Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 09:10
O ile sama idea pomocy rodzicom do mnie trafia, to powinna mieć większe obostrzenia, np tylko na osoby pracujące, i nie w formie gotówki, a w formie odliczeń od podatku. Wyeliminowało by to przypadki gdzie osoby które nie chcą pracować bo wolą być na zasiłkach robią dzieci tylko po to żeby mieć kolejne 500 złotych. Rozumiem że matka wychowująca 3 dzieci może mieć kłopot z pracą na etat, ok, ale niech chociaż pracuje ojciec dziecka(niech wtedy odliczenia idą z jego konta). Programy socjalne powinny moim zdaniem stymulować do samorozwoju itp, a nie tylko zaspokajać bieżące potrzeby, przecież te dzieci po 18 latach wyjdą z programu (o ile się utrzyma do tej pory). Teraz emerytura+, to bardzo dobry zabieg marketingowy, dali raz niecałe 900 złotych netto, więcej co w skali miesiąca nie przekracza 75 złotych. Oby nie skończyło się tak, że jak się rząd zagalopuje to z plusów zostaną nam tylko sprzęty AGD i RTV A+++
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 09:42
tomoxx, do mnie przemawia ide pomocy ludziom ktorzy tej pomocy potrzebuja. 500+ to nie jest program pomocy. W cala idee wszystkich programow plus wierza tylko idioci ktorzy mysla ze to rzad "wytwarza" pieniadze i cos komus daje. Nasz lokalny Robin Hood najpierw nam zabiera po czym dumnie oswiadcza ze nam daje, a przeciez wystarczy nie zabierac... Tylko wtedy posrednik nie mialby jak odtrabic "sukcesow" i stalby sie zbedny... przynajmniej na tym polu.
Juz gdzies o tym wspominalem... w Norwegii, kraju wielokrotnie bogatszym od Polski zasilek "na dziecko" jest nizszy niz w Polsce... troche dziwne.
Szczerze jak juz PiS musi rozdawac nie swoje miliardy to wolalbym zeby je pompowali w infrastrukture, nauke... bo cos z tego prawdopodobnie by zostalo. Tymczasem wiekszosc kasy z 500+ jest po prostu konsumowana. Niby sie ciesze ze byc moze jakies biedne dzieci pojada nad morze ale zdecydowanie wolalbym zeby te wakacje postawili mu ciezko pracujacy i dobrze zarabiajacy rodzice.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 10:21
Sadistik,
Witam, witam.
Miło z Twojej strony że zawitałeś do mojego skromnego temaciku :good3:
Odnośnie tego co w swoim poście napisałeś to nie mam do niego większych zastrzeżeń bo napisałeś w nim sporo prawdy.
Muszę się jedyne do czego ustosunkować do tego słowa sielanka które to wcześniej użyłem.
Może nie była to aż taka sielanka ale tak źle to jeszcze przecież nie było :!:
Bo jak można nazwać sytuację w której to kobiety boja się rodzić dzieci bo nie widzą dla nich przyszłości w tak źle rządzonym kraju :!:
komin pisze: Tymczasem wiekszosc kasy z 500+ jest po prostu konsumowana.

Oj chłopie ty się nie znasz ani trochę na mechanizmach rynkowych.
Radze Ci poczytać na co dobrze wpływa zwiększona konsumpcja a później jak już zabieraj głos :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 10:31
HardRockCaffe666, ekhm, nie napisałem sporo prawdy, a samą prawdę, którą jest łatwo zweryfikować. I nie, nie możesz w tym przypadku w ogóle użyć słowa sielanka. To, że było trochę lepiej niż obecnie, nie oznacza, że była sielanka, koniec i kropka.

Obrazek
Źródło
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 10:47
Sadistik,
Widzę że włączyłeś tryb CZEPIALSTWA :!:
Nie ta data nie to słowo.
No tak do czegoś wypadało by się dopierdolić :shock2:
Tak, tak napisałeś samą prawdę i tylko prawdę.
Teraz pewno lepiej się już czujesz
Jak byś był tak uprzejmy to pokaż mi gdzie ja się myliłem pisząc mój post.
Bo z tego mi mi wiadomo to też pisałem prawdę i tylko prawdę ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 11:03
Drodzy forumowicze, jeśli udzielacie się w tym temacie to powinniście ze wszystkimi tezami stawianymi przez Pana Harda się zgadzać, zdanie odmienne jest uważane za czepialstwo i w najlepszym wypadku owy Pan wypomni to w swoim poście, czasami również użyje słowa na s. Moi drodzy apeluję, przytakujmy albowiem Pan Hard wie wszystko najlepiej a my jesteśmy tylko przegrywy z forum. Pozdrawiam Was serdecznie.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 11:21
gracjano,
A może tak coś na temat :!:
Od czasu do czasu mógł byś chociaż ruszyć tą swoją makówkę i udowodnić wszystkim jaki z ciebie jest bystrzak :mocking:
Bo z tego co tutaj widzę to ograniczyłeś używanie swojego mózgu do umieszczania w moim temacie jakiś głupkowatych postów.
Ale widoczne na tyle Cie niestety tylko i wyłącznie stać :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 11:28
Dokładnie Panie Hardzie, zgadzam się z Panem :)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 11:28
HardRockCaffe666, widzę, że ty możesz się czepiać innych, w tym i mnie za błędy, ale tobie nie można nic powiedzieć bo to już czepialstwo. No spoko xd

Gdzie ty się myliłeś w twoim poście to już wcześniej napisałem. Ale streszczę ci to raz jeszcze: to nie Maduro doprowadził do upadku prywatnych firm, to nie on spowodował spadek wydobycia ropy. To długoletnie działania Chaveza są odpowiedzialne za obecny stan rzeczy. I tak jak pisałem wcześniej, Maduro tylko dokończył dzieła. A cały twój post miał wydźwięk taki, jakby to za czasów Chaveza było zajebiście, a Maduro to spierdolił bo dodrukował pieniądze. Chyba, że ja jakiś tępy jestem i nie rozumiem co autor miał na myśli.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 11:44
Hardzik, juz udajesz ze czegos nie przeczytales? Jak wybrniesz z tego samozaorania ktore wytknal Ci Ruger i Sadik?
Sadistik pisze:Ale to jeszcze nie koniec mojego wpisu, bo pomimo wielu błędów jakie popełniłeś w swoim poście muszę cię pochwalić za jedno mądre stwierdzenie. Bez żadnego nabijania się, ani nic z tych rzeczy. Serio!

Chodzi o to:

HardRockCaffe666 pisze:
Moim zdaniem wszystko jest wina krótkowzroczności.
Póki jest dobrze mało co kto myśli niestety o przyszłości.
Osoby będące u steru władzy,często starają się zdobyć poparcie inwestując w rzeczy, które w danym momencie przynoszą im popularność.
A tym co będzie póżniej jak już odejdą z urzędu to sobie tym glowy nie zaprzątają.


No kurwa zaskoczyłeś mnie, że coś takiego napisałeś. A teraz spójrz na to właśnie jeszcze raz, przeczytaj dokładnie i pomyśl czy ci to czegoś nie przypomina.

Moze odpowiedz Sadikowi najpierw? bo jakims cudem pomijasz wpisy w ktorych ktos wytknie Ci ze lekko platasz sie w zeznaniach...

Na co wplywa zwiekszona konsumpcja w twoim przypadku to my juz wszyscy dobrze wiemy. Na co zas wplywa zwiekszona konsumpcja w odniesieniu do gospodarki rynkowej to moge dyskutowac z kazdym oprocz ciebie. KAZDY na tym forum wie ze nawet jak tomoxx, jakim czy ktokolwiek inny pierdolnie ci wyklad na pol strony, ktory jest ambitniejszy niz poziom 3 klasy podstawowki to ty sie zawieszasz i zaczynasz pierdolic od rzeczy i zmieniac temat... Nie widze wiec sensu jakiejkolwiek dyskusji z toba poza przypomnieniem ci od czasu do czasu ze jestes debilem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 13:48
Sadistik pisze:To długoletnie działania Chaveza są odpowiedzialne za obecny stan rzeczy. I tak jak pisałem wcześniej, Maduro tylko dokończył dzieła.

Tak czy siak to obaj są odpowiedzialni za zaistniałą sytuacje w ich kraju.
A gdzie ja u licha w swoim poście napisałem że tylko jest to wina obecnego prezydenta bo jakoś tego nie widzę :!:
No ale pewno Ty widzisz tego co nie widać :laugh3:
komin pisze:Na co zas wplywa zwiekszona konsumpcja w odniesieniu do gospodarki rynkowej to moge dyskutowac z kazdym oprocz ciebie.

To dobrze się nawet i składa bo pewno nie masz większego pojęcia na ten temat.
Wiec do budy :laugh3:
To tyle bo mam na razie dosyć użerania się z wami :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 14:07
HardRockCaffe666, ty tak serio czy udajesz? Z twojego posta na temat Wenezueli wynika jedynie, że za Chaveza była sielanka, a Maduro wszystko zepsuł. Nie stawiasz ich w jednakowym miejscu na skali odpowiedzialności. Ba, na tej skali w ogóle nie stawiasz Chaveza.

Albo dobra, niech będzie, ja się mylę i źle interpretuję twój post. Bo przecież ty wiesz wszystko lepiej.

PS. Jak zwykle gdy nie masz argumentów pierdolisz coś o użeraniu się z nami lub, że ktoś nie ma pojęcia na dany temat. Tak wiemy, że ty wszystko wiesz najlepiej. Tylko nie rozumiem po chuj zakładasz tematy czysto dyskusyjne, skoro z tobą nie da się dyskutować.

To tyle bo mam na razie dosyć użerania się z tobą ze względu na to, że ty masz dosyć użerania się z nami :!: :!:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 14:32
Sadistik,
Pomalutku bo widzę że się zapętliłeś.
Nie wiem czy zauważyłeś ale w swoim poście skupiłem się wyłącznie no obecnym prezydencie tego kraju.
Co wcale nie wyklucza że uważam podobnie jak ty że obaj maczali w tym swoje paluchy.
Nie wiem czy tego nie zauważyłeś albo też nie chciałeś tego zauważyć.
Pewno ta druga opcja przeważyła a to czemu.
Bo mogłeś się w ten sprytny sposób do mnie się uczepić.
I wytknąć mi nieznajomość tego tematu.
Chce cie poinformować że taki tematy jak ten interesują mnie i mam o nich większe pojęcie niż wam to się wydaje.
I nie wiem wszystkiego lepiej wiec nie wiem po co to piszesz.
Czytałem na ten temat sporo mądrych artykułów nie tylko w necie ale tez w prasie fachowej wiec jak już o tym pisze to swoją wiedze na czymś opieram a nie wróżę z fusów :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 14:36
Dokładnie Panie Andrzeju, czyta pan same mądre artykuły a ja staram się chłonąć całą wiedzę, którą nam Pan przekazuje w swoich merytorycznych postach. Pozdrawiam
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 14:55
HardRockCaffe666 pisze:Czytałem na ten temat sporo mądrych artykułów nie tylko w necie ale tez w prasie fachowej wiec jak już o tym pisze to swoją wiedze na czymś opieram a nie wróżę z fusów

Tjaaa...moze i przeczytales, pytanie tylko co z tego zrozumiales. Ostatnio jak przeczytałeś instrukcje obsługi frisbee to skończyło się na tym ze masz fotkę z tym frisbee w pysku a Twój pies woli sam na spacer wychodzić bo siara na dzielni u ziomali jak Cie musi wyprowadzić... ale spoko, czytałeś :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 15:21
To tak jeszcze w temacie Wenezueli, największym błędem Chaveza było uzależnienie Państwa od cen ropy która wtedy osiągała rekordowe wyniki, prawie wszystkie inne gałęzie przemysłu zostały wygaszone, w Wenezueli nic się nie produkowało wszystko się importowało. Po zaprzysiężeniu Maduro, drastycznie spadły ceny ropy o prawie połowę, potem dodruki i hiperinflacja.
Ponoć w 2017 roku ponad 85% ludności kraju żyła w ubóstwie. A inflacja wynosiła pod koniec roku coś pod 26,500-27,500 %. To tak jakby w Polsce Chleb z 3 złotych zdrożał w ciągu roku do ok 813. I teraz sobie wyobraź że nadal zarabiasz te powiedzmy 5000 netto. To stać cię na 6 chlebów przez miesiąc.
to z tym chlebem to tak na marginesie tylko nawiązując do tego że w Polsce nie ma biedy. (w ogólnym odniesieniu), wg warunków życia w Polsce wg GUS z 2017 roku (nie znalazłem na stronach GUS nowszego raportu na ten temat, tylko 4% ludności ma zaległości w bieżących zobowiązaniach (mieszkanie, opłaty, kredyty itp.) i to nie w ujęciu ciągłym, tylko liczone już dla gospodarstw które w poprzedzających badanie 12 miesiącach choćby 2 razy nieterminowo uregulowały rachunki. W ubóstwie ujętym w badaniu w 2017 roku żyło 4,9% gospodarstw domowych. Pamiętać trzeba przy tym o fakcie że są to dane liczone na sucho, nie uwzględniają one tych gospodarstw które celowo nie wykazują dochodów,(a robią np na czarno albo za granicą, i w Polsce funkcjonują jako bezrobotni) . Są oczywiście osoby biedne, potrzebujące pomocy itp, ale ze stwierdzeniem że w Polsce panuje bieda się zgodzić nie mogę.

HardRockCaffe666 pisze:Najlepszym chyba przykładem może być Arabia Saudyjska która to ma ponad 500 mld rezerw finansowych.

Norwegia jest lepszym przykładem, rok temu miała już uzbierany bilion. (tam zarządza tym fundusz inwestycyjny). Oczywiście mówimy o krajach "żyjących z ropy"
Swoją drogą wartość rezerw federalnych nie ma nic wspólnego z dobrobytem w kraju, ew daje obraz tego jak długo Państwo jest w stanie funkcjonować np w czasach kryzysu (jak bardzo może przeciwdziałać jego skutkom, bronić ilości kapitału w kraju i chyba mają wpływ na to na jakich warunkach można dostać kredyty (państwo nie przeciętny obywatel) , choć to też ogromne uogólnienie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
03 cze 2019, 18:08
komin,
Pierwsze słyszę żeby tak do frisbee była dodawana instrukcja obsługi ale widoczne tam w mieście w którym to zamieszkujesz widząc takich osiedlowych przygłupów jak Ty zaczęli je dołączać.
Obrazek
Postaram się do tego zastosować i będę Ciebie traktował jak powietrze :!:
Ps swoją droga zauważyłem że to miejsce jest idealną wylęgarnia dla internetowych trolli i innego rodzaju pasożytów
Od teraz nie zamierzam tracić swój czas na użeranie się z takimi osobnikami :!:
tomoxx,
Dzięki za twój merytoryczny post :good3:
Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.
Ps jak masz coś do napisania jakiś ciekawy temat to pisz śmiało :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
04 cze 2019, 10:16
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hallo,halo jak porażka wg pana Schetyny to był wielki sukces.
Przecież jego partia straciła kilka mandatów ,Psl uzyskało skromne minimum a kilku politycznych nieboszczyków z Sld uzyskało intratne posadki.
Swoja drogą pan Schetyna nie jest aż tak strasznie nieużyteczny skoro skuteczne przyblowoał ta śmieszna inicjatywę :good3:
Brawa dla tego pana :yahoo:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
05 cze 2019, 13:07
Ja jeszcze w kwestii Wenezueli...tam swoje zrobiło rozdawnictwo i kupowanie wyborców i pooarcia ludzi od dekad. doszło tam do absurdalnych rozmiarów... tam np wiekszośc obywateli dostawała od panstwa 5 tys USD rocznie na zagraniczne wycieczki... wracali z wiekszoscią USD i wiadomo...mieli na wszystko... to panstwo po prostu oderwało sie kompletnie od rzeczywistosci.. ludzie byli kupowani... przestwali pracowac, starac sie... i w koncu to musiało pierdolnąć... znajomi byli na Margaricie i opowiadali,ze np wiekszość ośrodków wczasowych zostało przekształconych na kolonie dlaa dzieci na przykład...a przy tym wszystim w chuj ropy która ich w sumie zdemoralizowała i CIA które stara sie tam rozmontować system... wojskona ulicach... ludzie wkurwieni.. bo skonczyło sie dobre...i jest jak jest
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
06 cze 2019, 10:31
Obrazek
Tak, tak dobra passa opozycji trwa w najlepsze.. oby tak dalej :laugh3:
Dymisja pana Schetyny.. dobre sobie.
Przecież to zwykły karierowicz nic więcej :!:
Nie cierpię Frasyniuka ale i jemu od czasu do czasu uda się coś mądrego powiedzieć :good3:
A tutaj strona z całą jego wypowiedzią......
https://fakty.interia.pl/prasa/news-fra ... Id,3030263
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości