Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Czy jest jakaś możliwość przyciszenia dźwięku napiwków?

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
szzx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Raczej nie, nawet jak transmitująca ma wyłączony głos to i tak słychać napiwki i ich głośność jest na stałym poziomie. Pozostaje tylko albo wyłączyć całkowicie te dźwięki albo skorzystać z systemowej opcji przyciszania kompa.
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Nick na ShowUp.tv:

i nastepna usterka, przy duzym ekranie nie da sie pisac na czacie ktory jest z boku :blink: a powinno bo nawet to fajnie widac :beg:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

wieczna chcica pisze:i nastepna usterka, przy duzym ekranie nie da sie pisac na czacie ktory jest z boku :blink: a powinno bo nawet to fajnie widac :beg:
Trzeba przenieść czat kawałek wyżej (ikonki manipulacji pokazują się nad nim). W przeciwnym wypadku otwiera czyjś profil, co jest dziwne :D
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 200 razy
Podziękowano mu: 159 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Nie no po raz KOLEJNY brawo SU - przy wyłączonym dźwięku na ogólnej, panowie mnie słyszą - przepraszam z tego miejsca wszystkich, którzy dziś słyszeli moje marudzenie, musieliście mieć ubaw. Mam nadzieję, że nadal Wam się esper słupki zgadzają!!

ŻENADA

Komu strzelacie w kolano, nam czy sobie?
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Dzwieczyny jakby ktos wam przedwczesnie wyszedl w priva to czekac az na gorze zielony pasek sie pojawi. Bo oczywiscie zadnego odliczania nie ma, zapomnialo im sie.
Awatar użytkownika
KiciKici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

KiciKici82 pisze:Dzwieczyny jakby ktos wam przedwczesnie wyszedl w priva to czekac az na gorze zielony pasek sie pojawi. Bo oczywiscie zadnego odliczania nie ma, zapomnialo im sie.

No bo po co, nie? :D Oni już zarobili, jak ktoś kupił żetony, a nasz czas pies je...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

tak to wyglada :?
Awatar użytkownika
KiciKici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Ta belka z odliczaniem raz się pojawia a raz nie. ale to odliczanie faktycznie się odbywa, czy belke widać czy jej nie ma, więc jesli wyjdziesz a gosc wróci no to na Twoją niekorzyść. Po 3 min pojawia się zielony napis - na Twoje konto wpadły dzikie miliony żetonów i wtedy jest zakończona. Z tym ze nie ma kliknięcia powrotu na transmisję jak w przypadku priv zakonczonego we własciwym czasie i trzeba kliknąć Start transmisji, żeby wrócić.
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

kurde po wyjsciu z priva (kliknieciem pasaka na gorze) wracam na ogolna i mnie nie widac :blink: musze restartowac transmisje od nowa :blink:
Klapek dzieki za porade :)
A swoja droga pojebane zebym sama musiala (recznie) przestawiac okna na privkach :wild: w starej wersji byl "klik" i sie okna przestawialy same ladnie
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Nick na ShowUp.tv:

Jak nie pojawia Wam się pasek z odloczaniem czasu na privku ,to odswiezcie privka i pozniej juz wskakuje .
Po zakonczenu privka faktycznie niema opcji wroc na ogolny, tylko trzbe aod nowa startowac z transmisją (ale ustawienia są zapisane jak privki czy cel )
Do czego slużą te przyciski na dole ekranu tkai jakby panel w ktorym mozna sobie szerokosc obrazu ustawic czy cos , klikam na to i nic mi nie dziala
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Brawo Administracja juz widac spadki w wchodzacych na priv
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: KońskiRyjSonyBlackHot
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Do czego slużą te przyciski na dole ekranu tkai jakby panel w ktorym mozna sobie szerokosc obrazu ustawic czy cos , klikam na to i nic mi nie dziala

Musisz nacisnąć ten symbol między "zrób fotkę" a "full ekranem" i wtedy się pojawia rozciąganie, przesuwanie itp. U mnie zmiana wielkości okienek działa, ale jak sobie zmniejszyłam okienko z obrazem transmisji to nie mogłam przyjmować zaproszeń na priv, bo te guziki do przyjmowania i odrzucania mi się pochowały :D

PS> Ktoś chyba w nocy czytał moje skargi, bo większość problemów już się nie pojawia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

beznadzieja pisze:Do czego slużą te przyciski na dole ekranu tkai jakby panel w ktorym mozna sobie szerokosc obrazu ustawic czy cos , klikam na to i nic mi nie dziala

Chodzi ci zapewne o widniejący w okienku transmisji z lewej strony przycisku przełączającego obraz na cały ekran przycisk z symbolem dwóch zachodzących na siebie kwadracików.
Przycisk ten włącza opcję zmiany wielkości okna obrazu transmisji i jego położenia.
Po kliknięciu na ten symbol dwóch nachodzących na siebie kwadratów i ponownym najechaniu myszką na okno transmisji ukazują się pod spodem trzy przyciski:
pierwszy od lewej z symbolem dwóch kwadratów wyłącza opcje ustawień wielkości i położenia okienka obrazu i przywraca domyślne jego ustawienia,
środkowy z symbolem krzyża ze strzałkami po kliknięciu i przytrzymaniu klawisza myszki umożliwia przesuwanie okna transmisji,
trzeci przycisk z symbolem ukośnych strzałek po kliknięciu i przytrzymaniu umożliwia zmianę wielkości okienka transmisji.
Identycznie działają ustawienia dla okna czatu, po najechaniu na nie kursorem ukazują się nam przyciski regulacji wielkości czcionki czatu
i widniejący obok nich przycisk włączający przyciski położenia i wielkości okna czatu.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

A ja tam nie rozumiem co Wy znowu za problemy macie. Wszystko w końcu śmiga jak należy, widok strony i dźwięki napiwków jak najbardziej na plus.
A jeśli dziewczyny wam chodzi o Priv gdzie macie na dwie kamerki i albo nie chcecie patrzeć na druga osobę albo was denerwuje to ze czas i opis Priv jest na samym dole, dajecie na fullscreen i wszystko ładnie widać, czat, czas Priv i nie trzeba przesuwać obrazu.
Jak i na głównej szybkie podglądy transmisji tez są fajne, nie trzeba wchodzić w każda osobno i sprawdzać co się dzieje :lol:
blacklayers
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: _CuteLady_

Adekwatny pisze:Brawo Administracja juz widac spadki w wchodzacych na priv

No jak są grupowe po 35 żetonow 10 minut to nic dziwnego, że ludzie na privy nie wchodza jak za 3,50 zł mogą zwalic :P
Sama sie pokusilam wczoraj o grupowe czego nie robiłam nigdy i w sumie nic strasznego, bardzo fajna i wygodna jest ta nowa opcja więc wypróbowałam ale z SU robi się typowa fabryka :D
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Nick na ShowUp.tv: KoKo21

Mi działa wszystko jak należy, jestem zadowolona ;)
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

A Wszystko w końcu śmiga jak należy, widok strony i dźwięki napiwków jak najbardziej na plus. A jeśli dziewczyny wam chodzi o Priv gdzie macie na dwie kamerki i albo nie chcecie patrzeć na druga osobę albo was denerwuje to ze czas i opis Priv jest na samym dole, dajecie na fullscreen i wszystko ładnie widać, czat, czas Priv i nie trzeba przesuwać obrazu.

blacklayers, gdyby mi śmigało jak trzeba to bym nie marudziła. Obecnie działa dużo lepiej niż wczoraj (może m.in. dzięki takim marudom jak my).
Co do priv na 2 kam... - to nie po to go ustawiam, żeby nie widzieć co koleś robi, bo to ma być interakcja :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Gord pisze:Raczej nie, nawet jak transmitująca ma wyłączony głos to i tak słychać napiwki i ich głośność jest na stałym poziomie. Pozostaje tylko albo wyłączyć całkowicie te dźwięki albo skorzystać z systemowej opcji przyciszania kompa.

Ale jak można "całkowicie" wyłączyć?
Jest gdzieś jakaś opcja?
Awatar użytkownika
szzx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Sorry ale nie pomogę. Myślałem że ten przycisk na dole po prawo z głośniczkiem i takim ptaszkiem ^ to załatwi ale po kilku próbach wychodzi na to że coś jest nie tak. Raz wyłącza dźwięki napiwków raz nie, nie wiem od czego to zależy. Może to dopracują jeszcze bo na razie jakoś kiepsko to działa, przynajmniej u mnie. Może inni się wypowiedzą jak u nich z tymi dźwiękami.

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna