wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Darmowe żetony się skończył i hard się skończył.
#wypierdalaj hard
Ciekawe czy jak Paula robiła wczoraj orgazm to myślał o niej czy o mamie?

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak

Pewnie o córce :) Bo takie fantazje też się znalazły w jego chorych wynaturzeniach
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Panowie nie zamierzam,wam tu odpowiadać na wasze ewidentne złośliwości i zaczepki skierowane znowu pod moim adresem.

A komu tu poświecę swój czas i energię.
Tak, tak jej bo znowu zasługuje na kilka słów pochwały.
Ostatnie kilka dni w twoim towarzystwie kochana Paulino dostarczyły mi kolejną porcję pięknych widoków.I nie chodzi mi tu o sama palcóweczkę czy analik ale o całą to otoczkę która ci tu towarzyszyła.
Po raz kolejny zaskoczyłaś mnie swoimi nowymi ciuszkami,nowymi ślicznymi kozaczkami które idealnie leżały na twoich pięknych, zgrabnych i długich nóżkach.I to jak się poruszałaś w nich na łóżeczku przed orgazmem.Nowe kolczyki, piękne uczesanie które uwydatniało tylko twoja główkę.. ach długo można by pisać.
Widać że nie idziesz na łatwiznę i starasz się tu co chwile wprowadzać nowe,urocze dodatki które to idealnie ze sobą współgrają i stanowią w całości magiczną kompozycję.
To wszystko właśnie sprawia że tak lubię tu chętnie spędzać swój czas w twoim towarzystwie.
Ale ty dobrze wiesz co tak naprawdę jest najważniejsze dla mnie. :!:
TO TYLE.
Peace&Love&NajbrzydszaWeWsi
A tu tylko dla Ciebie w wyrazie mojego uznania.....
Spoiler:

:air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Ja pierdole

#HardWypierdalaj
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

lambada pisze:Ja pierdole

#HardWypierdalaj

Widzę że kogoś tu ewidentnie boli że dobrze o niej piszę ..niech boli ... ma boleć :!:
Wy hejterzy i innej maści pasożyty chcieli byście przejąć ten temat na własność aby tu wyładowywać tylko na niej i na wszystkich ludzi jej życzliwych własne życiowe flustracje i porażki.No cóż od czasu do czasu będę starał się wam zaburzyć tą jebaną sielankę :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Obrazek
ŻENADA. :!: :!: :!: :!:
I można podsumować to słowami..
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Specjalnie dla ciebie Hard 4 emotki bo ty chyba tak lepiej rozumiesz. Tego sie nawet skomentowac nie da...
Ja moze za Paula nie przepadam, nie podoba mi sie fizycznie, swoje ma za uszami (spoko, nie moja piaskownica, nie moje zabawki) ale naprawde podziwiam za to ze znosi takiego kosmite jak Hard.
Przeciez jak czytam to gowno ktore on potrafi napisac to mnie muruje...to ten moment kiedy serio nie wiem czy jego sie powinno zamknac, leczyc, przypierdolic? serio nie wiem... Patrze na te jego wypociny czassem i rozkladam rece... co to qrwa wogole ma byc Hard??
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 204 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Specjalnie dla ciebie Hard 4 emotki bo ty chyba tak lepiej rozumiesz. Tego sie nawet skomentowac nie da...
Ja moze za Paula nie przepadam, nie podoba mi sie fizycznie, swoje ma za uszami (spoko, nie moja piaskownica, nie moje zabawki) ale naprawde podziwiam za to ze znosi takiego kosmite jak Hard.
Przeciez jak czytam to gowno ktore on potrafi napisac to mnie muruje...to ten moment kiedy serio nie wiem czy jego sie powinno zamknac, leczyc, przypierdolic? serio nie wiem... Patrze na te jego wypociny czassem i rozkladam rece... co to qrwa wogole ma byc Hard??

Widzę że pisanie o kimś kogo się tu ceni lubi i szanuj w samych superlatywach to dla niektórych GÓWNO.
Ty powinieneś chłopie pogodzić się już z tym że każdy z nas jest innym i może mieć tu różne i często odmienne zdanie na jakiś temat.
Więcej tolerancji i życzliwości.
To tyle. :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Panie hard... lato w pełni ... sezon ogórkowy ... może czas na odpoczynek od SU ?
Pobyt w jakimś zaniedbanym postpeerelowskim ośrodku wczasowym gdzieś na krańcu świata pewnie nie jest drogi ...
chochla1

hardrockcaffe696 pisze:Widzę że pisanie o kimś kogo się tu ceni lubi i szanuj w samych superlatywach to dla niektórych GÓWNO.
Ty powinieneś chłopie pogodzić się już z tym że każdy z nas jest innym i może mieć tu różne i często odmienne zdanie na jakiś temat.
Więcej tolerancji i życzliwości.
To tyle.

Hard debilu... to co ty wypisujesz to nie sa superlatywy... to jest żenujące gowno. Niestety tego nie rozumiesz. Kazdy moze miec odmienne zdanie na jakikolwiek temat. Problemem jest forma w jakiej wyrazasz swoje zdanie. Owszem, chcesz wystawic Pauli laurke? mozesz... tylko zrob to jakos normalnie... Powtarzam... ŻENUJĄCE GÓWNO.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:jakos normalnie..

Daruj sobie.
Nie musi ci się tu podobać jak piszę.
Nawet cieszę się że ci się to nie podoba to znaczy że na szczęście czymś się różnimy.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Różnicie się tym , że komin ma olej w głowie a ty jesteś kaleką intelektualną.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

hardrockcaffe696 pisze:Nie musi ci się tu podobać jak piszę.

Mozesz wskazac komu sie podoba? Mozesz nawet Pauli zapytac tylko chcialbym zeby odpowiedziala zgodnie z prawda.
hardrockcaffe696 pisze:na szczęście czymś się różnimy

tak qrwa... mam inne sandaly :lol: wlasciwie to niemam sandalow :lol: niemam tez renty... ale jest juz 22 to Ty pewnie tez nie... :lol: i jeszcze kilkoma innymi rzeczami sie roznimy... ale w jednym masz racje... "na szczescie" :lol:

PS. znow 4 emotki dalem tylko rozrzucone...moze zalapiesz...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Ponieważ ma trochę czasu to postanowiłem tu napisać laurkę według komina

Ty zezowata lafiryndo.
Znowu piszę bo zasługujesz na kolejna zjebkę.
Ostatnie kilka dni w twoim towarzystwie Paulino dostarczyły mi kolejną porcję nudnych i męczących widoków.I nie chodzi mi tu o sama udawną palcóweczkę czy analik ale o całą to otoczkę która ci tu towarzyszyła.
Po raz kolejny zaskoczyłaś mnie swoimi nowymi ciuszkami kupionymi chyba na bazarku lub też na garażowej wyprzedaży.Buciory- kozaczki widać że były już mocno znoszone i nadawały się tylko do szewca albo do śmietnika a nie do noszenia.To jak się poruszałaś w nich na łóżeczku przed orgazmem - czarna rozpacz.Nowe kolczyki kupione chyba na wagę, niechlujne uczesanie które uwydatniało tylko koślawa główkę.. ach długo można by pisać.
Widać że idziesz na łatwiznę i starasz się tu co chwile obrzydzić nam swoja osobę.
To wszystko właśnie sprawia że omijam twoje okienko dużym łukiem
Za friko spuścić z krzyża
TO TYLE.
Teraz pewno już nie ma się do czego przyczepić. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:...
Ty zezowata lafiryndo.
Znowu piszę bo zasługujesz na kolejna zjebkę.
Ostatnie kilka dni w twoim towarzystwie Paulino dostarczyły mi kolejną porcję nudnych i męczących widoków.I nie chodzi mi tu o sama udawną palcóweczkę czy analik ale o całą to otoczkę która ci tu towarzyszyła.
Po raz kolejny zaskoczyłaś mnie swoimi nowymi ciuszkami kupionymi chyba na bazarku lub też na garażowej wyprzedaży.Buciory- kozaczki widać że były już mocno znoszone i nadawały się tylko do szewca albo do śmietnika a nie do noszenia.To jak się poruszałaś w nich na łóżeczku przed orgazmem - czarna rozpacz.Nowe kolczyki kupione chyba na wagę, niechlujne uczesanie które uwydatniało tylko koślawa główkę.. ach długo można by pisać.
Widać że idziesz na łatwiznę i starasz się tu co chwile obrzydzić nam swoja osobę.
To wszystko właśnie sprawia że omijam twoje okienko dużym łukiem
Za friko spuścić z krzyża
TO TYLE.
Teraz pewno już nie ma się do czego przyczepić. :!: :!: :!: :!:

No wiesz co! Wstydu nie masz za grosz... :lol2:
Tylko te sexy i sexy Ci w głowie!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Brawo Hard! :D Co prawda, jak zwykle uja zrozumiales z tego o czym do ciebie pisalem i nie wiem po uj obrazasz na sile Paule... nawet ja tego nie robie....
ALE! tak czy inaczej to chyba twoj najlepszy tekst do tej pory :D troche bym podszlifowal ale jest ok.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze: nawet ja tego nie robie....

Dobre sobie...twoje złośliwości skierowana pod jej adresem są aż za nadto widoczne i po prostu strugasz tu wariata.
Wszyscy dobrze wiedza jaki masz stosunek do niej i po chuja tu pierdolisz te jebane kocopoły.
Przypominam ci o twoich like pod moimi postami kiedy ją tu opierdalałem.
Dziwnym trafem nagle znikły jak się na szczęście opamiętałem
Jesteś po prostu w chuj zakłamany
Koniec tego tematu. :!: :!: :!: :!:
PS a tu temat stworzony chyba specjalnie dla ciebie idź tam GWIAZDORZYĆ. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
viewtopic.php?f=15&t=6122

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Oj Komin co z Ciebie za przyjaciel... Dałeś mu lajka a teraz zabierasz.... JUDASZ

#LAJKPOCIESZENIADLAHARDA
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:twoje złośliwości skierowana pod jej adresem są aż za nadto widoczne

Gdybys byl lepszym obserwatorem to zauwazylbys ze moje zlosliwosci sa skierowane do roznych osob, nie tylko Pauli... taka mam chujowa zlosliwa nature, musisz z tym zyc
hardrockcaffe696 pisze:po prostu strugasz tu wariata

strugam jedynie jezuski z kory z zamiarem sprzedazy na Krupowkach i tym samym zdobycia zaszczytnego tytulu Przedsiebiorcy Roku wg tygodnika Forbes.... na razie mi niezbyt wychodzi...
hardrockcaffe696 pisze:Przypominam ci o twoich like pod moimi postami kiedy ją tu opierdalałem.
Dziwnym trafem nagle znikły jak się na szczęście opamiętałem

Hardzik... dostales lajki pod niemal KAZDYM postem a nie tylko tymi hejtujacymi Paule... te lajki nie mialy NIC wspolnego z Paula tylko z TOBA debilu... bylo to wtedy gdy ja glupi przez chwile uwierzylem ze debila mozna zresocjalizowac ;) Zniknely gdy okazalo sie ze moje nadzieje sa plonne...
Jeszcze raz... NIE MIALO TO NIC WSPOLNEGO Z PAULA a tym bardziej moim stosunkiem do niej. JA do niej stosunku nie mam (na pewno nie emocjonalnego - jak ty ;) ), owszem oficjalnie napisalem ze mi sie nie podoba, w koncu nie musi, ale zdarzalo mi sie tez napisac ze za pewne rzeczy doceniam, nawet w pewien pokretny sposob powiem ze ja lubie :scratch_one-s_head: . Wiec o chuj ci Hard chodzi? Bo jedno jest pewne NIGDY NIE JECHALEM PO NIEJ TAK JAK TY TO TU ROBILES! Wiec jaki masz problem qrwiu? I kto tu jest zaklamany?
hardrockcaffe696 pisze:Koniec tego tematu.

Jestes pewien Andrzejku? bo cos ci nie wierze :scratch_one-s_head: :lol:

parostatek pisze:Oj Komin co z Ciebie za przyjaciel... Dałeś mu lajka a teraz zabierasz.... JUDASZ

No wiem...tez mi jest przykro z tego powodu i naprawde nie wiem jak to naprawic :dontknow:
Jednak ta pszyjasn wiele dla mnie znaczyla... Mysle przekupic go troszke prezentami... widzialem eleganckie sandaly na wyprzedazy w CCC i fajne nowe frisbee w zoologicznym... cos mowil ze do starego proteza mu sie przykleja...

Koniec qrwa bo dostane awans na batmana :lol: a Andrzejek i tak wylapie to co bedzie dla niego wygodne.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Awans na Batmana jest dopiero od 50 lnijek tekstu :) I musiałbyś napisać tak jak on zawsze - na początku tekstu "Będe się streszczał bo nie mam czasu..." :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Hmm to moze przywolajmy krolowa nauk i slowa samej Pauli :;)
jak sama stwierdzila byla prostytutka TYLKO 4 lata czyli jakies 4 x 365= 1460 dni, zaokraglamy to na Jej korzysc do 1400 dni .
Dalej podazajac torem kazdej prostytutuki to juz od wielu lat wiadomo ze srednio prostytutka przyjmuje od 4 do 10 klientow dziennie, ale poniewaz nasza Paula nie jest rozjebana na wszystkie strony ZALOZMY ZE TO BYLO MAX 4 klientow dziennie ( czyli naprawde bardzo, bardzo, baaardzo dolna polka jak na prostytutke) Krotko mowiac mamy 1400 dni x 4 klientow dziennie to nam daje potencjalnie okolo 5600 klientow przez 4 lata. Zalozmy ze 50 % czasu NIE BYLO ZADNYCH KLIENTOW A TO JUZ BAARDZO NACIAGANA TEORIA. krotko mowiac wasza Paula swieta i w ogole super delikatna istotka przyjela w 4 lata MINIMUM 2800 CHUJOW W KAZDA DZIURE. Serio dalej sie bedziecie klocic o panne ktora wyjebalo w kazda dziure okolo 3000 obcych kolesi bo mieli te 100 czy 200 czy 300 pln w kieszenie w danym dniu? JA PIERDOLE :d:d.
Znajac zycie moje obliczenia byly baardzo ale to baardzo ZANIZONE .... , wiec znajac zycie spokojnie mozecie sobie doliczyc do minimalnego wyniku z 20-30% wiecej ... KLIENTOW...

ZYCZE milego wieczoru za kazdym razem jak ktos bedzie walic konia pod swieta ktora mialo MINIMUM + 3 TYSIACE KOLESI :d:d: Kurwa w sumie biorac matematyke pod uwage to Paule wyruchalo juz pewnie z pol Polski :D jesli liczyc te 3 k ludkow i ich partnerki;/ partnerow ... ja pierdole ...

ps Rozumiem dzis JEST INNA OSOBA :d , tylko czemu tutaj idealnym jest powiedzenie ze w kazdej kobiecie urwy 2/3 ?
zycie to dziwka

PoprzedniaNastępna