brzydka_slodka987/ona_slodka987/slodkaa987/slodka997

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Awatar użytkownika
MecenasSu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Słonko :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

brzydka_slodka987: radzę się zastanowić Wam nad sobą a nie wkręcać mi rzeczy
brzydka_slodka987: bo specjalnie jeszcze tu przycodzicie się przymilać
brzydka_slodka987: by potem dupe mi obrabiać
brzydka_slodka987: wiesz kim Ty jesteś kierownik
brzydka_slodka987: internetowe .... które nie szanuje niczego
brzydka_slodka987: bo sam w życiu nic nie ma i nie miał
itakniezapamietam: wyluzuj serio
brzydka_slodka987: nie dziwię się, że żadna kobieta Ciebie nie cce
itakniezapamietam: zbanuj i już
brzydka_slodka987: i musisz siedzieć w internetowym świecie
brzydka_slodka987: itak ja?
brzydka_slodka987: po co i tak wrócą
brzydka_slodka987: na nielogu albo z innego loginu
lubieznik: ale się rozpisałaś, myślę co by takiego napisać,żebyś i mnie tak objechała
brzydka_slodka987: oni się nie odwalą odemnie nigdy
brzydka_slodka987: przywalili sie ponad pół roku
brzydka_slodka987: i jakoś nie potrafią się odczepić
brzydka_slodka987: takie pasożyty jedne
brzydka_slodka987: żerujące na moim zyciu
brzydka_slodka987: dobra
brzydka_slodka987: to co kusicie mnie
brzydka_slodka987: i tańczymy
brzydka_slodka987: czy macie w dupie?
itakniezapamietam: daj spokój
brzydka_slodka987: taaa ciekawe jak Ty byś się czuł
brzydka_slodka987: jakby pasożyty wysyłały
brzydka_slodka987: listy do rodziny
brzydka_slodka987: bo swojej nie mają

i tak prawie pół dzisiejszej nocy ona.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Wczoraj zarobiła około 1000 zł - prawie wszystko od zlodziej/frajer272.
Ciekawe czy to nie wpłynie na zmianę jej decyzji o definitywnym odejściu z SU.

Obrazek

https://showup24.tv/brzydka_slodka987
https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

Myślę,że szybko nie odejdzie,i nawet nie chodzi o ostatnie zarobki.Dziewczyna jest uzależniona od SU,wielokrotnie twierdziła,że odejdzie a ciągle tu jest,i dobrze,im więcej opcji kuszenia na SU,tym lepiej :) Mogłaby tylko popracować nad swoimi negatywnymi zachowaniami :
Nie wyrzucać ludzi z transmisji (bez powodu) wchodzę na transmisję ,kilka sekund i ban.
Nie straszyć ciągle tym odejściem.
Nie wdawać się w pyskówki,a skupić na tym co wychodzi jej najlepiej,czyli na kuszeniu :)
Myślę,że taka zmiana w dłuższej perspektywie może przynieść większą ilość żetonów.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Najlepsza zmiana w jej zyciu to bylaby jakas dlugoterminowa psychoterapia. To akurat pisze calkiem serio. Na cale zycie laski od kilku miesiecy skladaja sie: dlugie siedzenie na SU i wyzywanie widzow, rozmowy najpierw z krolikiem a teraz chyba psem i urojone liczne procesy sadowe. Za wszelkie niepowodzenia w jej zyciu, zgodnie z jej teoria, odpowiadaja trzy osoby boskie: Kocurek, Heniu i Admin.

Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Najlepsza zmiana w jej zyciu to bylaby jakas dlugoterminowa psychoterapia. To akurat pisze calkiem serio. Na cale zycie laski od kilku miesiecy skladaja sie: dlugie siedzenie na SU i wyzywanie widzow, rozmowy najpierw z krolikiem a teraz chyba psem i urojone liczne procesy sadowe. Za wszelkie niepowodzenia w jej zyciu, zgodnie z jej teoria, odpowiadaja trzy osoby boskie: Kocurek, Heniu i Admin.

Wystarczy ją dłuższą chwilę poobserwować na transmisji, ona co chwila popada w skrajne stany emocjonalne, od wściekłości,
której towarzyszy wyzywanie widzów od najgorszych po ataki niczym nieuzasadnionego euforycznego śmiechu.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

brzydka_slodka987
24 sie 2018, 23:00

ktos wie czy slodka czy bzytka czy jaka tam inaczej kiedy indziej ma jakis cel by byc taka jaka jest. ja jej nie rozumie o co jej biega. a biega jej nawet niezle. :papa:
Awatar użytkownika
cukierek04
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Ja bym dał jej jeszcze szansę, że się zmieni. Młoda jest, więc jest szansa, że zmieni się na lepsze. Z tego co dawniej można było usłyszeć podczas jej rozmów telefonicznych, miała sporo trudności w życiu, a to na pewno miało wpływ na jej obecne zachowanie, zmiany nastrojów itp.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Gdyby CHCIAŁA coś zmienić w życiu to na pewno by zaczeła od 1) rozpoznania źródła problemów 2) odejścia z Szołapa BO TO ON JEST JEJ ŹRÓDŁEM PROBLEMÓW. Aczkolwiek ona już dawno straciła kontakt z bazą i tylko lewituje między jedną fazą a drugą, nie mając pojęcia o otaczającej jej rzeczywistości. :dance3: :dance4:
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Goscforum pisze:Ja bym dał jej jeszcze szansę, że się zmieni. Młoda jest, więc jest szansa, że zmieni się na lepsze. Z tego co dawniej można było usłyszeć podczas jej rozmów telefonicznych, miała sporo trudności w życiu, a to na pewno miało wpływ na jej obecne zachowanie, zmiany nastrojów itp.

ROZMÓW TELEFONICZNYCH ?
A Ty co Telefon Zaufania ? Domorosły Psycholog ? Wirtualny Spowiednik ? Brat Albert niosący pomysł, dobrą radę i wsparcie duchowe ? Egzorcysta ?
SU zaczyna leczyć ? może Ty tak jak niegdysiejsi pseudo-psychiatrzy, którzy widzieli w każdej kobiecie "OSTRY ZESPÓŁ NIEDOPCHNIĘCIA" i mieli używanie. Gościu LITOŚCI !
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

Czuje się wtajemniczony niczym Albert Pike wiedząc tak na prawdę o co jej chodzi :D "jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi" (Andrzej Lepper) czyli o pieniądze, ale za kasą idzie coś więcej :) a w jej przypadku to Studia :) Ostatnio zapytałem się jej, żeby powiedziała ile i na co zbiera to może jakiś wielbiciel wyśle jej tą wymarzoną sumę to powiedziała, że potrzebuje 5k na studia i pewnie taki był jej cel od początku przyjścia na SU. A że po drodze napotkała się na nieprzyjemności, które popsuły jej "dobre imię" to tego już przewidzieć nie mogła. Zawsze mnie rozśmiesza ta sytuacja, bo ona myśli, że te fotki czy filmiki w necie widziała i słyszała cała Polska (sama kiedyś Tak powiedziała) a tak na prawdę jest to nie wielka garstka z SU i tyle. I zgadzam się co do jej stanów emocjonalnych co transmisje nie wiesz jak zareaguję na twoje słowa :D

Suotka po tym "hejterskim incydencie" myśli, że cały świat jest i każdy kto wbija do niej na transmisje jest przeciwko niej i tak traktuje każdego widza :D co byś nie napisał to potraktuje to jako podstęp. Ciekawi mnie czy ona zawsze taka była...
Deszczowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Nick na ShowUp.tv: Deszczowy

Zawsze taka była, od pierwszej transmisji hejtowała Kotzurka bo od pierwszej transmisji naśladowała KAŻDY jej ruch, KAŻDY i dziwiła się, że nie ma tyle żetonsa co Kotzur i obwiniała ją za braki finansowe. Potem się rozbierała i żeton się chwile zgadzał, potem jej nagranie wyciekło do rektora uczelni, wyrzucono ją ze studiów, całe uporządkowane życie jej się zawaliło i hejt się zaczął na dobre tylko, że dodatkowo jeszcze hejtowała foro bo dostała info, że podpierdolił ją "koleś z foro" - i to była prawda ale podpierdolił ją koleś Z DRUGIEGO foro ale ona nie wnikała w szczegóły i przelała swoją nienawiść na nas. Bezsenne noce w wyczekiwaniu na żeton i czytanie przez kilkanaście godzin dziennie wypocin Januszy na czacie jak widać nie wpłynęły zbyt dobrze na jej zdrowie psychiczne, zamiast się od tego odciąć brnie coraz dalej i widać efekty
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

....niech się śmieje i nabija ze mnie Ja tam jej żle nie życzę w porównaniu do niej. Ja już jestem za stara na takie zachowania mściwość niszczenie drugiej osoby to nie dla mnie bo nigdy mściwa nie byłam i nie będę,ale spokojnie niech się dziewczynka bawi z osobami które ją podpuszczają ...
A teraz wszystko co napisałam zostanie namierzone i wysłane do sądu i prokuratury. Kto mi będzie wysyłał paczki do paczki :girl_smile:
Awatar użytkownika
KOCURELLA
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Nick na ShowUp.tv: KOCUREK272

KOCURELLA pisze:A teraz wszystko co napisałam zostanie namierzone i wysłane do sądu i prokuratury. Kto mi będzie wysyłał paczki do paczki

Nic się nie martw jak będzie trzeba to odbijemy Ciebie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

KOCURELLA pisze:
A teraz wszystko co napisałam zostanie namierzone i wysłane do sądu i prokuratury. Kto mi będzie wysyłał paczki do paczki :girl_smile:

Paczki to może nie bo to kosztuje (a my biedne sępy jesteśmy) ale chętnie będziemy przychodzić na "mokre" widzenia z osadzoną :)
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Hattrick pisze:
Goscforum pisze:Ja bym dał jej jeszcze szansę, że się zmieni. Młoda jest, więc jest szansa, że zmieni się na lepsze. Z tego co dawniej można było usłyszeć podczas jej rozmów telefonicznych, miała sporo trudności w życiu, a to na pewno miało wpływ na jej obecne zachowanie, zmiany nastrojów itp.

ROZMÓW TELEFONICZNYCH ?
A Ty co Telefon Zaufania ? Domorosły Psycholog ? Wirtualny Spowiednik ? Brat Albert niosący pomysł, dobrą radę i wsparcie duchowe ? Egzorcysta ?
SU zaczyna leczyć ? może Ty tak jak niegdysiejsi pseudo-psychiatrzy, którzy widzieli w każdej kobiecie "OSTRY ZESPÓŁ NIEDOPCHNIĘCIA" i mieli używanie. Gościu LITOŚCI !

Nie napisałem,że ja z nią rozmawiałem "z tego co dawniej można było usłyszeć podczas jej rozmów telefonicznych,miała sporo trudności w życiu"
Po prostu będąc na SU,rozmawiała przez telefon o swoich problemach,miała włączony głos na transmisji,więc można było usłyszeć rozmowę.Nie trzeba być psychologiem,żeby wyciągnąć wnioski,że łatwego życia nie miała.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Taaaa miala "trudnosci" w zyciu... Na wlasne zyczenie. Przyszedl moment ze zaczelo jej wpadac pare zlotych wiecej dzieki SU i pomyslala ze wygrala los na loterii zycia. Zaczela kozaczyc. Niestety nie zauwazyla ze nadawanie na SU oprocz kasy niesie za soba pewne konsekwencje...Szczegolnie jesli robi sie to w durny sposob.
Te rozmowy telefoniczne z "przypadkowo" wlaczonym dzwiekiem to tez mam wrazenie ze czasem byly wyrezyserowane...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Taaaa miala "trudnosci" w zyciu... Na wlasne zyczenie. Przyszedl moment ze zaczelo jej wpadac pare zlotych wiecej dzieki SU i pomyslala ze wygrala los na loterii zycia. Zaczela kozaczyc. Niestety nie zauwazyla ze nadawanie na SU oprocz kasy niesie za soba pewne konsekwencje...Szczegolnie jesli robi sie to w durny sposob.
Te rozmowy telefoniczne z "przypadkowo" wlaczonym dzwiekiem to tez mam wrazenie ze czasem byly wyrezyserowane...

Komin jak zawsze trafnie.

Tez uważam, że to publiczne wylewanie żali przez słodką "do całego świata" (w jej wypadku SU i forum)
i te rozmowy telefoniczne na transmisjach to wyreżyserowane gierki z jej strony.
Nie wiem za bardzo o co jej właściwie biega, niby tak pokrzywdzona przez SU i ludzi z forum, niby tak ma dość,
leki na uspokojenie musi brać i do psychologa chodzić.
I te opowieści jak to na podstawie jej słów ten psycholog uznał całe forum za bandę wariatów.
Panna konfabuluje na maksa aż żal tego momentami słuchać.
No i te szopki z jej odchodzeniem z showup.tv.
Co ona tym chce osiągnąć, litość wzbudzić w ludziach?

Słodka, kończ waćpanno, wstydu oszczędź!
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

fajna siksa żartownisia

Nowy Blog ShowUp.tv