SuzyBloow/nowaniewinnazuzia/chloe_97/_Suzy_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Byłem raz i oceniam negatywnie wygląd Chloe, obwisłe pociążowe piersi, szeroka klata i brak pupy do tego strasznie sztywne ruchy, dziewczyna w ogóle nie wie jak wygląda strip. Nie zamierzam wydawać na nią już ani jednego żetona. Swoją opinię wyraziłem w miejscu do tego przeznaczonym. Strip w jej wykonaniu był bardzo sztywny, sztywne ruchy mało kobiece + jak na tak młodą osobę strasznie obwisły biust, nie zauroczył mnie, wielki nos i twarz bez make upu też nie. Sztuczny sposób bycia i głos nie sprawia, że pokaz w jej wykonaniu nagle staje się lepszy. To czy ją ktoś tutaj lubi też urody jej nie dodaje. Myślę, że pora przestać zakrzywiać rzeczywistość i robić sztuczną otoczkę zajebistej kobiety z zajebistym wyglądem. Z czasem więcej osób może wyrazić swoją opinię o jej wyglądzie i pokazach, trzeba liczyć się z tym, że wolimy raczej jędrne biusty, ładne twarze, zadbane z makijażem, jesteśmy na seks kamerkach nie na stronie gdzie ocenia się charakter i za to zbiera żetony.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co jak co... ale dupsko przecież ma naprawdę fajne i wcięcie też naprawdę mocne.. więc pisanie o męskiej sylwetce...moim zdaniem... to złośliwość i gruba przesada
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba fajnego dupska nie widziałeś w takim razie :hypnotized: laska wygląda jakby ostro pływanie trenowała tak ma rozbudowaną klatę, w niekorzystny dla kobiety sposób.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


trenowałam przez 6 lat :>
potem judo, siatkówka, pole dance... striptiz nie jest moją mocną stroną, ale SU jest chyba dobrym miejscem żeby się nauczyć takich sztuczek ^^
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


takatam pisze:Byłem raz i oceniam negatywnie wygląd Chloe, obwisłe pociążowe piersi, szeroka klata i brak pupy do tego strasznie sztywne ruchy, dziewczyna w ogóle nie wie jak wygląda strip. Nie zamierzam wydawać na nią już ani jednego żetona. Swoją opinię wyraziłem w miejscu do tego przeznaczonym. Strip w jej wykonaniu był bardzo sztywny, sztywne ruchy mało kobiece + jak na tak młodą osobę strasznie obwisły biust, nie zauroczył mnie, wielki nos i twarz bez make upu też nie. Sztuczny sposób bycia i głos nie sprawia, że pokaz w jej wykonaniu nagle staje się lepszy. To czy ją ktoś tutaj lubi też urody jej nie dodaje. Myślę, że pora przestać zakrzywiać rzeczywistość i robić sztuczną otoczkę zajebistej kobiety z zajebistym wyglądem. Z czasem więcej osób może wyrazić swoją opinię o jej wyglądzie i pokazach, trzeba liczyć się z tym, że wolimy raczej jędrne biusty, ładne twarze, zadbane z makijażem, jesteśmy na seks kamerkach nie na stronie gdzie ocenia się charakter i za to zbiera żetony.


Juz kiedys o tym wszystkim pisalem wczesniej, takich 'koneserow' jak my znajdzie sie o wiele wiele wiecej :roll: :yes4: :yes4:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Coraz więcej na foro ostatnio "różowych" które krytykują inne, do krytyki nic nie mam, po to jest forum, ale nie wiem czemu pod tą krytyką ukrywacie się pod zmyślonymi nickami, przecież to jest forum SU, czego się obawiacie podając swój nick z SU, (tym bardziej że na oficjalnym jesteście pod prawdziwymi nickami i tam Wam to nie przeszkadza), w takim wypadku jaki nick jest zmyślony, albo nie ma informacji o nicku z SU to równie dobrze może tym "różowym" być zakochaniec albo inny idota z kutasem który wpisał w profilu "pussy" bo myślał że Admin pytał o charakter i postawę życiową.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Boze swiety faceci dajcie nam zyc i pracowac do chuja pana.Ok nie podobalo się napisz ze nie w moim typie a nie dopisywanie!!! jakby specjalnie kogos zdolowac.... .albo soe naogladaliscie instagrama za duzo i photoshopa. widze teraz w kazdym temacie jakiejs dziewczyny negatywne komentarze.
Czasem pomyslcie nim cos napiszecie bo kazda z nas ma swoje problemy i kompleksy mimo ze przed kam musimy byc profesjonalne. a takim pisaniem tylko możecie nas zdolowac no chyba ze o to chodzi. Mozna wyrazic swoja opinoe negatywna ale po co tak podkreślac wszystko. To chamskie. Ktps pisze ze ma fajny tylek a ty zawistna flondro dalsj swoje. Ok juz pisalas ze ci sie nie posoba ktos inny nie neguje twojwgo zdania i mowi ze mu sie pdooba a ty dalej swoje. I pewnie ci biznes sie nie kreci stad te niemile kom. Bo jeszcze nie zauwazylam zeby nam laseczka co sie dobrze biznes kreci byly zawistne.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Masz racjeZmysłowaOna23, jest w tym pewna prawidlowosc ze laski ktorym interes dobrze idzie rzadko kiedy napierdalaja na inne, za to czesto sa w miare pozytywnie nastawione do konkurencji. Niektore chyba jak nie ma ruchu w interesie to zamiast pokombinowac jak sie lepiej sprzedac zajmuja sie prowadzeniem negatywnej kampanii przeciwko calemu swiatu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Byłem na priv i wyłuszczyłem szczególnie co mi się nie podobało w tej pani. Nie mam zwyczaju pisać bez konkretnych argumentów ,,brzydka bo brzydka''. Więc napisałem, że pociążowy opadnięty biust chloe jest mało apetyczny+szerokie ramiona w raz z klatą jak u faceta, tyłek mały płaski,jedynie anal jest ładny, twarz zero makijażu, jak ją Bóg stworzył.Oszukane piersi w staniku push up, a po zdjęciu stanika dwa naleśniki, zawiodłem się. Striptiz był drętwy i najgorszy na jakim byłem na SU ,zero ruchów biodrami, pupą tylko kołysanie szeroką klatą od niechcenia. Sama koleżanka, której temat dotyczy przyznała że striptiz nie jest jej najmocniejszą stroną i że się uczy, swoją drogą jeśli się uczy przez 5 lat i nadal jest on na tak aseksualnym poziomie, może niech tego nie sprzedaje na SU albo sprzedaje za adekwatną cenę. Nie mam zamiaru rozmawiać o jej charakterze, głosie czy domie, bo to nie wpływu na jej wygląd.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jestem w szoku dziewczyny co Wami kieruje? Sprawia wam to satysfakcje że komuś dopijecie? Zazdroszczę ilości wolnego czasu aby zakładać konto po to by obrażać swoje koleżanki po fachu.
Ale tak jak ktoś już wyżej napisał, to wszystko bierze się z zazdrości, dziewczyny które dobrze zarabiają po prostu nie mają na to czasu :nono:
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jestem za banem dla takatam. Gada pierdoły w co drugim wątku. Jest facetem, ale ma oznaczone, że kobieta. @ruger44 banik niech poleci :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Robiąc pokazy na SU trzeba się liczyć także z niepochlebnymi opiniami, o pokazach lub o wyglądzie. W żadnym zdaniu nie zakrzywiłem rzeczywistości, jeśli uważasz inaczej możesz wstawić zdjęcie jędrnych piersi chloe :) nawet możesz wyretuszować żeby nie miała ciemnych sutków, tylko kolor jaki miała przed ciążą. Ja jestem za banem dla Ciebie :) chociażby dlatego, że regularnie obrażasz Zafirę i naśmiewasz się z niej. Ja piszę prawdę i swoje spostrzeżenia jakie odniosłem u chloe będąc na priv.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zaznaczam że kropelke nawet lubie, bo na tle tej całej reszty popaprańców, jest na swój sposób ciekawa, i jest jakaś.
Klientem nie byłem i nie zanosi sie, abym został. Ale jakoś mi to nie pasuje do pani businesswoman, na którą sie kreuje : Panowie 9,8,7,6 panowie panowie panowie 3,2,1
#kleks. No i odliczamy panowie od 10 - ostatnie trzy sekundy, juz nigdy takiej grupowej nie będzie (xD) i tak ze 20-30 razy dziennie lol.
co to kurwa ma być się pytam ? przyznam że mam problem sam, w rozróżnianiu was. Która jest dla pasji, która żebronella a która dla bomby na głowe :bad:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam, ustawienie sobie "pussy" będąc facetem dyskwalifikuję Cię jako kogoś wiarygodnego na forum, nawet jeśli to był błąd to pierwsze co bym zrobił to albo pisał do Admina o zmianę albo założył nowe konto.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:takatam, ustawienie sobie "pussy" będąc facetem dyskwalifikuję Cię jako kogoś wiarygodnego na forum, nawet jeśli to był błąd to pierwsze co bym zrobił to albo pisał do Admina o zmianę albo założył nowe konto.


Nie byl blad, tylko zamierzone dzialanie :) profil nazywa sie „takAtam”, nie „takItam”. Udaje laske, by miec wieksza wiarygodnosc przy jechaniu po Zuzi :< Smutne zycie smutnego człowieczka
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Cieszę się, że jest spore grono osób, które zgadza się ze mną :yes4:. Zauważa sztuczność tej panny oraz mało pociągające cechy fizyczne. Panna strasznie jest napuszona, na forum chwali się zarobkami a nic wysiłku w siebie nie włoży. Lekki makeup, piersi mogłaby podnieść nawet wypełnić własnym tłuszczem, niekoniecznie implanty, od razu byłoby lepiej. Nie obrażam nikogo, chloe ma pociążowy obwiśnięty biust i prosta męska sylwetkę,przy tym mając się za nie wiadomo kogo. Obrażaniem byłoby pisanie nie prawdy. Jeśli uważasz ze chloe ma figurę klepsydry z wcięciem, pupa i ładnym biustem oraz krągłą pupą wstaw zdjęcie :). Dla mnie smutne jest bycie hipokryta, widać na pierwszy rzut oka, że dziewczyna dupy nie urywa a Tobie tak trudno się z tym pogodzić, nie potrafisz przyjąć krytyki. Na szczęście wszystko można zmienić, popracować nad ciałem, a nawet nauczyć się robić striptiz po 5 latach bycia na SU i oferowania go na sprzedaż.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W porządku, powiedziales swoje zdanie trzeba je uszanowac i tyle. Nie musisz pisac 15 postow w ktorych piszesz non stop o obwislym biuście, bo juz raz nam to napisales. Spoko, nie podoba ci sie okej idz poszukaj sobie lepszej ladniejszej modelki a jej daj spokoj.

Dla mnie jest ona bardzo w porządku z kobiecego punktu widzenia, sądząc po ilości widzów jaka u niej zawsze jest i wpadającym tam żetonie myślę ze nie oszukuje, ale to jest moje zdanie :) Nie jestem niczyim adwokatem, ale jak widzę niczym nie uzasadniony hejt to sie wtrącam, bo dodanie opinii ze sie nie podoba coś to jedno, a spamowanie w temacie pisząc absolutnie jedno i to samo to juz forma hejtowania.

Poza tym, przynajmniej ja nie napisalam nigdzie ze Suzy jest najlepsza, ale na pewno jest dobra, nawet bardzo dobra. Wszystkim nie dogodzisz, zawsze znajdzie sie ktoś komu nie będzie sie podobać, wtedy zamiast wylewać żale na forum proponuje po prostu zmienic kanał na taki który ci sie bardziej podoba.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nigdy nie twierdziłem, że oszukuje a jedynie, że daje słaby pokaz ze striptizem. Co do ilości widzów, zazwyczaj jest ich mniej niż 100. Tak jak już ktoś wyżej napisał, w kółko odliczanie, przeciągnie, ustawianie od nowa grupowych gdy nie zgadza się żeton. Gdyby taka super była nie musiałaby tak często tych grupowych przekładać z racji braku chętnych. Wszystko świadczy wiec o tym, że dla zabawy tego nie robi, tylko żeby hajs się zgadzał. Nie znam innej, która by 7 dni w tygodniu siedziała cały dzień na SU i robiła ponad 10 grupowych dziennie. Przypomina to powoli słynna Aurelke i jej nie kończące się orgazmy :lol:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JESUUUU LUDZIE
Napisz, że priv był do dupy, z ryja pasztet i po sprawie.
A jak twoje intencje w poście są niejasne to się nie dziw, że ludzie się wkurzają.

Wywyższam się na pokazie? Chyba tym, że powiem, że twój penis nie jest zbyt duży... albo jak wejdziesz na dominację...
Naprawdę nikt mi jeszcze takiej wady nie wytknął, wydaje mi się że trochę bezpodstawnie jednak twierdzisz, że taką cechę wykazuję podczas pokazów, ale ok, jak uważasz.

Drugą Sandrą Kubicką nie zamierzam być, bo to się kurła nie uda...
W swoim ciele czuję się nawet, nawet. Wzrostu sobie nie dodam, żeber nie chcę wycinać, w makijażu źle się czuję. Taka po prostu będę.
A terminy cycków są dość odległe, ale są. Ale nie będę do tego czasu się chować w szafie, bo chyba nie jest tak źle, żeby ktoś miał przeze mnie koszmary... jeśli tak to wybaczcie.

Nie jestem businesswoman... mój facet już bardziej i lubi czasami dać pstryczka w nos w temacie wypłat pewnej Pani... :P
Ja nie lubię się chwalić i unikam pisania złośliwych komentarzy.

Grupowe robię, bo zazwyczaj lepiej schodzą, ludzie na SU już się przyzwyczaili do odliczania i kupują bilety najczęściej na ostatnią chwilę... robię tak bo chcę zarobić, JAK KAŻDA. Czasami grupa mi ucieknie, nie powiem, bo się zagadam. Czasami jest mało osób i to chyba jest do zaakceptowania, że nie chcę robić pokazu za niezadowalające wynagrodzenie, bo po prostu nie będzie mi się chciało. Zbieram na swoje marzenie, potem trochę odpuszczę.
Nie jest to praca marzeń, ale dobrze się czuję robiąc to co robię i pewnie trochę tu posiedzę, oprócz pieniędzy polubiłam to środowisko :>

tedy wybacz, bo ja też cię lubię, a że facet czasami przejmował konto, no cóż... trochę się od siebie różnimy

peace and masturbation ;>

i w sumie nie wiem po co ja to wszystko piszę, ale rozpętała się tu mała wojenka i czuję się za nią winna, szanujmy się wszyscy, podobno dorośli jesteśmy
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:JESUUUU LUDZIE
Napisz, że priv był do dupy, z ryja pasztet i po sprawie.
A jak twoje intencje w poście są niejasne to się nie dziw, że ludzie się wkurzają.

Wywyższam się na pokazie? Chyba tym, że powiem, że twój penis nie jest zbyt duży... albo jak wejdziesz na dominację...
Naprawdę nikt mi jeszcze takiej wady nie wytknął, wydaje mi się że trochę bezpodstawnie jednak twierdzisz, że taką cechę wykazuję podczas pokazów, ale ok, jak uważasz.

Drugą Sandrą Kubicką nie zamierzam być, bo to się kurła nie uda...
W swoim ciele czuję się nawet, nawet. Wzrostu sobie nie dodam, żeber nie chcę wycinać, w makijażu źle się czuję. Taka po prostu będę.
A terminy cycków są dość odległe, ale są. Ale nie będę do tego czasu się chować w szafie, bo chyba nie jest tak źle, żeby ktoś miał przeze mnie koszmary... jeśli tak to wybaczcie.

Nie jestem businesswoman... mój facet już bardziej i lubi czasami dać pstryczka w nos w temacie wypłat pewnej Pani... :P
Ja nie lubię się chwalić i unikam pisania złośliwych komentarzy.

Grupowe robię, bo zazwyczaj lepiej schodzą, ludzie na SU już się przyzwyczaili do odliczania i kupują bilety najczęściej na ostatnią chwilę... robię tak bo chcę zarobić, JAK KAŻDA. Czasami grupa mi ucieknie, nie powiem, bo się zagadam. Czasami jest mało osób i to chyba jest do zaakceptowania, że nie chcę robić pokazu za niezadowalające wynagrodzenie, bo po prostu nie będzie mi się chciało. Zbieram na swoje marzenie, potem trochę odpuszczę.
Nie jest to praca marzeń, ale dobrze się czuję robiąc to co robię i pewnie trochę tu posiedzę, oprócz pieniędzy polubiłam to środowisko :>

tedy wybacz, bo ja też cię lubię, a że facet czasami przejmował konto, no cóż... trochę się od siebie różnimy

peace and masturbation ;>

i w sumie nie wiem po co ja to wszystko piszę, ale rozpętała się tu mała wojenka i czuję się za nią winna, szanujmy się wszyscy, podobno dorośli jesteśmy

I na tym zakończmy konwersowanie, od siebie mogę dodać, że mało kogo obchodzi twój facet, może ma firme i cóż z tego jak atrakcyjny nie jest w żadnym procencie.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Kinia, simpleman123 i 41 gości