Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
U mnie tak samo, zawsze było ok 15 a dzisiaj :dontknow:
kamchm9578


U mnie też nie doszło
Digi


Nie przejmujcie się, ja czasem tak mialam. Pomimo tego, że wysłali rano, to kasa wchodziła mi na ostatnim księgowaniu.
Albo sprawdzie jakieś stare konta które podawałyście :D Mnie ostatnio wysłali na inne i też się dziwiłam, że nie weszło, a okazało się, że kasa jest na innym :P
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


10;04 zrealizowany , 15:30 na koncie
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Napiszcie w jakie dni wam realizuja bo zauwazylam ze mi w poniedziałki i środy tylko
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 03:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ZmysłowaOna23 pisze:Napiszcie w jakie dni wam realizuja bo zauwazylam ze mi w poniedziałki i środy tylko

Mi różnie, raz realizują mi tego samego dnia, którego zleciłam, a raz czekałam 2 dni. Myślę, że nie ma jakiś określonych dni wypłacania. Najlepiej chyba zlecać w niedzielę i środy/czwartki
Digi


Napiszcie dziś jak zleca
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


8:47 zlecone
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wpłynął wam zlecony przelew dziś przed 9 ??? :(
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziś zrealizowano mi przelew ale na zupełnie inne konto niż podałam w zleceniu wypłaty. Moja wypłata została wysłana na stare konto na którym mam blokadę i straciłam całą wpłatę. Czy komuś przytrafiła się taka sytuacja realizacji na stare konto nie podane obecnie? Przecież to jakiś żart... Brak słów Wulgaryzmy cisną mi się na usta... Co oni wyprawiają.... ludzie mają różne sytuacje ja akurat na starym koncie mam blokadę ... To jakieś żarty że przelewy nie są realizowane na podane konta :shock:
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sarka07 pisze:Dziś zrealizowano mi przelew ale na zupełnie inne konto niż podałam w zleceniu wypłaty. Moja wypłata została wysłana na stare konto na którym mam blokadę i straciłam całą wpłatę. Czy komuś przytrafiła się taka sytuacja realizacji na stare konto nie podane obecnie? Przecież to jakiś żart... Brak słów Wulgaryzmy cisną mi się na usta... Co oni wyprawiają.... ludzie mają różne sytuacje ja akurat na starym koncie mam blokadę ... To jakieś żarty że przelewy nie są realizowane na podane konta :shock:

Czemu Cię to dziwi? Jak masz bana na innym koncie i przelewy tam wisiały to jak dasz ten sam numer konta to tez nie pójdą i będą wisiec...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:
Sarka07 pisze:Dziś zrealizowano mi przelew ale na zupełnie inne konto niż podałam w zleceniu wypłaty. Moja wypłata została wysłana na stare konto na którym mam blokadę i straciłam całą wpłatę. Czy komuś przytrafiła się taka sytuacja realizacji na stare konto nie podane obecnie? Przecież to jakiś żart... Brak słów Wulgaryzmy cisną mi się na usta... Co oni wyprawiają.... ludzie mają różne sytuacje ja akurat na starym koncie mam blokadę ... To jakieś żarty że przelewy nie są realizowane na podane konta :shock:

Czemu Cię to dziwi? Jak masz bana na innym koncie i przelewy tam wisiały to jak dasz ten sam numer konta to tez nie pójdą i będą wisiec...

chyba chodziło o inne konto ale w banku :/
swoją drogą ja dalej nie otrzymałam trzech przelewów zrealizowanych 17 czerwca [zleconych koło 10 czerwca]... i SU od dwóch dni nic nie odpisało... :/
któraś jest w podobnej sytuacji?
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:
Adela pisze:
Sarka07 pisze:Dziś zrealizowano mi przelew ale na zupełnie inne konto niż podałam w zleceniu wypłaty. Moja wypłata została wysłana na stare konto na którym mam blokadę i straciłam całą wpłatę. Czy komuś przytrafiła się taka sytuacja realizacji na stare konto nie podane obecnie? Przecież to jakiś żart... Brak słów Wulgaryzmy cisną mi się na usta... Co oni wyprawiają.... ludzie mają różne sytuacje ja akurat na starym koncie mam blokadę ... To jakieś żarty że przelewy nie są realizowane na podane konta :shock:

Czemu Cię to dziwi? Jak masz bana na innym koncie i przelewy tam wisiały to jak dasz ten sam numer konta to tez nie pójdą i będą wisiec...

chyba chodziło o inne konto ale w banku :/
swoją drogą ja dalej nie otrzymałam trzech przelewów zrealizowanych 17 czerwca [zleconych koło 10 czerwca]... i SU od dwóch dni nic nie odpisało... :/
któraś jest w podobnej sytuacji?

Ja nie mi wszystko elegancko dochodzi kolo 14:30 tego samego dnia ale zawsze zlecam na to samo konto, oszustami nie są to na pewno zwroca kase w postaci żetonów na konto/a SU tylko doczekac sie na ich odpisywanie graniczy z cudem. A tak nawiasem to po co puszczasz z kilku kont po kazdym przelewy zamiast poprzesylac na jedno i puscic jeden z jednego a nie trzy.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A gdzie ja napisałam, że z kilku kont? aszkodaszczempićryja
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:A gdzie ja napisałam, że z kilku kont? Zlecam przelew codziennie, tak z przyzwyczajenia, bez większej filozofii.

No to nie masz kasy, juz ci wierze ze kazdym dniem osiagasz limit 1000zl :) ja tez zlecam po każdej transmisji.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I znów zaglądanie do portfela :P co do tego 1k dziennie, to wcale bym tym nie była zaskoczona. Suzy chyba ma wzięcie :D Ale przeciez nie o tym tu mowa, nic nam do tego :)
Napisałam do nich 4 dni temu w sprawie przelewu na inne konto. Chociaż mi to akurat bez różnicy, ze zwykłej ciekawości zapytałam czy to jakiś jednorazowy błąd czy już norma, że wysyłają gdzie chcą. Nie odpisali oczywiście do dziś :) Kpina trochę z nimi ostatnio jest...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kropelka pisze:
Adela pisze:
Sarka07 pisze:Dziś zrealizowano mi przelew ale na zupełnie inne konto niż podałam w zleceniu wypłaty. Moja wypłata została wysłana na stare konto na którym mam blokadę i straciłam całą wpłatę. Czy komuś przytrafiła się taka sytuacja realizacji na stare konto nie podane obecnie? Przecież to jakiś żart... Brak słów Wulgaryzmy cisną mi się na usta... Co oni wyprawiają.... ludzie mają różne sytuacje ja akurat na starym koncie mam blokadę ... To jakieś żarty że przelewy nie są realizowane na podane konta :shock:

Czemu Cię to dziwi? Jak masz bana na innym koncie i przelewy tam wisiały to jak dasz ten sam numer konta to tez nie pójdą i będą wisiec...

chyba chodziło o inne konto ale w banku :/
swoją drogą ja dalej nie otrzymałam trzech przelewów zrealizowanych 17 czerwca [zleconych koło 10 czerwca]... i SU od dwóch dni nic nie odpisało... :/
któraś jest w podobnej sytuacji?


Tak dokładnie o to chodzisz. Szkoda że Pani Adela nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jestem na SU od 6 lat i nigdy nie miałam bana Chodzi o przelew który wysłali na inne konto bankowe (stare) niż podałam przy zleceniu. Nigdy się to nie zdarzyło wcześniej i widzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Ja akurat kilka dni muszę poświęcić na zebranie 10k i trochę to niebezpieczna praktyka że pieniądze wysyłają gdzie chcą, a nie na konto bankowe podane w bieżącym zleceniu. Ja akurat miałam blokadę, ale ktoś może stare konto mieć już zamknięte, a przeprawa z nimi o zwrot kasy będzie długa i nieprzyjemna :(
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


P.S. Osobom, którym zrealizowali przelewy, a nie dotarły na podane konto bankowe, radzę szukać wpłat na "starych" kontach bankowych na które były wypłacane przelewy w przeszłości :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie no taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Po to każdorazowo podaje się numer konta, żeby realizacja była własnie na aktualny rachunek, a nie gdzies tam systemowo zapisany.

Co do nie dochodzących przelewów, to ja mialam tak tylko raz, zaraz po otwarciu panelu wyplat kiedy zlecono przelew, część dziewczyn dostala w tym samym dniu, a część czekała bo przelewy gdzieś "wisiały". Niemożliwym było, żeby przelew był zrealizowany o czasie który był napisany w panelu, bo po sprawdzeniu wszystkich kalkulatorów przelewów, a później nawet ręcznie sesji elixir było to niemożliwe. Pieniądze na szczęście dotarły kolejnego dnia i tak było u większości tych, które czekały na te "wiszące" przelewy, u niektórych dotarły dopiero jeszcze kolejnego dnia.

Panel wypłat na SU, jest chyba nie bardzo precyzyjny i dopracowany stąd takie akcje jak wysylanie przelewow na stare rachunki bankowe, albo właśnie akcje z tym, że przelew teoretycznie jest zlecony a praktycznie pewnie dalej u nich wisi.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ja dostałam normalnie na numer rachunku który wpisałam czasami na swoim koncie wpisuje inne numer yrachunków zeby przelew przyszedł na inne konto operuje 3 numerami rachunku na SU na swoim jednym koncie z ktorego zawsze wyplacam i zawsze przelew dociera.Dzisiaj też już zleciłam o 3.00 przelew o 8.35 w zrealizowanych już jest.Dlatego jestem zdziwiona że akurat wy nie dostałyście wypłat na swoje konto które wpisałyście tylko powędrowały na wasze stare konta.Dziwne aczkolwiek nieato neguje tego że tak mogło być jeżeli o tym piszecie.Z mailami do moderacji jest różnie ja pisałam w sprawie zgłoszenia użytkownika i też mi nie odpisali od ponad 2 tygodni mail zwrotny przyszedł że mam oczkiwać na odpowiedź i nie wysyłać kolejnych wiadomości dlatego czekam dalej choć pewnie nie odpiszą 2 tygodnie minęło jak nic.W sprawie zmniejszenia limitu wypłat czy wgl zmniejszą też pisałam i nie dostałam odpowiedzi.Dziwna sprawa Po zmianie właściciela kontakt z moderacją jest utrudniony lecz może to tylko tak u mnie.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości