_Arianna_ (SU) / SexiWabik (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Też obserwuję Arianne jak i inne dziewczyny tutaj i powiem, że miałam podobne odczucia jak niektórzy piszący, dzisiejsze show jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że Arianna posługuje się pomagierami i to w postaci nie jednego konta. Niektóre konta śmierdziały mi już dłuższy czas , a teraz konkretnie zalatują wspomaganiem transmisji. Widać to po zachowaniach, dialogach, przepływie zet. Czytałam wpisy użytkowników i dochodzę do wniosku , ze tak się zrobiło ciepło w tej sprawie, że pomagierzy postanowili pooddawać zet, aby nie przepadly:) Ktoś kto jest na portalu długo jak ja, a może nawet i dłużej sam jest w stanie zaobserwować niezły szwindelek.
Karolki, Kajtki i innych nie pamiętam, albo może nie zauważyłam robią sobie tutaj niesamowitą podbitke profilu Arianny oraz zysk z naiwnych użytkowników, który sądzą, że coś wygraja. Liderzy napiwków, konkursy czy nawet niby istniejący lub nieistniejący Lush są świetną okazją do naciągania na zet innych. Oj Arianna - myślisz, że każdy nie myśli i nie widzi co ty za gierke tutaj prowadzisz? Uwierz mi, że już dawno rzuciłaś się w oczy swoimi wsparciami by tylko cisnąć z naiwnych jak z cytryny. Nie to nie jest zazdrość :) raczej obserwacje.
Multikonto ChrisRodrigo
Awatar użytkownika
Psotnakotka=>ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Zgrabna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

No powiem, że takiego szoł nie da się odzobaczyć:) Istny niesamowity popis Arianny i jej pomagierów:) Chyba po moich wpisach i wnioskach postanowili szybko wyzbyć się zet:) Ciekawe co na to jej wspaniały Karol27:)
czuje, że bedzie twardo stał na straży swojej najwspanialszej. Nie ma co brawo Arianna:) Ciekawe co bedzie dalej... ;) - Prosperująca z ciebie bizneswoman gratuluje.

https://showup24.tv/_Arianna_
https://showup24.tv/profile/_Arianna_
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv:

Stały element folkloru na SU, który kwitnie od zawsze. Jedni bardziej inni mniej udolnie bawią się w naganianie i robienie Januszy w ciula, a administracja SU tego nie widzi, chociaż ma pełny wgląd w przepływ żetonów. Grunt, że słupki się zgadzają, a kasa płynie. Zresztą skoro oni nie potrafią nawet ukrócić handlu żetonami poza SU to co się dziwić.
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Nowy Blog ShowUp.tv | www.ShowUp24.tv | Program Partnerski ShowUp.tv ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
Obrazek
Awatar użytkownika
Adminka
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Brawo ty Chris Rodrigo....żałosne...
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Najsliczniejsza
Nick na ShowUp.tv: Karol27

Powiem szczerze, że tej nocy sama wpadłam na to, że mógłby to być to obieg, ale z drugiej strony tak sobie pomyślałam, jaką trzeba być desperatką i wrabiać w to swoich fanów, tzn. jakby nie było godzić się na to czy prosić ich o tego typu akcje, by zachęcić widownię do płacenia. Fakt faktem, przy liczbie widzów 700-800 trochę niedorzeczne jest mieć 50żetonów na koncie w celu, ale to nie jest wina transmitującej, tylko widowni powinno być wstyd, bo takim sposobem właśnie zniechęcają dziewczynę do fajnej zabawy, bo co to za przyjemność się gimnastykować, jeśli nie masz nic w zamian. W każdym bądź razie, nie uważam, że był to obieg, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat...
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

Pikanteria pisze:... ale to nie jest wina transmitującej, tylko widowni

Jak to nie transmitujacej? To transmitująca odpowiada za WSZYSTKO co dzieje się na ekranie - począwszy od zadbana o aspekty techniczne (dobre oświetlenie, kamerka, stabilny net) przez strój, wygląd ciała, ruchy sceniczne, sposob podtrzymywania rozmowy z widzami no i kreowanie celów i celów pośrednich. Owszem, czasami trafiają się takie dni, że brakuje "złotników" i choćby się stawało na rzęsach to się nie zrobi celu, ale w większości przypadków winę za nudy na transmisji ponosi transmitująca bo to jej zadaniem jest z tą nudą walczyć.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
Pikanteria pisze:... ale to nie jest wina transmitującej, tylko widowni

Jak to nie transmitujacej? To transmitująca odpowiada za WSZYSTKO co dzieje się na ekranie - począwszy od zadbana o aspekty techniczne (dobre oświetlenie, kamerka, stabilny net) przez strój, wygląd ciała, ruchy sceniczne, sposob podtrzymywania rozmowy z widzami no i kreowanie celów i celów pośrednich. Owszem, czasami trafiają się takie dni, że brakuje "złotników" i choćby się stawało na rzęsach to się nie zrobi celu, ale w większości przypadków winę za nudy na transmisji ponosi transmitująca bo to jej zadaniem jest z tą nudą walczyć.

Owszem, zgadzam się z Tobą, ale jak równie z tym, że widzowie, też sprawiają nastrój na transmisji.
Pozdrawiam serdecznie :)

Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

Co mnie jako klienta interesuje twój nastrój. Ty w pracy jesteś czy uznania i pochlebstw szukasz? Nastrój to można robić swędzącym cipom na portalach społecznościowych, żeby cyce pokazały za darmo a nie e-kurwie za pieniądze.
Klienta nie interesuje twój humor, czy cie głowa boli, czy masz ciotę czy zdechł ci godzinę temu chomik - bierzesz pieniądze za usługę to ją wykonaj, i zrób to jak najlepiej aby ten klient do ciebie wrócił w końcu to w twoim interesie jest zarobić. A jak hajs się nie sypie to coś zmień. Tu pensji nikt stałej nie obiecywał, umowy nie ma. Raz lepiej, raz gorzej, raz zajebiście w chuj.
Mogę być miły, wyrozumiały, cierpliwy - bo nie jestem jebanym troglodytą, ale jak ci coś nie pasuje to kurwa wyłącz kamerę bo cie nikt kurwa nie zmusza do transmisji i wróć wtedy kiedy nabierzesz świeżości, albo zaciśnij zwieracze i zapierdalaj w we własnym gułagu. Nikt nie stoi nad tobą z batem i nie każe wyrabiać godzinówki. Prowadzisz własna działalność i to ty i tylko ty odpowiadasz za swoje dochody i wymiar pracy.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Parostatek (w żołnierskich słowach :) ujął w zasadzie wszystko to co chciałem powiedzieć :) Skoro od pracownika McDonalda wymaga się ZAWSZE tzw. "uśmiechu nr 5" podczas obsługi klienta -ZAWSZE, czyli nie wazne czy się ma okres, czy właśnie się rozstało z chłopakiem, czy stuknęło autem w słupek na parkingu i narobiło szkód na 4 wypłaty, nie ważne czy klient jest ładny i miły czy odrażająco brzydki i opryskliwy - ZAWSZE ma być taki sam uśmiech i usługa na takim samym poziomie) to tym bardziej panowie, płacąc niemałe pieniądze za kilka minut rozrywki, powinni na SU dostawać usługę na niezmiennym, wysokim poziomie. Ja, gdybym był ku... modelką, to na pewno bym nawet nie myślał o "wychodzeniu do pracy" (czyli włączaniu kamery) jeżeli bym miał humor który może odstraszać klientów od privów/złotnikowania, takie działanie jest nielogiczne i na dłuższą metę przynosi tylko straty.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Myślę, że owa transmitująca jednak ma naganiaczy, nie raz widziałem jak do kogoś mówi, można odnieść wrażenie, że z kimś sie konsultuje podczas transmisji. Zauważyłem to kilka razy, choć mi to osobiście nie przeszkadza w oglądaniu jej tyłka :D Nie twierdze, że wszystkie wysokie kwoty pochodzą od osoby spoza kadru, ale jednak bywają i takie.

Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: mmm

Ja pier....jak można tak traktować,myśleć o kobiecie...chcesz usługi to wiesz gdzie iść jeden z drugim....poprostu żal....nic dziwnego że takie palanty siedzą na SU skoro tak myślą o kobietach...
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Chłopie to nie są kobiety, kobiety to masz na ulicy, na spacerze, w parku, w sklepie, w szkole, w pracy - to są roboty do seksu. Ciekawi mnie jakie wg Ciebie jest lepsze miejsce do szukania usług seksualnych niż portal STWORZONY DO ŚWIADCZENIA USŁUG SEKSUALNYCH! To jest szołap a nie jakiś pierdolony Zakon Sióstr Klarysek Milczących, ogarnij się chłopie
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Czyli jak masz żonę,dziewczynę to ona też jest robotem???kurwa jacy niektórzy ludzie są pojebani

Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Najlepszy pisze:chcesz usługi to wiesz gdzie iść jeden z drugim....

No to chyba przylazłem na SU.

Najlepszy pisze:Czyli jak masz żonę,dziewczynę to ona też jest robotem???kurwa jacy niektórzy ludzie są pojebani

Ale rozgraniczaj koleżko pojęcia. Co innego żona, co innego matka, i co innego e-kurwa... przepraszam - video modelka. Granica.
Żona dla męża, matka dla dziecka, e-dziwka dla klienta. Wchodzenie w rolę.
Żaden facet nie chce bzykać swojej żony czy matki swojego dziecka - on chce kochanki a ona kochanka (i to nie koniecznie osoby trzeciej). Trzeba wejść w konkretną rolę na dany czas. Czemu tyle świetnych par zaraz po ślubie się rozstaje, albo po urodzeniu dziecka... Zapominają zakładać konkretne maski do konkretnych czynności. Dlatego jak laska wchodzi na portal erotyczny to pełni funkcje erotyczną. Jak jedną ręką zmywa gary a drugą przebiera obsranego po pachy ośmiomiesięcznego brzdąca to przestaje te konkretną funkcje pełnić.... chyba, ze ktoś ma naprawdę popierdolone upodobania.. :bad:
I tu nie ma miejsca na jakieś feministyczne i romantyczne, dżentelmeńskie pierdolenie.

"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Dzisiaj skorzystałem z pierwszej grupowej transmisji pt. "dobra zabawa" - cena za bilecik (nie mało) 200żet - niestety nie polecam, żadnej "zabawy" tam nie zobaczycie... :nono: Transmisja grupowa praktycznie nie różniła się niczym co można zobaczyć u Arianny na ogólnym - powolny strip, trochę oliwki - jedynym urozmaiceniem było oblanie się mlekiem na koniec, nie wspominając o tym zanim przeszła do rzeczy minęło 5minut + 3x resetowanie transmisji bo obraz nawalał, a już jak zegar dobił do końca to transmisja skończyła się w punkt bez przedłużenia :blind:

Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Nick na ShowUp.tv:

Hehe no i typowe zachowanie... nie znosi krytyki do poprawy - oj zabolała Panią Arianne moja ostatnia opinia i nie wytrzymała... Dziś za kulturalne zapytanie o szczegóły dzisiejszej grupowej transmisji za 300żet wyłapałem bana na Dzień Dobry :hi:
Obrazek

Dziewczyna jest ładna i ma fajne ciało (jak dla mnie) ale jest zarazem niestety mega żetoniarą... nie pierwszy raz zauważyłem, że nie ma nawet gestu podarować darmowego biletu swoim największym "sponsorom", którzy obficie zasypują ją żetonami co transmisje, zawsze jest jakaś wymówka lub ignore :unsure: ... smutne.
Obrazek
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Za darmo umarło :) Panie są niechętne do rozdawania biletów na grupowe za darmo bo wiedzą dobrze, że za jednym kolesiem który dostanie gratisa pójdą następni a na darmowych biletach nie zarabia się ani grosza - a przecież nie są tu dla dobrej zabawy tylko dla KASY. A niestety nie da się ukryć podarowania biletu bo zawsze wyskakuje informacja na czacie więc każdy widzi kto dostał bileta i potem też chcą gratis i nie przyjmują do wiadomości że koleś dostał bilet np. za to, że wcześniej dużo sypał albo wpłacił 80% ceny biletu a więcej kasy nie miał na ten moment to mu laska dała bilet a reszte ma oddać potem. A co do bana za "wyrażenie opinii" - naprawdę oczekiwałeś, że najpierw pojedziesz z nią jak z taczką gnoju na foro a chwilę potem wejdziesz jak paź króla Zygmunta na kolejną grupową z tego samego nicka w glorii i chwale przy blasku neonów udając że nic się nie stało? Czego oczekiwałeś? Naprawdę mnie ciekawi czy choćby jedna osoba w historii Forumke pojechała z kimś w temacie a potem mogła sobie tak po prostu wejść z tego samego nicka na priv/grupowy, bo z tego co widziałem na swoim przykładzie to ZAWSZE się dostaje bana za krytykę na forum, ZAWSZE. Poza tym trochę dziwne zachowanie i z deczka psychopatyczne - najpierw wchodzisz na grupowy, narzekasz że chujowy a potem wchodzisz znowu? Po chuj skoro było wtedy chujowo?
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Nie było chujowo bo Arianna zawsze się stara,poprostu myślałeś ze jak kupisz bilet za 200 czy 300 żetonów to będziesz mógł wymagać jakbyś wziął priva za kilka tysięcy...A wczoraj jak,podobał Ci się grupowy?ogólnie mówiąc większość to sepy którzy na ogóle nie umieją docenić dziewczyny A wymagania mają ze...

Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

ruger44 pisze:Za darmo umarło :) Panie są niechętne do rozdawania biletów na grupowe za darmo bo wiedzą dobrze, że za jednym kolesiem który dostanie gratisa pójdą następni a na darmowych biletach nie zarabia się ani grosza - a przecież nie są tu dla dobrej zabawy tylko dla KASY. A niestety nie da się ukryć podarowania biletu bo zawsze wyskakuje informacja na czacie więc każdy widzi kto dostał bileta i potem też chcą gratis i nie przyjmują do wiadomości że koleś dostał bilet np. za to, że wcześniej dużo sypał albo wpłacił 80% ceny biletu a więcej kasy nie miał na ten moment to mu laska dała bilet a reszte ma oddać potem. A co do bana za "wyrażenie opinii" - naprawdę oczekiwałeś, że najpierw pojedziesz z nią jak z taczką gnoju na foro a chwilę potem wejdziesz jak paź króla Zygmunta na kolejną grupową z tego samego nicka w glorii i chwale przy blasku neonów udając że nic się nie stało? Czego oczekiwałeś? Naprawdę mnie ciekawi czy choćby jedna osoba w historii Forumke pojechała z kimś w temacie a potem mogła sobie tak po prostu wejść z tego samego nicka na priv/grupowy, bo z tego co widziałem na swoim przykładzie to ZAWSZE się dostaje bana za krytykę na forum, ZAWSZE. Poza tym trochę dziwne zachowanie i z deczka psychopatyczne - najpierw wchodzisz na grupowy, narzekasz że chujowy a potem wchodzisz znowu? Po chuj skoro było wtedy chujowo?

Jak Ci to wyjaśić... napisałem, że 'typowe' zachowanie chociaż nie zawsze. Jeżeli jest coś do poprawy to przyjmuje się krytykę bierze to klatę i działa (chyba, że jest to celowe walenie w ch*ja, to nic nie poradzisz) Przecież byłem świadom, że ban będzie - nie jestem typem pizdy, która będzie się chować pod innymi nickami :mrgreen: jestem zawsze szczery. Nie przyszedłem na chat tam ładować ją pod ch*j i trollować, tylko ocenić czy coś się zmieniło, czy dalej grupowe łapane za słówka, bo czemu by nie dać próbie kolejnej szansy kupić bilet i ją pochwalić? Po to przecież jest forum :) Wypowiedzi są pomocne, bo nie każdy lubi zmarnować żeton w ciemno...

@Najlepszy no właśnie sam sobie odpowiedziałeś... kilka tysięcy... daj spokój no właśnie bez kilku tysięcy do Arianny nie podchodź, bo ceny są w kosmos, przyzwyczaiła się do tych cen przez swoich naczelnych sponsorów, bo te same osoby w kółko sypią takie sumy lub po prostu może to naganiacze (?) Priv wolę uzgodnić z góry jak ma wyglądać, ustawia-płacę i tyle. Niczego nie wymagałem, oceniłem tylko grupową, żeby nie było niedomówień zadałem kulturalnie pytanie przed. Jeżeli tobie pasują takie show łapane za słówka to twoja sprawa życzę dobrej zabawy ;)
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna