UWAGA na wyłudzenia i próby włamań do kont użytkowników SU!!

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

To pokazuje tzw. butność człowieka:

od_taaki pisze:
Sprawa zbanowania Fapki na SU i cała afera skryptowa wydaje się dość dziwna.
Skoro SU uważa, że skrypty zawierają złośliwe elementy to dlaczego nie przedstawia na to dowodów?

Z bardzo prostego powodu - bo nie musi. To prywatny biznes, a nie państwowa instytucja. Mam nadzieję, że pomogłem :rofl:[/b]

Odpowiedź w stylu - Wypiedalaj, Co ci do tego - my nic nie musimy :) i ten tępy rofl na końcu :)

I to jest właśnie najgorsze, dzięki ludziom mają biznes, dzięki każdej osobie co transmituje, co kupuje żetony i inne...i z każdego próbują debila zrobić, pokazać wyższość, pokazać że oni nic nie muszą, w końcu prywatny biznes...Wy dziękujcie Bogu że wy żadnej konkurencji naprawdę nie macie, bo taki Pan Developer może by się nauczył jak traktować klienta swojego klienta...bo reprezentując jakiejś firmy interesy no nie powinno się jak prostak zachowywać...i reprezentować pewien poziom...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

NoMoreTears pisze:
esper pisze:Tak, choć sporo nowych funkcji tam doszło od czasu, gdy beta była wystawiona dla wszystkich by mogli się do niej przyzwyczaić. Moderacja też już bodaj zdradziła, że można się spodziewać m.in grupowych sesji. Nie róbmy jednak offtopa. Widziałem bodaj topic do bety.

Niech zgadnę - będzie to jedyna użyteczna nowość po wprowadzeniu zmian, prawda?

Znacznie, znacznie więcej, ale część rzeczy to też niespodzianki. Nie psułbym dziecku prezentu prezentu pod choinkę, to i Wam nie będę

AvenumDostarce pisze:Od słupków czy słupów to ty jesteś, to nie mój deal - tylko różnica polega na tym że kiedyś transmitujące zastanawiały się przed trans - ile zarobią? jak będzie? i inne - a teraz się zastanawiają czy ją w ogóle zrobią czy będą działać prawidłowo privki i inne, ludzie też przestają na privki wchodzić, z 1000 razy było pisane na forum że na SU nie ma sensu na dzień dzisiejszy bo to zatnie, to to tamto...Wy jesteście tak zajebiści że nawet głosu transmisji się nie da zmienić, jest albo nie ma...

Gdyby to była prawada to klienci by nie kupowali żetonów, czyli "słupki" pokazałyby dołek. Wymyślasz sobie historie, nie mając dostępu do danych. Gdyby to była prawda mielibyśmy dosłownie pożar w burdelu, a właściciele showup'a dosłownie by nas oskalpowali. A ja jak widzisz dalej odpisuję ;)

Nikt za dziewczynę mikrofonu jej z systemu nie wybierze. To jedyny powód, że nie ma audio. Przerabialiśmy to setki razy już.

AvenumDostarce pisze:Nieważne czy ta osoba napisała głupotę czy nie ale jako w pewnym sensie człowiek reprezentujący interesy tej firmy - zachowanie na poziomie, wyśmiać transmitującą :) pełen profesjonalizm :) weź może dodaj do Avatara jeszcze numer komórkowy do siebie aby ludzie mogli dzwonić w sensie współpracy do Ciebie, bo z twoją kulturą reprezentowania interesów firmy i przebojowością - bardzo dużo nowych klientów zdobędziesz hahahaahaha :) bo przy takim profesjonalizmie twoim w wypowiedziach do klientów serwisu jak i osób przynoszących dochód firmie zaniedługo może ci się przydac kilka nowych projektów do zrobienia :)

Akurat avatar to sprawka tutejszego Admina ^^, więc znowu pudło (niemniej bardzo miło z jego strony). Na razie wyśmiewam głównie Twoje prostackie i ordynarne teksty, ale nie ukrywam, że nudzi mi się to powoli. Szefowa zadała pytanie i odpowiedziałem najdokładniej jak umiem. Jeżeli ktoś nie próbuje mnie obrazić każdym zdaniem to nie mam powodu mu tym samum odpłacać. Link w stopce showup'a jest od pierwszego dnia jego działania. Ile to już lat? Ojoj, z resztą akurat m.in dzięki temu rzadko kiedy muszę komukolwiek z branży tłumaczyć co robimy. No i jak mówiłem... na brak chętnych nie narzekamy. Przynajmniej do końca przyszłego roku ;)

komin pisze:Szefowa pyta o co innego. Po co wprowadziliscie ewidentnie sprawiajaca ogromne problemy nazwijmy to "wersje przejsciowa" skoro podobno "na dniach bedzie zajebiscie dopracowana zupelnie nowa, dzialajaca, wersja SU oparta o WebRTC? To trzeba bylo zostawic stare SU na flashu dopiescic to nowe tak zeby nam szczeki opadly i wtedy zrobic "dobra zmiane".

Nie, komin - technologia streamu w nowym SU jest taka sama jak teraz (plus pewne modyfikacje, bo zmieniamy proprocje ekranu i na pewno będziemy profilować inne ustawienia jakości). Nazwamy to w skrócie WebRTC, ale to odnosi się tylko odbiory obrazu od dziewczyn. Dalej to już dziesiątki różnych rzeczy MSE/HLS/WebSockets. Nie da się stworzyć czegoś takiego i przetestować w tej skali. Jak wspominałem wcześniej przeszło 20 dziewczyn z SU pomagało nam w testowaniu tej technologii. Doszła do tego kwesita, iż showup musiał zmienić serwerownie. I uprzedzając kolejne pytania - nie da się zasymulować działania takiego systemu u tak wielkiej liczby osób. To niestety zawsze jest rozpoznanie bojem i w czasach Flasha też tak było.

komin pisze:Rozumiesz ze nie wszystkie transmitujace maja Skype'a do Ciebie i dlatego czesto gorzkie zale wylewane sa na forum.

Tylko te najodważniejsze ^^

komin pisze:Gdybyscie Wy robili strony mbanku lub PKO to mysle ze nikt normalny nie trzymal by tam pieniedzy poniewaz istnieje silne konkurencja na tym rynku... taka drobna zlosliwosc z mojej strony ;) ale przyznasz ze monopol daje wam mozliwosc lekkiego naginania rzeczywistosci kosztem klientow portalu?

A dlaczego? Bo żeby zrobić taką stornę trzeba mieć odpowiednią technologię. Nasza firma zrobiła ponad chyba 30 podobnych stron w przeróżnej tematyce. Więc tak... zarówno showup jak i w pewnym sensie my mamy monopol.

komin pisze:Coz...ja tak daleko nie pojde jak Szefowa i nie powiem ze wyzsze dochody to zasluga Fapki ale przyznasz ze to Fapka a nie WY:
-zrobil dziewczynom dzwieki napiwkow
-sprawil ze Lush mogl dzialac choc troche jak powinien
-zrobil skrypt dzieki ktoremu SU wyglada i czesto dziala lepiej
Takie sa fakty...
Wiem ze pisales ze inwestor nie chcial pakowac kasy w ulepszanie starego... no ale stary...please... skoro taki Fapka nieuk mogl takie cos zmajstrowac w kilka dni to przeciez Wam wybitnym developerom zajelo by to doslownie kilka minut... pyknelibyscie to w przerwie na kawe jedna reka i wszyscy byliby szczesliwsi.

Owszem, ale ja dostaję dokładne wytyczne na czym mam się skupiać i tylko za to otrzymujemy wynagrodzenie. Ja bynajmniej nie twierdzę, że ta część skryptów, która była na forum nie ulepszała serwisu. Niemniej jednak decyzja serwisu względem tego typu dodatków jest jasna.

Biustwo pisze:Ja rozumiem - biznes jest biznes. Nie ma też wątpliwości, że trzeba iść z duchem czasu, rozwijać się, bo świat nie stoi w miejscu... ale gaszenie niezadowolonych użytkowników tekstami typu "słupki się zgadzają" jest przynajmniej... nieeleganckie.

To był argument na to, że serwis notuje spadki, kiedy jest wręcz odwrotnie (pod właściwie każdym względem). Plus jak rozumiem wycieszki osobiste w moim stosunku są OK? ;)

komin pisze:Tak jeszcze na szybko zeby zobrazowac jak jest "dobrze":

wczoraj, 1:27
szefowa pisze:Szczerze? Zastanawiam się nad przeniesiem się na stałe na zagraniczne, bo tam nie ma opcji, żeby ktoś dopuścił do takich problemów.
Całymi sercem (i cipką) zawsze ShowUp byl dla mnie priorytetem.
Był.

wczoraj, 1:37
Szczuplutka pisze:SU ma niestety monopol, dlatego może mieć w dupie parę godzin z nawalającym streamem..

wczoraj, 14:40
Irina pisze:Podczas takich turbulencji spoglądam na inne transmisje i u wszystkich jest dobrze tylko u nas takie cyrki. Przez takie coś jest właśnie problem z wiarygodnością skoro dostaję żetony i nagle znikam, a inni nie. Oddałam wczoraj żetony które dostałam i wszystko było ok , ale nigdy nie wiemy na kogo trafimy. Celu też już nie ustawiam bo stwiedziłam że to też nie ma sensu

dzisiaj, 13:50
Mirrabellka pisze:Niestety nadając transmisje nie wiem czy jest dobrze czy źle tylko po reakcji oglądających wiadomo, że znów coś jest nie tak. Głos nie pokrywa się z obrazem kilka sekund przesunięcia, znowu trzeba zmniejszać jakość, która automatycznie jest dobierana do prędkości internetu. Często na privie jeżeli ktoś chce włączyć swoją kamerkę zaczynają się kolejne komplikacje, wszystko się zacina, odświeżanie czas leci i zamiast skupić się na privie to wszyscy się wkurzają.

No ale przeciez walic to...jestesmy najlepsi, slupki sie zgadzaja :lol:

Kwestie "zrywania" i de-synchronizacji audio-video już opisałem. Podsyłałem również kiedyś wymagania, które daje dziewczynom live-jasmin (łącze, komputer) to niestety sporo osób miałoby problem. Nie mówiąc o satabilności łącza. To po pierwsze. Po drugie - jeżeli inne serwisy nie wprowadzą analogicznych technologii (lub przyjdą do nas) to znikną.

NoMoreTears pisze:Mnie też przeraża sposób wypowiadania się "developera".

Jakoś będę musiał nauczyć się z tym żyć ;)
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:To pokazuje tzw. butność człowieka:

od_taaki pisze:
Skoro SU uważa, że skrypty zawierają złośliwe elementy to dlaczego nie przedstawia na to dowodów?

Z bardzo prostego powodu - bo nie musi. To prywatny biznes, a nie państwowa instytucja. Mam nadzieję, że pomogłem :rofl:[/b]

Odpowiedź w stylu - Wypiedalaj, Co ci do tego - my nic nie musimy :) i ten tępy rofl na końcu :)

I to jest właśnie najgorsze, dzięki ludziom mają biznes, dzięki każdej osobie co transmituje, co kupuje żetony i inne...i z każdego próbują debila zrobić, pokazać wyższość, pokazać że oni nic nie muszą, w końcu prywatny biznes...Wy dziękujcie Bogu że wy żadnej konkurencji naprawdę nie macie, bo taki Pan Developer może by się nauczył jak traktować klienta swojego klienta...bo reprezentując jakiejś firmy interesy no nie powinno się jak prostak zachowywać...i reprezentować pewien poziom...

Butność to właśnie domaganie się by serwis jemu przedstawił takie dowody. Jeżeli czyjeś ego ucierpiało w tym momencie, no cóż lepiej teraz. A prostackie teksty tylko Ty tutaj sprzedajesz ;)... ja przynajmniej staram się być rzeczowy.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:AvenumDostarce pisze:
Nieważne czy ta osoba napisała głupotę czy nie ale jako w pewnym sensie człowiek reprezentujący interesy tej firmy - zachowanie na poziomie, wyśmiać transmitującą pełen profesjonalizm weź może dodaj do Avatara jeszcze numer komórkowy do siebie aby ludzie mogli dzwonić w sensie współpracy do Ciebie, bo z twoją kulturą reprezentowania interesów firmy i przebojowością - bardzo dużo nowych klientów zdobędziesz hahahaahaha bo przy takim profesjonalizmie twoim w wypowiedziach do klientów serwisu jak i osób przynoszących dochód firmie zaniedługo może ci się przydac kilka nowych projektów do zrobienia

Akurat avatar to sprawka tutejszego Admina ^^, więc znowu pudło (niemniej bardzo miło z jego strony). Na razie wyśmiewam głównie Twoje prostackie i ordynarne teksty, ale nie ukrywam, że nudzi mi się to powoli. Szefowa zadała pytanie i odpowiedziałem najdokładniej jak umiem. Jeżeli ktoś nie próbuje mnie obrazić każdym zdaniem to nie mam powodu mu tym samum odpłacać. Link w stopce showup'a jest od pierwszego dnia jego działania. Ile to już lat? Ojoj, z resztą akurat m.in dzięki temu rzadko kiedy muszę komukolwiek z branży tłumaczyć co robimy. No i jak mówiłem... na brak chętnych nie narzekamy. Przynajmniej do końca przyszłego roku

Ale czy ja napisałem o jakiejś stópce, avatarze czy coś ?? Napisałem abyś podał swój numer bo chętnych zapewne po twoich wypowiedziach wzrośnie na twoje usługi - a ty mi piszesz że znów zły strzał - czytaj dokładnie, bo historia twojego avatara czy innych rzeczy w ogóle mnie nie interesuje
esper pisze:
Znacznie, znacznie więcej, ale część rzeczy to też niespodzianki. Nie psułbym dziecku [b]prezentu prezentu pod choinkę[/b], to i Wam nie będę

[/b]

Macie datę skończenia wszystkich poprawek przez przypadek haha
[quote="esper"]NoMoreTears pisze:
Mnie też przeraża sposób wypowiadania się "developera".

Jakoś będę musiał nauczyć się z tym żyć ;)

Odpowiedź kolejna na poziomie :) ktoś coś skomentuje że mu się nie podoba, i odpowiedź na poziomie gimnazjum, dobra kończę dyskusję z Tobą, bo świnie więcej rozumieją od ciebie i mają więcej pogardy jakiejkolwiek...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Krotko mowiac racja jest jak dupa...kazdy ma swoja. Ty jestes developerem i masz swoje wytlumaczenia, szastasz technikaliami na ktorych ja nie musze sie znac. Ja jestem tylko klientem ktorego te tlumaczenia po prostu niezbyt interesuja. Ja po prostu chce miec produkt od ktorego oczekuje tylko tyle zeby dzialal.
Zrozum mnie, klienta dobrze... znow przez analogie do samochodu... postaw sie w mojej roli, roli klienta i powiedz.... zalozmy ze kupiles sobie Porszaka... zaplaciles ale niemal codziennie musisz jezdzic na serwis naprawiac wieksze lub mniejsze usterki, nie wiesz czy nie stanie w szczerym polu, czy zapali pod sklepem, czy nie zgasnie na autostradzie... bylbys zadowolony? Interesowaly by Cie wywody inzynierow jak ciezkich problemow musieli sie narozwiazywac zeby stworzyc ten samochod? Jak zajebiste technologie znajdziesz pod maska? Interesuje Cie ta zajebista mysl techniczna gdy codziennie lądujesz na serwisie?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Jak tu juz ktoś się z SU pojawił to ja powiem, że mam taki problem z tym nowym SU, ma on niby działać na urządzeniach mobilnych ale u mnie jak tylko przełaczę na inną zakładkę to mi obraz się zatrzymuje i muszę odświeżać żeby wystartował na nowo, zróbta coś z tym :ok:
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:

od_taaki pisze:

Butność to właśnie domaganie się by serwis jemu przedstawił takie dowody. Jeżeli czyjeś ego ucierpiało w tym momencie, no cóż lepiej teraz.

Teraz swoją inteligencją i znajomością słownictwa mnie rozjebałeś na łopatki - wg słownika - butność - zbytnia pewność siebie, hardość, pycha....

Tego słowa się używa inteligencie jako przymiotnika określającego zachowanie danej osoby, więc gdzie ty widzisz "butność" w tym poście ??to że wy coś zamieszczacie i ktoś by chciał widzieć dowody to to jest "butność" ???? czyli jeśli ja chce dowodów w jakiejś sprawie to jestem "butny" ?? chce coś wyjaśnić to jestem "butny" ??
Hahahaha żes teraz zaistniał :D
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Krotko mowiac racja jest jak dupa...kazdy ma swoja. Ty jestes developerem i masz swoje wytlumaczenia, szastasz technikaliami na ktorych ja nie musze sie znac. Ja jestem tylko klientem ktorego te tlumaczenia po prostu niezbyt interesuja. Ja po prostu chce miec produkt od ktorego oczekuje tylko tyle zeby dzialal.

I tu się zgadzam. I tak jak powtarzałem to tutaj już chyba kilkanaście razy - doskonale wiemy co się dzieje i gdzie są problemy. Bo one są. I cały czas nad nimi pracujemy. Ale to jest takie proste, że "nie przetestowali tego", albo '"trzeba było zostać przy flashu". Temu też założyłem tu konto, bo 90% problemów, które doświadczają transmitujący można rozwiązać u nich.

Zrozum mnie, klienta dobrze... znow przez analogie do samochodu... postaw sie w mojej roli, roli klienta i powiedz.... zalozmy ze kupiles sobie Porszaka... zaplaciles ale niemal codziennie musisz jezdzic na serwis naprawiac wieksze lub mniejsze usterki, nie wiesz czy nie stanie w szczerym polu, czy zapali pod sklepem, czy nie zgasnie na autostradzie... bylbys zadowolony? Interesowaly by Cie wywody inzynierow jak ciezkich problemow musieli sie narozwiazywac zeby stworzyc ten samochod? Jak zajebiste technologie znajdziesz pod maska? Interesuje Cie ta zajebista mysl techniczna gdy codziennie lądujesz na serwisie?

Fajny przykład, więc teraz sobie go użyję na własny pożytek. Przyjechał klient, który kupił Porsche do "serwisu". Wcześniej jeździł Passatem. Silnik kopci, bo nieodpowiedni olej został wlany. Zawieszenie zniszczone, bo droga po której jeździ to dziura na dziurze. Lakier obity bo auto cały czas stało pod chmurką. No i cały bok obrysowany, bo "tył uciekł". Ten Passat nie był taki zły, nie?
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:
esper pisze:

od_taaki pisze:

Butność to właśnie domaganie się by serwis jemu przedstawił takie dowody. Jeżeli czyjeś ego ucierpiało w tym momencie, no cóż lepiej teraz.

Teraz swoją inteligencją i znajomością słownictwa mnie rozjebałeś na łopatki - wg słownika - butność - zbytnia pewność siebie, hardość, pycha....

Tego słowa się używa inteligencie jako przymiotnika określającego zachowanie danej osoby, więc gdzie ty widzisz "butność" w tym poście ??to że wy coś zamieszczacie i ktoś by chciał widzieć dowody to to jest "butność" ???? czyli jeśli ja chce dowodów w jakiejś sprawie to jestem "butny" ?? chce coś wyjaśnić to jestem "butny" ??
Hahahaha żes teraz zaistniał :D

Naprawdę jesteś zabawny ^^. Czyli butą nie jest domaganie się by prywatna firma okazała np. dokumenty/faktury bo on się nie zgadza z jej działaniami? W komunizmie czy socjalizmie chyba rożne "rady zakładowe" miały takie przywileje. Niemniej jednak zaglądnięcie do słownika pochwalam. Na pewno przyda Ci się na lekcjach po wakacjach,
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

Nie dam rady, definicja kolejna słowa "butny" - hardy, bezczelnie stawiający na swoim - synonimy:
(1.1) dumny, hardy, wyniosły, bezczelny, arogancki, zuchwały, książk. nonszalancki.

Ja tutaj żadnego przymiotnika wyżej wymienionego nie widzę, no chyba że uważasz że jeśli ktoś chce i grzecznie zapyta o jakieś dowody na coś to to jest postawa arogancka czy zuchwała....albo wyniosła :)

Ale dobry jesteś ci powiem - ale słownika języka polskiego nie obalisz i nie zmienisz znaczeń słów - ty bys do polityki był dobry, byś bajki lepiej niż Morawiecki sprzedawał i obalał różne prawdy...swoje powołanie przeoczyłeś...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:Fajny przykład, więc teraz sobie go użyję na własny pożytek. Przyjechał klient, który kupił Porsche do "serwisu". Wcześniej jeździł Passatem. Silnik kopci, bo nieodpowiedni olej został wlany. Zawieszenie zniszczone, bo droga po której jeździ to dziura na dziurze. Lakier obity bo auto cały czas stało pod chmurką. No i cały bok obrysowany, bo "tył uciekł". Ten Passat nie był taki zły, nie?

Masz racje patrzac przez pryzmat ze SU jest Twoim klientem. Nie masz racji jesli zalozymy ze ja jestem klientem nie Twoim a SU. Ja jako klient SU wychodze z zalozenia ze placac pelna cene SU dostarcza mi nowy produkt, z gwarancja na bezproblemowe dzialanie. (I wcale nie mam tu na mysli ze wszystkie modelki to Porszaki nowki... ;) chodzi mi o funkcjonalnosc i niezawodnosc serwisu jako takiego)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

AvenumDostarce pisze:Nie dam rady, definicja kolejna słowa "butny" - hardy, bezczelnie stawiający na swoim - synonimy:
(1.1) dumny, hardy, wyniosły, bezczelny, arogancki, zuchwały, książk. nonszalancki.

Ja tutaj żadnego przymiotnika wyżej wymienionego nie widzę, no chyba że uważasz że jeśli ktoś chce i grzecznie zapyta o jakieś dowody na coś to to jest postawa arogancka czy zuchwała....albo wyniosła :)

Ale dobry jesteś ci powiem - ale słownika języka polskiego nie obalisz i nie zmienisz znaczeń słów - ty bys do polityki był dobry, byś bajki lepiej niż Morawiecki sprzedawał i obalał różne prawdy...swoje powołanie przeoczyłeś...

Słowa takie jak "bezczelny" (bo to nie jego własność), "arogancki" (cyt. "też się domagam"), "wyniosły" (no bo kim to ja nie jestem)... bardzo mi tu pasują. Obawiam się, że się trochę "zakiwałeś" z tym słownikiem. Gdyby ktoś napisał "uważam, że showup powinien pokazać dowody" - OK! Ale tam tak napisane nie było ^^
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

Dobra ja już z tym postem kończę aktywność w tym temacie bo szkoda czasu, bo pod względem merytorycznym i jakościowym dialog nie ma sensu....

Jedynie życzę Panu D. aby wszystkie ich zmiany się powiodły, aby nie musiał się więcej z niczego tłumaczyć, ani pisac o słupkach, i o ich zajebistości....

Działajcie, efekty każdy z nas oceni może za tydzień, może na święta jak zasugerowałeś w jednym poście jako prezent pod choinkę, no zobaczymy....

Tak czy siak mam nadzieję, że ten temat umilknie i zniknie...i wszyscy będą szczęśliwi z Waszej pracy...jednym słowem wszyscy za was trzymamy kciuki :)

I aby wam wiecznie słupki rosły, bo tylko to się liczy w biznesie :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:
esper pisze:Fajny przykład, więc teraz sobie go użyję na własny pożytek. Przyjechał klient, który kupił Porsche do "serwisu". Wcześniej jeździł Passatem. Silnik kopci, bo nieodpowiedni olej został wlany. Zawieszenie zniszczone, bo droga po której jeździ to dziura na dziurze. Lakier obity bo auto cały czas stało pod chmurką. No i cały bok obrysowany, bo "tył uciekł". Ten Passat nie był taki zły, nie?

Masz racje patrzac przez pryzmat ze SU jest Twoim klientem. Nie masz racji jesli zalozymy ze ja jestem klientem nie Twoim a SU. Ja jako klient SU wychodze z zalozenia ze placac pelna cene SU dostarcza mi nowy produkt, z gwarancja na bezproblemowe dzialanie. (I wcale nie mam tu na mysli ze wszystkie modelki to Porszaki nowki... ;) chodzi mi o funkcjonalnosc i niezawodnosc serwisu jako takiego)

Wasal mojego wasala nie jest moim wasalem. Bardzo stara sekwencja... ale OK. Następnym razem jak mnie znowu złapią za przekroczenie prędkości to powiem funkcjonariuszowi, że skoro płacę podatki to de facto jestem pośrednio jego szefem. Może chociaż punktów da mniej ;)
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

FAPKE do pierdla, SZOŁAP upaństwowić, E-KURWY opodatkować i wprowadzić rządowy program DZIWKA+ dla każdego kaleki z penisem mniejszym niż 25cm* - tak to widze...

esper pisze: kiedy nowa wersja jest praktycznie na ukończeniu?

A te historie o nowej wersji to mi jeszcze ojciec opowiadał jak plemnikiem byłem i mu po jajkach skakałem.

* - tylko ustawowo trzeba harda wypierdolić bo dziadowi się nic nie należy.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:
AvenumDostarce pisze:Nie dam rady, definicja kolejna słowa "butny" - hardy, bezczelnie stawiający na swoim - synonimy:

Słowa takie jak "bezczelny" (bo to nie jego własność), "arogancki" (cyt. "też się domagam"), "wyniosły" (no bo kim to ja nie jestem)... bardzo mi tu pasują. Obawiam się, że się trochę "zakiwałeś" z tym słownikiem. Gdyby ktoś napisał "uważam, że showup powinien pokazać dowody" - OK! Ale tam tak napisane nie było ^^

Z twojego rozumowania inteligentnego wynika, że jeśli coś nie jest moje a zadam pytanie na temat danej rzeczy to jestem bezczelny ?? (jeszcze pytając o pewien komunikat wydany przez kogoś)
Z twojego rozumowania inteligentnego wynika, że jeśtem arogancki i się czegoś domagam pisząc: dlaczego nie przedstawią dowodów?? gdzie ty tam widzisz formę domagać się ?? dlaczego nie przedstawią dowodów ?? to nie jest domaganie się, tylko to jest pytanie, co powoduje wątpliwość - dlaczego nie pokazali czegoś co miało miejsce, a nie domaganie się czegoś...domaganie czegoś by tak brzmiało: POKAŻCIE DOWODY!!!! UDOWODNIJCIE!!!! a tam masz pytajnik i zero domagania się! to nie jest domaganie się a sugerowanie - wątpliwości...
Słowa "wyniosły: to nawet nie komentuje...
A największą hipokryzją w twoim zachowaniu jest to,że ty jeszcze oceniasz jak kto powinien się zwracać do kogoś, a sam się zwracasz jak Gimnazjum - człowiek w pewnym wieku nie odpisuje na post: hahaha albo inne formy jakich ty używasz :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Developer/Moderator esper sam się zdradził, że jest jedną osobą. Zobaczcie fragment z tekstami moderatora cytowany na początku tego wątku. Jest w nim tzw. przyczynowe "temu" pochodzenia gwarowego. Developer/Moderator używa tego nieświadomie, bo tak mówili jego rodzice i on sam odkąd zaczął mówić. :) Przejrzyjcie później wszystkie wypowiedzi "developera" i znajdziecie w nich kilkukrotnie użyte to charakterystyczne "temu".
(http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/przyczynowe-temu;11075.html)

Moderator:
Moderator: Temu bardzo, ale to bardzo ostrzegamy

Developer:
Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować?

Temu modyfikowane są jedynie rzeczy, które są absolutnie konieczne.

Temu Ci tego oszczędzam

Albo to jakiś rodzinny biznes i wszyscy tam mówią gwarą, albo developer ściemnia, że nie jest moderatorem.

Jakkolwiek jest - esper, jesteś burakiem.
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Po raz kolejny się potwierdza że każdy kuc to jest buc
Awatar użytkownika
anonimowy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: itakużnienadaje
Nick na ShowUp.tv:

Na początek: Miłej lektury.

Panie esperze, my jako użytkownicy, nie mamy pretensji zbytnio do Pana. Ale Wasze i Szołapa decyzje raczej kręcą się wokół "co tu zrobić by więcej do nas wpadło", a nie "co tu zrobić, by widzowie byli zadowoleni", chociaż wydaje mi się, że te kwestie są z sobą powiązane.
Ludzie zobaczą jak bardzo postaraliście się z nową wersją strony...

esper pisze:Sprawa samego Fapki to odrębna kwestia. Nie wszystkie jego skrypty tu przecież były zamieszczane.
No tak, potem przeniosłem hosting na Dropbox - głównie z dwóch przyczyn, każda osoba ze skryptem na dźwięk musiała mieć go osobno skonfigurowanego, tzn. wybór dźwięków, bo nie chciałem by laski dawały sobie 5 sekund i cenę 200 żet, bo to jakiś kosmos byłby. Do tego trzymałem (trzymam nadal) tam pliki audio, które mogę bezpośrednio zalinkować.
Do tego, GitHub był publiczny, i nawet jak zrobiłem osobny "folder" do skryptów, każdy mógł to znaleźć. Więc musiałem wymyślić coś innego, Dropbox był dobry. A wysyłanie skryptów w załączniku mailem jest niemożliwe wprost. Do tego instalacja z linku jest łatwiejsza dla użytkowników, a starałem się by im było jak najprościej.
A co do skryptów, które nie były publicznie dostępne, np. Antykicker (który miał być tylko blokadą przekierowania na google, co jest denerwujące i marnuje czas komuś kto ma drewniany komputer jak ja)... serio miały być publicznie dostępne, by każdy z tego korzystał? W momencie "utworzenia" oferował on pewne niebezpieczeństwo w postaci pisania nawet po banie, dopóki nie wyciszono tego użytkownika.
Teraz, jest to naprawione i czat się nie aktualizuje, zatem ani nie widać nowych wiadomości, ani ich pisać nie można.
Czy mam się odnieść do jeszcze któregoś skryptu?

esper pisze:Nikt nie twierdził, że skrypty umieszczone tutaj na tym forum miały ten złośliwy kod. Choć do części rzeczy nie mamy pewności (obfuskator). Niemniej jednak znaleźliśmy kod praktycznie 1:1 zgodny z tym tutaj "ubogacony" o połączenia websockets i skrypty logujące każde wciśnięcie przycisku. Fapka (i nie tylko on) dawał też dziewczynom dedykowane skrypty. Nie ja tu jestem sędzią, w sprawie banów decyzje zapadają dużo wyżej.
Użycie obfuskatora miało na celu uniemożliwienie odczytu jak skrypt wie jaki jest adres streamu, co może być wykorzystywane w niepożądanych celach. Otwarty kod widnieje na platformie CollabEdit (umożliwiająca kilku osobom edycję tego samego tekstu), do której zasadniczo dostęp mam tylko ja i Admin.
Obfuskację stosowałem w pojedynczych przypadkach osób, które np. płaciły mi na raty, by nie mogły obejść pewnego zabezpieczenia, które wprowadziłem.
Tzn. sprawdzanie daty - jeżeli była starsza od wyznaczonej, dźwięk był wybrany pusty (zawsze). Dlatego niektóre osoby musiały pisać do mnie, że przestało działać. A ja im to po prostu usuwałem lub przedłużałem. Jednocześnie poprawiając kod, by mniej miejsca zajmował, by nie zawierał zbędnych komentarzy albo dodając nowe "quirki", w postaci przycisku pod transmisją wyszukującą osobę na forum, czy odnośniki na górze strony jakie zrobił Admin.

esper pisze:Cały problem w tym, że nie tylko w ten sposób te rzeczy były dystrybuowane. To forum bynajmniej też nie jest jednym miejscem, gdzie te skrypty się pojawiały.
Oświeć nas panie. Jaka poza drogą mailową jaką kontaktowałem się z tymi co chcieli "dźwięki do lasza" (co jest wiadome), ludzie zdobywali skrypty? Bo ja wiem tylko jedno - na pewno nie ode mnie.

esper pisze:Czyli... dziewczyna zamiast od razu kontaktować się z administracją serwisu powinna była od razu lecieć tutaj na forum i płakać, że ktoś włamał się jej na konto? Cholera, nie wpadłbym na to zupełnie!
Tak, powinna przestrzec innych użytkowników o potencjalnych włamaniach i co zrobiła, że tak mogło się stać, np. otworzyła link, który ktoś podał jej na czacie (bo nie raz widziałem że ludzie to robią).
W ogóle, jeżeli działo się to w przeciągu miesiąca, to i tak trochę powolna reakcja, moim zdaniem. A wie pan co się jeszcze działo w ciągu ostatniego miesiąca?
Pewne osoby będące w konflikcie ze mną rozdawały ludziom za darmo skrypt. Idealnie, nie? Nikt by nie podejrzewał ich, że maczali palce. Wszystko spadłoby na mnie. Bo w końcu tylko ja dumnie upubliczniałem i dzieliłem się kreacjami. Najlepszy cel na ostrzał.

esper pisze:Za mniej niż pół roku bez ręcznego grzebania w ich konfiguracji nawet i to nie będzie możliwe
Skoro lubicie sobie w tym WA gadać "każualowo" to... Bitch, please. Nie umiecie zrobić jednego newslettera tłumaczącego pannom i panom jak ręcznie włączyć Flasha i skonfigurować przeglądarkę? To też była opcja.
Tzn. proszę zapytać szołapa, skoro mają w ustawieniach konta opcję "Powiadomienia"...
A momencik, a teraz już to usunęliście, co się stało? Nie ma opcji zaznaczenia zezwolenia na newsletter... to znaczy, że go nie ma, czy że każdy jest do niego zmuszony? W przypadku RODO umiało SU poinformować użytkowników.

esper pisze:(swoją drogą zdziwilibyście się, ile właśnie zachodnich stron kupiło tą technologię od nas)
Calisto? Callisto? Jakkolwiek to nazwaliście (i napisaliście na swojej minimalistycznej stronie dwie wersje, więc nie wiem która jest literówką), to nie ma nigdzie o tym danych, a może po prostu byłem zbyt leniwy by przeszukać internet w znalezieniu szczegółów.
A może Kalisto?
Spoiler:

esper pisze:Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować? :)
I to nie Ty przylazłeś sobie na pogaduszki do KoKo21, i zdradziłeś informację o nowej wersji strony jej? Bo tamten pan też pisał "nie jestem moderatorem, jestem developerem".
Oczywiście informację najlepiej nie zdradzać publicznie tylko na pojedynczej transmisji, bo na innych transmisjach nie zauważyłem. Nikt inny o tym nie napisał też. A takie informacje mogliście zapodać tak jak Wasze ostrzeżenie teraz.

esper pisze:Dlatego, że w czasach gdy projektowaliśmy obecne SU kamerki Internetowe nie pozwalały na uruchomienie proporcji ekranu 16:9. Nikt nie miał takich kamerek. Cała struktura strony została więc zaprojektowana pod te proporcje. Gdybyśmy teraz dali 16:9 mielibyśmy gigantyczne paski. Na szczęcie w nowej wersji jest już wszystko pod 16:9 zaprojektowane.
Jaki bullshit. Admin udowodnił, że można zrobić szerokoekranowy wygląd szołapa na tej "antycznej", jak sam to nazwałeś wersji. I wyglądało nieźle. Nie było perfekcyjne, ale ani ja, ani Admin nie jesteśmy profesjonalistami. A osoby profesjonalne, z wieloletnim stażem pewnie ogarnęłyby każdy aspekt w tydzień.

esper pisze:Dalej nie rozumiem, czemu osoba, która miała akurat mnie na Skypie' miała wpierw lecieć tu na forum. Wybacz ;)
A ja nie rozumiem jak jedne osoby mogą mieć pracowników WA/SU na Skype, a inne nie. Co to za selekcja? Och, bo ktoś chciał betatestować wasze rozwiązania? No ładne przywileje, szkoda, że nadal dla wybrańców.
esper pisze:Gdyby ktoś pisał takie dodatki do stron mbanku, lub PKO myślę, że nikt by ich nie zainstalował.
A na co komu dźwięki na stronie banku?

esper pisze:
szefowa pisze:Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera. A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.
:papa:

Hahaha,
Co w tym śmiesznego? Mało to pieniędzy przelało się przez zabawy z Lushem? Szefowa, jako użytkowniczka zabawki, wie ile zyskała na tym, i jakie zarobki miała wcześniej. Jak dla mnie jest to rzetelna osoba do oceny sytuacji.
A że tych osób, "Lushowniczek", jest kilkadziesiąt (a transmitujących kilkaset), to się z tego trochę zrobiło.
A tak w ogóle, to odstąpienie tych blisko 2000 zł rozłożonych na moich kontach nie byłoby wcale wielką ujmą dla SU, skoro Wam te słupki tak rosną. A mocno zasiliłyby budżet studenciaka z drewnianym komputerem.

AvenumDostarcze pisze:To jest właśnie podsumowanie całej rozmowy, na Showup.tv nikt się niczym nie przejmuje i traktuje swoich klientów, że każda inna firma, cokolwiek innego z takim podejściem do klienta już by dawno nie istniało...Kontakt - każdy wie jak działa...przez ostatnie 3 tygodnie ciągłe zacinanie się transmisji, wyrzucanie z transmisji...ale oczywiście jest wszystko super...
Ludzie wam odchodzą, bo privki czasem się tak zacinają, że szkoda pieniędzy wydawać, transmitujące - każda co zna choć trochę język zaczyna szukać alternatywy....ale jest wszystko super i cool :)
Tak właśnie jest. I w wielu przypadkach masz rację, ale...
cichaczem parę razy moderator (jeden z nich) przyznawał, że problemy leżą po ich stronie,
"zgłosiły się dziewczyny" mogło piać do występowania jako dwie osoby, ale komputer należy do jednej z nich (jedyne sensowne wytłumaczenie takich zdań jak wypunktowałeś wcześniej).

msn pisze:
esper pisze:Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych

Obraz na HTML'u jest zdecydowanie dużo ładniejszy niż na Flash'u więc to duży plus, ale tak gwoli ścisłości, to na androidzie (smartfonie, tablecie czy smartTV) SU można było oglądać już od ponad 3, 4 lat ;p ...kwestia przeglądarki.
Jeżeli oni czepiają się, bo inny player łączy się z zewnętrznym serwerem, albo TamperMonkey coś wysyła po TCP/IP, to dziwisz się, że nie wspieraliby zastosowania Puffina? Przecież tam wszystko leci na jakieś serwery w chmurze. Nie wiadomo co się z tym dzieje (według nich).
No nie wiem czy ładniejszy obraz, który co 2 minuty trzeba odświeżać (na kilku transmisjach) jest tego wart. Słupki rosną...

Najbardziej boli mnie to, że sytuacja wygląda tak: ktoś wykorzystał moje dobrodziejstwo (bo wcześniej skrypty na dźwięk też były publiczne i niejedna osoba z tego skorzystała), dorzucił coś szkodliwego, rozesłał nieznanymi drogami, i zbierał żniwo. Podczas gdy ludzie myślą, że to ja jestem odpowiedzialny za to, bo ludzie wiedzieli, że co nie co robię na forum, bo za każdym razem dawałem znać co się dzieje, bo byłem dumny jak mi cokolwiek wyszło...
No i nawet jeżeli WA/SU są świadomi, że to nie ja jestem złodziejem, to mogą mnie po prostu od tak "zmoderować" i usunąć, a tak dla przykładu.
A co z tego, że niektórym zarobki powiększyłem, o czym mi wprost potrafią powiedzieć... Najlepiej dla SU jak ludzie kupują żetony, a wypłacają jak najmniej... Żeby jednak kupować, to musi być atrakcja.
Tutaj na temat "atrakcji" można by się dłuuugo rozpisać. Ale wiele osób chyba widziało jakie kwoty padały na transmisjach z Lushem. Mamy takie dane. Szołap ma swoje dane bo liczy też to co dzieje się na priv, ukrytych, etc. Nikt nie mówi, że przecież tylko Lush dał zyski.
Ale... to co się zrobiło, z Waszej perspektywy można uznać za myślenie "jakiś cymbał zrobił ludziom dźwięki teraz i mamy szybciej forsę, którą i tak byśmy mieli, bo przecież to samo byśmy na nowej wersji zrobili, tylko nam pomógł, ale lepiej go kopnąć w dupę aż cała noga nam do niej wejdzie, bo to miała być nasza zasługa, a teraz wychwalają tego ciulika, a biadolą na nas".

Tak czy siak, moje argumenty/zdania/opinia są pewnie nic warte dla SU/WA...
Pozdrawiam.

PS: Lista osób, które obsłużyłem, które mają dźwięk (nie ode mnie) i które się zgłosiły, ale nic nie mają: https://pastebin.com/5HbU37FV
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Słuchacz muzyki trance, fan WWE (wrestlingu), pornosów z Brazzers i NaughtyAmerica oraz nałogowy gracz (PC, PS3 i przerobione PS2).
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Narzędzie do skr...: https://tampermonkey.net || Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 197 razy
Podziękowano mu: 159 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

gelover pisze:Developer/Moderator esper sam się zdradził, że jest jedną osobą. Zobaczcie fragment z tekstami moderatora cytowany na początku tego wątku. Jest w nim tzw. przyczynowe "temu" pochodzenia gwarowego. Developer/Moderator używa tego nieświadomie, bo tak mówili jego rodzice i on sam odkąd zaczął mówić. :) Przejrzyjcie później wszystkie wypowiedzi "developera" i znajdziecie w nich kilkukrotnie użyte to charakterystyczne "temu".
(http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/przyczynowe-temu;11075.html)

Moderator:
Moderator: Temu bardzo, ale to bardzo ostrzegamy

Developer:
Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować?

Temu modyfikowane są jedynie rzeczy, które są absolutnie konieczne.

Temu Ci tego oszczędzam

Albo to jakiś rodzinny biznes i wszyscy tam mówią gwarą, albo developer ściemnia, że nie jest moderatorem.

Jakkolwiek jest - esper, jesteś burakiem.

Niestety kolego jedynym burakiem i to w dodatku wyjątkowo mało kumatym jesteś tutaj Ty. Skoro kod showup'a to dzieło moje i mojej firmy to wiadomo, że mam dostęp do każdego zakamarka tego systemu. Czyli mam też swoje konto moderatora/administratora w systemie. Natomiast "Moderator", czy jak wy to mówicie "żółtki" jako fucha ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu na serwisie i to są specjalnie do tego zatrudnieni ludzie. I tak... ten tekst pisałem wtedy ja na chat'cie.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna