Amatorki vs Profesjonalistki

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Amatorki vs Profesjonalistki
09 wrz 2019, 16:04


Jestem na SU już blisko dwa lata, wchodzę na stronkę prawie codziennie. Można powiedzieć, że przerobiłem tu już wszystko, co możliwe... I tak jak początkowo najbardziej jarałem się tymi profesjonalistkami z dobrym sprzętem, jakością obrazu, tłem, muzyczką i pomysłem na pokaz. Tak teraz wchodzę tu już tylko z nadzieją na znalezienie jakiejś nowej zagubionej owieczki / ew. parki :) Niestety jak dla mnie laski utrzymujące się z SU to już tylko i wyłącznie aktorki nastawione na zysk. Brzmi trywialnie, ale pamiętam, że na początku mojej przygody z SU nie było to takie oczywiste... A Wy jak podchodzicie do tego tematu? Co wolicie? Dopracowane i przemyślane pokazy profesjonalistek czy może bardziej amatorski chaos?

Aktualnie poza poszukiwaniem nowych amatorek śledzę też poczynania pani Cocainebitch82 z mężem. Jak mawia klasyk, ich akcje na SU to nawet fizjologom się nie śniły! :laugh3:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Większość dziewczyn, które długo nadają, siłą rzeczy muszą przejść na "zawodowstwo".Uczą się SU, liczą co im się najbardziej opłaca i to chyba normalne.Teraz, jak się pojawiają jakieś nowe, "zagubione owieczki", które nadają z twarzą, chce pogadać i nie są nastawione na zysk, to i tak większość z nich zaczyna być stalkowana, typy znajdują i wywlekają ich dane.
To po co taka laska ma tu siedzieć, męczyć się, czy bać ?
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cięzki temat kolego. Wchodzisz na śliski grunt ;) Nie czarujmy się, te amatorki są tez nastawione na kasę, tylko że nie mają świadomości ile przy dobrej motywacji i/lub sprzyjajązych warunkach można w godzinę utrzaskać. No i z biegiem czasu taka Pani juz nie chce tylko gadać z facetami, których widzi tylko w wersji "pokaze ci kutasa" tylko zaczyna liczyc dolary $$$ taka kolej rzeczy. Problem tego portalu jest taki, że on się nie rozwija wcale, portal wręcz sie cofa. Coraz mniej nowych twarzy powoduje to o czym piszesz, materialistki do kwadratologii. I nie, to nie jest przykre, to jest prawdziwe, tak samo jak to że z dnia na dzień przyjebali limit wypłat 10-cio krotnie większy niż to było wcześniej, co z kolei wiąże się z tym że laski maja coraz to większy apetyt na żetony.

Teraz ta druga strona medalu powiedzmy, że bardziej techniczna. I owszem laski inwestują w sprzęt, kompy, kamery bo to znowu wiąże sie z żetonem. Na tym portalu nic nie wiąze się z potrzebą ani pragnieniem pokazania się, no chyba ze znowu mamy na myśli potrzebę hajsu.

Zapamiętaj, że każda ale to kurwa każda profesjonalnie zrobiona transmisja/pokaz zarobi na siebie więcej niż amatorka. Te panienki, które jeszcze nie wiedzą " o co cho " zostaną zniszczone przez sytem szybciej niż ci się wydaje, bo albo zniszcza ja Janusze, pt. pokaż, pokaż albo laska sama stwierdzi, ze marnuje swoj czas pokazując stadu napaleńców cos za free.

Panowie panienki na pogaduszki macie na badoo,tinderach czy innych sympatiach. Tutaj robimy show i im bardziej profesjonalnie podejdziesz do tematu tym w gruncie rzeczy dla ciebie lepiej, bo mniej rzeczy prywatnych o Tobie wyplywa.

:heart:
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Profesjonalistek? Serio? Mamy jakieś? Może trzy, cztery dziewczyny robią coś, co można nazwać show. Odpal sobie byle jaką transmisję na zagranicznych kamerkach i porównaj. Zdecydowana większość u nas to amatorki, ale nie to jest najgorszym problemem. Najgorsze jest to, że wiele tych amatorek uważa się ze profesjonalne księżniczki... na dodatek są mało sympatyczne.
Biustwo




beznadzieja pisze: Nie czarujmy się, te amatorki są tez nastawione na kasę


Nie przesadzajmy. Najebane/zjarane laski po imprezach wchodzą na SU dla wrażeń a nie kasy. Z parami jest podobnie. Czasem ktoś odpala SU dla zwykłej beki. Jeśli do tego idzie w parze uroda, to takie transmisje są o niebo lepsze od tych lushowych stękających profesjonalistek :ok:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najebana kobieta to raczej smutny widok. Już chyba wole egzorcyzmy z lushem.
Biustwo




CiekawskiZbyszek pisze:Najebane/zjarane laski po imprezach wchodzą na SU dla wrażeń a nie kasy.

jeśli w to wierzysz, to znaczy że za krótko jesteś na SU, jakby wchodziły dla wrażeń to by na ogólnych za darmo było wszytko co byś chciał. przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzeba więcej
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze: przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzba więce


Pod warunkiem, że chcą wypłacać codziennie :winkextra:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:Profesjonalistek? Serio? Mamy jakieś? Może trzy, cztery dziewczyny robią coś, co można nazwać show. Odpal sobie byle jaką transmisję na zagranicznych kamerkach i porównaj. Zdecydowana większość u nas to amatorki, ale nie to jest najgorszym problemem. Najgorsze jest to, że wiele tych amatorek uważa się ze profesjonalne księżniczki... na dodatek są mało sympatyczne.


Faktycznie, slowo profesjonalistka jest dużo przesadzone, bardziej będzie tu pasowało coś w deseń " zawodowa".

Syndrom_Apollo pisze:
tomoxx pisze: przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzba więce


Pod warunkiem, że chcą wypłacać codziennie :winkextra:


pod warunkiem, że chce się wypłacać regularnie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dla tych co są tu "zawodowo" ten 1000 to nie taka ogromna przeszkoda, dla tych które zachłysneły się wypłacanymi co jakiś czas po 1-2 dniach nadawania 300-400 złotymi nadając sporadycznie, jest to mocny bodziec do przejścia na bardziej "zawodowe" podejście. Po raz kolejny powtórzę, że ekonomicznie i marketingowo ten krok ze strony SU był dla nich strzałem w 10, jakby przełożyło się to na gorszy bilans już dawno by z niego zrezygnowali.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Dla mnie nie ważne czy dana laseczka jest ''profesjonalna'' czy tylko zwykłą amatorką.
Istotna jest dobra zabawa i miło spędzony czas :!: :!:
Ps śmieszy mnie fakt jak tylko pojawi się tutaj nowa twarz widok tabunów wygłodniałych wrażeń oszołomów którzy jedyne co potrafią to.... pokaż to, pokaż tamto oczywiście za freee.
I musi minąć trochę czasu żeby te ''bidulki'' poznały wszystkie zasady i triki które tutaj panują.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




CiekawskiZbyszek pisze: A Wy jak podchodzicie do tego tematu? Co wolicie? Dopracowane i przemyślane pokazy profesjonalistek czy może bardziej amatorski chaos?

Dopracowane, przemyślane pokazy "profesjonalistek" dobrze się ogląda. Przy czym należy mieć świadomość tego, że takie "zawodowe" stream`erki mają jasno określony cel swej bytności na SU, wiedzą po co tam wchodzą, ale absolutnie nie powinno to nikogo dziwić czy bulwersować.
Amatorski chaos w wykonaniu stream`erek wpadających sporadycznie na ShowUp`a by pogadać, które nie traktują(bądź nie sprawiają takiego wrażenia) pobytu tam stricte "zawodowo" też jest ciekawy i bez wątpienia gro osób ceni sobie takie transmisje. Jednak ich przygoda z portalem zazwyczaj nie trwa zbyt długo ze względu na zazdrość niektórych osób wyczuwających konkurencję, jak i też(co zostało wspomniane) pojawiania się typów, którzy niezwykle ochoczo szukają i wywlekają ich dane.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:pojawiania się typów, którzy niezwykle ochoczo szukają i wywlekają ich dane.

mam czasem wrażenie że to są niemogące sobie poradzić życiowo przegrywy, i tym że komuś zrobią na złość poniosą swoją wartość we własnym mniemaniu. Już kilka fajnych dziewczyn odeszło przez wystalkowanie, inna sprawa że każda dziewczyna nadająca z buzią jest do wystalkowania teoretycznie w jeden dzień max, ale na szczęście dla nich CI którzy to robią dla funu na dużą skalę nie bawią się w laski s SU
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze: jeśli w to wierzysz, to znaczy że za krótko jesteś na SU, jakby wchodziły dla wrażeń to by na ogólnych za darmo było wszytko co byś chciał.


Moim zdaniem to jest na zasadzie "a chuj, dziś pobawię się w dziwkę internetową" -> ustawia sobie jakieś podcele i kręci ją, że ktoś płaci za widok jej gołej dupy. Ale różnica między taką amatorką a etatową "dziwką internetową" jest widoczna gołym okiem. Taka laska jest ewidentnie podjarana całą sytuacją, a nie siedzi jak na tureckim kazaniu z lushem w dupie przeglądając telefon :laugh3:

Nie mówiąc już o parkach - praktycznie co weekend pojawia się jakaś para, która bzyka się na ogólnym bez żadnych celów. Just 4fun.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiZbyszek pisze:Moim zdaniem to jest na zasadzie "a chuj, dziś pobawię się w dziwkę internetową" -> ustawia sobie jakieś podcele i kręci ją, że ktoś płaci za widok jej gołej dupy. Ale różnica między taką amatorką a etatową "dziwką internetową" jest widoczna gołym okiem. Taka laska jest ewidentnie podjarana całą sytuacją, a nie siedzi jak na tureckim kazaniu z lushem w dupie przeglądając telefon


Siedzę na kamerkach od lat i nadal jestem podjarana tym, że "ktoś płaci za moją gołą dupę". Co nie zmienia faktu, że robię to dla kasy. Fakt, wiele lasek wygląda jakby siedziało tu za karę... ale to, że jakaś jest sympatyczna i lubi to co robi, nie znaczy, że robi to dla zabawy. Po prostu niektóre z nas są kurwami z powołania, a niektóre z charakteru ;)

CiekawskiZbyszek pisze:Nie mówiąc już o parkach - praktycznie co weekend pojawia się jakaś para, która bzyka się na ogólnym bez żadnych celów. Just 4fun.


To ja na takie parki jakoś nie trafiłam. Za to często widzę pary, gdzie facet ewidentnie chce coś zarobić ruchając swoją naiwną dziewczynę. I trochę mi tych lasek żal.
Biustwo




tomoxx pisze:
NoMoreMoney pisze:pojawiania się typów, którzy niezwykle ochoczo szukają i wywlekają ich dane.

mam czasem wrażenie że to są niemogące sobie poradzić życiowo przegrywy, i tym że komuś zrobią na złość poniosą swoją wartość we własnym mniemaniu.

Dlatego też osoby odpowiedzialne za porządek(czyt. moderacja, administracja) powinny permanentnie usuwać takich użytkowników z portalu. Powinny, ale tego nie robią...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




CiekawskiZbyszek pisze:Just 4fun

just 4 żeton, tu nie ma osób które wchodzą for fun, takie by weszły na inne strony, wchodząc tu i dostając te 200 pln za noc, muszą i tak wrócić żeby uzbierać do wypłaty, więc to nie jest 4fun. Nie chcę zniszczyć Twojej oceny SU ale jest ona trochę naiwna, tu już był taki jeden co myślał że dziewczyny tu siedzą bo muszą zarabiać a nie dlatego że chcą, i taką jedną chciał stąd wyrwać. Myślał że siedzi bo nie ma jak zarobić na życie, wydał na nią kilkaset tysięcy złotych zanim zrozumiał, że tu nie ma miejsca na zabawę, żale itp. To jest biznes i to całkiem niezły jak się go prowadzi z głową.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze: To jest biznes i to całkiem niezły jak się go prowadzi z głową.

Taaa tylko trzeba ja mieć.
Niektóre laseczki nie potrafią wymyślić nawet porządnego,chwytliwego nicka,ustawić ciekawego awatara nie mówiąc już o założeniu jakiej bardziej zmysłowej bielizny na pokaz.
Ja jestem wzrokowcem i na wszystko zwracam tutaj uwagę, ale powiecie że może się czepiam.. no może tak troszeczkę ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, jeśli chodzi o bieliznę to jeszcze jest jeden problem. Wiele pań siedzi codziennie w tej samej bieliźnie. Albo mają 30 kompletów jednakowych, albo rzadko ją zmieniają. I to nie tylko te z samego dołu. Dziewczyny to jest obrzydliwe...
Biustwo




Biustwo,
Ten szczegół mogła byś nam darować ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Następna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości