wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

hardrockcaffe696 pisze:
Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.

dobrze powiedziane :good3:
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze: zamieszczać wypowiedzi wyrwane z kontekstu i szukać sensacji.

Tak sobie to tłumacz w tej swojej pustej główce. :!:
Ale skoro jedna z topowych i bardziej lubianych laseczek ma taką o tobie opinie....
[ Obrazek ]
To albo jest pojebana albo ma racje. :!:
przy wielu świadkach poAle ja to wiem że ona tylko publicznie i prostu wyraziła bez skrępowania co tak naprawdę o tobie myśli.
Pewno ciebie to zabolało ..... to dobrze ma boleć.
Prawda czasami bywa dla nas niewygodna i niezbyt chwalebna. :!:
I pewno tak jak i dla niej tak też dla mnie jesteś tylko zwykłą.....męską pizdą .. niczym więcej.
To tyle w tm temacie. :!: :!: :!: :!:

Zmieńmy ciut treść:

Ale skoro jedna z topowych i bardziej lubianych laseczek ma taką o tobie opinie.... - skoro jej najlepsza przyciałółka i bardzo lubiana ma taką opinię o Tobie
To albo jest pojebana albo ma racje. :!: - jest pojebana czy ma rację Hard????
przy wielu świadkach poAle ja to wiem że ona tylko publicznie i prostu wyraziła bez skrępowania co tak naprawdę o tobie myśli.
Pewno ciebie to zabolało ..... to dobrze ma boleć.
Prawda czasami bywa dla nas niewygodna i niezbyt chwalebna. :!:
I pewno tak jak i dla niej tak też dla mnie jesteś tylko zwykłą.....męską pizdą .. niczym więcej.
To tyle w tm temacie. :!: :!: :!: :!: - reszta zostaje :)
Prosimy Harda o ustosunkowanie się, przypomnę ci jeszcze opis twojej osoby, przez najlepszą przyjaciółkę Księżniczki

Wiesz co hard ty masz coś z głową serio,weź idź na jakieś leczenie bo z tobą jest coraz gorzej.Siedzisz tu i walisz post za postem,sam to wszystko nakrecasz ten cały burdel.Teraz się przeniosłeś do Zuzi i tam będziesz nawiązywał więzi emocjonalne i wkręcał sobie że coś was łączy,szczerze to ja się jej dziwię że w ogóle akceptuje twoją osobę na swojej transmisji,po tym co ty pisałeś na Paulę tutaj itd.Moj umysl nie potrafi pojąć jak facet co jest o kilka lat starszy ode mnie,ma tak poroniony pogląd na świat.Czlowiek z wiekiem, oraz doświadczeniami życiowymi powinien być dojrzalszy a tymczasem u ciebie jest odwrotnie.

Coś ci powiem hard, osoby które stoją z boku więcej widzą i również uważam tak jak kolega powyżej MarcoPoloż.Wchodzisz tu i piszesz te swoje zjebane wiersze.A na Showup ty tam rządzisz.Osobiscie już dawno bym się pozbyła takiej osoby jak ty i to samo mówię Pauli. Siedzisz w domu i ci odpierdala na c...

Matko boska hard ty już całkowicie zgłupiałeś do reszty, najbardziej mnie rozbawił tekst typu ,,że robinek próbuje zaszkodzić ci w relacjach z Paula,,. Ty chłopie sobie wkrecasz jakieś relację i sam wchodzisz nakrecasz tu dyskusję.Nie zdziwię się jak ta cała dyskusja tutaj przeniesie się poza intern...

Wiesz co hard ty masz coś z głową serio,weź idź na jakieś leczenie bo z tobą jest coraz gorzej.Siedzisz tu i walisz post za postem,sam to wszystko nakrecasz ten cały burdel.Teraz się przeniosłeś do Zuzi i tam będziesz nawiązywał więzi emocjonalne i wkręcał sobie że coś was łączy,szczerze to ja się j...

Najlepsza przyjaciółka o Tobie :)

Ale i tak nic nie przebije to co ty uważasz o księżniczce:

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Ale tutaj nie ma co więcej dodawać:

hardrockcaffe696 pisze:Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Jeszcze tylko to: Art. 115.0
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

By wszyscy pamiętali, że Hard to złodziej :laugh3:

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Jak to powiedział DŻENTELMEN o swoje muzie:

hardrockcaffe696 pisze:Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.

Ps. DŻENTELMENIE dlaczego usuwasz swoje posty?
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Może w końcu doczytał ze zrozumieniem, że to było zapytanie a nie stwierdzenie?

Ale co tam Hardziu najważniejsze być lubianym no nie? Masz tu drobny przykład co myśli o Tobie społeczeństwo :lol2:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Robinek29 pisze: społeczeństwo

Chyba chciałeś napisać mała grupka osiedlowych przygłupów. :!:
No tak taki nieudacznik jak ty to tam nieźle się wpasował. :!:
Gratuluję towarzystwa. :laughingnew:
A to chyba normalne że banda idiotów tylko dobrze bawi się w towarzystwie innych idiotów :mocking:
PS cytując ciebie jakiś bełkot wyrwany z kontekstu i do tego szukasz taniej sensacji
:laugh3: :laugh3: :laugh3:
To tyle w tym temacie ty nieudaczniku. :!: :!: :!: :!:

A tu tak dla przypomnienia co by utkwiło to na dobre w twojej pustej łepetynie.....

Obrazek

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Też Pan Andrzej łamie regulamin showup.tv.
3. Użytkownik nie może w żadnym wypadku nagrywać lub rejestrować w jakikolwiek inny sposób transmisji lub ich części realizowanych przez Wykonawców, rozpowszechniać takich treści, powielać itp.
Awatar użytkownika
Nier
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Hard znowu dostał bana? ciekawe za co tym razem
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

@rugera wiersz powialo to wklejam jeszcze fak

"Powiedziałaś dzisiaj
na trans
że mam bana bo nazwałem cię
zezowata kurwą..

czy się myliłem, no chyba nie
Czyż byś zeza nie miała?
i nie była kurwą ?

To w czym problem .

Inni to mogą ci ubliżać
bo co ba maja żetonki.
Ty dobrze wiesz że

ja

mam kasę 20
każdego miesiąca
i to nie tak dużo
jak reszta tych jebanych idiotów."

autor Hard Stulejniewicz
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Chyba jasno wyraziła się najspokojniejsza dziewczyna na SU?
Obrazek

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

goldie pisze:@rugera wiersz powialo to wklejam jeszcze fak

"Powiedziałaś dzisiaj
na trans
że mam bana bo nazwałem cię
zezowata kurwą..

czy się myliłem, no chyba nie
Czyż byś zeza nie miała?
i nie była kurwą ?

To w czym problem .

Inni to mogą ci ubliżać
bo co ba maja żetonki.
Ty dobrze wiesz że

ja

mam kasę 20
każdego miesiąca
i to nie tak dużo
jak reszta tych jebanych idiotów."

autor Hard Stulejniewicz

to już jest sztuka!
Awatar użytkownika
franka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:

No no panie Hard, bardzo mocna proza rodem z rynsztoka i z pod budki z piwem :).
Trzeba przyznać, że żaden z hejterów Pauli nie naubliżał jej (i jej ulungom/klientom) jak Ty sam!
chochla1

PAULINO!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

maq pisze:PAULINO!!!

[ Obrazek ]

HAHAHAHA Mistrz! :D swoją drogą ten dziad z freesbee w zębach,ma czelnośc określać kogoś mianem psycholi,zjebów?:D przecież wiekszego zjeba trudno by było znależć,no chyba,że w wariatkowie hahaha:D
Awatar użytkownika
Dunczyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Panie Andrzeju!
Widzę ze ta bezpardonowa nagonka na Pana nigdy się nie skończy. Co prawda zasypuje Pan te bandę osiedlowych przygłupów silnymi argumentami, ale jak widać pomimo ewidentnej racji po Pańskiej stronie ta banda idiotów jest zbyt tępa żeby odpuścić.
Jako ze również czuje potrzebę stanięcia w słusznej obronie naszego cukiereczka postanowiłem ze muszę Pana walkę jakoś wspomóc.
Tak się składa ze w najbliższych dniach będę w królewskim mieście Kraków i miałbym propozycje dla Pana abyśmy spotkali się wspólnie i omówili strategię dalszej walki z wszechobecnym hejtem wobec naszej księżniczki jak i również wobec Pana. Pan nie możesz walczyć samotnie!
Pogoda nadal dopisuje więc sugerowałbym późny brunch na Bulwarach Wiślanych w wybranym przez Pana dogodnym terminie. W uznaniu Pańskiej dotychczasowej walki, jakieś luksusowe napoje typu Amarena po mojej stronie. Myślę ze taka wspólna "burza mózgów" w wydaniu dwóch mężczyzn z klasą przyniesie jakieś nowe, skuteczne metody w pozbyciu się niepoważnych osobników z tego forum i wygranie naszej męskiej walki.
Poza tym, na takim spotkaniu oprócz części strategicznej zapewne znajdziemy tez czas na mniej formalna cześć rozrywkową. Sugeruje abyśmy obydwoje zabrali laptopy i wspólnie pooglądali najlepsze screenshoty z nasza prześliczną Pauliną. Możemy się tymi unikatami również powymieniać.
Nie wykluczam wzajemnej masturbacji pod fotki królowej, ale to rozumiem ze na pierwszym spotkaniu możemy się jeszcze trochę krępować. Spokojnie, Panie Andrzeju, jako mężczyzna z klasą rozumiem ze do pewnych rzeczy potrzeba więcej czasu i zaufania.
Przewiduję również jakieś zajęcia rekreacyjne. Jeśli byłby Pan łaskawy zabrać na nasze spotkanie swojego psa Zygiego, to chętnie wspólnie z Panem pobawię się w aportowanie. Oczywiście jeśli Zygi będzie miał ochotę troszkę nam porzucać frisbee.
Jeśli miałby Pan ochotę na odrobinę większe towarzystwo to warto by rozważyć zaproszenie najnormalniejszego użytkownika forum josego. Oczywiście ta decyzja jak i inne propozycje programu naszego spotkania pozostawiam Panu.

Odnośnie detali proszę skontaktować się ze mną via PW.
Awatar użytkownika
nimok
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: nn
Nick na ShowUp.tv:

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Podziwiam niektórych tutaj ze chce im sie poświecić czas na pisanie do tego/o tym starym typie takich długich tekstów:D
A za obrazek maqua props xD

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
GumowyWonsz
Night's Watch
Night's Watch
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv: