SuzyBloow/nowaniewinnazuzia/chloe_97/_Suzy_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


:facepalm: zmęczyłem się...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




takatam pisze:Wg chłopaka chloe, Agraxa, jego dziewczyna ma talię osy :lol:

A Ty wieloryba :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ted Bundy pisze:zaznaczam że kropelke nawet lubie, bo na tle tej całej reszty popaprańców, jest na swój sposób ciekawa, i jest jakaś.
Klientem nie byłem i nie zanosi sie, abym został. Ale jakoś mi to nie pasuje do pani businesswoman, na którą sie kreuje : Panowie 9,8,7,6 panowie panowie panowie 3,2,1
#kleks. No i odliczamy panowie od 10 - ostatnie trzy sekundy, juz nigdy takiej grupowej nie będzie (xD) i tak ze 20-30 razy dziennie lol.
co to kurwa ma być się pytam ? przyznam że mam problem sam, w rozróżnianiu was. Która jest dla pasji, która żebronella a która dla bomby na głowe :bad:


Kazda tak samo robi więc nie widzę nic dziwnego. To jest nasza PRACA woec musi byc marketing. Jak wierzysz ze ktoras jest dla pasji to znajdz taka ktora robi za darmo no wlasnie nie ma takiej. To portal zarobkowy i kazda robi dla kasy xrozumcie to. Lubiec.tez trzeba ja lubie ekshibcjonizm i byc e centrum uwagi ale yo przy okazji.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:No i gdzie te szczupłe ramiona, wąska klata i jędrny biust ? :taunt.: gdzie wcięcie w talii ? :lol: musi stać wygięta, żeby ta ,,seksowna figura'' jakoś wyglądała, w internecie jest mnóstwo nagrań bez ubrań i każdy wie jak wygląda Twoja dziewczyna Agrax nago, podobnie jak na zdjęciu, szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz. Nie mam za co dostać bana, wybacz ale za to, że Twoja dziewczyna mnie nie podnieca i wystawiłem swoją opinię nie dostaje się bana. Z jakiej racji mnie obrażasz? Nie wszyscy walą pod męskie klaty i twarze, ogarnij się chłopie :biggrin:


Teraz sportowe sylwetki sa na topie. Po co ciagle podkreslasz w kolko to samo moze zazdroscisz
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Wg chłopaka chloe, Agraxa, jego dziewczyna ma talię osy :lol:


Trollu... Czemu się uczepiłeś akurat Zuźki? Na SU jest całe grono o wiele brzydszych, które mają o wiele wyższe wyniki. Jesteś hipokrytą, że nie chodzisz po ich wątkach i nie piszesz jakie to są brzydkie. Wczoraj nadawała Szefowa z Miśką... Czemu nie jedziesz po ich transmisji? Na pewno i tam się znajdą obrońcy? Serio wyczuwam u Ciebie zwyczajny ból dupy o coś, co powiedziała Ci lub zrobiła Zuźka. Nie jesteś obiektywny i tylko trollujesz tutaj.
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Adela pisze:
Spokojna pisze:Adela, aaaa jestem w szoku... Ale to płytkie było :(
Adela, gdybym miała Tobie czy tam komukolwiek innemu życzyć faceta, to życzyłabym ciepłego, kochającego i dobrego człowieka, takiego który będzie dbał o Ciebie i rodzinę. Nie przystojnego, bo to najmniej ważne, jeśli jest się z kimś na poważnie. Nie twierdzę, że nie patrzymy wszyscy na wygląd, ale w pewnym momencie chyba takie rzeczy są mniej istotne.
Oczywiście nie mam pojęcia kim jest facet Kropelki, mówie tak ogólnie. Ważne, że jej odpowiada, nikomu innemu nie musi.

Rozumiem, tak samo płytkie jak porównywanie tu swojego faceta do businessmana, żeby zaszpanować :D, moim skromnym zdaniem, każda kobieta chce miec atrakcyjnego faceta, a nie businessmana ale trolla ;) na tym kończe.


Zastanowmy sie dlaczego czesto malo atrakcyjny ma atrakcyjna i na odwrot. Koniety maja juz dosc picusiow glancow ktorzy beda robic je w chuja i duzo kobiet wokol nich bd sie krecixlc. Wola spokojnego mniej attakcyjnego. Wyglad nudzi sie po paru msc.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ZmysłowaOna23 pisze:
Adela pisze:
Spokojna pisze:Adela, aaaa jestem w szoku... Ale to płytkie było :(
Adela, gdybym miała Tobie czy tam komukolwiek innemu życzyć faceta, to życzyłabym ciepłego, kochającego i dobrego człowieka, takiego który będzie dbał o Ciebie i rodzinę. Nie przystojnego, bo to najmniej ważne, jeśli jest się z kimś na poważnie. Nie twierdzę, że nie patrzymy wszyscy na wygląd, ale w pewnym momencie chyba takie rzeczy są mniej istotne.
Oczywiście nie mam pojęcia kim jest facet Kropelki, mówie tak ogólnie. Ważne, że jej odpowiada, nikomu innemu nie musi.

Rozumiem, tak samo płytkie jak porównywanie tu swojego faceta do businessmana, żeby zaszpanować :D, moim skromnym zdaniem, każda kobieta chce miec atrakcyjnego faceta, a nie businessmana ale trolla ;) na tym kończe.


Zastanowmy sie dlaczego czesto malo atrakcyjny ma atrakcyjna i na odwrot. Koniety maja juz dosc picusiow glancow ktorzy beda robic je w chuja i duzo kobiet wokol nich bd sie krecixlc. Wola spokojnego mniej attakcyjnego. Wyglad nudzi sie po paru msc.


Chyba, ze ten „przystojniak” jest zlym czlowiekiem, ale swietnym manipulatorem. Dziewczyna zas podatna na manipulacje- jak to jest w przypadku Patoromka i Krystyny oraz Frajera i Luxurii :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Wyraziłem tylko i wyłącznie swoją opinię o wyglądzie tej dziewczyny i privku z nią. Nie uważam, by negatywna opinia była uczepieniem się.Moja opinia była stwierdzeniem pewnych faktów, którym wstawione przez Ciebie zdjęcie nie zaprzeczyło :). Od kiedy męska sylwetka kobiety bez wcięcia jest nazywana sportową sylwetką? Nie znam szefowej, nie byłem u niej na priv więc nie mogę jej ocenić, ale przeglądajac wątek były też negatywne opinie i nikt się nie srał :). Poza tym w więkoszości wątków nie widzę by krytyka była odbierana z takim atakiem, wręcz przeciwnie piękne atrakcyjne kobiety wyzywacie, że swędzi je cipa i nie wiadomo od czego jeszcze. Tutaj jest oburzenie, że komuś chujowy strip mógł się nie podobać. Swoją drogą dziwne, że chloe ma takie parcie na żeton, że nawet w ciąży zapieprzała na SU, dla porównania Ula -fajna po 30 była przez was wyzywana, że w ciąży nie powinna,co to za madka :laughingnew:. Hipokryzja na maxa :lol:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze: męska sylwetka kobiety


Zwykłe czepialstwo ot cała filozofia :nono:

https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
takatam pisze: męska sylwetka kobiety


Zwykłe czepialstwo ot cała filozofia :nono:

https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_


Wow, Hard raz w życiu powiedział coś mądrego. Chyba od tygodnia na amarenkę nie stać, bo wszystko wydał na Koliberka :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Dokładnie zwykła hipokryzja :) wieczna chcica jak facet może mieć talię wieloryba? Podobnie kobieta. Bezsensowne nabijanie postów, gadasz byle żeby gadać, od rzeczy zresztą :lol:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
ChceZwiedzacAnal
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2019, 17:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Arainna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja z kolei nie polecam, słabe privki i naleśnikowate piersi. Pomimo estetycznego analu całość wypada słabo..
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Ja z kolei nie polecam, słabe privki i naleśnikowate piersi. Pomimo estetycznego analu całość wypada słabo..


Morda. Idz do swojej ulubienicy, wisienki. Sztuczna, bez polotu, brak kreatywnosci, jeszcze mniej charakteru :) a cycki to juz wgl tragedia
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




A Ty wejdz pomiędzy naleśniki swojej pięknej inaczej :). Agrax zamiast siedzieć w naleśnikach swojej lubej albo bawić bombelka to tworzysz fake konta i obrażasz innych. Spokojnie chloe i tak zarobi na Wasze marzenia, niezależnie od swoich naleśników, zawsze znajdzie się jakiś fetyszysta. Kiedyś brała swoje gówno do ust i lizała i tez byli chętni :D. Wiec luzik :lol:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:A Ty wejdz pomiędzy naleśniki swojej pięknej inaczej :). Agrax zamiast siedzieć w naleśnikach swojej lubej albo bawić bombelka to tworzysz fake konta i obrażasz innych. Spokojnie chloe i tak zarobi na Wasze marzenia, niezależnie od swoich naleśników, zawsze znajdzie się jakiś fetyszysta. Kiedyś brała swoje gówno do ust i lizała i tez byli chętni :D. Wiec luzik :lol:


Najpierw sie pierdolnij w łeb, bo jej mąż i ja to dwie różne osoby, trollu :)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




No kolego musisz się nauczyć szacunku do ludzi na forum, także do osób którym chloe nie przypadła do gustu. Są bardziej wymagające osoby co do wyglądu kobiety niż Ty i powinieneś to w końcu zrozumieć.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




byłem na ogólnym na dłużej, całkiem spoko jest, nie można powiedzieć że ma zaniedbaną figurę, no i faktycznie u niej jest bardzo sympatycznie, rozmowna wesoła towarzyska

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




No bo Zuzia jest „okej”. Nie jest ani cudem świata, ani nie jest jakoś strasznie obleśna- nie bola oczy od patrzenia na nia. Na pewno duzo uroku dodaja jej usta, ktore nawet bez ostrzykiwania są wydatne, pełne i mięsiste. Jednym może się podobać, innym nie. Skończmy na tym dyskusję

https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




no super piękna nie jest, ale jest bardzo miła i na priv robi wszystko zabawa cipką, dupką i bierze z tyłka do ust i nie ma z tym problemu
Awatar użytkownika
_ostatnimohikanin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 07 sie 2019, 15:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości