wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Paulino!!!
A tu piosenka o Tobie mój ty Koliberku

Kto ma tyle wdzięku co ja,
wdzięku co ja, no, kto ma?
Powiedz sam!
Kto, kto taki uśmiech ci da,
uśmiech ci da, jak dam ja?.
:air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

I dla równowagi :
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów." :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Widzę że zapanowała chyba nowa moda na wklejanie moich starych postów.
No tak jak nie macie nic mądrego tu do napisania. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696, Już Ci coś wcześniej napisałem a , że nie przemyślałeś wtedy konsekwencji to teraz pocierpisz troche przez to jak widzisz :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

O co chodzi z tym postem z "zezowata kurwa" -wyjaśni mi ktos, bo nie chce mi sie 300 stron czytac
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Hard jak kiedyś Paula mu dała bana to ją zwyzywał od "zezowatych kurew" a potem płaszczył się i skomlił jak piesek to Paula odbaniła go i zapomniała łaskawie o tym chwilowym braku posłuszeństwa kundla. Ale internet nie zapomina :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Tak się czepiacie tego Harda ze trochę zwyzywał dziewczynę, no ale każdy miewa gorsze chwile. Fakt ze gościu jest specyficzny trochę, mnie to jednak nie przeszkadza. Paula natomiast to absolutna topka na SU, jak dla mnie najbardziej atrakcyjna modelka warta każdych pieniędzy.
Awatar użytkownika
nimok
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: nn
Nick na ShowUp.tv:

Hand przeżywał wtedy 5 minut sławy, więc poczuł się pewnie, podkręcił wąsa i zamiast standardowego cosplaya na jowialnego starszego pana, próbował zrobić takie bardziej forced entry ("lubisz to, suko"), ale coś źle poszło i został odprawiony z kwitkiem. więc wpadł w furię, zakolegował się z innymi zawiedzionymi kochankami i pisał posty o zezowatych kurwach i takie tam. bana dostał chyba dopiero później. niestety nie było mnie przy tym, jak H. przyjdzie, to potwierdzi albo uzupełni
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

Formalnie to on już miał kilka takich "buntów" ale zawsze ograniczało się do focha z przytupem (na którego nikt nie zwracał uwagi, zwłaszcza Księżniczka bo było to daleko od magicznej dla niej daty 20tego każdego miesiąca :) i po kilku dniach wracał z podkulonym ogonem, ale wtedy po raz pierwszy "pokazał pazur" (z tego co pamietam było to związane z zapowiedzią rychłego wyjazdu na urlop ze Spajkelem) i oprócz focha zaczeły się też wyzwiska z jego strony, niestety skutek był taki sam jak zawsze ("Hard? Kto to kurwa jest Hard?" ze strony rozbawionej gawiedzi i totalny ignor ze strony Pauli) więc nie pozostawało mu nic innego jak powrót do pozycji płaskiej służalczej i skomlenie o uwagę pańci.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

No ja rozumiem ze pewnie była jakaś kryzysowa sytuacja, ale dobrze ze potrafili się dogadać, żyją w zgodzie i najwyraźniej się lubią. Nie chce mi się czytać całego wątku, ale po tych kilku ostatnich stronach wnoszę ze na Harda wylewa się tutaj zupełnie niepotrzebne wiadro hejtu. Ja jakoś nie zauważyłem żeby był niemiły dla Pauli na transmisjach, wręcz przeciwnie, cały czas chwali i tworzy całkiem mila atmosferę. Po prostu, jak wcześniej pisałem, jest dość specyficzny w swoich komentarzach i być może kilka osób to drażni. Może też co niektórzy sa zwyczajnie zazdrośni o jego dobre relacje z Paula.
Awatar użytkownika
nimok
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: nn
Nick na ShowUp.tv:

nimok pisze: Paula natomiast to absolutna topka na SU, jak dla mnie najbardziej atrakcyjna modelka warta każdych pieniędzy.

Miło się to czyta nie powiem. :!:
Wreszcie ktoś się tu pojawił kto ja potrafi w należyty sposób docenić. :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

ty też ją doceniłeś:
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Nie powiem w należyty sposób.
I nie gadaj sam ze soba:)
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:Formalnie to on już miał kilka takich "buntów" ale zawsze ograniczało się do focha z przytupem (na którego nikt nie zwracał uwagi, zwłaszcza Księżniczka bo było to daleko od magicznej dla niej daty 20tego każdego miesiąca :) i po kilku dniach wracał z podkulonym ogonem, ale wtedy po raz pierwszy "pokazał pazur" (z tego co pamietam było to związane z zapowiedzią rychłego wyjazdu na urlop ze Spajkelem) i oprócz focha zaczeły się też wyzwiska z jego strony, niestety skutek był taki sam jak zawsze ("Hard? Kto to kurwa jest Hard?" ze strony rozbawionej gawiedzi i totalny ignor ze strony Pauli) więc nie pozostawało mu nic innego jak powrót do pozycji płaskiej służalczej i skomlenie o uwagę pańci.

Nie nie nie Panie Ruger, to tak nie było...
Hard się obraził ze względu na to, że jego Pani wypiła za dużo, i pierw Spikel się napierdalał z niego a później wspólnie i szły teksty typu: "jesteś kretynem jak uważałeś że nas coś łączy", "że uwierzyłeś, że coś między nami może być", " ja i Hard - nie żartuj sobie", "z Hardem w tym sweterku" - no ogólnie wyśmianie miesiąca przy konkretnej widowni i proces ten trwał z jakieś 30 minut jak dwójka gołąbków jechała po Hardzie....

Aby zrozumieć dlaczego Hard jest wyśmiewany i wiecznie będzie wystarczy poprzeglądać ciut forum - a szczególnie jego posty nic nie wnoszące do tematu prócz sztucznego zachwytu, do tego obrazki, filmiki i inne chuje muje...no dużo by wymieniać...zresztą można też odnaleźć wpisy Pauli najlepszej przyjaciółki że Dziadkowi totalnie odjebało - a ona raczej w tym żadnego biznesu nie ma aby tak pisać tylko pisze co uważa

Co do argumentu że może mu ktoś zazdrościć relacji z Paulą - za taką relację a la 20 dzień miesiąca, co jakiś czas po większej ilości alko wyśmiewanie go i traktowanie go wiadomo w jaki sposób - no to z ręka na sercu zazdroszczę takiej relacji...chłopak od kilku wiosen wchodzi a nawet komentarza nie dostał od niej :D a inni juz mają po kilku wejściach...

Co do jego pisania u niej na chacie nie oceniam bo nie siedzę tam - ale porównywanie Pauli do swojej matki, że ma tak piękne oczy, teksty: że jej ojcu napewno stawał jak widział Paulę - no raczej do normalnych nie należą ale to już kwestia osobistej opinii każdego z nas....:)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

nimok pisze:No ja rozumiem ze pewnie była jakaś kryzysowa sytuacja, ale dobrze ze potrafili się dogadać, żyją w zgodzie i najwyraźniej się lubią. Nie chce mi się czytać całego wątku, ale po tych kilku ostatnich stronach wnoszę ze na Harda wylewa się tutaj zupełnie niepotrzebne wiadro hejtu. Ja jakoś nie zauważyłem żeby był niemiły dla Pauli na transmisjach, wręcz przeciwnie, cały czas chwali i tworzy całkiem mila atmosferę. Po prostu, jak wcześniej pisałem, jest dość specyficzny w swoich komentarzach i być może kilka osób to drażni. Może też co niektórzy sa zwyczajnie zazdrośni o jego dobre relacje z Paula.

Ty tak serio?
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Żeby zrozumieć czemu ludzie tak bardzo nienawidzą Harda nie wystarczy jakiś jeden komentarz - trzeba go po prostu poznać i znienawidzić samemu :)
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Nimok chłopie ty kieruj się lepiej własnym rozumem a nie tym co tu wypisuje ta banda internetowych trolli i kretynów.
To taka moja drobna rada na przyszłość. :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

nimok pisze:No ja rozumiem ze pewnie była jakaś kryzysowa sytuacja, ale dobrze ze potrafili się dogadać, żyją w zgodzie i najwyraźniej się lubią. Nie chce mi się czytać całego wątku, ale po tych kilku ostatnich stronach wnoszę ze na Harda wylewa się tutaj zupełnie niepotrzebne wiadro hejtu. Ja jakoś nie zauważyłem żeby był niemiły dla Pauli na transmisjach, wręcz przeciwnie, cały czas chwali i tworzy całkiem mila atmosferę. Po prostu, jak wcześniej pisałem, jest dość specyficzny w swoich komentarzach i być może kilka osób to drażni. Może też co niektórzy sa zwyczajnie zazdrośni o jego dobre relacje z Paula.

Ty chyba pijesz to samo co Hard ze tak bredzisz :lol: Umowcie sie na wspolne drinkowanie nad Wisla, Zygi wam porzuca friesbee, fajnie bedzie :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Widzisz pieski już zaczynają szczekać .. poczuły krew i świeże mięsko.
Oni są zupełnie nieszkodliwi tylko trochę tak poszczekają, poujadają i wrócą do budy. :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Widzisz pieski już zaczynają szczekać .. poczuły krew i świeże mięsko.
Oni są zupełnie nieszkodliwi tylko trochę tak poszczekają, poujadają i wrócą do budy. :!: :!: :!: :!:

Patrz jak ty szczekałeś dzielnie haha:
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Panie Andrzeju! Listonosz się spóźnia czy ustawił pan już automatyczne zlecenia na przelew dla Pauliny, żeby nie traciła dziewczyna na prowizji SU - bo nawet biednej złotówki pan swojemu kwiatuszkowi dziś nie dał.... Uschnie bez pana.

Nowy Blog ShowUp.tv
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna