wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Hardziu, ale z prostytutką nigdy nie stworzysz relacji opartej na wzajemnym zaufaniu.... ona zawsze będzie krzywo patrzeć na twoje prezerwatywy.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Hard ja nigdy nie uwierzę w to że ona cie też przeprosiła. Takie kobiety nigdy tego nie robią. Za pewne ty ją przepraszałeś na kolanach żeby móc być dalej jej sługusem i to była twoja jedyna opcja. To albo iść w pizdu.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy pisze:Hard ja nigdy nie uwierzę w to że ona cie też przeprosiła. Takie kobiety nigdy tego nie robią. Za pewne ty ją przepraszałeś na kolanach żeby móc być dalej jej sługusem i to była twoja jedyna opcja. To albo iść w pizdu.

Mało nie interesuje w co ty wierzysz a w co nie.
Wiem, wiem jak bym znowu tu źle o niej pisał to nosili byście mnie na rękach.
No i pewno został bym vipem i chuj wie kim jeszcze.No cóż po raz kolejny muszę was rozczarować. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

:facepalm:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

Szkoda gadać, toż to debile do kwadratu. On nie przyjmuje nic do siebie,
żyje w innym świecie, gdzie księżniczki czekają w wieżach na rycerzy zakonu Harda, a smoki (w tym Wawelskie) pożerają dziewice.

Jeszcze nie raz tu zapłacze, że Go ukochana banem potraktowała

@AvenumDostarce dobrze pisze, polać mu setę!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

hardrockcaffe696 pisze:
tajemniczysu pisze:jedyne męskie pizdy na tym forum to ty i spikel stary dziadzie

Wiesz co ci odpiszę złamasie że jak każdego mężczyznę który jest miły,kulturalny i traktuje kobietę z należytym szacunkiem nazywasz męską pizdą to już twój problem.Aż strach pomyśleć jak ty traktujesz kobiety no chyba że jesteś jeszcze jebanym prawiczkiem który jedyne co w życiu dobrze potrafi robić to pyskować w necie.ŻEGNAM. :!: :!: :!: :!:

hardrockcaffe696 pisze:
sirpsychosexy pisze:Hard ja nigdy nie uwierzę w to że ona cie też przeprosiła. Takie kobiety nigdy tego nie robią. Za pewne ty ją przepraszałeś na kolanach żeby móc być dalej jej sługusem i to była twoja jedyna opcja. To albo iść w pizdu.

No i pewno został bym vipem i chuj wie kim jeszcze.No cóż po raz kolejny muszę was rozczarować. :!: :!: :!: :!:

Miłe i kulturalne zachowanie? Masz na myśli szczekanie na transmisji, wyzywanie dziwki za to, że jest dziwką? Traktowanie kobiety z należytym szacunkiem, czyli napierdalanie na nią a później błaganie o przebaczenie? Jesteś ZEREM emerycie. Niczego się nie nauczyłeś przez całe życie, nie wyciągnąłeś żadnych wniosków z sytuacji do której doszło. Nie liczysz się Ty, liczy się tylko chajs, tak samo jak Ty biegniesz z jęzorem na brodzie do ZUSu po rente, tak samo Paula wbija tutaj żeby wycisnąć z Ciebie i Tobie podobnych - skończonych kretynów - wszystko co tylko macie.

Większość NORMALNYCH kobiet nie chciałaby mieć z Tobą nic wspólnego, jesteś obrzydliwym starcem a nie bogiem seksu.

Nie możesz też nas rozczarować, sięgnąłeś dna już dawno temu, przynajmniej masz doborowe towarzystwo wraz z Paulą i Spajkiem. Całe szczęście w twoim podeszłym wieku jest bliżej do tej drugiej strony, o jednego ludzkiego śmiecia mniej na świecie.
Awatar użytkownika
ulung
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: pralineczka23
Nick na ShowUp.tv:

Halooo....halooo,czy na forum jest lekarz?Albo chociaż weterynarz...
moralista

Każdy z Was poza hardem zapomniał dodać
#hardwypierdalaj :biggrin:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

hardrockcaffe696 pisze:

Ty kurwa naprawdę jesteś tępy albo niewiem co...

Czy ktoś tu na Księżniczkę najeżdza ? atakuje ją ?

Jak ty w ogóle śmiesz napisać, że jakbyś pisał źle o niej to każdy by ci piątke przybijał....

Ty naprawdę jesteś pierdolnięty, przejrzyj ostatnie strony, obraża ją ktoś - no chyba kurwa nie bardzo...

Była na chacie - i ktoś jej cisł ?? obrażał ??

Ty w końcu kurwa zrozum że jedynym problemem jesteś Ty, i to Ty powodujesz że o niej się pisze i inne...

Niby wielce przemyślałeś co ci napisała "fajna po 30" ale ty kurwa jesteś takim debilem że ty nic nie rozumiesz...skończ się udzielać, pierdolić głupoty, i Paula odpocznie od wpisów tu a reszta z hejtowania tłuka i może dodatkowo nikt ci ryja nie obije....

Zastanów się człowieku przez chwilę kto tu najwięcej zamieszania robi, ty kurwa tak naprawdę nic dobrego nie robisz dla niej, bo na jej trans odrzucasz każdego normalnego gościa bo jak się widzi takiego debila co problemem dla niego po Polsku "cześć" jest napisać a już nie mówie o twoich porównaniach do Matki i innych bo tak największa kurwa by się nie zachowała...jakby mi ktoś porównał matkę do jakiejś już nieważne jakiej laski - to mu skaczę po głowie z automatu....

Ty naprawdę kurwa Spikela przebijasz, bo on tylko jak co zaatakuje Pauli rodziców a nie swoich....Jesteś naprawdę popierdolony i żałosny....ciebie nie powinni bić za to ci kurwa tu piszesz ale za same "kurwienie" kobiety co starego debila na świat wypuściła - WSPÓŁCZUJE TWOJEJ RODZINIE....

#HardWypierdalaj

A i jak masz zamiar wytknąć mi że ja atakuje twoją rodzinę czy coś, to jebany przychlapie sam swoimi słowami ją bardziej obraziłeś niż jak ja bym niewiadomo co napisał.........

I WYPIERDALAJ !
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Ulżyłeś sobie....lepiej się już czujesz. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Ulżyłeś sobie....lepiej się już czujesz. :!: :!: :!: :!:

Jak stąd spierdolisz i ze swojej Matki nie będziesz robił ..... to tak :)

Chodź bardziej to pierwsze, druga sprawa jaki szacunek masz do Kobiety co cię wyjebała na ten świat to już nie moja sprawa :)

#HardWypierdalaj
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ja mam tylko jedno pytanie. Po kiego chuja Paula trzyma dziada na swojej transmisji? Sama powiedziala ze wycenia go na 5000 zeta miesiecznie... kwota dupy nie urywa jak dla niej. Po co wiec?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Ja mam tylko jedno pytanie. Po kiego chuja Paula trzyma dziada na swojej transmisji? Sama powiedziala ze wycenia go na 5000 zeta miesiecznie... kwota dupy nie urywa jak dla niej. Po co wiec?

liczy na letnią daczę pod krakowem :D
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 80 razy
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Ja mam tylko jedno pytanie. Po kiego chuja Paula trzyma dziada na swojej transmisji? Sama powiedziala ze wycenia go na 5000 zeta miesiecznie... kwota dupy nie urywa jak dla niej. Po co wiec?

Z żalu i litości...Wie że ma smutne bezwartościowe życie, że jak mu powie to tak zrobi...że może go wyśmiać publicznie, obrażać, i inne...takie CLOWNY się przydają...skoro ją do Matki porównywał to może mu czasem powie coś miłego jak Mamusia przez wyjściem na dwór aby dowartościować nic znaczącego człowieka...

To chyba jest litość, nic innego...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Litość? Chyba żartujesz? Ta osoba nie zna litości!

To jest zimne wyrachowanie, czysta kalkulacja, jak coś tam płaci i nie gada prawdy jest wkalkulowany w ryzyko,
jak zacznie za dużo gadać prawdy albo zacznie się stawiać / buntować to skończy jak reszta.
Żaden żeton nie śmierdzi.
Ale ja się tam ponoć nie znam :haha:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Jezu ,ten portal jest naprawdę całym waszym życiem :shock:

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Nick na ShowUp.tv:

Pewne 5000 żet to zawsze pewne 5000 żet, spróbuj sobie normalnie tyle zarobić to zobaczysz ile to wysiłku. A tak wysłucha jego bajdurzenia, przeczyta parę jego wierszy, zrobi mu kilka privów na odpierdol, zbanuje kilka razy żeby mu podnieść ciśnienie a potem łaskawie odbanuje przed 20stym żeby mógł się wypsztykać z renty i hajs się na koniec miesiąca zgadza. To tylko pokazuje jak bardzo jest zdesperowana i jak daleko jest od topki - trudno sobie wyobrazić inną panią z topki (a nawet ze środka stawki) która byłaby gotowa znosić Dziada dla tych paru srebrników...
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

faraon pisze:Jezu ,ten portal jest naprawdę całym waszym życiem :shock:

Dokładnie rzecz biorąc, same biedaki i tylko nabijamy posty aby ktoś mógł to skomentować taką wrodzoną inteligencją jak Ty...

I chęciem zaistnienia w temacie, nie ma ktoś coś sensownego do napisania to tak napisze :) zbierasz w lipcu na największą ilość postów czy na Vipa? na nagrodę możemy się złożyć my no name życiowe :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

te jej zamknięte obiegi nawet nie są wiarygodne.. ale takie pannie to wstyd by było siedzieć z zerem..

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Agnieszka123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: perl ann XD
Nick na ShowUp.tv:

Droga Agnieszko... mozesz jakos udowodnic te obiegi?
ale fajnie ze lubisz w dupe :P
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna