SuzyBloow/nowaniewinnazuzia/chloe_97/_Suzy_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Adela, aaaa jestem w szoku... Ale to płytkie było :(
Adela, gdybym miała Tobie czy tam komukolwiek innemu życzyć faceta, to życzyłabym ciepłego, kochającego i dobrego człowieka, takiego który będzie dbał o Ciebie i rodzinę. Nie przystojnego, bo to najmniej ważne, jeśli jest się z kimś na poważnie. Nie twierdzę, że nie patrzymy wszyscy na wygląd, ale w pewnym momencie chyba takie rzeczy są mniej istotne.
Oczywiście nie mam pojęcia kim jest facet Kropelki, mówie tak ogólnie. Ważne, że jej odpowiada, nikomu innemu nie musi.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:Adela, aaaa jestem w szoku... Ale to płytkie było :(
Adela, gdybym miała Tobie czy tam komukolwiek innemu życzyć faceta, to życzyłabym ciepłego, kochającego i dobrego człowieka, takiego który będzie dbał o Ciebie i rodzinę. Nie przystojnego, bo to najmniej ważne, jeśli jest się z kimś na poważnie. Nie twierdzę, że nie patrzymy wszyscy na wygląd, ale w pewnym momencie chyba takie rzeczy są mniej istotne.
Oczywiście nie mam pojęcia kim jest facet Kropelki, mówie tak ogólnie. Ważne, że jej odpowiada, nikomu innemu nie musi.

Rozumiem, tak samo płytkie jak porównywanie tu swojego faceta do businessmana, żeby zaszpanować :D, moim skromnym zdaniem, każda kobieta chce miec atrakcyjnego faceta, a nie businessmana ale trolla ;) na tym kończe.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie oceniam czy użyła tego słowa na wyrost, bo po pierwsze nie znam ich prywatnie i nie wiem czym się zajmują, po drugie to przecież nie moja sprawa.
Nawiązuje jedynie do Twoich słów, które są wybitnie idotyczne (jak dla mnie, pewnie nie wszyscy tak uważają). Masz jakąś wizję przyszłego życia, wiesz jak ma ono wyglądać? Bo ja wiem jak chciałabym, żeby wyglądało moje... No ale nic... Tobie więc zamiast dobrego i opiekuńczego człowieka, życzę przystojnego ruchacza. :) Pamiętaj tylko, że oni też mają swoje wymagania i pewnie niekoniecznie tylko w kwestii wyglądu.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Sorry moze tak oceniam przez pryzmat siebie bo wlasnie mam takiego jak napisalas tylko ze nie businessmana ale to szczegół :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:
Spokojna pisze:Adela, aaaa jestem w szoku... Ale to płytkie było :(
Adela, gdybym miała Tobie czy tam komukolwiek innemu życzyć faceta, to życzyłabym ciepłego, kochającego i dobrego człowieka, takiego który będzie dbał o Ciebie i rodzinę. Nie przystojnego, bo to najmniej ważne, jeśli jest się z kimś na poważnie. Nie twierdzę, że nie patrzymy wszyscy na wygląd, ale w pewnym momencie chyba takie rzeczy są mniej istotne.
Oczywiście nie mam pojęcia kim jest facet Kropelki, mówie tak ogólnie. Ważne, że jej odpowiada, nikomu innemu nie musi.

Rozumiem, tak samo płytkie jak porównywanie tu swojego faceta do businessmana, żeby zaszpanować :D, moim skromnym zdaniem, każda kobieta chce miec atrakcyjnego faceta, a nie businessmana ale trolla ;) na tym kończe.

nie to miałam na mysli... daleko mi do kobiety sukcesu i businesswoman :P
posty, które są napisane z mojego konta i mają jakiś wydźwięk papierologiczny, ekonomiczny są raczej pisane przez mojego gacha :P
ty serio musisz szukać dziury w całym?
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




W takim razie zwracam honor, wygląda na to że lubi przyszpanować tutaj :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Już tu mieliśmy BoginięKa która umawiała się z bogatym biznesmenem - zawsze w ładnej chacie/hotelu, drogi sikor na ręce, kajdan na szyi, drogie ubrania i bielizna. A potem się okazało że "byznesman" jeździ Clio, jest bezrobotny i szuka go policja. Więc może nie rozpędzajmy się tak z tym chwaleniem się facetami póki nie zobaczymy wyciągu z konta z sześcicyfrowymi liczbami
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Już tu mieliśmy BoginięKa która umawiała się z bogatym biznesmenem - zawsze w ładnej chacie/hotelu, drogi sikor na ręce, kajdan na szyi, drogie ubrania i bielizna. A potem się okazało że "byznesman" jeździ Clio, jest bezrobotny i szuka go policja. Więc może nie rozpędzajmy się tak z tym chwaleniem się facetami póki nie zobaczymy wyciągu z konta z sześcicyfrowymi liczbami

Zapomniałeś dodać jeszcze, że Pan Roman jeszcze ją po pysku wylal :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:
ruger44 pisze:Już tu mieliśmy BoginięKa która umawiała się z bogatym biznesmenem - zawsze w ładnej chacie/hotelu, drogi sikor na ręce, kajdan na szyi, drogie ubrania i bielizna. A potem się okazało że "byznesman" jeździ Clio, jest bezrobotny i szuka go policja. Więc może nie rozpędzajmy się tak z tym chwaleniem się facetami póki nie zobaczymy wyciągu z konta z sześcicyfrowymi liczbami

Zapomniałeś dodać jeszcze, że Pan Roman jeszcze ją po pysku wylal :D

Idz plakac do dzialu wyplat :geek: a nie szukasz chuja do dupy w poniedzialek :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wieczna chcica pisze:
Adela pisze:
ruger44 pisze:Już tu mieliśmy BoginięKa która umawiała się z bogatym biznesmenem - zawsze w ładnej chacie/hotelu, drogi sikor na ręce, kajdan na szyi, drogie ubrania i bielizna. A potem się okazało że "byznesman" jeździ Clio, jest bezrobotny i szuka go policja. Więc może nie rozpędzajmy się tak z tym chwaleniem się facetami póki nie zobaczymy wyciągu z konta z sześcicyfrowymi liczbami

Zapomniałeś dodać jeszcze, że Pan Roman jeszcze ją po pysku wylal :D

Idz plakac do dzialu wyplat :geek: a nie szukasz chuja do dupy w poniedzialek :geek:

Plakac nie musze bo mam tyle kasy odlozone ze mnie poczekanie na 3 kola nie zbawia :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:
wieczna chcica pisze:
Adela pisze:
ruger44 pisze:Już tu mieliśmy BoginięKa która umawiała się z bogatym biznesmenem - zawsze w ładnej chacie/hotelu, drogi sikor na ręce, kajdan na szyi, drogie ubrania i bielizna. A potem się okazało że "byznesman" jeździ Clio, jest bezrobotny i szuka go policja. Więc może nie rozpędzajmy się tak z tym chwaleniem się facetami póki nie zobaczymy wyciągu z konta z sześcicyfrowymi liczbami

Zapomniałeś dodać jeszcze, że Pan Roman jeszcze ją po pysku wylal :D

Idz plakac do dzialu wyplat :geek: a nie szukasz chuja do dupy w poniedzialek :geek:

Plakac nie musze bo mam tyle kasy odlozone ze mnie poczekanie na 3 kola nie zbawia :D

:facepalm:
tak malo :blink: to po chuj placzesz w temacie :?:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jesli zwykle pytanie to dla ciebie placz to sie stuknij w maly móżdżek :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adela pisze:Jesli zwykle pytanie to dla ciebie placz to sie stuknij w maly móżdżek :D

...............
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Moze Adela przytuliła teraz Romana w spadku po Bogince? :P

I serio laski zluzujcie dupy bo chyba nikt nie wierzy ze sa jakies panienki ktore wystepuja na SU charytatywnie wiec nie rozumiem dojebywania sie o to ze kombinuja jak moga zeby kasa im sie zgadzala. Wiem ze niektore techniki sa wkurwiajace... odliczanie, usuwanie grupowych itd... ale jak dlugo nikt mnie nie oszukuje to jest to w miare do zniesienia.
Adela/BB to juz inna bajka, zamiast zajmowac sie swoja robota to jedziesz po innych laskach szukajac dziury w calym...teraz jeszcze po ich facetach i ich interesach.... co Cie to chuj obchodzi? nieogarniam...

PS. Gold, to ja juz zamkne ryja bo chyba wszystko wyjasnione. Jakie to biznesy sa to kazdy rozsadniejszy czlowiek widzi.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Moze Adela przytuliła teraz Romana w spadku po Bogince? :P

I serio laski zluzujcie dupy bo chyba nikt nie wierzy ze sa jakies panienki ktore wystepuja na SU charytatywnie wiec nie rozumiem dojebywania sie o to ze kombinuja jak moga zeby kasa im sie zgadzala. Wiem ze niektore techniki sa wkurwiajace... odliczanie, usuwanie grupowych itd... ale jak dlugo nikt mnie nie oszukuje to jest to w miare do zniesienia.
Adela/BB to juz inna bajka, zamiast zajmowac sie swoja robota to jedziesz po innych laskach szukajac dziury w calym...teraz jeszcze po ich facetach i ich interesach.... co Cie to chuj obchodzi? nieogarniam...

PS. Gold, to ja juz zamkne ryja bo chyba wszystko wyjasnione. Jakie to biznesy sa to kazdy rozsadniejszy czlowiek widzi.


Ja to sie wcale nie zdziwie jak ta Adela to kolejny spermiarz, jak takatam. Tylko Adela przynajmniej umie uzywac form zenskich czasownikow
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Widać AGRAXIE jak bardzo boli Ciebie fakt, że walisz pod nieatrakcyjną kobietę. Bycie żetoniarą i usuwanie grupowych nie jest niczym czym można się chwalić, po drugiej stronie też są widzowie którzy czekają na pokaz. Temat się ciągnię, ponieważ nikt nie potrafi przyjąc do wiadomości małą atrakcyjność chloe, nikt nie potrafi wstawić zdjęcia pokazując, że ma figurę klepsydry a nie prostą sylwetkę bez pupy i piersi. Argumentem niektórych przemawiających o atrakcyjności słabych pokazów, jest fakt, że chloe jest ,,miła''. Niektórych też walących pod chloe tak denerwuje krytyka na jej temat, że obrażają innych od spermiarzy. Strasznie to słabe. Dla mnie to paskudna żetoniara. Spermiarzem bym mógł być gdyby panna prezentowałą się trochę lepiej, trochę to delikatnie powiedziane :mrgreen:.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Widać AGRAXIE jak bardzo boli Ciebie fakt, że walisz pod nieatrakcyjną kobietę. Bycie żetoniarą i usuwanie grupowych nie jest niczym czym można się chwalić, po drugiej stronie też są widzowie którzy czekają na pokaz. Temat się ciągnię, ponieważ nikt nie potrafi przyjąc do wiadomości małą atrakcyjność chloe, nikt nie potrafi wstawić zdjęcia pokazując, że ma figurę klepsydry a nie prostą sylwetkę bez pupy i piersi. Argumentem niektórych przemawiających o atrakcyjności słabych pokazów, jest fakt, że chloe jest ,,miła''. Niektórych też walących pod chloe tak denerwuje krytyka na jej temat, że obrażają innych od spermiarzy. Strasznie to słabe. Dla mnie to paskudna żetoniara. Spermiarzem bym mógł być gdyby panna prezentowałą się trochę lepiej, trochę to delikatnie powiedziane :mrgreen:.


ej, taka propozycja. Zamknij mordę i idź walić do jakiejś, która Ci się podoba, zamiast pierdolić głupoty. Jeszcze trochę i serio wyłapiesz bana na mordę.

Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




No i gdzie te szczupłe ramiona, wąska klata i jędrny biust ? :taunt.: gdzie wcięcie w talii ? :lol: musi stać wygięta, żeby ta ,,seksowna figura'' jakoś wyglądała, w internecie jest mnóstwo nagrań bez ubrań i każdy wie jak wygląda Twoja dziewczyna Agrax nago, podobnie jak na zdjęciu, szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz. Nie mam za co dostać bana, wybacz ale za to, że Twoja dziewczyna mnie nie podnieca i wystawiłem swoją opinię nie dostaje się bana. Z jakiej racji mnie obrażasz? Nie wszyscy walą pod męskie klaty i twarze, ogarnij się chłopie :biggrin:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz szeroka klata brak biustu, tyłka i męska twarz...
jeszcze takatam?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Wg chłopaka chloe, Agraxa, jego dziewczyna ma talię osy :lol:


https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 183 gości