Na każdy temat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Na każdy temat!!!
11 lip 2019, 10:25
Witajcie panie i panowie :!: :!:
Co dzisiaj biorę tutaj na warsztat.....
Tak ostatnio zauważyłem pewną rzecz która to starasznie mnie zastanawia no i też bulwersuje.
W ostatnich czasach na ulicach Polskich miast i nie tylko naszych mamy do czynienia z wzmożoną aktywnościa ruchów LGBT.
I są to różnego rodzaju hepeningi marsze i takie tam.
Tutaj strona w necie o historii ruchów LGBT w Polsce.......
https://ligadlatolerancji.wordpress.com ... -w-polsce/
Jak widzę tych głównie młodych ludzi dumnie paradujących z transparentami głoszącymi różne treści głównie o tolerancji,równości itp ,itd to sobie tak myśle.
Jak równość jaka tolerancja o czym wy do chuja pierdolicie.
Na każdym kroku pokazujecie wasza nietolerancje wobec choćby osób wierzących.
Ta cała tęczowa matka boska,ta parodia mszy świętej to nabijanie się z katolików.
HIPOKRYZJA OT CO :!: :!:
Jeszce jedno usłyszałem na jednym z takich marszy cytuję z pamięci.. jak te wszystkie stare kurwy głosujące na PIs już umrą to wtedy zmieni się w naszym kraju władza.
Co za poszanowanie osób starszych i kolejny przejaw tolerancji dla osób o odmiennych poglądach politycznych :shock2:
Ta wypowiedz jasno pokazuje z kim mamy do czynienia :!: :!:
Na jednym też z takich marszów tym razem chyba we Francji na transparęcie widniał taki oto napis.
Nie jesteśmy tutaj dla ozdoby przyszliśmy tutaj rozpierdolić wasz system wartości.
Osobiście znam jednego geja który to z politowniem patrzy na tego typu akcje.
Zadyma, prowokacja i robienie wielkiego halo wokół siebie.
I on w życiu nie pomyśla by żeby w czymś takim brać udział.
Koleś sobie spokojne sobie żyje i nie afiszuje się na prawo i lewo ze swoja odmienna orientacja seksualną.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
12 lip 2019, 05:38
Każda grupa głosząca jakąś ideologię tak funkcjonuje. Z jednej strony wzniosłe hasła albo czyny a z drugiej propagowanie wartości które mogą być dla innych obraźliwe.

LGBT - Tolerancja dla wszystkich vs. Malują tęczę na aureolach.
Młodzież Wszechpolska - Patriotyzm, Bóg Honor Ojczyzna vs. Biała Rasa czy antysemickie hasła
Ekolodzy - Przypinanie się do wycinanych drzew vs brak akcji sadzenia tych samych np w miejscach dotkniętymi pożarami i brak ogólnie akcji pro ekologicznych (są tylko te które przynoszą medialną sławę , ale to u wszystkich grup)
Posłowie (wszystkich partii) oszczędności i pozowanie na tych którzy się z ludźmi identyfikują vs dziesiątki tysięcy subwencji na biura poselskie gdzie ich przeważnie nie ma, korzystanie z diet to maksimum plus handlowanie stanowiskami w zamian za numery na listach do PE gdzie się zarabia już gigantyczne pieniądze i jest się ustawionym do końca życia.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Na każdy temat!!!
17 lip 2019, 09:12
Obrazek
Moim zdaniem ciekawa propozycja nie tylko dla laseczek.
Film porusza temat stalkerstwa i jego ciemnej strony.
Mógł bym się rozpisać o tym problemie ale chyba wszyscy dobrze wiecie o co w tym chodzi wiec tego nie zrobię.
Ps jak by ktoś chciał napisać coś na ten temat to śmiało możemy tutaj o tym podyskutować :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 lip 2019, 22:59
Widzę że wojenka polsko-polska trwa w najlepsze..........
Obrazek
Obrazek
A tutaj strona z fotkami z tego całego cyrku......
https://fakty.interia.pl/polska/news-rz ... 7047#embed
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
22 lip 2019, 13:08
Obrazek
Taa pismaki poczuły krew i robią już z tego wielkie halloooo.....
https://fakty.interia.pl/swiat/news-zag ... Id,3108513
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
24 lip 2019, 09:31
A tutaj coś z innej beczki......
Obrazek
https://www.styl.pl/newsy/gwiazdy/news- ... Id,3108689
Oj panowie jest na czym oczko zawiesić :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
24 lip 2019, 23:46
Zawsze jak będzie popyt to będzie podaż. Nic w przyrodzie nie ginie i zawsze każdą lukę trzeba wypełnić. Tak działa dzisiejszy świat. Wszystko jest na pokaz i na sprzedaż.
Awatar użytkownika
jestembezniku
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2019, 00:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestembezniku


Re: Na każdy temat!!!
24 sie 2019, 11:37
Obrazek
Obrazek
Jest dobrze a może by jeszcze lepiej bo z tego co widzę to opozycja idzie prosta drogą do porażki w nadchodzących wyborach.
Nawet prasa niemiecka która to zazwyczaj jest nam mało przychylna pisze już o małym cudzie gospodarczym w naszym pięknym kraju :!: :!:
Ps mam nadziej że państwo teoretyczne i polityka ciepłej wody w kranie już nie wróci :)
https://biznes.interia.pl/nieruchomosci ... 26998,4206
:bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 06:26
Cud gospodarczy? Gdzie? Czy Twoja renta starcza Ci na godne życie? Twój pies je acane czy może paryski szef kuchni podaje mu cielęcinę? Nie piszę tego złośliwie. Wystarczy wybrać się do osiedlowego sklepu i zrobić podstawowe zakupy by zobaczyć jaki mamy cud.
Biustwo


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 11:51
Biustwo pisze:Twoja renta


Widzę ze dalej powtarzasz te brednie(chyba żeby mnie ośmieszyć).
Dla waszej informacji nie jestem na żadnej rencie,emeryturze,zasiłku dla kombatantów,nie chodzę też na darmowe zupki z mopsu.
Nie jestem też ulicznym mimem, nie zbieram złomu i uj wie co jeszcze tutaj napiszecie na mój temat.
Co do reszty.....mały cud gospodarczy moja droga jest już faktem czy ty to widzisz czy nie.
A że on nie przekłada się na zarobki wszystkich Polaków to już jest inna sprawa :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 15:15
HardRockCaffe666 pisze:A że on nie przekłada się na zarobki wszystkich Polaków to już jest inna sprawa


Akurat zarobki mam misiaczku dość spore. Nie zmienia to faktu, że 97zł za podstawowe zakupy (bez produktów na obiad, kosmetyków, alkoholu, papierosów itp) to w ciul dużo. Ja to odczuwam, nie chcę nawet myśleć jak żyją ludzie pracujący za najniższą krajową.

HardRockCaffe666 pisze:Co do reszty.....mały cud gospodarczy moja droga jest już faktem czy ty to widzisz czy nie.


Jeżeli cudem nazywasz zadłużanie kraju i wmawianie ludziom, że coś dostają od rządu to gratulacje. Nie jestem specem od ekonomii, ale czasem oglądam / słucham ludzi, którzy się znają (nie w TVP czy TVN) i oni za każdym razem twierdza, że to nie sukces PiSu tylko chwilowy fart, bo wstrzelili się w taki okres, w którym ich błędy nie przyniosły katastrofy od razu. Jest to kwestią czasu. 500+ to tylko jeden z gwoździ do tej trumny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biustwo


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 15:59
HardRockCaffe666 pisze:A że on nie przekłada się na zarobki wszystkich Polaków to już jest inna sprawa

Nie do końca ogarniasz kwestię korporacji, powierzchni biurowych itp, przecież kasa z tego najmu idzie w prywatne ręce, jak kogoś stać na biurowiec to połowę tego co powinien oddawać przeksięgowuje na zagraniczne spółki żeby tego podatku nie płacić, a korporacje które te biurowce wynajmują zyski transferują za granicę.

To nie dlatego nie tylko Soloż, Kulczyk z rodznią, Karkosik czy nawet Gołębiewski i tysiące z polaków innych Polaków którzy zarabiają rocznie na powyżej 200 tyś euro (od tylu się mniej więcej opłaca), mają pozakładane spółki na Cyprze, Karaibach, Monako czy Szwajcarii, nie dlatego że tam im się podoba, tylko żeby podatku nie płacić, sam SU jest w USA dlatego że tam podatku nie płaci wcale, zeznań nie składa, a jak skarbowy zapuka z kontrolą (po miesiącach walk papierowych z USA) to wtedy zakłada się nową spółkę (czego przykład był ostatnio). A biurowce powstają dlatego że jest tanio w porównaniu do Europy, i Polska chcąc gonić urbanistycznie liczące się miasta pozwala dla prestiżu na stawianie biurowców. Drapacz chmur zawsze podnosi prestiż miasta.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 18:49
Widzę, że uparcie próbujecie rozmawiać ze ślepym o kolorach.

W końcu ten ślepy i tak napisze Wam, abyście spierdalali i chuja wiecie :P.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
25 sie 2019, 19:41
Biustwo pisze:Jest to kwestią czasu. 500+ to tylko jeden z gwoździ do tej trumny

Z tym Twoim stwierdzeniem to się nie zgodzę ale masz prawo mieć odrębne zdanie niż moje i ja to potrafię uszanować.
@gracjano
A ty chłopie zamiast umieszczać tutaj swoje głupkowate posty to może napisał byś coś w temacie.
tomoxx pisze:korporacje które te biurowce wynajmują zyski transferują za granicę.

Zawsze można z tym zrobić porządek jak ze sklepami wielkopowierzchniowymi i tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
26 sie 2019, 06:57
HardRockCaffe666 pisze:Zawsze można z tym zrobić porządek jak ze sklepami wielkopowierzchniowymi i tyle


Markety działają bo jest na nie zapotrzebowanie, ludzie muszą kupować, korporacje wynajmują w Polsce powierzchnie bo jest tanio i pracownik jest tani. Jak będzie drogo to się wyniosą na Węgry, do Rumunii, Azerbejdżanu itp. (zobacz sobie jakie tam są biurowce, a wykształconych ludzi do korporacji w stolicach czy większych miastach znajdziesz zawsze)

Podatek od marketów to piękny chwyt marketingowy, wiem że Rossman czy Biedronka płacą dużo i w sumie to idzie pod miliard złotych. Ale np MediaMartk (i jak był jeszcze Saturn) , Auchan, Carrefour nie płacą prawie wcale (na działalności wykazują straty). Dużo większe podatki płacą mali przedsiębiorcy, firmy zatrudniające do 30 osób.
Wielkie korporacje zawsze wyjdą na swoje, i musisz też brać pod uwagę, że mimo iż płacą duże podatki, to i tak nie jest to na tym samym poziomie (procentowym) co "zwykli" przedsiębiorcy. Choć i dla tych otwiera się coraz więcej możliwości uniknięcia płacenia ich w całości.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Na każdy temat!!!
26 sie 2019, 09:33
tomoxx pisze: Ale np MediaMartk (i jak był jeszcze Saturn) , Auchan, Carrefour nie płacą prawie wcale (na działalności wykazują straty)

Coś mi się nie chce w to wierzyć że te sklepy przynosza same straty.
Pewno mamy tutaj do czynienia z kreatywna ksiegowościa i jak tak jest to powinien ktoś coś z tym zrobić i tyle.
tomoxx pisze: Dużo większe podatki płacą mali przedsiębiorcy, firmy zatrudniające do 30 osób.

Nie wiem czy tak nadal jest bo to niesprawiedliwe.
tomoxx pisze: Choć i dla tych otwiera się coraz więcej możliwości uniknięcia płacenia ich w całości.

Taaa wszyscy przecież kombinują na lewo i prawo taka niestety niestety już polska mentalność.
Podatki powinni wszyscy płacić ale powinny być mądrze pomyślane a najlepije tak żeby to nikomu nie opłacało się szukać w nich luk :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
26 sie 2019, 10:36
HardRockCaffe666 pisze:Podatki powinni wszyscy płacić ale powinny być mądrze pomyślane a najlepije tak żeby to nikomu nie opłacało się szukać w nich luk

to jest najlepsze podsumowanie tej dyskusji.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Na każdy temat!!!
29 sie 2019, 10:40
Obrazek
Co za kre....
Nawet nie chcę mi się tego komentować.
A tutaj cały ten ''mądry'' wywiad....
https://fakty.interia.pl/polska/news-le ... Id,3174356
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
27 wrz 2019, 10:06
Obrazek
Strach się bać :!: :!:
Nie znasz dnia ani godziny kiedy to do twoich drzwi zapukają mili panowie w czarnych kominiarkach.
https://biznes.interia.pl/prasa/news/sc ... 30500,7902
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
30 wrz 2019, 19:08
Obrazek
Czegoż to ludzie nie zrobią żeby tak tylko zaistnieć.
Jak dla mnie to jest żałosne a nie zabawne :shock2:
I tylko pomyśleć że tacy ludzie chcą nas reprezentować w sejmie (nie mnie)
Nie dziwię się że ta fotka wywołała oburzenie wśród środowisk kombatanckich.
Z takich wartości jak bóg,honor czy ojczyzna nie powinno się drwić i naigrywać ale ta pani widocznie o tym nie wie.
Nie muszę chyba wam pisać na której liście znajduje się ta delikwentka :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości