Nowa wersja ShowUp.tv

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Nowa wersja ShowUp.tv
15 sie 2018, 20:19

msn pisze:niby wszystko takie unowocześnione a surfowanie stało się mało ciekawe

Nie wiem jak na telefonie, ale na kompie zbędne rzeczy zablokowałem sobie uBlockiem i nie narzekam.
Dodatkowo zmieniłem rozmiar na 90% (Ctrl+rolka), powiększyłem widok transmisji (środkowa ikonka z tych 3 w prawym dolnym rogu kamery) i odpowiednio ustawiłem szerokość okna przeglądarki. Możliwości jest bardzo wiele - można nawet wyciągać i dowolnie zmieniać rozmiar i położenie kamerki oraz czatu.
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

15 sie 2018, 20:59

Super, ale czy wprowadzanie nowości i ulepszeń ma skutkować tym, że użytkownik musi kombinować jak koń pod górę, by to wszystko trzymało się kupy i dało się jako tako użytkować? Chyba nie...
Awatar użytkownika
maxim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 21:27

Narzekacie jak małe dzieci. jest inaczej i chwile potrwa zanim przyzwyczaicie się do nowego. Mi nowy wygląd bardzo pasuje i nie zmieniam niczego.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Nick na ShowUp.tv: ohiach

15 sie 2018, 21:40

@e-Laski.pl, polecam przetestować jak będziesz miał możliwość.

Edmund pisze:Mi nowy wygląd bardzo pasuje i nie zmieniam niczego.

aha, czyli, że Tobie pasuje to niby jest już wszystko okej, tak?
trochę dziwny tok myślenia.
Showup jest wielką grupą użytkowników, a nie jednostką.
i nikt nie narzeka bez powodu.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

15 sie 2018, 22:38

A mi tam pasuje, fajnie, że można sobie wszytsko wygodnie pod siebie poukładać jak komu pasuje. Są drobne kosmetyczne błędy jak np belka z czasem oczekiwania na uzytkownika na priv która nie zawsze sie pojawia, ale to wszystko jest do dopieszczenia ;-) W sumie najbardziej się obawiałam, że kolejna zmiana znów sprawi, że się wszystko totalnie posypie jak przy wprowadzeniu playera, ale o dziwo nie... najważniejsze, że smiga wszystko poprawnie a czy litery mają czcionke 12 czy 18, czy są na fioletowym czy zółtym tle to sprawa drugorzędna i sądzę, kwestia przyzwyczajenia.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy ktos to rozgryzł? - na liscie czatu prywatnego pomiędzy faktycznymi wiadomościami pojawiają mi się dziwne osoby, które nic do mnie nie pisały, część z nich owszem była na priv, ale część to totalnie nieznane postaci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 23:12

Dramat...za duże avatary, brak napisu "offline" na karcie, brak daty i godziny w prywatnych wiadomościach, nie wiem też czy to tylko u mnie, ale KURDE nie mam powiadomienia o nowej wiadomości prywatnej! Żadnego! Mam nadzieje, że SU to ogarnie...
Awatar użytkownika
Barcelona90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv: Barcelona90

15 sie 2018, 23:31

Jozin_z_Bazin pisze:Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy ktos to rozgryzł? - na liscie czatu prywatnego pomiędzy faktycznymi wiadomościami pojawiają mi się dziwne osoby, które nic do mnie nie pisały, część z nich owszem była na priv, ale część to totalnie nieznane postaci

Ktoś już kiedyś wspominał o tym, że na wersji beta coś takiego miało miejsce, też mnie to zastanawia z czego to wynika.
U mnie w każdym razie nie pojawiły się w PW żadne nowe nieznane wiadomości.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 00:18

Pojawił się znowu napis "offline" jestem w szoku ;) :)
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 00:52

Panowie Szołapowie chyba czytają forum, bo i napis "offline" o którym była mowa i wyrazistość zegara na priv są na bieżąco wprowadzane, poprawiane :air_kiss: . Więc nie ma co wieszać psów, trzeba poczekać na dopieszczenie kosmetyki i wszystko będzie si :dance4:
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 01:19

Mnie wkurwia to, że na tablecie od razu ustawia mi transmisję na pełny ekran i za cholere nie mogę ustawić takiego widoku jak na kompie (próbowałem na czterech przeglądarkach). Wiem, że to niby ma byc pod smartfony, żeby lepiej było widać ale do chuja tablety są większe i przydałby się widok taki sam jak na kompie. I mogli by te okienka zmniejszyc bo za mało ich widzę bez przewijania.
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 05:22

Zjebali strone po calosci komu sie podoba nowa wersja chyba tylko konskiemu ryjowi i administracji
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: KońskiRyjSonyBlackHot
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 11:33

Adekwatny pisze:Zjebali strone po calosci komu sie podoba nowa wersja chyba tylko konskiemu ryjowi i administracji

Co do wyglądu też nie do końca podoba mi się obecny układ graficzny.
Strona z czterema kolumnami miniaturek niesamowicie rozciągnięta w pionie i wymagająca wielokrotnego przewijania w dobie
ekranów panoramicznych jest zupełnym niewypałem, jedyna zaleta to lepsza widoczność awatarów ale to można było
rozwiązać inaczej, dodając opcją powiększania awataru po najechaniu na niego.
Opis transmisji moim zdaniem powinien zostać przeniesiony nad okno kamerki a okno celu transmisji powinno pozostać jak
na starej wersji pod spodem.
Kolejną rzeczą, która mi się nie do końca podoba to pomarańczowa i turkusowa barwa przycisków.
Nie zmieniono tez kroju czcionki na czcionkę szeryfową umożliwiającą utrudniającą podszywanie się pod innych przez
zastosowanie zamiast małej litery l dużego i itp.
Przeniesienie listy priwów pod okno transmisji też nie do końca było trafione.

A co do twoje użytego przez ciebie określenia koński ryj świadczy ono jedynie o twoim poziomie kultury osobistej.
Może sam się pokaż na transmisji zamiast w prymitywny sposób czepiać się czyjegoś wyglądu?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 14:59

a mi tam odpowiada :) No może jedynie te wielkie awatary :evil: Na ogólnym w polu widzenia tylko 8 okienek. Poprzedni rozmiar okienek z awatarami był optymalny :good3: Wszystko było przejrzyste bez mozolnego przewijania w dół jak teraz wrrrrrr . Chcieli zwiększyć ok ale zdecydowanie przesadzili. Jak widzę to te duże okienka irytują dużo osób więc jest szansa że to poprawią.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 18:13

Jozin_z_Bazin pisze:...Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy ktos to rozgryzł? - na liscie czatu prywatnego pomiędzy faktycznymi wiadomościami pojawiają mi się dziwne osoby, które nic do mnie nie pisały, część z nich owszem była na priv, ale część to totalnie nieznane postaci :mrgreen:

Sprawa jest dość prosta... wystarczy kliknąć na wiadomość prywatną (i pojawia się taka "zmora"... lecz można przyjąć optymistyczną wersje ktoś pragną napisać ale zabrakło mu żetonów... albo doczytał na profilu)
PS. Jeśli w czacie pojawił się nick z "13" to wiedz że wszystko działa tak jak mówię...
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 21:29

Adekwatny pisze:Zjebali strone po calosci komu sie podoba nowa wersja chyba tylko konskiemu ryjowi i administracji

Nie podoba się, bo masz problemy z puszczaniem swoich filmików i naciąganiem ludzi? No patrz jak mi przykro...

karol16 pisze:PS. Jeśli w czacie pojawił się nick z "13" to wiedz że wszystko działa tak jak mówię...

Ooo prosze to niespodzianka. Owszem 13 pojawiło się i miło mi te 13 widzieć :air_kiss: całuję w 13 ;-)
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

16 sie 2018, 22:57

Tymi pisze:a mi tam odpowiada :) No może jedynie te wielkie awatary :evil: Na ogólnym w polu widzenia tylko 8 okienek. Poprzedni rozmiar okienek z awatarami był optymalny :good3: Wszystko było przejrzyste bez mozolnego przewijania w dół jak teraz wrrrrrr . Chcieli zwiększyć ok ale zdecydowanie przesadzili. Jak widzę to te duże okienka irytują dużo osób więc jest szansa że to poprawią.

To fakt mogliby wrócic do tych 5 okienek w jednej linijce i trochę zmniejszyć te avatary .
Awatar użytkownika
MyDwoje
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Nick na ShowUp.tv:

17 sie 2018, 17:00

Dlaczego jak pisze z kobieta na PW to nie ma godziny oraz daty ? Druga sprawa to jak się wchodzi z telefonu to widać więcej wiadomości, a jak wchodzę z PC to tylko 2 wiadomości. Poprawcie to !
Awatar użytkownika
Darek35
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv: dariusz365

18 sie 2018, 04:13

Na komputerze to jeszcze w miare dziala ale na telefonie to masakra obraz rozciagniety na sam srodek jak sie zacznie czatowac to pol tego obrazu zaslania czat i wszystko sie zacina a co najgorsze to nic z tym nie robia i na maile nie odpisuja a jak juz cos odpisza to go ze tak jest i tak zostanie a to ze ilosc ogladajacych spadla odkad wprowadzili bete to maja gdzies.
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: KońskiRyjSonyBlackHot
Nick na ShowUp.tv:

18 sie 2018, 12:58

Smutne to wszystko. Tyle czasu spędziłam na SU, dobrze się bawiłam. Nie widniałam nigdy w pierwszych okienkach, ale miałam swój showupowy mały świat. Wszystko runelo w jednej chwili :cray:
Awatar użytkownika
Jambalaya
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: :*
Nick na ShowUp.tv: :*

18 sie 2018, 14:55

Jambalaya pisze:Smutne to wszystko. Tyle czasu spędziłam na SU, dobrze się bawiłam. Nie widniałam nigdy w pierwszych okienkach, ale miałam swój showupowy mały świat. Wszystko runelo w jednej chwili :cray:

Ano...
rip stary poczciwy showupek :(

Nowy Blog ShowUp.tv
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

PoprzedniaNastępna