wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Trochę to pojebane że Hard wali konia do laski bo mu przypomina matkę. Już za same to powinna go wyjebać.
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

#mowmimamozarente
#wszystkojestnasprzedaz
#zatysiaczjemnawetgowno
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

wczoraj se oglądałem dłuższą chwilę i godną podziwu reakcję Pauli po przeczytaniu ostatnich postów można było obserwować live, tj. arystokratyczną obojętność na wściekłe ujadania motłochu, a nawet wielkoduszną wyrozumiałość dla cudzych ułomności, cytuję z pamięci:

niech sobie chłopak pisze, jeżeli dzięki temu mu ulży

wzruszyłem się

poza tym podobało mi niepodziewane spotkanie romańskiego sklepienia z neonowym światłem współczesności - dowodzi wielkiego talentu aranżacyjnego taka umiejętność harmonijnego połączenie dwóch odległych epok, dwóch sprzeczności. oczywiście chamy od pługa oderwane bez wiedzy o czymkolwiek będą mieć skojarzenie z burdelem, ale co zrobić, postawy nie-znam-się-to-się-wypowiem nie da się chyba wyplenić
Obrazek

btw podoba mi się nick najbrzydsza we wsi, widać progres w mieniu wyjebane
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

wielkanoc pisze:wczoraj se oglądałem dłuższą chwilę i godną podziwu reakcję Pauli po przeczytaniu ostatnich postów można było obserwować live, tj. arystokratyczną obojętność na wściekłe ujadania motłochu, a nawet wielkoduszną wyrozumiałość dla cudzych ułomności, cytuję z pamięci:

wzruszyłem się

poza tym podobało mi niepodziewane spotkanie romańskiego sklepienia z neonowym światłem współczesności - dowodzi wielkiego talentu aranżacyjnego taka umiejętność harmonijnego połączenie dwóch odległych epok, dwóch sprzeczności. oczywiście chamy od pługa oderwane bez wiedzy o czymkolwiek będą mieć skojarzenie z burdelem, ale co zrobić, postawy nie-znam-się-to-się-wypowiem nie da się chyba wyplenić
[ Obrazek ]

Szczerze? To powoli zaczynasz wkurwiać tą swoją "rycerskością" i obroną "dobrego imienia" Pauletty. Nikt jej nie kazał próbować tupać nóżką i się obrażać, że transmisja niby erotyczną ludzie głównie oglądają w celach komediowych - to nie jest tak, że każdy oglądający "Świat według Kiepskich" nie posiada życia. To, że "plan" się powiódł tak zajebiście i uświadomiła sobie, że bez SU daleko nie zajedzie i my nawet jako widzowie "sępy" kładziemy jedzenie na jej stół, to jednak bardzo śmieszna rzecz, ale my wybaczymy tę próbę szantażu, bo bardzo lubimy Paule jako naszego klauna i dołożymy swoją cegiełkę, by już zawsze opływała w luksusy dopóki będzie Nas tak bardzo rozbawiać. Cieszy natomiast pogodzenie się Pauletty ze swoją rolą na boisku.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv:

wielkanoc pisze:wczoraj se oglądałem dłuższą chwilę i godną podziwu reakcję Pauli po przeczytaniu ostatnich postów można było obserwować live, tj. arystokratyczną obojętność na wściekłe ujadania motłochu, a nawet wielkoduszną wyrozumiałość dla cudzych ułomności, cytuję z pamięci:

wzruszyłem się

[ Obrazek ]

Tak, ma rację chłopak, z punktu taktycznego, co miała napisać/powiedzieć ?? boli mnie to, że tak się dzieje ?? Logiczne, że każda osoba nawet bezmózgowiec by tak odpowiedziała, ja czy Ty czy sąsiad sąsiada - skoro aktoreczka kręci dalej dziadem i Spikelem co już rekordy w powrotach robi - to tak jakby to zabolało ją - by napisała o tym :D każdy w jej sytuacji by powiedział że ma wyjebane - LOGICZNE - jak widać nie dla wszystkich....Jestem coraz bardziej za badaniem jakimś mózgowym czy czegoś przed podłączeniem kogoś do internetu naprawdę...

Jeśli by damulki to nie ruszało to by się nie interesowała, nie wchodziła na forum i inne, ale oczywiście masz rację - ona ma wyjebane - bo tak powiedziała :)

I tak jest Paula wzorem kobiecości do naśladowania, wszyscy co piszą o niej źle to z zazdrości z zawziętości, to w ogóle tacy debile - jedno nas różni te debile mają logiczne argumenty - napewno nie takie jak ty, bo naprawdę dziecko 5 letnie po upadku z drzewa w 3 sekundy by ci odpowiedziało: a co miala powiedzieć ?????boshe :)

Nawet by dziad Hard na to wpadł....no ale jednak są lepsi na forum :) więksi geniusze :)

Co do łóżka nie komentuje bo mi się nie chce nawet, bo jak ktoś tak zaczyna posta to dyskusja ma większy sens z deską klozetową niż głąbem, reprezentującym biedę umysłową...

Jak jest taka zajebista - życzę ci takiej żony :) z całego serca :) będziesz spełniony :) i ona zarówno też (w robieniu cię w chuja haha) ale niektórym to pasuje :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Widzę że teraz przypierdalacie się do oświetlenia.
Ciekawe co będzie następne... może to że nie spuściła raz wody po sikaniu. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Widzę że teraz przypierdalacie się to oświetlenia.
Ciekawe co będzie następne... może to że nie spuściła raz wody po sikaniu. :!: :!: :!: :!:

#Hard Wypierdalaj
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Lepiej przypierdolić się do nie spuszczonej wody w kiblu niż pierdolić o tym jak e-prostytutka jak ją pare osób nazwało wygląda jak rodzicielka.
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Ehh.... komentarz chyba zbędny
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

blebluch123 pisze:Lepiej przypierdolić się do nie spuszczonej wody w kiblu niż pierdolić o tym jak e-prostytutka jak ją pare osób nazwało wygląda jak rodzicielka.

Ty jebany złamasie to moja prywata spraw do kogo ja będę porównywał moja matkę wiec się już łaskawie odpierdol. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 61 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
blebluch123 pisze:Lepiej przypierdolić się do nie spuszczonej wody w kiblu niż pierdolić o tym jak e-prostytutka jak ją pare osób nazwało wygląda jak rodzicielka.

Ty jebany złamasie to moja prywata spraw do kogo ja będę porównywał moja matkę wiec się już łaskawie odpierdol. :!: :!: :!: :!:

Dziadek załamany bo liczył, że dzis u swojej DIVY, przypominającej mu matkę haha zostawi żetonika z konkursu VIP hahahahaha :) a tu taki chuj :D

Że zaistnieje w tym wspaniałym świecie, ale jak to w życiu bywa - w ostatnim momencie przepierdolił konkurs, który najpewniej już nigdy nie wygra :)

A miał byc piękny piąteczek - denaturat - 500 żetoników na koncie do dania wspaniałej - i zaistnienie na żółto u niej :)

A tak stres związany z tym co ona sobie pomyśli skoro już tyle nie dałem hahahaha czy będzie że znów mnie publicznie wyśmieje(ze Spikelem), czy zbanuje jak wypije hahahahaha :D

#HardWypierdalaj !
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

@Hard zamknij paszcze bo zacznę zaraz po Tobie cisnąć

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Heee Alficzka porysowana, taaa to musi być straszne :rofl:

Obrazek

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Nie no, to już nie jest komedia tylko dramat.
Paulina bawi się w najlepsze (zaś najebana jak trzy kilo gwoździ). Hard ze Spikelem jej nadskakują i biznes się kręci :D
Jak można być taki przegrywem życiowym :facepalm: Żałosnym, pozbawionym życia, jebanym na wszystkie strony przez e-prostytutkę klaunem który na dodatek płaci jej pieniądze :facepalm:
Dno i kilo mułu.

Ps. #HardWypierdalajwpodskokach!
Ps2. Jest księżniczka i jest alfa królowa lawet wszystko pasuje :D
Ps3. Ciekawe gdzie przyjebała czyżby w drodze do klienta :D No ale pod hotelami parkingi szerokie czyżby nasz dama się na klientów w blokach przerzuciła? :D
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper

Nałogi tak mają, Ona pije codziennie! To widać :hypnotized:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29 pisze:Heee Alficzka porysowana, taaa to musi być straszne :rofl:

[ Obrazek ]

Ciekawe jak to jest, że Paula przy zarobkach 20 tys. miesięcznie musi zbierać na lakiernika.

Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Każda okazja jest dobra do zbierania żetona :)
Awatar użytkownika
GumowyWonsz
Night's Watch
Night's Watch
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv:

Książe_showupa pisze:
Robinek29 pisze:Heee Alficzka porysowana, taaa to musi być straszne :rofl:

[ Obrazek ]

Ciekawe jak to jest, że Paula przy zarobkach 20 tys. miesięcznie musi zbierać na lakiernika.

Mistrzyni reklamy , wchodzi swoją piramidą potrzeb w potrzeby swoich klientów, które dla nich są właściwie nieosiągalne, w marketingu to bardzo trudno osiągalna symbioza.
Na szczycie piramidy potrzeb (czyli tego czego człowiek pragnie najbardziej ) u Spikela (Pana "wypierdalaj pomijam bo on jest goły w ryj więc się nie liczy) jest chęć bycia z Paulą, u niej natomiast (przynajmniej marketingowo) jest naprawienie affy. Tak więc taki Spikel (albo inny zakochaniec z pieniędzmi) daje na jej główną potrzebę mając nadzieje że w ten sposób zbliży się do zaspokojenia swojej (ma nadzieje że w ten sposób on awansuje w jej hierarchii potrzeb), czyli bycia z nią. W reklamach to widać na przykładach: używaj tego produktu to będziesz miał produkt najwyższej jakości. I o ile w reklamach aut, farb, jedzenia, płynów itp ma to swoje przełożenie na rzeczywistość - klient kupi auto X a nie Y za taką samą kwotę bo w tym aucie czuje się lepiej (zaspokaja swoją potrzebę i jednocześnie zaspokaja potrzebę producenta - sprzedał i zarobił) to właściwie niemożliwe jest przekonanie klienta by wydał na coś co tylko będzie symulować jemu to że zaspokaja swoją potrzebę.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

PoprzedniaNastępna