wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze:Akurat miałem paczkę 10 tyś. przy sobie wielkie mi halo.

Chuj mnie interesuje co tam miałeś w tych swoich rekach.
Dla mnie o wiele ważniejsze co ma się w głowie a nie w rekach.
Ty to w swojej głowie masz pustkę no ale tym chłopakom z chata pewno zaimponowałeś.Jakie to ŻAŁOSNE. :!: :!: :!: :!:

Żałosne to jest Twoje życie kundlu_prostytutki :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Parę dni spokoju i znowu hard zaczynasz. Wg. ciebie nie ważne co mówią, ważne że mówią........
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: .........

hardrockcaffe696 pisze:Chuj mnie interesuje co tam miałeś w tych swoich rekach.
Ty to w swojej głowie masz pustkę no ale tym chłopakom z chata pewno zaimponowałeś.Jakie to ŻAŁOSNE. :!: :!: :!: :!:

Jakoś nikt o tym nie pisze nie przeżywa, że Robinek machnął plikiem drobnych tylko jeden głupi biedak będzie teraz śnił o tym co by zrobił z taką fortuną :P
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

gracjano pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Chuj mnie interesuje co tam miałeś w tych swoich rekach.

Jakoś nikt o tym nie pisze nie przeżywa, że Robinek machnął plikiem drobnych tylko jeden głupi biedak będzie teraz śnił o tym co by zrobił z taką fortuną :P

Jak to co by zrobił? wydałby na dziwkę :D
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

No i chuj że kiedyś była prostytutką. Dla mnie ważne jest tu i teraz.Co sobą prezentuję,jaka jest w stosunku do mnie i co ma na nam tu do zaoferowania.A tobie robinek chciałem tylko przypomnieć że jeszcze nie tak dawno to jej przeszłość aż tak tu ci nie przeszkadzała.No tak nie dostałeś od niej tego co sobie w tej swojej chorej główce tam ubzdurałeś to teraz zgrywasz tu kozaka i chojraka i tylko co potrafisz robić to ja atakować.
Typowe zachowanie prawdziwego mężczyzny.
Jesteś tylko ŻAŁOSNA MĘSKĄ PIZDĄ która szuka zrozumienia i szacunku wśród bandy jebanych przegrywów
SKOŃCZYŁEM. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Jesteś tylko ŻAŁOSNA MĘSKĄ PIZDĄ która szuka zrozumienia i szacunku wśród bandy jebanych przegrywów

hahha o sobie napisałeś. I nie pisz "żegnam" czy "skończyłem" jeśli nie masz naprawdę zamiaru kończyć lub wypierdalać z forum postaw kropkę to wystarczy.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:No i chuj że kiedyś była prostytutką. Dla mnie ważne jest tu i teraz.Co sobą prezentuję,jaka jest w stosunku do mnie i co ma na nam tu do zaoferowania.A tobie robinek chciałem tylko przypomnieć że jeszcze nie tak dawno to jej przeszłość aż tak tu ci nie przeszkadzała.No tak nie dostałeś od niej tego co sobie w tej swojej chorej główce tam ubzdurałeś to teraz zgrywasz tu kozaka i chojraka i tylko co potrafisz robić to ja atakować.
Typowe zachowanie prawdziwego mężczyzny.
Jesteś tylko ŻAŁOSNA MĘSKĄ PIZDĄ która szuka zrozumienia i szacunku wśród bandy jebanych przegrywów
SKOŃCZYŁEM. :!: :!: :!: :!:

Posłuchaj mnie dokładnie zawszawiony kundlu, od 3 lat mam wyjebane na Nią, jest mi od tamtej pory zupełnie obojętna.
Nawet nie potrafiła być zwykłą znajomą / koleżanką. Jej sprawa. Ja nie szukam koleżanek za kasę tak jak Ty.
A to, że dostawała żetony to zarobiła je uczciwie swoją dupą za pokazy od wszystko. Taka praca.

A powiem Ci jeszcze jedno kundlu, Twoja wielka miłość nie zrezygnowała z tego co robiła, i robi to dalej,
nadal ma grono stałych klientów z którymi spotyka się za kasę. Sama się do tego przyznała, więc wbij
sobie do tego pustego łba kundlu, że nigdy nie spełnią się Twoje marzenia związane z Nią.

Jak dla mnie temat skończony, a jak będziesz szczekał dalej to oddam Cię hyclowi kundlu.

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper

A niech sobie robi co chce jej życie jej sprawy nic mi do tego.
A co do moich marzeń z nią związanych to one ograniczają się tylko do tego żeby spędzać z nią kilka miły tu chwilek.Nic poza tym. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:A niech sobie robi co chce jej życie jej sprawy nic mi do tego.
A co do moich marzeń z nią związanych to one ograniczają się tylko do tego żeby spędzać z nią kilka miły tu chwilek.Nic poza tym. :!: :!: :!: :!:

No i gra gitara zakończmy te chore jazdy, przestań dopierdalać mi i innym, każdy ma swoje zdanie i tego się trzymajmy.

Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper

To może ja się wypowiem na temat mojej rzekomej prostytucji.

Nie jest wielką tajemnicą, że byłam prostytutką przez 4 lata, w różnych zakątkach naszego pięknego kraju....
Aczkolwiek na początku stycznia 2015 r. podjęłam decyzję o zaprzestaniu spotkań i przerzuceniu się całkowicie na showup.tv.
Od tamtej pory z NIKIM nie spotkałam się za $$$$.
Więc wsadź sobie w dupę Robinek swoje insynuacje, że mam klientów z SU!
Dla Ciebie Robinek mogę być i zezowatą dziwką, ale zacznij lepiej leczyć swoja paranoję na moim punkcie...

I naprawdę jeśli będę chciała się spotykać to to zrobię i chuja Was to wszystkich obchodzi, ale na pewno nie będzie mnie już wtedy na SU!
Ale Wy oczywiście będziecie tu jeszcze rok po pojawieniu się mojego ogłoszenia o tym dyskutować, bo macie tak nudne i zjebane życie!

BANDA POPAPRAŃCÓW BEZ WŁASNEGO ŻYCIA.
RZYGAM....
wrednaPaula

wrednaPaula pisze:To może ja się wypowiem na temat mojej rzekomej prostytucji.

Nie jest wielką tajemnicą, że byłam prostytutką przez 4 lata, w różnych zakątkach naszego pięknego kraju....
Aczkolwiek na początku stycznia 2015 r. podjęłam decyzję o zaprzestaniu spotkań i przerzuceniu się całkowicie na showup.tv.
Dla Ciebie Robinek mogę być i zezowatą dziwką, ale zacznij lepiej leczyć swoja paranoję na moim punkcie...

I naprawdę jeśli będę chciała się spotykać to to zrobię i chuja Was to wszystkich obchodzi, ale na pewno nie będzie mnie już wtedy na SU!
Ale Wy oczywiście będziecie tu jeszcze rok po pojawieniu się mojego ogłoszenia o tym dyskutować, bo macie tak nudne i zjebane życie!

RZYGAM....

Ekhm. Nie żebym coś pisał, ale wydaje mi się, że miało Cię tu nie być. A jednak po całej dramie związanej z Twoim odejściem wróciłaś po... Pięciu dniach. Gdyby tego jeszcze było mało dokarmiasz bezpańskiego Harda który ujada bez przerwy, zrób coś z tym swoim psem.

Nudne życie... Kto jak kto, dla mnie ciekawsze jest oglądanie tej całej szopki jaką ostawiacie zamiast telewizji.

Przynajmniej mam normalną robotę - co powiesz o sobie? E-prostytucja a prostytucja nie różnią się aż tak bardzo czyli byłaś i jesteś dziwką, wypieranie się tego niczego nie zmieni. Wydymasz kolejnego frajera który zechce wciskać Ci swoje ciężko zarobione pieniądze, hmm, ciut popaprane, nie sądzisz? Koniec końców Twoje słowa są tyle warte co słowa tych dwóch imbecyli z którymi brylujecie na tym waszym dnie, możesz skamleć i skamleć jacy to ludzie tutaj są źli i żałośni ale uwierz, do tego poziomu który reprezentujecie nie da się dobić bez talentu. :hi:
Awatar użytkownika
ulung
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: pralineczka23
Nick na ShowUp.tv:

wrednaPaula pisze:To może ja się wypowiem na temat mojej rzekomej prostytucji.

RZYGAM....

Jak najbardziej masz do tego prawo, Twoje życie i Twoja dupa, tylko w takim razie ustal jedną wersję, bo mi mówiłaś coś innego.
Mnie zapewniałaś, że owszem zrezygnowałaś z odlotów i roksy, ale masz stałych klientów na telefon i nie z SU tylko z ogłoszeń
które swego czasu były na wielu portalach. I nie byłaś wtedy pijana.

Mnie osobiście to jebie, tyle razy co Ty mnie okłamałaś manipulantko, to wybacz ale, nie wierzę Ci ani jedno Twoje puste słowo.
Dobrym przykładem Twojej wiarygodności, są wszelakie obietnice dawane publicznie jak i prywatnie. Twoje zagrywki z Januszami
obietnice, że to ostatni raz itp. itd.

Jesteś mega "GWIAZDĄ" :lol2: możesz dalej robić wszystkich w chuja wolno Ci. Ale opinia o Tobie jest taka że,
nie masz za grosz honoru jesteś manipulantką która żeruje na naiwności głupich samców,
pocieszające jest jedynie to że, coraz więcej z nich zaczyna przeglądać na oczy.

PS
Dzięki taj "bandzie popaprańców" masz co włożyć do gara i nie stoisz na ulicy czekając na kolejnego TIRa.

Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper

wrednaPaula pisze:RZYGAM....

Zrób to na SU - sporo chętnych na vomit.
Dupy dawaj komu chcesz, gdzie chcesz, za ile chcesz... Możesz nawet faktury wystawiać za to - twoja dupa, nikogo nie krzywdzisz, niech się pierdolą.

Wypierdol kurwia dziada to się gnój skończy. Rozumiem, że pincet złotych piechotą nie chodzi... W końcu można kupić za to prawie pięćdziesiąt kilo serdelowej albo 342 opakowania kiślu...kiśla...kisiela...kisieli.. kurwa Słodkiej Chwili Dr.Oetkera o smaku owoców leśnych, ale jak byś sobie tak raz w miesiącu odpuściła kosmetyczkę za harda rentkę.
Może i dziadu w sytuacjach kryzysowych jest przydatny - robi sztuczny ruch, ale kurwa jebaniec obleśny więcej odstrasza ci potencjalnych klientów na transmisji tym swoim obślizgłym, zbereźnym grafomaństwem niż z niego pożytku.

www.BlogSu.pl
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze: jebaniec obleśny więcej odstrasza ci potencjalnych klientów na transmisji tym swoim obślizgłym, zbereźnym grafomaństwem niż z niego pożytku.

Ta dobre sobie ty jesteś tu jedna chyba z ostatnich osób z których zdaniem ona będzie się liczyła wiec daruj sobie tu umieszczać te swoje żałosne i pobożne życzenia. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Robinek a co szukasz pracy jako kelner.. przecież ty jesteś taki bogaty.Nawet ostatnio chwaliłeś się tym dzieciakom swoim'' bogactwem''.Jak trzeba nisko upaść że by coś takiego robić.No tak to mogło przecież tym przegrywom i życiowym nieudacznikom zaimponować.Widzę że ty tam pasujesz jak gówno w świńskim chlewiku.
ROBINEK CZŁOWIEKIEM SUKCESU.
[ Obrazek ]
5 tysi.. też mi majątek. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Ty kurwa pierdolnięty stary idioto - czy Robinek29 to Tet - Rockefeller czy jak mu tam ??????

Zasadą człowieka normalnego jest, że sprawdza jeśli ktoś o czymś gada i dopiero się wypowiada....a Ty jesteś taką starą zajebaną plotkarą, pewnie twój dzień wygląda prócz neta że siedzisz na parapeciku i szukasz plotek na świecie :D :D :D

Ciebie kurwa naprawdę prócz wylewki w ziemi lub stryczka to Ciebie przed własną głupotą nic nie uratuje :D

Przekraczasz każde standardy głupoty...Mając tyle lat a byc takim debilem - noż kurwa niepojęte jak dla mnie...

parostatek pisze:jebaniec obleśny więcej odstrasza ci potencjalnych klientów na transmisji tym swoim obślizgłym, zbereźnym grafomaństwem niż z niego pożytku.

Pewnego dnia Paula to zrozumie, przecież nikt nie chce nawet w internecie obok pedofila, zboczeńca, śmierdzącego dziada i idioty siedzieć...bo to wstyd!
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Widzę ze dziadek już jest w takim stopniu debilizacji ze tylko pawulon moze uratować jego. Tego sie już nawet czytać nie da temat idzie do absurdu.

Spikel20

Spikel20 pisze:Widzę ze dziadek już jest w takim stopniu debilizacji ze tylko pawulon moze uratować jego. Tego sie już nawet czytać nie da temat idzie do absurdu.

Chyba pierwszy raz Spikel się z Tobą zgodzą, ten temat idzie donikąd...pierwsza sprawa : dziadka posty wierszyki i inne, to ewidentnie podlega pod spam, zresztą jak większość wiadomości w każdym innym temacie od dziada...

Niewiem czy tu są jakieś żetony za ilość postów czy coś - ale ewidentnie dziad na coś leci, przecież jego żaden post nic nie wnosi do tematu....

Nawet kretyn czegoś nie sprawdzi a kogoś oskarża :)

Naprawdę przemyślałbym sens istnienia tego tematu, lub chociaż sens niektórych wypowiedzi...bo jak się mamy bawić we wklejanie wierszyków, jakiś wyznań bezsensownych i nic nie wnoszących do żadnego tematu to z forum powstanie jeden wielki spam i żadne opinie się nie przebiją przez takie posty, bo komu się chce widzieć czy czytać tymbardziej jakieś zjebane wierszyki co nie mają sensu....

Jakbyśmy załozyli, że w każdym temacie jest taki zjeb jak dziadek i wkleja jakieś popierdolone wierszyki to serio na dłuższą metę ja sensu we wpisywaniu opinii nie widzę....

Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Dziadek nabija posty i dostaje żetony za to za każde 50 cos tam dają. Dziadek z każdym dniem jest tak żałosny ze zygac sie chce. Jedynym rozwiązaniem to jest ban od Pauli i zaś by wrócił do korzeni dziwkowania na nią bo to taka ukraińska menda jest. Jest tak żałosnym pedofilem ze bleeeeee.
Spikel20

Admin pisze:Dzisiaj przekroczyliśmy 100 tys. postów na forum i niestety kończymy już konkurs spamerski.
Bitcoin jebnął przy 20k, a nasz konkurs żetoniarski przy 100k, ale mam dla Was dobrą wiadomość.
Forum zostało bardzo zmodernizowane o poniższe funkcje, a wkrótce ruszamy z nowymi konkursami z nagrodami.

Raczej już nic nie dają za posty macie złe info ;)
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Papaj pisze:
Admin pisze:Dzisiaj przekroczyliśmy 100 tys. postów na forum i niestety kończymy już konkurs spamerski.
Bitcoin jebnął przy 20k, a nasz konkurs żetoniarski przy 100k, ale mam dla Was dobrą wiadomość.
Forum zostało bardzo zmodernizowane o poniższe funkcje, a wkrótce ruszamy z nowymi konkursami z nagrodami.

Raczej już nic nie dają za posty macie złe info ;)

No to chyba że tak, co i tak nie zmienia faktu że dziad jest największym pedofilem, zboczeńcem, kazirodczym pieskiem w historii tego forum :)

Jego już nikt nie przebije :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna