Adrian988 & Ksenia23

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Re: Adrian988
15 lip 2018, 17:02

na konto jej wysylalem, nie zet po to aby miala wiecej. nie wierzycie niby tylko jak gadala ze jej wygrazam i ze niby mowilem ze ja zabije to jakos kazdy jej wierzyl tak samo jak niby 200 kont zalozylem czy chuj wie co jeszcze, to ona mnie bezpodstawnie oczernia nie majac zadengo dowodu na to co mowi. i ja wiem ze kazda tu klamie, sama mi mowila ze nic innym nie mowi, ale mi mowila wszystko doslownie wszystko, ktos mowil o ponetnych ustach, tak wygladaja jak zrobi dobry makijaz, ja ja widzialem calkowicie bez makijazu ale mniejsza juz z tym, po prostu nie rozumiem tego ze tak postapila mowiac te wszystkie rzeczy i zamiast normalnie pogadac to woli olewac. mi na zlosc nie robi tylko sobie, a jestem ciekawy jakby nikt jej nic nie dawal co wtedy by zrobila, bo oprocz kasy ode mnie czy z SU to nie miala nic. a i jeszcze odpowiadajac temu co mowil ze chcialem poruchac, to ja nie placilem jej za to zeby sobie popatrzec ani jej ani nikomu , bo to juz wlasnie trzeba albo byc nie wiem jak niesmialym nie potrafiacym poznac normalnie kobiety zeby placic po to zeby popatrzec jak laska sie bawi to trzeba miec cos z glowa wedlug mnie. a do moderatora tez pisalem , tak jak ktos wspomnial ze ona pisala i nikt z tym nic nie robil, tylko jak sie kogos o cos oskarza to trzeba miec na to dowody zeby sie ktos tym zajal a ona nie ma zadnego, a mi sam moderator powiedzial zebym zglosil odpowiednim organom scigania
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Adrian988

15 lip 2018, 17:11

na konto jej wysylalem zeby miala wiecej, i wiem ze klamia na SU i ona i kazda zeby wiecej zarobic, ale ja tak jak mowilem nie mialem z nia kontaktu tylko przez SU, tylko nie moge pojac dlaczego tak sie zachowuje po tym jak mowila te wszystkie rzeczy, sama wie dobrze ile jej pomoglem. zreszta mi na zlosc nie robi tylko sama sobie. a odpowiadajac komus o ponetnych ustach itd to tak wygladaja jak zrobi dobry makijaz, ja widzialem ja bez makijazu normalnie prosto jak wstala z nieulozonymi wlosami itd, no ale to malo wazne, a temu ktory mowil ze chcialem poruchac, to ja nie traktuje kobiet jak rzecz do ruchania, nawet nie place za to zeby sobie poogladac jak sie laska bawi bo wedlug mnie taki ktos ktory placi wlasnie za takie rzeczy to jest jakis nienormalny albo chuj wie jaki jak nie potrafi normalnie poznac kobiety. ja to jestem Ciekawy co ona by zrobila jak by wlasnie nikt jej nic nie dawal, bo oprocz kasy ode mnie czy z SU to nie ma nic.
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

15 lip 2018, 17:18

mowisz ze nie wierzycie tylko jak wczoraj gadala ze pisalem jej ze ja zabije czy ze zalozylem 200 kont czy chuj wie co jeszcze to kazdy jakos jej wierzyl, a to jak ktos mowil ze zglaszala do moda czy gdzies i nic nikt z tym nie robil, to zeby ktos czyms sie zajal trzeba miec na to dowody, a w to co ona mowi to nie ma zadnego, tez pisalem do moda i mi powiedzial sam zebym zglosil to odpowiednim organom scigania, ale nie chcialem robic jej wiecej problemow niz ma, ale coz jak woli olewac no to sama najwyrazniej chce miec wiecej problemow. mowilem jej zeby sie zastanowila, bo bedzie zalowac. najwyrazniej tak chce, ja tam zglaszal nie bede tylko prawnik, skoro sama nie potrafi sie normalnie dogadac to ja juz na to nic nie poradze, tylko teraz to sadze ze nawet jej wstyd sie odezwac do mnie po tym wszystkim co zrobila i gadala. na obecna chwile ma jeszcze szanse czy ja wykorzysta to zalezy juz od niej
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

15 lip 2018, 18:47

tak samo ona chyba nie wie co to znaczy stalker czy kto to jest tak gadajac, jeszcze wyzywa mnie od psycholi i specjalnie tak kazdemu pierdoli zeby kazdy tak o mnie myslal tylko ze wszystko wymysla bo w zaden sposob tego nie udowodni ze cos takiego mowilem, ale nie chcialem dla niej zle dlatego ze caly czas probowalem sie normalnie dogadac, bo jak bym chcial dla niej zle to sam bym sie nie odzywal po tym co zrobila tylko odrazu zglosil, no ale jej zycie jej sprawa, najwyrazniej musi zalowac zeby cos zrozumiec jak normalnie nie potrafi ani pogadac ani sie przyznac, mi na zlosc juz nie robi niczym, jedynie sama sobie, ja jeszcze czekam czy sie odezwie, jak nie to nie pozostaje mi nic innego jak zgloscic nawet po to zeby zrozumiala co zrobila i ze tak sie nie traktuje ludzi. Kazdy jest czlowiekiem i popelnia bledy ale bez przesady
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

15 lip 2018, 18:54

Psychol i stalkier to jest koleś co pisze post pod postem długie eleboraty w których mówi, że jest normalny i zaprzecza że jest stalkierem i psycholem :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

15 lip 2018, 18:55

Dobra zapomnij o tym co pisałem wcześniej....

Przygotuj kilka stówek na przeprosiny i fajną szminkę dla koleżanki bo wrócisz do niej z podkulonym ogonem szybciej jak polska z mistrzostw świata.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

15 lip 2018, 19:45

haha ja do niej wroce? smieszne, to ona dla mnie niech zbiera lepiej, bo ja to juz jej nic nie dam. zreszta i tak sie nie odezwie wiec nie ma co gadac. a TY ruger jak widac jestes stary i glupi i sam tez chyba nie wiesz, stalker to ktos kto kogos nachodzi i nie daje spokoju jak ten ktos tego nie chce, a jakby nie patrzec ona ze mna byla to jak moge byc stalkerem? a to ze probowalem sie normalnie dogadac bo nie chcialem dla niej zle to jestem psycholem haha zastanowil bys sie co mowisz albo zacznij uzywac mozgu jesli go masz
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

15 lip 2018, 20:02

nie ja zjebalem zeby przepraszac, naprawiac czy wracac, a po za tym jak by byla normalna to by potrafila normalnie pogadac a nie blokowala i zmyslala na mnie rzeczy ktorych nie bylo, no ale wolala zeby sie nikt nie dowiedzial jaka jest i co zrobila, dlatego blokowala i gada glupoty na mnie. i nie chce gadac juz ze mna dlatego wlasnie ze to wszystko wstawilem, no ale coz, jakby chciala pogadac to wogole takiej sytuacji by nie bylo. Sama do tego doprowadzila wiec do mnie niech nie ma pretensji bo ja kazdego dnia probowalem i chcialem normalnie pogadac a ona blokowala, i dalej nie chce normalnie to juz nie moja wina. a ja to wszystko pisze zeby nie bylo tak jak ona pierdoli na mnie a jak cos mowi to zapytajcie czy ma jakis dowod na to
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

15 lip 2018, 21:39

Hej WyrolowanyprzezKsenie
a co powiesz na policji czy prokuraturze?
tak z ciekawości pytam jak to rozegrasz?
Pozdro
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Re: Ksenia23
15 lip 2018, 23:23

WyrolowanyPrzezKsenie pisze:Niby bylismy razem, planowalismy wspolnie przyszlosc, chyba jako jedyny widzialem jej Twarz. wysylalem jej kase a jak mielismy sie spotkac to mnie po prostu olala, na SU caly czas blokowala.

Ło matko, kolejna telenowela na SU... Byliście razem a nigdy się nie spotkaliście? Może jestem z poprzedniej epoki, ale dla mnie te dwie informacje się wzajemnie wykluczają. To smutne, ale panowie wyżej mają trochę racji. Płacicie nam za piękne widoki i piękne złudzenia (bliskości, zainteresowania, pożądania). Powiem CI to jako kobieta, bo męskich rad chyba nie rozumiesz - gdyby jakakolwiek dziewucha chciała się z Tobą spotkać to by się spotkała, a nie doiła jak frajera na fryzjera (BTW, która kobieta w ciężkiej sytuacji życiowej wydaje 500 zł na fryzjera? W dobrym salonie za 200 masz full opcję) i ciuchy. Sama spotkałam się z paroma osobami z SU, ale nigdy po tym, jak widzieli moje cipsko za pieniądze. No chyba, że któraś szuka miłości jak z filmu Pretty Woman, w co niestety szczerze wątpię.
Jest tyle stron randkowych, gdzie siedzą przykładne gospodynie domowe, porządne, uczciwe,katoliczki, ciepłe, czekające na miłość. Ale tacy jak Ty uparli się, by szukać drugiej połowy w serwisie, gdzie dziewczyny biorą pieniądze za ocenę kutasa i kręcenie dupą. A potem płacz i olaboga.

Z całym szacunkiem i sympatią, zamiast wylewać te gorzkie żale, zaloguj się na zbiorniku czy innym e-darlig. Tam też większość lasek lubi pieniążki, ale większe szanse na to, że zadupczysz.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

16 lip 2018, 04:03

WyrolowanyPrzezKsenie pisze:a TY ruger jak widac jestes stary i glupi

WyrolowanyPrzezKsenie pisze:zastanowil bys sie co mowisz albo zacznij uzywac mozgu jesli go masz

Jakoś to tak ironicznie brzmi jak wyzywa mnie od głupców i każe używać mózgu koleś, który przelewał modelce z portalu erotycznego pieniądze i uznał, że byli razem i planował wspólną przyszłość z nią mimo, że nigdy się nawet nie spotkali :) Poczytaj sobie o stalkerach - spełniasz wszystkie kryteria by być tak nazywanym. Stalkierstwo to nie tylko wystawanie nocami pod oknem i głuche telefony, pierwszą fazą stalkierstwa jest własnie nieogarnięcie życiowe i totalne zagubienie się w świecie kontaktów męsko-damskich - takie własnie jak Ty reprezentujesz: kontakty z kobietami WYŁĄCZNIE przez kabelek, długie, wielomiesięczne pisanie z jedną kobietą bez obietnicy spotkania z jej strony (ale wmawianie sobie, że to spotkanie jest uzależnione od wpłacenia jakiejś tam określonej kwoty na konto pani) etc. A potem finalnie zamiast powiedzieć sobie: "Ok stało się, rzuciła mnie, nie chce się spotkać, przecinamy kontakty i szukamy innej" stalkier siedzi na różnych portlalach, zakłada dziesiątki tematów o tej pani, wyzywa ją i straszy sądami. BTW - dołączam się do pytania Henia: co masz zamiar powiedzieć na prokuraturze, jaka będzie Twoja linia "walki" w sądzie, z jakiego paragrafu ją pozwiesz?
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

16 lip 2018, 14:46

widze, ze nie mam co juz wiecej tutaj pisac bo kazdy i tak bedzie gadal swoje, a tak jak mowilem nic nie wiecie, skoro tak znasz paragrafy o stalkerach to powinienes znac tez o jaki moge ja podac, zreszta kontaktowalem sie juz z prawnikiem i tyle mam do powiedzenia. jakby nie bylo kase bedzie musiala mi oddac i tyle w temacie. za wlasne slowa ktore mowila chociazby
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

16 lip 2018, 14:57

a Tobie kobieto odpowiadajac ja za takie rzeczy jak napisalas nie place, a wiadomo ze sama w ciezkiej sytuacji by nie wydala tyle ale jak by ktos dal to by mogla no nie? no ale wolalem jej dac na cos innego, nie bede pisal na co, a chciala bo lezala w szpitalu i zeby sie lepiej poczuc i wgl chciala niby isc do tego fryzjera, no i na tym koncze temat. bo nie widze daleszego sensu tej konwersacji, ja i tak swoje zrobie, a wy i tak nie zrozumiecie. moze jakbym wszystko powiedzial to byscie zrozumieli no ale nie bede, bo nie ma sensu, Pozdro
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

16 lip 2018, 15:09

a dawalem jej po to zeby nie musiala tutaj siedziec, bo sama mowila ze nie lubi ale nie ma wyjscia i musi, ale chodzi o to ze jak niczego nie chciala to mogla wprost normalnie powiedziec ze nie chce sie spotkac, zebym na nic nie liczyl itd, a mowila takie rzeczy jakby naprawde chciala i jej zalezalo, raczej bez powodu niektorych rzeczy sie nie mowi, a mowila a ze nie potrafi sie przyznac ani dotrzymywac slowa to juz nie moja wina bo pokazala ze sie tylko mna bawila. moze jak bym wstawil to co mi pisala to byscie zrozumieli no ale nie bede i koniec juz tego tematu, ja tez czekac nie mam juz na co bo i tak sie nie odezwie, czyli normalnie dogadac sie nie chce, a ja tego jej nie odpuszcze bo zbyt duzo dla niej zrobilem i poswiecilem i tu nie chodzi tylko o kase
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

16 lip 2018, 15:32

paragraf to nawet sie znajdzie za falszywe i bezpodstawne oskarzenia, bo to co ma napisane na profilu to jest wytwor jej wyobrazni i raczej ona ma cos z glowa, bo nigdy jej nie grozilem niczym a tym bardziej smiercia czy ze ja zabije jak pisala na transmisji ani niczego nie przerabialem, az przykro ze sie broni klamstwami, zeby miala chociaz jakis dowod na to a nie ma zadnego, no ale wlasnie to o niej swiadczy jaka jest. bo ja nie wymyslam niczego czego nie bylo, i nie wyzywam jej niewiadomo od jakich tylko ze jest oszustka bo mnie oszukala i to akurat prawda.
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

16 lip 2018, 15:41

:facepalm: kolejny... Spikel ver 2.0 :lol:
To ile zapłaciłeś za nieporuchanie? Śmiało podaj kwotę... mamy 150 tys + kot do przebicia :lol:
Chyba se dodam Ksenie do ulubionych... :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

16 lip 2018, 16:47

No jak tak patrzeć po profilu kolegi to wysłał jej tak z jedno zero więcej niż Spikel... tylko bez dopisku "tysięcy".... 1700zł przelane bezpośrednio na konto bankowe bo prowizja na SU zaporowa i na jego przyszła niedoszła byłaby stratna kilka stówek.

No nic panie Andrzeju, pardon.... panie Adrianie. My nic nie rozumiemy, pan nie traktujesz kobit jak obiektów seksualnych - nawet tych co same chcą nimi być, ona słowa nie dotrzymała, serce złamała - WINNA! A sąd orzeka kare dwóch tygodni przerzucania obornika na polu pana Mietka we wsi Swornegacie, oczywiście bez wideł... i rękawiczek... w zawieszeniu na trzy lata prostytucji w czeskim burdelu.

AHOJ PEPICZKI
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

16 lip 2018, 18:18

wszystkiego nie wstawialem i juz nic wiecej nie bede mowil, ale na wlasne zyczenie jak widac chce miec problemy, skoro bezpodstawnie oskarza po tym co mowila i co zrobila, ale nic taka jest najwyrazniej, nie mysli o konsekwencjach, ale to juz jej sprawa jej, zycie jej problem. i to by bylo chyba tyle. Pozdro dla was ludzie, pewnie sie smiejecie z mojej naiwnosci, ale ja sie juz tym nie przejmuje, bo mi na zlosc juz niczym nie robi tylko sama sobie, na wlasne zyczenie jebie sobie zycie jednym slowem
Awatar użytkownika
WyrolowanyPrzezKsenie
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

16 lip 2018, 19:16

W takim razie czekamy na informacje o procedowaniu sprawy.
Sam prowadzę drobna praktykę znachorsko-prawniczo-szeptuchową, z jednego zawodu się nie wyżyje, i z chęcią poznam szczegóły.
Ukłony dla żony panie Adrianie
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

16 lip 2018, 22:39

WyrolowanyPrzezKsenie pisze:widze, ze nie mam co juz wiecej tutaj pisac bo kazdy i tak bedzie gadal swoje, a tak jak mowilem nic nie wiecie, skoro tak znasz paragrafy o stalkerach to powinienes znac tez o jaki moge ja podac, zreszta kontaktowalem sie juz z prawnikiem i tyle mam do powiedzenia. jakby nie bylo kase bedzie musiala mi oddac i tyle w temacie. za wlasne slowa ktore mowila chociazby

To smutne, że nie będzie szczęśliwego zakończenia, ale zakładanie sprawy w sądzie o zwrot kasy, która podarowałeś z dobrego serca podobno i żeby komuś pomóc jest strasznie słabe i dużo mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

PoprzedniaNastępna