wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

parostatek pisze:Przecież ty dziadu też jesteś bezrobotny i samotny... i ten wygląd... i pusta główka... i chlejesz od rana do rana....
Pewnie jakaś twoja rodzina.

No tak kolejny adonis o twarzy osiedlowego przykurcza i umyśle wiejskiego przygłupa.
Pewno jeszcze jesteś do tego prezesem jakiejś firmy , znasz biegle kilka języków.
Jesteś oczytany i przez kobiety uwielbiany. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
PS Chleję bo mnie stać. :!:
A tobie pozostaje tylko umieszczanie tu tych swoich głupkowatych postów. :!:
Skończyłem już bo nie mam zamiaru tu czasu marnować na dyskusje z kolejnym zakompleksianym gówniarzem. :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Z tymi długimi włosami wygląda super, doczepy bardzo dobrze dopasowane że praktycznie nie odróżniają się od naturalnych włosów :ok: :ok:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
NapalonaOna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

NapalonaOna pisze:Z tymi długimi włosami wygląda super, doczepy bardzo dobrze dopasowane że praktycznie nie odróżniają się od naturalnych włosów :ok: :ok:

No, no a jednak można coś miłego o niej tu napisać a nie tylko te złośliwości i uszczypliwości. :!:
Twój post świadczy o tym że są tu też ludzie którzy nie są zaślepieni nieukrywaną niechęcią do tej przemiłej i sympatycznej młodej osóbki.
Można.. można tylko trzeba chcieć. :!:
I to kobieta ja chwali .. no tak prawdziwych mężczyzn to tu widocznie nie ma. :cray: :cray: :cray: :cray:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard, bidoku umysłowy, wyluzuj gumkę w majtach. Jutro rencina wpłynie na konto to nam pokażesz jak szalejesz u swojej lubej bo dzisiaj nie masz zbytnio argumentów. ONA cierpliwie czekała tyle czasu na Twoją daninę więc jutro zrobi Ci "DOBRZE" , a Ty jak zwykle rozpieprzysz kasę i cały miesiąc będziesz wpieprzał "suchy chleb dla konia" i 'psie konserwy".
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

Hard,Ty nie dostrzegasz tego, że ja nawet ani razu nic nie napisałam o Pauli.
Jedynie obrzydzenia dostałam po wyliczeniach.
Osobiście dla mnie jako Kobiety, jest jedną z najlepiej zadbanych Kobiet na SU. Lubię na Nią popatrzeć.
Prezentuje się naprawdę fajnie.
Osobiście bardziej podobała mi się w swoich włosach, niż doczepianych. Chociaż ciekawa jestem jak będzie prezentowała się w kręconych.
Warkocz dzisiaj dodawał Jej uroku, muszę przyznać :)

Moje i większość wypowiedzi tyczy się Ciebie. Nie Jej.
Przynajmniej odkąd ja tu jestem. Początku wątku nie czytałam.
Ale Ciebie już wyleczyć się nie da ;)
Awatar użytkownika
Materialistka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: Materialistka

hardrockcaffe696 pisze:No, no a jednak można coś miłego o niej tu napisać a nie tylko te złośliwości i uszczypliwości. :!:

Większość z nas mało co hejtuje Paule czy jakoś źle ją czasem określi głównie chodzi tu o Ciebie wrzoda i wirusa , który najbardziej tu zaśmieca ..... (standardowo) tyle w temacie i 4 emotki :hi: :hi: :hi: :hi:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Materialistka pisze:Osobiście bardziej podobała mi się w swoich włosach, niż doczepianych. Chociaż ciekawa jestem jak będzie prezentowała się w kręconych.
Warkocz dzisiaj dodawał Jej uroku, muszę przyznać

A moim skromnym zdaniem czy ma proste,kręcone,loczki,warkoczyki,rozczochrane czy zaczesane do tyłu to i tak wygląda prześlicznie.
Bo ładnej i delikatnej buźce wszystkie rodzaje włosów pasują.
I długość tak na prawdę jest tu mało istotna. :!:
Ale dosyć już tego słodzenia bo jeszcze pomyślicie że mi się podoba. ;) ;) ;) ;)

PS A co do tego całego jebanego hejtu i nieukrywanej waszej wrogości do moje osoby to wszyscy wiemy skąd ona się tu bierze.
I możecie mnie tu ośmieszać obrażać i wyzywać od najgorszych.Przyzwyczaiłem się że w tym miejscu nie jestem zbytnio lubiany.
Ale nie zależy mi żeby banda zakompleksionych małolatów,pseudo myślicieli i innych wszelakich szumowin mnie tu lubiła.
Dla mnie najważniejsze że mam tu swojego kwiatuszka, który to kwitnie co nockę dla mnie na moim ekranie. :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze: A co do tego całego jebanego hejtu i nieukrywanej waszej wrogości do moje osoby to wszyscy wiemy skąd ona się tu bierze

Wiemy? Wszyscy? Moze przedstaw swoja wersje skąd się ta niechęć bierze? Tak po ludzku...bo my tu chamy i gimbaza to zebysmy skumali
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:
hardrockcaffe696 pisze: A co do tego całego jebanego hejtu i nieukrywanej waszej wrogości do moje osoby to wszyscy wiemy skąd ona się tu bierze

Wiemy? Wszyscy? Moze przedstaw swoja wersje skąd się ta niechęć bierze? Tak po ludzku...bo my tu chamy i gimbaza to zebysmy skumali

Ty komin zamiast zadawać tu głupkowate pytania to może tak zabierz się za pisanie listu do swojego ulubieńca bo cycki mu na tyle urosły że może już najwyższy czas żeby tak pomyślał o zrobieniu sobie brodawek w kształcie serduszek.......
Obrazek
A tu twój post w tym temacie....

Obrazek

No, no co za wybitny specjalista w tym temacie. :!:
Ten styl wypowiedzi,te trafne i fachowe spostrzeżenia robią z ciebie niewątpliwego fachowce w tym jakże ciekawym temacie :!: .
Widzę że ty znasz się na wszystkim i na niczym. :!:
Musiałeś swoja znajomością tematu zaimponować bandzie przegrywów. :!:
Aha list możesz zacząć tak..afkors..afkors...afkors. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

jedyna metoda na Harda to codziennie mu przypominać i cytować:

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

Hard jak zwykle sie sra przyznać za co jest hejtowany tutaj i z dupy jakieś argumenty daje ..... szkoda śłów
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

To cytat z bogatej kolekcji elokwentnego erudyty - Harda-Sandała ?
Adas Niezgodka pisze:"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

Ja pierdu, dobry jest naleśnik. Szczególnie, że jutro wyśniony i długo oczekiwany 20, a później miesiąc wbijania zębów w ścianę i wyżeranie psu z miski.
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

Adas Niezgodka pisze:jedyna metoda na Harda to codziennie mu przypominać i cytować:

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

Widzę ze kolejny idiota do nas tu zawitał.. witamy.
Ale cóż można spodziewać się po kimś kto w temacie swoje ulubienicy wypisuje takie bzdety....
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Widzę Hard, że strasznie wyszczekany kundel z Ciebie się zrobił.
Szczekasz i szczekasz jak głodny Burek za kością.

Ja osobiście szanuję to co Ty tu piszesz o swojej "ukochanej",
dla Ciebie to może być i 8 cudem świata, tylko weź pod uwagę,
że nie każdy musi się z tym zgadzać.

Każdy może mieć swoje zdanie / opinię na Jej temat!
Nie każdemu muszą podobać się jej krzywe zęby, zez czy gust rodem z disco polo.

Problemem jest to, że to Ty nie potrafisz uszanować zdania i opinii innych osób jeśli nie są po twojej myśli.
Szczekasz na każdego kto tylko napisze coś nieprzychylnego o Twojej Pańci.

Ty tego chyba nie widzisz, ale to Ty atakujesz tu każdego kto ma odmienne zdanie na Jej temat.

Weź Hard wbij sobie do tego łba, że Twoja Pańcia taka kryształowa nie jest, czy tego chcesz czy nie.

A Ty robisz z siebie przygłupa i pośmiewisko, tylko czy jest warto i jest dla kogo?
Bo za jakiś czas jak znudzisz się swoje Pańci dostaniesz kopa w dupę i śladu po tobie nie zostanie.
Bo tyle dla Niej znaczysz.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Te dziadu podaj adres to ci opłacę jakąś flaszkę z dowozem na taryfę bo widzę, że do dwudziestego wytrzymać nie mogłeś na listonosza i walisz destylat z brudnych skarpet ze słoika po musztardzie.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Robinek29 pisze:Problemem jest to, że to Ty nie potrafisz uszanować zdania i opinii innych osób jeśli nie są po twojej myśli.

No tak wy to wszyscy potraficie uszanować moje zdanie.. dobre sobie. Weź przestań tu pierdolić jakieś głodne kawałki. :!:
A co do tych jak to nazwałeś opiniami to dla mnie jest to zwykły hejt, złośliwość i nienawiść bo jakże można to inaczej tu nazwać. :!: :!: :!: :!:
PS Widzę ze twoja dawna miłość tu wróciła.. idź lepiej tam z powrotem się ślinić i wzdychać. :laughingnew:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Hard ze cie zacytuje:)
Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:A co do tych jak to nazwałeś opiniami to dla mnie jest to zwykły hejt, złośliwość i nienawiść bo jakże można to inaczej tu nazwać. :!: :!: :!: :!:

I widzisz kundlu, moje słowa potwierdzają się w 100%,
Ty nie szanujesz żadnych innych opinii jeśli nie są po Twojej myśli.

hardrockcaffe696 pisze:PS Widzę ze twoja dawna miłość tu wróciła.. idź lepiej tam z powrotem się ślinić i wzdychać. :laughingnew:

Oświeć mnie Szerloku.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Andrzejek dalej swoje czyli zero argumentu i wycieczki personalne. Proste pytanie ci zadalem... Dlaczego twoim zdaniem jestes tu hejtowany? Odpowiedziales? Oczywiscie ze nie. Za to poswieciles swoj niewatpliwie cenny czas na wklejanie fotek Nicholsona. Wnioslo to cos? Juz pomijam fakt ze przecietnego czlowieka niezbyt interesuje czy starzejacy sie aktor ma cycki czy nie... najwyrazniej Andrzejek do swoich fantazji erotycznych o mamusi i corce dolacza tez sutki starszych panow :lol: Spokojnie wierze ze to nie jest ostanie slowo w fantazjach Harda :P

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

PoprzedniaNastępna