hardrockcaffe696 pisze:Jak i tak na to co tu piszecie mam po prostu wyjebane.

hardrockcaffe696 pisze:....na ubiór, higiene, godność też :!: :!: :!: :!:

:P
Staraj się bardziej to dołożysz jeszcze wyjebane zęby:P
I tyle w tym temacie :!: :!: :!: :!:
Pozdrawiam Hard
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy