UWAGA na wyłudzenia i próby włamań do kont użytkowników SU!!

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


esper pisze:Niestety kolego jedynym burakiem i to w dodatku wyjątkowo mało kumatym jesteś tutaj Ty. Skoro kod showup'a to dzieło moje i mojej firmy to wiadomo, że mam dostęp do każdego zakamarka tego systemu. Czyli mam też swoje konto moderatora/administratora w systemie. Natomiast "Moderator", czy jak wy to mówicie "żółtki" jako fucha ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu na serwisie i to są specjalnie do tego zatrudnieni ludzie. I tak... ten tekst pisałem wtedy ja na chat'cie.


Kolegami nie jesteśmy i nie będziemy - to po pierwsze. Niemniej jednak cieszę się, że nareszcie mogę poznać osobę, którą przez tyle lat przeklinałem za to, jakim gównem technicznym jest SU. Gratuluję, Panie Kumaty!
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
esper pisze:
Biustwo pisze:Ja rozumiem - biznes jest biznes. Nie ma też wątpliwości, że trzeba iść z duchem czasu, rozwijać się, bo świat nie stoi w miejscu... ale gaszenie niezadowolonych użytkowników tekstami typu "słupki się zgadzają" jest przynajmniej... nieeleganckie.

To był argument na to, że serwis notuje spadki, kiedy jest wręcz odwrotnie (pod właściwie każdym względem). Plus jak rozumiem wycieszki osobiste w moim stosunku są OK? ;)


Z całym szacunkiem,

Nie twierdzę, że wszyscy forumowicze wypowiadają się tu grzecznie. Mogę jednak zrozumieć, że jeżeli ktoś wydaje 100 PLN, żeby przez dwadzieścia minut pofiglować z nagą kobietą, a w zamian otrzymuje zacinający się obraz, pikseloze i zrywanie transmisji, to coś go trafia. Nas, transmitujące, też coś trafia jak przez 30 minut dajemy z siebie wszystko, a na minutę przed końcem PRIV (lub wykonania celu) coś się dzieje i kasa przepada (albo nie przepada, ale klient jest niezadowolony i są duże szanse na to, że albo zażąda zwrotu żetonów albo już drugi raz na PRIV do nas nie wróci). Taki Pan może wtedy się wkurzyć i napisać o parę słów za dużo (bo chciał spuścić co innego, a musi spuścić złość). Co gorsza, może się podrapać po głowie i dojść do wniosku, że z laską z pornosa może nie pogada, ale przynajmniej na spokojnie zrobi to, co zrobić musi.

Jak już wcześniej pisałam - zmiany są konieczne. I może wszyscy byśmy to jakoś przetrwali. Nie wiem jak innych, ale mnie bardziej od tych problemów zdenerwowało podejście "Jak się nie podoba droga wolna / u innych to jest jeszcze gorzej / nam się kasa zgadza, więc nie ma problemu (niepotrzebne skreślić)". Może warto wziąć pod uwagę, że niektórzy współpracują z Wami od lat i tworzą pewną społeczność... Poza tym - wystarczyłoby jedno głupie "przepraszamy za usterki, robimy co możemy" i wiele osób nie poczułoby się wysłanych na drzewo. Odrobina dyplomacji w kontaktach z klientem jest po prostu wskazana. Wiem, że nie jest łatwo być dyplomatą, kiedy klient jest pyskaty, ale skoro reprezentuje Pan tu interesy firmy, to chyba wypadałoby.

Dalsza dyskusja, prowadzona w ten sposób doprowadzi tylko do tego, że wszyscy będą bardziej wkurw... A przecież jest piątek, piąteczek, piątunio i powinniśmy teraz spędzać miło czas (np. na drogim PRIV), a nie się bulwersować.

Pozdrawiam.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 554
Rejestracja: 23 cze 2017, 02:35
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo
Fapka pisze:Na początek: Miłej lektury.


Och Ty złośliwcze... pewnie napisałeś to na samym końcu! :)

Fapka pisze:Panie esperze, my jako użytkownicy, nie mamy pretensji zbytnio do Pana. Ale Wasze i Szołapa decyzje raczej kręcą się wokół "co tu zrobić by więcej do nas wpadło", a nie "co tu zrobić, by widzowie byli zadowoleni", chociaż wydaje mi się, że te kwestie są z sobą powiązane.
Ludzie zobaczą jak bardzo postaraliście się z nową wersją strony...


Fapka, te wtyczki ludzie robią na serio odkąd pamiętam. Nikt się tym nie przejmował i na serio nikogo nie obchodziło czy ktoś sobie na tym zarabiał. Ale sytuacji, gdzie po necie lata syf, który wyciąga dane konto i robi dodatkowe połączenia z ukrytymi transmisjami by przelewać żetony to już zupełnie inna bajka. Musielibyśmy sami "certyfikować" te rzeczy, by ludzie mieli pewność, że jest OK. Tak się nie da.

Fapka pisze:
esper pisze:Sprawa samego Fapki to odrębna kwestia. Nie wszystkie jego skrypty tu przecież były zamieszczane.
No tak, potem przeniosłem hosting na Dropbox - głównie z dwóch przyczyn, każda osoba ze skryptem na dźwięk musiała mieć go osobno skonfigurowanego, tzn. wybór dźwięków, bo nie chciałem by laski dawały sobie 5 sekund i cenę 200 żet, bo to jakiś kosmos byłby. Do tego trzymałem (trzymam nadal) tam pliki audio, które mogę bezpośrednio zalinkować.
Do tego, GitHub był publiczny, i nawet jak zrobiłem osobny "folder" do skryptów, każdy mógł to znaleźć. Więc musiałem wymyślić coś innego, Dropbox był dobry. A wysyłanie skryptów w załączniku mailem jest niemożliwe wprost. Do tego instalacja z linku jest łatwiejsza dla użytkowników, a starałem się by im było jak najprościej.
A co do skryptów, które nie były publicznie dostępne, np. Antykicker (który miał być tylko blokadą przekierowania na google, co jest denerwujące i marnuje czas komuś kto ma drewniany komputer jak ja)... serio miały być publicznie dostępne, by każdy z tego korzystał? W momencie "utworzenia" oferował on pewne niebezpieczeństwo w postaci pisania nawet po banie, dopóki nie wyciszono tego użytkownika.
Teraz, jest to naprawione i czat się nie aktualizuje, zatem ani nie widać nowych wiadomości, ani ich pisać nie można.
Czy mam się odnieść do jeszcze któregoś skryptu?


Fapka, ale dziewczyny same tego nie instalowały. Idąc od 2 strony gdybym sam chciał taki numer zrobić to też bym posadził repozytorium, które jest czyste jak łza (moje alibi), ale mając dziewczynę pod ręką dałbym jej już kapkę inny kod. Ja nie chwyciłem Cię za rękę i ani razu w tej dyskusji Cię nie oskarżyłem - bo ja tego nie wiem, ale tak to po prostu wygląda. Plus, powtarzam - ja banów nie rozdaję.

Fapka pisze:
esper pisze:Nikt nie twierdził, że skrypty umieszczone tutaj na tym forum miały ten złośliwy kod. Choć do części rzeczy nie mamy pewności (obfuskator). Niemniej jednak znaleźliśmy kod praktycznie 1:1 zgodny z tym tutaj "ubogacony" o połączenia websockets i skrypty logujące każde wciśnięcie przycisku. Fapka (i nie tylko on) dawał też dziewczynom dedykowane skrypty. Nie ja tu jestem sędzią, w sprawie banów decyzje zapadają dużo wyżej.
Użycie obfuskatora miało na celu uniemożliwienie odczytu jak skrypt wie jaki jest adres streamu, co może być wykorzystywane w niepożądanych celach. Otwarty kod widnieje na platformie CollabEdit (umożliwiająca kilku osobom edycję tego samego tekstu), do której zasadniczo dostęp mam tylko ja i Admin.
Obfuskację stosowałem w pojedynczych przypadkach osób, które np. płaciły mi na raty, by nie mogły obejść pewnego zabezpieczenia, które wprowadziłem.
Tzn. sprawdzanie daty - jeżeli była starsza od wyznaczonej, dźwięk był wybrany pusty (zawsze). Dlatego niektóre osoby musiały pisać do mnie, że przestało działać. A ja im to po prostu usuwałem lub przedłużałem. Jednocześnie poprawiając kod, by mniej miejsca zajmował, by nie zawierał zbędnych komentarzy albo dodając nowe "quirki", w postaci przycisku pod transmisją wyszukującą osobę na forum, czy odnośniki na górze strony jakie zrobił Admin.

esper pisze:Cały problem w tym, że nie tylko w ten sposób te rzeczy były dystrybuowane. To forum bynajmniej też nie jest jednym miejscem, gdzie te skrypty się pojawiały.
Oświeć nas panie. Jaka poza drogą mailową jaką kontaktowałem się z tymi co chcieli "dźwięki do lasza" (co jest wiadome), ludzie zdobywali skrypty? Bo ja wiem tylko jedno - na pewno nie ode mnie.

esper pisze:Czyli... dziewczyna zamiast od razu kontaktować się z administracją serwisu powinna była od razu lecieć tutaj na forum i płakać, że ktoś włamał się jej na konto? Cholera, nie wpadłbym na to zupełnie!
Tak, powinna przestrzec innych użytkowników o potencjalnych włamaniach i co zrobiła, że tak mogło się stać, np. otworzyła link, który ktoś podał jej na czacie (bo nie raz widziałem że ludzie to robią).
W ogóle, jeżeli działo się to w przeciągu miesiąca, to i tak trochę powolna reakcja, moim zdaniem. A wie pan co się jeszcze działo w ciągu ostatniego miesiąca?
Pewne osoby będące w konflikcie ze mną rozdawały ludziom za darmo skrypt. Idealnie, nie? Nikt by nie podejrzewał ich, że maczali palce. Wszystko spadłoby na mnie. Bo w końcu tylko ja dumnie upubliczniałem i dzieliłem się kreacjami. Najlepszy cel na ostrzał.


Taka jest prawda. Jak najbardziej masz rację.

Fapka pisze:
esper pisze:Za mniej niż pół roku bez ręcznego grzebania w ich konfiguracji nawet i to nie będzie możliwe
Skoro lubicie sobie w tym WA gadać "każualowo" to... Bitch, please. Nie umiecie zrobić jednego newslettera tłumaczącego pannom i panom jak ręcznie włączyć Flasha i skonfigurować przeglądarkę? To też była opcja.

I każda nowa osoba na serwisie musiałaby sama ręcznie sobie modyfikować konfiguracje w przeglądarce by jej działał showup? To jest pewna śmierć dla serwisu w przeciągu paru miesięcy.

Fapka pisze:Tzn. proszę zapytać szołapa, skoro mają w ustawieniach konta opcję "Powiadomienia"...
A momencik, a teraz już to usunęliście, co się stało? Nie ma opcji zaznaczenia zezwolenia na newsletter... to znaczy, że go nie ma, czy że każdy jest do niego zmuszony? W przypadku RODO umiało SU poinformować użytkowników.

Nie możemy rozsyłać newslettera bez uzyskania zgody. Nie ma przycisku, nie ma newslettera ;)

Fapka pisze:
esper pisze:(swoją drogą zdziwilibyście się, ile właśnie zachodnich stron kupiło tą technologię od nas)
Calisto? Callisto? Jakkolwiek to nazwaliście (i napisaliście na swojej minimalistycznej stronie dwie wersje, więc nie wiem która jest literówką), to nie ma nigdzie o tym danych, a może po prostu byłem zbyt leniwy by przeszukać internet w znalezieniu szczegółów.
A może Kalisto?
Spoiler:


Callisto to nasza technologia websocketów. M.in dzięki temu liveshow nigdy showup'a nie dogonił, bo był na AJAX'ie. Na nich działa logika transmisji (to nie jest przesył obrazu i dźwięku). Forków Callisto w różnych serwisach było z 50...

Fapka pisze:
esper pisze:Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować? :)
I to nie Ty przylazłeś sobie na pogaduszki do KoKo21, i zdradziłeś informację o nowej wersji strony jej? Bo tamten pan też pisał "nie jestem moderatorem, jestem developerem".
Oczywiście informację najlepiej nie zdradzać publicznie tylko na pojedynczej transmisji, bo na innych transmisjach nie zauważyłem. Nikt inny o tym nie napisał też. A takie informacje mogliście zapodać tak jak Wasze ostrzeżenie teraz.


To byłem ja. Ja jedynie napisałem jej ETA. Natomiast oficjalnie serwis czegoś takiego nie podał. Temu teraz się pilnuję, żeby za 2 tyg. nikt mi nie pisał "i co, już" ?


Fapka pisze:
esper pisze:Dlatego, że w czasach gdy projektowaliśmy obecne SU kamerki Internetowe nie pozwalały na uruchomienie proporcji ekranu 16:9. Nikt nie miał takich kamerek. Cała struktura strony została więc zaprojektowana pod te proporcje. Gdybyśmy teraz dali 16:9 mielibyśmy gigantyczne paski. Na szczęcie w nowej wersji jest już wszystko pod 16:9 zaprojektowane.
Jaki bullshit. Admin udowodnił, że można zrobić szerokoekranowy wygląd szołapa na tej "antycznej", jak sam to nazwałeś wersji. I wyglądało nieźle. Nie było perfekcyjne, ale ani ja, ani Admin nie jesteśmy profesjonalistami. A osoby profesjonalne, z wieloletnim stażem pewnie ogarnęłyby każdy aspekt w tydzień.


Nikt z nas nie mówił, że się nie da. Oczywiście, że się da. Ale ktoś musi nad tym usiąść i to robić. Podczas gdy jest cały nowy showup do ogarnięcia. To trochę tak jakbyś miesiąc przed zakupem nowego auta tuningował swój stary wózek. Jasne, że się da. Pytanie czy są na to czas i środki.

Fapka pisze:
esper pisze:Dalej nie rozumiem, czemu osoba, która miała akurat mnie na Skypie' miała wpierw lecieć tu na forum. Wybacz ;)
A ja nie rozumiem jak jedne osoby mogą mieć pracowników WA/SU na Skype, a inne nie. Co to za selekcja? Och, bo ktoś chciał betatestować wasze rozwiązania? No ładne przywileje, szkoda, że nadal dla wybrańców.
esper pisze:Gdyby ktoś pisał takie dodatki do stron mbanku, lub PKO myślę, że nikt by ich nie zainstalował.
A na co komu dźwięki na stronie banku?

esper pisze:
szefowa pisze:Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera. A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.
:papa:

Hahaha,
Co w tym śmiesznego? Mało to pieniędzy przelało się przez zabawy z Lushem? Szefowa, jako użytkowniczka zabawki, wie ile zyskała na tym, i jakie zarobki miała wcześniej. Jak dla mnie jest to rzetelna osoba do oceny sytuacji

A że tych osób, "Lushowniczek", jest kilkadziesiąt (a transmitujących kilkaset), to się z tego trochę zrobiło.
A tak w ogóle, to odstąpienie tych blisko 2000 zł rozłożonych na moich kontach nie byłoby wcale wielką ujmą dla SU, skoro Wam te słupki tak rosną. A mocno zasiliłyby budżet studenciaka z drewnianym komputerem.


Bardzo wiele razy się powtarzam. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Skrypty jako takie (wyłączając te złośliwe) bez wątpienia poprawiały funkcjonalność serwisu. To jest fakt bezsprzeczny. My nie mieliśmy czasu zajmować się tymi rzeczami mając całą nową wersję na głowie. To drugi fakt, też bezsprzeczny. Trzeci fakt natomiast jest taki, że pewne osoby wykorzystały te wtyczki by infekować użytkowników - nie tylko dziewczyny (bo fork playera też widziałem z tym syfem). Ktoś może uznać, że wylaliśmy dziecko z kąpielą, ale to tak nie jest. Bo "włamanie", "kradzież żetonów" w przypadku SU to jest popłoch i panika. A te rzeczy nigdy nie są dobre dla biznesu. Żadnego.

Fapka pisze:
AvenumDostarcze pisze:To jest właśnie podsumowanie całej rozmowy, na Showup.tv nikt się niczym nie przejmuje i traktuje swoich klientów, że każda inna firma, cokolwiek innego z takim podejściem do klienta już by dawno nie istniało...Kontakt - każdy wie jak działa...przez ostatnie 3 tygodnie ciągłe zacinanie się transmisji, wyrzucanie z transmisji...ale oczywiście jest wszystko super...
Ludzie wam odchodzą, bo privki czasem się tak zacinają, że szkoda pieniędzy wydawać, transmitujące - każda co zna choć trochę język zaczyna szukać alternatywy....ale jest wszystko super i cool :)
Tak właśnie jest. I w wielu przypadkach masz rację, ale...
cichaczem parę razy moderator (jeden z nich) przyznawał, że problemy leżą po ich stronie,
"zgłosiły się dziewczyny" mogło piać do występowania jako dwie osoby, ale komputer należy do jednej z nich (jedyne sensowne wytłumaczenie takich zdań jak wypunktowałeś wcześniej).


Parę postów wyżej tłumaczyłem jak wygląda cały ten łańcuch. To nie jest kwestia winny jest A, winny jest B. Akurat opisane prywatne sesje itd. to niestety w większości problemy u dziewczyn. Aktualnie tylko "zrywanie" (o ile występuje u wszystkich na raz) to zasadniczo wina showup'a. Niemniej jednak w momencie gdy ktoś traci 20% pakietów, bo całe osiedle siedzi na WI-FI to takiej osoba też transmisja wybije.

Fapka pisze:
msn pisze:
esper pisze:Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych

Obraz na HTML'u jest zdecydowanie dużo ładniejszy niż na Flash'u więc to duży plus, ale tak gwoli ścisłości, to na androidzie (smartfonie, tablecie czy smartTV) SU można było oglądać już od ponad 3, 4 lat ;p ...kwestia przeglądarki.
Jeżeli oni czepiają się, bo inny player łączy się z zewnętrznym serwerem, albo TamperMonkey coś wysyła po TCP/IP, to dziwisz się, że nie wspieraliby zastosowania Puffina? Przecież tam wszystko leci na jakieś serwery w chmurze. Nie wiadomo co się z tym dzieje (według nich).
No nie wiem czy ładniejszy obraz, który co 2 minuty trzeba odświeżać (na kilku transmisjach) jest tego wart. Słupki rosną...


Puffin renderuje kontent na zewnętrznych serwach i potem wysyła obraz na przeglądarkę. Niemniej jednak jest to niszowe rozwiązanie. I tak jak z ręczną aktywacją Flasha nowi klienci serwisu po prostu nie będą się w to bawić (a jak już to znikomy odsetek). Tak mały w zasadzie, że nawet ich profilować nie jesteśmy w stanie.

Fapka pisze:Najbardziej boli mnie to, że sytuacja wygląda tak: ktoś wykorzystał moje dobrodziejstwo (bo wcześniej skrypty na dźwięk też były publiczne i niejedna osoba z tego skorzystała), dorzucił coś szkodliwego, rozesłał nieznanymi drogami, i zbierał żniwo. Podczas gdy ludzie myślą, że to ja jestem odpowiedzialny za to, bo ludzie wiedzieli, że co nie co robię na forum, bo za każdym razem dawałem znać co się dzieje, bo byłem dumny jak mi cokolwiek wyszło...
No i nawet jeżeli WA/SU są świadomi, że to nie ja jestem złodziejem, to mogą mnie po prostu od tak "zmoderować" i usunąć, a tak dla przykładu.
A co z tego, że niektórym zarobki powiększyłem, o czym mi wprost potrafią powiedzieć... Najlepiej dla SU jak ludzie kupują żetony, a wypłacają jak najmniej... Żeby jednak kupować, to musi być atrakcja.
Tutaj na temat "atrakcji" można by się dłuuugo rozpisać. Ale wiele osób chyba widziało jakie kwoty padały na transmisjach z Lushem. Mamy takie dane. Szołap ma swoje dane bo liczy też to co dzieje się na priv, ukrytych, etc. Nikt nie mówi, że przecież tylko Lush dał zyski.
Ale... to co się zrobiło, z Waszej perspektywy można uznać za myślenie "jakiś cymbał zrobił ludziom dźwięki teraz i mamy szybciej forsę, którą i tak byśmy mieli, bo przecież to samo byśmy na nowej wersji zrobili, tylko nam pomógł, ale lepiej go kopnąć w dupę aż cała noga nam do niej wejdzie, bo to miała być nasza zasługa, a teraz wychwalają tego ciulika, a biadolą na nas".


Masz rację co do 1 części. Niemniej jednak ja nie mogę mówić o każdym aspekcie tej sprawy. Nikt tych decyzji nie podejmował na odpierdol. Ja nie wiem czy jesteś winny, czy nie, ale serwis miał prawo tak postąpić.

Fapka pisze:Tak czy siak, moje argumenty/zdania/opinia są pewnie nic warte dla SU/WA...
Pozdrawiam.

Piszę i dyskutuję z Tobą. Niemniej jednak dziękuję na poziom tej odpowiedzi. Miła tutaj odmiana.

Fapka pisze:PS: Lista osób, które obsłużyłem, które mają dźwięk (nie ode mnie) i które się zgłosiły, ale nic nie mają: https://pastebin.com/5HbU37FV

Znamy temat
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Posty: 29
Rejestracja: 17 lip 2018, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
gelover pisze:
esper pisze:Niestety kolego jedynym burakiem i to w dodatku wyjątkowo mało kumatym jesteś tutaj Ty. Skoro kod showup'a to dzieło moje i mojej firmy to wiadomo, że mam dostęp do każdego zakamarka tego systemu. Czyli mam też swoje konto moderatora/administratora w systemie. Natomiast "Moderator", czy jak wy to mówicie "żółtki" jako fucha ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu na serwisie i to są specjalnie do tego zatrudnieni ludzie. I tak... ten tekst pisałem wtedy ja na chat'cie.


Kolegami nie jesteśmy i nie będziemy - to po pierwsze. Niemniej jednak cieszę się, że nareszcie mogę poznać osobę, którą przez tyle lat przeklinałem za to, jakim gównem technicznym jest SU. Gratuluję, Panie Kumaty!


Też widzę, że się na to nie zanosi. Ale popatrz... Fapka dostał bana na SU. Stracił też źródło dodatkowego zarobku (nie do końca wiadomo którego, ale załóżmy jego wersję, że jest czysty jak łza). Potrafił jednak rzeczowo i konstruktywnie wysuwać argumenty w dyskusji ze mną. Jestem na prawdę pod wrażeniem. A Ty? Prócz inwektyw do niczego więcej nie jesteś zdolny. To musi być przykre, co nie?
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Posty: 29
Rejestracja: 17 lip 2018, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
Esper, daje plusa, bo jednak nie pitłeś z forum jak spłoszona kuna, tylko coś tam też starasz się przedstawić i wyjaśnić, a myślę, że to jest bardzo przydatne dla obydwu stron.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3492
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj
msn pisze:Esper, daje plusa, bo jednak nie pitłeś z forum jak spłoszona kuna, tylko coś tam też starasz się przedstawić i wyjaśnić, a myślę, że to jest bardzo przydatne dla obydwu stron.


Zdawałem sobie sprawę, że wchodzę do jaskini lwa, ale sam też nie jestem barankiem. Dziękuję. Tobie i tym "kilku" osobom, które na prawdę chciały ze mną dyskutować.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Posty: 29
Rejestracja: 17 lip 2018, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
esper, naprawcie tylko zeby to chodzilo normalnie a nie jak krew z nosa...zacinki,piksele,zrywanie transmisji
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Posty: 172
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:32
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
Eh w polsce to nawet serwis dla kamkurew spierdolą i robi się drama xD
A co do kilku ostatnich postów espera to od razu widać że ktoś zupełnie inny o kompetentny siedzi za klawiaturą i pisze posty, dobra podmiana ale mleko i tak się wylało
A fapka też się widzę przestraszył bo nawet avatar zmienił
Ale wkoło jest wesoło...
Awatar użytkownika
anonimowy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 cze 2018, 08:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: itakużnienadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
esper pisze:Też widzę, że się na to nie zanosi. Ale popatrz... Fapka dostał bana na SU. Stracił też źródło dodatkowego zarobku (nie do końca wiadomo którego, ale załóżmy jego wersję, że jest czysty jak łza). Potrafił jednak rzeczowo i konstruktywnie wysuwać argumenty w dyskusji ze mną. Jestem na prawdę pod wrażeniem. A Ty? Prócz inwektyw do niczego więcej nie jesteś zdolny. To musi być przykre, co nie?


Nie interesują mnie Wasze argumenty ani dyskusje. Swoim zachowaniem na forum potwierdziłeś tylko, jacy janusze biznesu stoją za szołapem. Pojawiłeś się tutaj, więc wykorzystałem okazję, aby Ci to przekazać. I tak, to wszystko, co mam dla Ciebie.

Gdyby poziom techniczny ShowUp'a był tak wysoki jak ego espera, ten wątek w ogóle by nie powstał.

Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym wątku. Nara!
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
Wezcie tego Fapke do WA...no chociaz na jakiegos juniora juniorow... niech parzy kawe i odkurza monitory. Mlody, ambitny, nieokrzesany ale do ulozenia chyba ;)
Tak bardziej serio, to pewnie esper cos tam jednak mozesz w tym SU... to chociaz mu unbana zalatw bo chyba siedzi za niewinnosc ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1291
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
anonimowy pisze:Eh w polsce to nawet serwis dla kamkurew spierdolą i robi się drama xD
A co do kilku ostatnich postów espera to od razu widać że ktoś zupełnie inny o kompetentny siedzi za klawiaturą i pisze posty, dobra podmiana ale mleko i tak się wylało
A fapka też się widzę przestraszył bo nawet avatar zmienił
Ale wkoło jest wesoło...


Nie, tylko po prostu wreszcie ktoś zaczął ze mną sensownie pisać ;)
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Posty: 29
Rejestracja: 17 lip 2018, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
komin pisze:Wezcie tego Fapke do WA...no chociaz na jakiegos juniora juniorow... niech parzy kawe i odkurza monitory. Mlody, ambitny, nieokrzesany ale do ulozenia chyba ;)
Tak bardziej serio, to pewnie esper cos tam jednak mozesz w tym SU... to chociaz mu unbana zalatw bo chyba siedzi za niewinnosc ;)


Chłopak chciał dobrze, a wyszło jak zawsze. Podpisuję się pod jego odbanowaniem ;)
"Góra" pewnie i tak wie, kto za tym stoi.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 554
Rejestracja: 23 cze 2017, 02:35
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo
Teraz też trochę ściany dowalę, za co przepraszam, ale nie wiedziałem jak to krócej napisać :dontknow:

esper pisze:Och Ty złośliwcze... pewnie napisałeś to na samym końcu!
Tak właśnie było. Tak tuż przed wysłaniem stwierdziłem, że trzeba będzie mieć cierpliwość przeczytać moje wypociny.
esper pisze:Musielibyśmy sami "certyfikować" te rzeczy, by ludzie mieli pewność, że jest OK. Tak się nie da.
Albo umieścić je od początku na stronie. Rozumiem jednak, bo wielokrotnie powtarzałeś, że po co mieli robić poprawki na stronie, skoro "nowa tuż tuż". Mam nadzieję, że poprawiono regulamin, zgodnie z przesłanymi uwagami (na które nie dostałem nawet odpowiedzi, że zostały przyjęte do wiadomości).
esper pisze:Nikt z nas nie mówił, że się nie da. Oczywiście, że się da. Ale ktoś musi nad tym usiąść i to robić. Podczas gdy jest cały nowy showup do ogarnięcia. To trochę tak jakbyś miesiąc przed zakupem nowego auta tuningował swój stary wózek. Jasne, że się da. Pytanie czy są na to czas i środki.
Przepraszam bardzo, nowy player jest od ok. 13 czerwca (z paroma dniami niezapowiedzianych testów). A poprawki "Widescreen" na stronie dla nie-znawców trwały może ze dwa dni. Wystarczyło dać te 16:9 w nowym playerze, żeby nie było "twarzowej" sprawy.
Jak dla mnie to wyglądało amatorsko kiedy nagle pojawiał się przycisk widescreen, i nie zawsze, i w ogóle nie działał, i po co w ogóle się pojawiał skoro nie działał. Mi się wydaje, może błędnie, że dopasowanie do 16:9 nie kosztowałoby to wiele czasu, a rezultat i odczucia widzów byłby znacznie lepsze.
(Dopisując, to jeszcze jedno: transmitowany obraz w 16:9, to trochę marnowanie "transferu", skoro większość ludzi, tak mi się wydaje, ogląda w 4:3 i nie widzi detali).

esper pisze:Fapka, ale dziewczyny same tego nie instalowały.
Tutaj mamy nieścisłość - mówisz o zainfekowanych keyloggerem dziewczynach? Muszę przyjąć, że tak, bo osoby które przecież mnie pytały o skrypt robiły to świadomie i wszystkie są zadowolone.
Mógłbym dać dostęp do maila, do Dropboxa, nawet do komputera, byleby oczyścić się z zarzutów. Bo wiem, że nie można mi nic zarzucić, poza obfuskacją. Którą już wyjaśniłem, ale...
esper pisze:Plus, powtarzam - ja banów nie rozdaję.
Fajnie, rozumiemy to. Ale chyba miałeś jakiś udział w podjęciu decyzji co zrobić, skoro nagle nasiliły się "kradzieże".
Nie trudno dziwić się nam, że tego nie pojmujemy, bo nikt z nas tego nie zaobserwował.
esper pisze:Idąc od 2 strony gdybym sam chciał taki numer zrobić to też bym posadził repozytorium, które jest czyste jak łza (moje alibi), ale mając dziewczynę pod ręką dałbym jej już kapkę inny kod.
Powtórzę się i może innym też rozjaśnię dlaczego tak, a nie inaczej: każda osoba mająca dźwiękoskrypt ma dwie wersje dostępne:
a) wersja działająca na postawie "patrz na licznik żetonów i patrz o ile się zmienia", co 0,1 sekundy
b) wersja działająca na "event" napiwku...
Jak pewnie sam wiesz, powodowało to różne skutki. Wersja A reagować mogła na PW, za które otrzymuje się żetony, będąc niejako naprawą dźwięku PW. Do tego odgrywała dźwięk na koniec priv, jeżeli było zezwolone działanie na adresach z "prv" w środku. (Niektórym się podobało, niektórym nie).
Wersja B nie reagowała na inne zdarzenia (PW), ale dodatkowo miała "deszcz napiwków", coś na wzór tego co w Becie.
Obie wersji mogły mieć sygnalizację celu.
ZATEM. Każda osoba mogła wybrać co chce - a wiadomo każdy człowiek ma swoje preferencje. Do tego prawie każdy chciał mieć unikatową muzykę/dźwięk, którą trzeba było spreparować (pobrać, wyciąć, podgłośnić, wrzucić na serwer). Dlatego każda osoba musiała mieć osobny link. I nie mógł być publiczny.
Tak, wygląda to na "szemrany interes", ale jak miałem inaczej to rozwiązać, jeżeli to był swojego rodzaju biznes? Więc nie mogło być publiczne (przez jakiś czas było, ale nie wersja "B"). Jeżeli ludzie byli gotowi zainwestować nieco żetonów w to, chętnie to robili, bo szybko im się zwracało.
(Jak czytam to przed wysłaniem, to teoretycznie można było zrobić wersję z konfiguracją, że ktoś edytuje początek pliku pisząc "true" lub "false", ale powiedzmy sobie szczerze - ludzie są leniwi, wolą mieć gotowe rozwiązanie).

esper pisze:I każda nowa osoba na serwisie musiałaby sama ręcznie sobie modyfikować konfiguracje w przeglądarce by jej działał showup? To jest pewna śmierć dla serwisu w przeciągu paru miesięcy.
Faktycznie, wymaganie paru kliknięć by coś działało odstraszyłoby ludzi, niektórych. Domyślam się też, że nie można było połączyć jakoś działania równoległego Flasha i nowej technologii.

esper pisze:Puffin renderuje kontent na zewnętrznych serwach i potem wysyła obraz na przeglądarkę.
Ja to wiem. I niektórzy tutaj też. Ale trochę było przyczepiania się, że coś jest wysyłane na inne serwery...
esper pisze:Ja nie wiem czy jesteś winny, czy nie, ale serwis miał prawo tak postąpić.
Oczywiście, takie zapisy w regulaminie jak mają umożliwiają im bana komu chcą i bez podawania przyczyny.

Jednakże, wiesz jak się czuję, że zostałem od tak odcięty od serwisu? Wykorzystywałem swój "talent" (i kolegę z wiedzą nt. JS) do rozwiązywania pewnych "problemów/zagadnień". Czułem się wyśmienicie jak coś działało. Jak miało sens, np. zmiana czcionki na szeryfową umożliwiła mi niejednokrotnie pisanie paniom, że ktoś się podszywa. W zasadzie to samo oferowały kolory, dla wybranych osób. I tak się ciągnęło - miałem pomysł, myślałem jak zrealizować, podpytywałem kolegę, działałem. Spędzałem nad tym godziny... dzieliłem się, bo czemu nie? Niech każdy korzysta, sprawdzone, działa, niegroźne.
W końcu ludzie zdali sobie sprawę w marcu, że dźwięki są, można użyć Lusha. Wyszła Beta z użycia, a niektórzy dźwięki mieli i podłapali w końcu mnie. Całkiem fajne to było z początku, gdyby nie ludzkie zachowanie - nie mówili skąd to mają, zachowując dla siebie. Rozumiem z jednej strony, bo każdy chce zarobić, ale też bolało mnie to, że nie podziękowali mi nic. I też się nie dziwię - nie musieli, dałem rozwiązanie na tacy.
Nie podobało mi się to, więc zrobiłem z tego biznes - te transmisje dużo dawały żetonów, więc chciałem chociaż część z tego. Ludzie byli skorzy płacić tysiąc żet. Trochę mi było głupio, bo to w sumie całkiem dużo za taką "drobnostkę jak dźwięk". Interes fajnie się kręcił nawet. Dało mi to sympatyczne zajęcie, ludzie i ja byliśmy zadowoleni...

A tu nagle zonk! Ban wyjebany... za co? Panika wielka, bo żetony na koncie były odłożone... i co miałem zrobić? Załamany piszę do ludzi, zbanowali mnie za skrypty...
Wstrząsło mną to... naprawdę, nie chce mi się jeść, przed snem o tym myślę co jeszcze mogę zrobić, po obudzeniu się od razu myśli same wędrują do tej sprawy...
Kurcze, przecież nikomu nic nie zrobiłem. Oni obwiniają mnie... ale kurde, no przecież ja tylko chciałem sobie parę elementów pozmieniać, a skoro ja miałem zmienione niech inni korzystają. To tak jakbym odkrył lifehacka (np. jak obierać cebulę bez łzawienia oczu). I dzieliłem się, niech każdy korzysta, skoro czas nad tym spędziłem.
I jeb. Banicja. Ale kurde... przecież Lush, zabawy, ludzie zadowoleni, no jak to... ban? Taki na zawsze? Przecież zgłaszałem jak ktoś filmy puszcza (wyjątkowo niebezpieczne, bo nieraz ludzie tysiące tam rzucają...)...
Wiem, że świętym nie jestem, raz wkurwiłem moderatora i dał mi bana na rok... No ale to co zrobiłem przecież nikomu nie szkodziło... rozumiem bana za pokazanie faka modowi w avku, ale za to...?

I najgorsze jest w tym wszystkim to, że ja już, [email protected]#%! nie wiem co robić, by udowodnić swoją niewinność. Że nawet nie jestem zdolny do stworzenia narzędzia szpiegowskiego w JavaScript (chociaż wcześniej wspomniany kolega potwierdził, że takie coś się da). Że ja dopiero co zacząłem czytać treści na stronie W3School na temat konstrukcji jQuery parę dni temu, żeby lepiej zrozumieć jak to działa, a nie na ślepo, na opak biegać i męczyć się z "to działa? nie, to może teraz zadziała".

Próbuję zrozumieć, i częściowo rozumiem powody bana, ale nie umiem tego zaakceptować, bo po prostu jest to niefair.
Szczerze to mi szkoda, że żetony jakie mi dali inni ludzie po prostu przepadną. Ja z nich nie skorzystam, oni z tego nie skorzystają. Wielka szkoda.

anonimowy pisze:A fapka też się widzę przestraszył bo nawet avatar zmienił
Akurat to dlatego iż, sam myślałem o zmianie jakiś czas. I poprosili mnie o zmianę na miniczacie.


A do wszystkich powiem tak: Szołap trochę się zestrzał i faktycznie dobrze, że robią zmianę. Trochę późno. Ale też nie zmieniali czegoś, co wykonali naprawdę przemyślanie. Próbowałem różne rzeczy sprawdzać z ciekawości jak strona działa np. wymusić listę priv i zawołać na priv, nawet jak ktoś ma wyłączone to. (Nie działa :P)
Więc śmiem twierdzić, że "koderzy" z WA odwalili całkiem sporą dobrą robotę, ale brak konserwacji serwisu działa niekorzystnie, np. brak dźwięku PW. 11 miesięcy temu pytam się czemu nie działa i zgłaszam, że to istnieje. A dostaję odpowiedź, że oni to wyłączyli - co prawda nie było.
A dźwięki


Ogólnie to działa przyzwoicie większość czasu, ale z wyjątkami...
Ja nadal nie wiem dlaczego transmisje np. www.ShowUp24.tv/KoKo21 i www.ShowUp24.tv/czesc-toja oglądam bez zwiech, natomiast Irina (www.ShowUp24.tv/IIIIIIIIIIIIIIIIIIII) czy Vera (www.ShowUp24.tv/VeronikaVirt666) jest nie do oglądania na komputerze. Na telefonie czy lapku z WinXP da się.
Czy dostanę tutaj jakieś wyjaśnienie? Wiem, że nie mam komputera z NASA i chociażby taki CS:GO nie ma 60 FPSów, ale trochę dziwne, jak "tu działa", a "tam nie działa".

############################
esper pisze:
gelover pisze:Developer/Moderator esper sam się zdradził, że jest jedną osobą. Zobaczcie fragment z tekstami moderatora cytowany na początku tego wątku. [...] Albo to jakiś rodzinny biznes i wszyscy tam mówią gwarą, albo developer ściemnia, że nie jest moderatorem.
Niestety kolego jedynym burakiem i to w dodatku wyjątkowo mało kumatym jesteś tutaj Ty. Skoro kod showup'a to dzieło moje i mojej firmy to wiadomo, że mam dostęp do każdego zakamarka tego systemu. Czyli mam też swoje konto moderatora/administratora w systemie. Natomiast "Moderator", czy jak wy to mówicie "żółtki" jako fucha ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu na serwisie i to są specjalnie do tego zatrudnieni ludzie.
Tutaj muszę wyjaśnić, że na SU istnieje coś takiego jak "AdminLevel" i to daje funkcje przywilejowane użytkownikowi. Np. widzi więcej danych przy transmitującym. A jak pisze na czacie, to wyświetla się jako żółtek.
No bo w sumie po co osobne konto/nazwa tej osobie, jak się prawie nigdy nie udziela na czatach?
Tak czy siak, uważam, że moderatorów macie słabych. Nie wiem ilu ich jest, ale nie raz panie "wiszą" z wołaniem po kilka godzin.
Ale mam jeszcze jedno pytanie. Czemu Twoje własne konto ma takie "wysokie" UID, skoro byłeś od początku istnienia SU? xD A tak przy okazji, to już wiem skąd pseudonim (i nie mówię o "esper").

Biustwo pisze:Mogę jednak zrozumieć, że jeżeli ktoś wydaje 100 PLN, żeby przez dwadzieścia minut pofiglować z nagą kobietą, a w zamian otrzymuje zacinający się obraz, pikseloze i zrywanie transmisji, to coś go trafia. Nas, transmitujące, też coś trafia jak przez 30 minut dajemy z siebie wszystko, a na minutę przed końcem PRIV (lub wykonania celu) coś się dzieje i kasa przepada (albo nie przepada, ale klient jest niezadowolony i są duże szanse na to, że albo zażąda zwrotu żetonów albo już drugi raz na PRIV do nas nie wróci).
[...]Może warto wziąć pod uwagę, że niektórzy współpracują z Wami od lat i tworzą pewną społeczność... Poza tym - wystarczyłoby jedno głupie "przepraszamy za usterki, robimy co możemy" i wiele osób nie poczułoby się wysłanych na drzewo.
Podpisuję się pod tym.

komin pisze:Wezcie tego Fapke do WA...no chociaz na jakiegos juniora juniorow... niech parzy kawe i odkurza monitory. Mlody, ambitny, nieokrzesany ale do ulozenia chyba ;)
Tak bardziej serio, to pewnie esper cos tam jednak mozesz w tym SU... to chociaz mu unbana zalatw bo chyba siedzi za niewinnosc ;)
Nie wiem co powiedzieć ^.^
Nie wiem po co im byłby ktoś z wiedzą politechiczną w specyficznej gałęzi przemysłu (żeby nie wprost zdradzać kierunku, którego jeszcze nie ukończyłem).


esper pisze:Fapka, ale dziewczyny same tego nie instalowały.
Jeszcze raz to zdanie, nie daje mi spokoju. Czy to oznacza, że ktoś zdalnie im sterował komputerem?
Pewnie nie możesz odpowiedzieć.

A, jeszcze jedno. Staraj się wyjaśnić ciemnemu ludowi informatyczne pojęcia. Ja kojarzę "fork" z GitHuba, ale kompletnie mnie "konfuzlują" (kłopoczą) terminy jakie się pojawiają, "repozytorium", "pull request", i tak dalej. A co dopiero mniej zainteresowanych. Noooo, chyba że celowo na zasadzie: kto ma zrozumieć, ten zrozumie.


I wybaczcie "trochę późne" odpisywanie, trochę grałem by zapomnieć o tej dołującej mnie sytuacji.
Dobrej nocy/dnia (zależy kiedy czytasz).
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Słuchacz muzyki trance, fan WWE (wrestlingu), pornosów z Brazzers i NaughtyAmerica oraz nałogowy gracz (PC, PS3 i przerobione PS2).
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Narzędzie do skr...: https://tampermonkey.net || Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1931
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 253 razy
Podziękowano mu: 201 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)
Esper wesoło się tu zrobiło, fajny kabaret odstawiasz, uśmiałem się do łez. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
Fapka pisze:że żetony jakie mi dali inni ludzie po prostu przepadną. Ja z nich nie skorzystam, oni z tego nie skorzystają. Wielka szkoda.

Zaraz zaraz... bo ja az tak sie nie wczytywalem w historie FApki (ani regulamin SU) ale jak to zetony przepadna? przeciez jakiekolwiek zetony znajdujace sie w obiegu zostaly przez kogos kupione za realne pieniadze...one nie sa wlasnoscia SU, ludzie mu dali a nie SU... to dlaczego niby maja przepasc?? banowac to sobie moga owszem, ale moim skromnym zdaniem nawet po banie powinien miec mozliwosc wyplacenia SWOICH pieniedzy. W innym przypadku to jest czyste zlodziejstwo ze strony SU... bo jakie niby prawo ma SU do tych pieniedzy? przeciez to nie SU za nie zaplacilo? wtf? :shock:
Jedyne rozsadne wytlumaczenie zabrania tej kasy Fapce byloby udowodnienie mu ze je ukradl i wtedy zwrot poszkodowanym a jesli ich nie mozna odnalezc to "przepadek na rzecz skarbu panstwa" :lol:
Tak czy inaczej... jesli Fapa nawet po banie nie moze odzyskac WLASNYCH pieniedzy to SU jest dla mnie zlodziejem, nawet jesli jakims zajebistym wpisem w regulaminie sobie to zlodziejstwo usankcjonowali.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1291
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
Buta i wielkie ego bijące z pierwszych postów pana moderatora/dewelopera jest porażająca . Coś jak panie sprzedawczyni w sklepie z mięsem za PRl-u :).
Monopol jest szkodliwy nawet w demokracji... portal działa źle, zacina obraz, głos, nie da rady tego oglądać ale wam słupki się zgadzają i chuj :). Macie wywalone na januszy i modelki bo i tak zawsze wrócą. Tyle że tym razem możecie się przeliczyć. Teza o tych rosnących słupkach też wydaje się mocno przesadzona... oglądalność spada, SU szwankuje... chyba ktoś robi dobrą minę do złej gry.

A co do bana dla Pana fapki....
Tutaj akurat włodarzy SU doskonale rozumiem. Nie chodzi tylko o to, że skrypty niosą olbrzymie niebezpieczeństwo dla bezpieczeństwa działania portalu.
Pan fapka sam przyznał, że zarabiał na swoich skryptach , a na dodatek starał się coraz bardziej "zabezpieczyć" swoje dochody na wypadek gdyby któraś z modelek/parek ociągała się z płatnościami... . Podejrzenie, że próbował sobie ułatwić biznes poprzez wstawienie do skryptu kodu sciągającego automatycznie prowizje od modelek nasuwa się samo...
Naprawdę to byłaby piękna wizja kilkudziesięciu modelek z lushami w piździe pracującymi na jednego alfonsa fapki, któremu skrypt zapewniałby prowizje od każdego żetona rzuconego przez janusza na trans z lushem. Jakoś mnie nie dziwi, że ktoś chłopakowi tą wizję uciął.

Jeśli pan fapka chcę zarabiać na modelkach to niech zainwestuje SWOJE pieniądze w serwery i zrobi własny portal a nie przychodzi na gotową infrastrukturę i korzysta z wysiłku innych ludzi.
Co ciekawe pan fapka chciał zarabiać na bardzo prostym skrypcie, może go napisać dowolny licealista z klasy informatycznej. Nie posiada pan fapka nawet 1 procentu tej wiedzy co posiada pan dewoloper...
chochla1
komin pisze:
Fapka pisze:że żetony jakie mi dali inni ludzie po prostu przepadną. Ja z nich nie skorzystam, oni z tego nie skorzystają. Wielka szkoda.

Zaraz zaraz... bo ja az tak sie nie wczytywalem w historie FApki (ani regulamin SU) ale jak to zetony przepadna? przeciez jakiekolwiek zetony znajdujace sie w obiegu zostaly przez kogos kupione za realne pieniadze...one nie sa wlasnoscia SU, ludzie mu dali a nie SU... to dlaczego niby maja przepasc?? banowac to sobie moga owszem, ale moim skromnym zdaniem nawet po banie powinien miec mozliwosc wyplacenia SWOICH pieniedzy. W innym przypadku to jest czyste zlodziejstwo ze strony SU... bo jakie niby prawo ma SU do tych pieniedzy? przeciez to nie SU za nie zaplacilo? wtf? :shock:
Jedyne rozsadne wytlumaczenie zabrania tej kasy Fapce byloby udowodnienie mu ze je ukradl i wtedy zwrot poszkodowanym a jesli ich nie mozna odnalezc to "przepadek na rzecz skarbu panstwa" :lol:
Tak czy inaczej... jesli Fapa nawet po banie nie moze odzyskac WLASNYCH pieniedzy to SU jest dla mnie zlodziejem, nawet jesli jakims zajebistym wpisem w regulaminie sobie to zlodziejstwo usankcjonowali.


Takie są zasady banicji , że zbanowane jest konto razem ze wszystkimi zetonami na nim .To jest w regulaminie . Wyplaci sobie zetki bo zejsciu blokady . Zresztą nikt normalny nie trzyma na koncie wiekszej ilosci zetonow ...po ktoryms juz zbanowaniu.....
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 550
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
Podsumowując,można przyjąć z 97% pewnością,że to nie @fapka stoi/stał za kradzieżami żetonów,to po pierwsze.Po drugie, korzystając z obecności @espera,pytanie z inne beczki-czy transmitujące w nowej wersji SU dostaną większe wsparcie i lepsze narzędzia do walki z psychopatami?Nie mówię tu o małych hejterkach,upierdliwych ulungach,którzy po 1 banie dają sobie spokój,tylko o prawdziwie niebezpiecznych zjebach.Takich którzy z 20 nicków potrafią dręczyć,szkalować,osaczać i szantażować dziewczyny.Można się śmiać i olewać temat,ale w końcu trafi się któraś o bardzo słabej psychice i zaszczuta,udręczona strzeli samobója.A to już nie będzie zabawne...
moralista
chochla1 pisze:Jeśli pan fapka chcę zarabiać na modelkach to niech zainwestuje SWOJE pieniądze w serwery i zrobi własny portal a nie przychodzi na gotową infrastrukturę i korzysta z wysiłku innych ludzi.

Niekoniecznie, wiele biznesow na swiecie funkcjonuje na podobnej zasadzie, ktos dostarcza infrastrukture a ktos inny nazwijmy to "kontent". Sugerujesz ze jesli stworze aplikacje na telefon to powinienem tez produkowac wlasne telefony?
chochla1 pisze:Co ciekawe pan fapka chciał zarabiać na bardzo prostym skrypcie, może go napisać dowolny licealista z klasy informatycznej. Nie posiada pan fapka nawet 1 procentu tej wiedzy co posiada pan dewoloper...

Nieistotne. Nie wazne kto mogl napisac ale kto napisal. W dzisiejszych czasach najlepsza nawet wiedza, umiejetnosci sa gowno warte jesli nie potrafisz ich sprzedac. Fapka potrafil. Nikt nie zabrania "dowolnemu licealiscie" napisac lepszego skryptu i go sprzedawac.

beznadzieja pisze:Takie są zasady banicji , że zbanowane jest konto razem ze wszystkimi zetonami na nim .To jest w regulaminie . Wyplaci sobie zetki bo zejsciu blokady

Co jesli Fapka dostal dozywocie? Blokada nie zejdzie nigdy... CZyli zlodziejstwo ze strony SU usankcjonowane regulaminem...fajnie ze mozna sobie napisac regulamin ktory stoi ponad prawem. Tym bardziej ze SU na upartego to moze sobie zbanowac dozywotnio praktycznie kazdego. ;)

beznadzieja pisze:Zresztą nikt normalny nie trzyma na koncie wiekszej ilosci zetonow ...po ktoryms juz zbanowaniu.....

Tysz prowda ;) Fapka nastepnym razem zastosuj dywersyfikacje kapitalu :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1291
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
romario33 pisze:Jak tu juz ktoś się z SU pojawił to ja powiem, że mam taki problem z tym nowym SU, ma on niby działać na urządzeniach mobilnych ale u mnie jak tylko przełaczę na inną zakładkę to mi obraz się zatrzymuje i muszę odświeżać żeby wystartował na nowo, zróbta coś z tym :ok:

Pan ekspert, a nie, przepraszam - pan ekspert liczy słupki i nie ma czasu na takie błahostki więc musimy dalej liczyć na samych siebie.
Zainstaluj sobie Kiwi Browser Fast & Quiet ze sklepu google, to taka przeglądarka na bazie chrome, na ogół daje radę :smiley2:
pusty_nick


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Regulamin i Komunikaty


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości