Wybory do PE !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory do PE !!!

Ankieta wygasła 26 maja 2019, 10:38

Pis
4
21%
Koalicja Obywatelska
3
16%
Kukiz15
2
11%
Wiosna
1
5%
Inna partia
2
11%
Mam wyjebane
7
37%
 
Liczba głosów : 19

Re: Wybory do PE !!!
23 maja 2019, 09:57


tomoxx,
Aleś tego napierdolił :laugh3:
Czemu tyle to ja już dobrze wiem.
Strasznie z tego co widzę starałeś się pisać własnymi słowami nie cytując tak jak ja to ponoć tutaj robię (dobre sobie)
Dobrze niech ci będzie ja nie mam swojego zdania i jedyne co potrafię napisać w tym temacie to cytaty innych.
Teraz pewno już czujesz się lepiej.
Mógł bym się przyczepić i ci odpowiedzieć na wiele zarzutów nad którymi to się głowie skupiłeś.
Jak zawsze nie to nie tamto.
Ale pewno tym wszystkim punktujesz u reszty przegrywów trochę na siłę wykazując że hard nie wie o czym pisze.
Za włożony trud w dopierdalanie się do mnie dostałeś like ode mnie.
To tyle :!: :!:

Przeszukując net znalazłem co piszą Polacy zamieszkujący w Niemczech.
Obrazek
Ps nie ma też co się zbytnio dziwić czemu tak Po będąc partia proniemiecką chce wprowadzenia w naszym kraju euro nie bacząc na jego konsekwencje :!:
Tak na marginesie pan Cimoszewicz który to jest przecież kandydatem z ramienia KE zasłynął ostatnio z bulwersującej wypowiedzi odnośnie roszczeń żydowskich i reparacji wojennych których to nasz kraj domaga się od Niemiec.
Takich ludzi o takich poglądach to nam w PE nie potrzeba.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 07:21


HardRockCaffe666 pisze:tomoxx,
Aleś tego napierdolił :laugh3:
Czemu tyle to ja już dobrze wiem.
Strasznie z tego co widzę starałeś się pisać własnymi słowami nie cytując tak jak ja to ponoć tutaj robię (dobre sobie)
Dobrze niech ci będzie ja nie mam swojego zdania i jedyne co potrafię napisać w tym temacie to cytaty innych.
Teraz pewno już czujesz się lepiej.
Mógł bym się przyczepić i ci odpowiedzieć na wiele zarzutów nad którymi to się głowie skupiłeś.
Jak zawsze nie to nie tamto.
Ale pewno tym wszystkim punktujesz u reszty przegrywów trochę na siłę wykazując że hard nie wie o czym pisze.
Za włożony trud w dopierdalanie się do mnie dostałeś like ode mnie.
To tyle :!: :!:

:facepalm:
Rece opadają Hard.
Ty się potem dziwisz dlaczego nikt nie chce z tobą dyskutować i nic pisać w założonych przez ciebie tematach.
Każdą merytoryczną odpowiedz od razu traktujesz jak wycieczkę osobistą i tworzysz takie pierdolety jak ten powyższy.
Już wiele razy zostałeś złapany na bezczelnym wręcz kopiowaniu słowo w słowo ze stron internetowych i przeklejaniu tego do swoich postów ale usilnie twierdzisz że tak nie jest.
Mało tego, często gęsto nie wiesz co przeklejasz bo przeczytasz po łebka (o ile przeczytasz) i myślisz że jak w tekście jest kilka mądrych słów to będzie pasować jako odpowiedz.
O 90% tematów na które się wypowiadasz nie masz bladego pojęcia.
Ciągle piszesz że możesz na coś odpowiedzieć, że mógłbyś coś napisać, że niby wiesz ale nie powiesz.
A wszyscy doskonale wiemy że nie masz pojęcia co odpisać bo wujek Google nie wypluł ci żadnej odpowiedzi.
Jebniesz więc takie zdanie i myślisz że wyszedłeś z dyskusji zwycięsko.
Ty sie kurwa potrafisz nawet przyczepić do tego że ktoś napisze więcej niż 4 linijki tekstu :facepalm:
Co to ma znaczyć "aleś tego napierdolił"? Ktoś poświęca swój czas, odpisuje ci, chce coś przekazać a ty jebniesz takim hasłem i myślisz że świecisz :facepalm:
Na dodatek węszysz jakieś spiski kiedy ktoś odpowiada ci obszernie.
Myślisz że coś komuś zasugerujesz, że wyjdzie na to że ktoś napisał obszernie żeby cię ośmieszyć a tak naprawdę wychodzi na to że jesteś zbyt ograniczony żeby ogarnąć więcej niż 4 linijki tekstu.
Robisz z siebie klauna Hard. Dzięki takiemu zachowaniu wiecznie będziesz tu traktowany jako atrakcja turystyczna w którą zawsze można rzucić butelką po napoju.
Jak tylko gdzieś nadrobisz trochę to zaraz pierdolniesz jakąś głupotą i zamiast przyznać rację jak ktoś cię wypunktuje brniesz w to dalej robiąc z siebie pośmiewisko.
Ja osobiście nie będę się już udzielał w jakichkolwiek dyskusjach z tobą bo jest to bez sensu. Nie da się dyskutować z kimś kto jest tak bardzo ograniczony umysłowo.

PS. I usuń ten kurwa avatar bo robisz tylko obciach Lemmy'emu :facepalm:
Ty co najwyżej powinieneś mieć avatar klauna, ewentualnie sześciolatka z wodogłowiem.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 09:59


jakim,
Wiesz co ci chłopie napiszę.
Liczyłem tak ze jak już to któryś z przemądrzałych panów odpowie mi na mój kolejny post.
No tak ale nie.
A to czemu to proste.
Bo to co w nim napisałem to prawda i musieli byście się tutaj przy wszystkich przyznać mi rację.
Ale na to niestety was ni stać.
Wolałeś pójść na łatwiznę i idąc tropem swojego poprzednika wytykać mi wszystko.
Nawet nie kwapiłeś się wymyślić coś innego i powtarzasz tutaj głupkowato słowo w słowo tomoxxa.
Aha jak tak ci przeszkadza co tutaj pisze to po chuja ze mną dyskutujesz.
I ciesze się że już nie będziesz się udzielać bo rzygać mi się już chce na wasze wieczne narzekanie.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 10:30


jakim pisze:Ja osobiście nie będę się już udzielał w jakichkolwiek dyskusjach z tobą bo jest to bez sensu.

jakim,

Masz rację, żadne argumenty nie trafiają, wszystko jest od razu odbijane od razu przekopiowanym tekstem (z błędami bo bezmyślnie), lub wklejonym obrazkiem z mocno prawicowego portalu.
Tłumaczenie czegokolwiek nie ma sensu.

Tak na koniec, cytując "klasyka"
ja to tylko tak to tu zostawię

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 10:40


tomoxx,
Oj, oj kolejny przemądzrzały atancjusz już się pojawił.
Jak wam tak nic nie pasi to spierdalajcie i tyle.
A tu fotka bo nie chce być gorszy...
To o was panowie co by nie było :!:
Obrazek
Ps swoją drogą moze tak wymyślicie własny temat a nie tylko skupiacie się na dopierdalaniu się do innych.
No tak ale to przecież jest o wiele łatwiejsze wiec wam się trochę nie dziwię.
ŻEGNAM :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 11:22


A co to znaczy wyżej ma niz dupe sra ?


:laughingnew:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 19:18


gracjano,
Masz ode mnie like i spierdalaj ;)
A teraz przechodzę już do tego o czym miał być ten post.
Wyniki.......
Obrazek
No cóż może nie pokrywają się one do końca z wynikami które to co chwile mam się serwuje ale mam nadzieję że Zjednoczona Prawica wygra te wybory.
Jestem trochę zaskoczony że ktoś oprócz mnie będzie głosował na nich :shock2:
I chcę od razu zaznaczyć że nie są to moje głosy oddane z multi kont bo znając was i to możecie mi zarzucić.
Martwi mnie trochę fakt że aż tylu z was ma na to wydarzenie wyjebane.
Szkoda tylko że nie ma w naszym kraju obowiązku głosowania bo wtedy nie mieli byście wyjścia.
Ale potrafię uszanować waszą decyzje.
Według mojej oceny te wybory wygra mimo wszystko ZP nieznacznie ale to zawsze wygrana.
Na kolejnych miejscach uplasuje się KE,Wiosna, Kukiz15 i Konfederacja.
A frekwencja będzie na poziomie miedzy 30 a 45 %.
Dziękuję wszystkim za głosy no i za posty.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 19:24


Sam spierdalaj kurwo pierdolona, pedofilu w nazi czapce. Co za chuj jebany z ciebie i weź tego lajka sobie w odbyt wsadź. Jebał cię pies!
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 19:40


gracjano,
Co przyszedłeś po kolejnego like :laugh3:
Soorry ale nie tym razem.
Ja za byle co go nie daję :!:
Oj, oj jedno krótkie zdanko a tyle przekleństw i wyzwisk.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
24 maja 2019, 19:42


Masz kundlu lajka
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
25 maja 2019, 10:41


Dzień wyborów tuż, tuż.
Miałem tutaj umieścić post o tym dla czego warto głosować ale mi się odechciało.
Bo zaraz zleciały by się pewno ''hieny'' i zaczęli by znowu bezpodstawnie zresztą posądzać mnie o cytaty.
A to że mój język którym się tutaj posługuje trochę odbiega od tego waszego ''bełkotu'' to już wasz problem.
Aha panie @tommoxx jak już kogoś oskarżasz o cytowanie innych to proszę udowodnij to tak żeby nie było żadnych wątpliwości.
Ale ty sprytnie podajesz tylko linki bo wiesz że i tak nikt tego nie sprawdzi bo po co.
Przecież oni wszyscy i tak wieżą tobie na słowo.
Ps nie powiem często przed zabraniem tutaj głosu czytam co piszą mądrzejsi ode mnie ale nie widzę w tym niczego złego żeby tak poszerzać swoje horyzonty.
Ale oskarżane mnie że kogoś cytuję słowo w słowo to zwykłe kłamstwo.
Ale pisze tak dalej skoro wam to sprawia aż taką przyjemność
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
25 maja 2019, 11:27


HardRockCaffe666 pisze:to że mój język którym się tutaj posługuje trochę odbiega od tego waszego ''bełkotu'' to już wasz problem.

Niezbyt chce mi sie jeszcze pisac cokolwiek w Twoja strone Hard, ale sugerowanie ze jakoby jezyk ktorym sie tutaj poslugujesz jest w jakimkolwiek stopniu lepszy od naszego ponoc belkotu to juz jest mocno chore...
Wybacz, ale Twoj sposob skladania zdan, formulowania mysli i pisania sugeruje ze zakonczyles edukacje gdzies na poziomie wczesnej szkoly podstawowej... w porywach przeciagnieto Cie za uszy przez jakas zawodowke bo poprawnie poslugiwales sie mlotkiem.
Jeszce pol biedy ja, jestem swiadom ze popelniam troche bledow, niestety od ponad 20 lat nie posluguje sie na codzien jezykiem polskim... jakos mnie to usprawiedliwia. Mimo wszystko uwazam ze moj jezyk jest nadal o wiele lepszy od Twojego. Tomoxx i Jakim o lata swietlne wyprzedzaja Cie w umiejetnosci poprawnego pisania... to ze Ty jestes kiepsko wyedukowany i nie potrafisz zrozumiec slowa pisanego, bardziej skomplikowanego niz kilka Twoich zdan prostych nie oznacza ze ktos tutaj "belkocze", co najwyzej oznacza to ze jestes zwyczajnie glupi (nie jest to specjalnie zaskoczeniem dla nikogo).
Juz pomijajac gramtyke i skladnie...serio staram sie unikac czepiania sie ortow ale qrwa to:
HardRockCaffe666 pisze:wieżą tobie na słowo.

Serio?? Na wieże to Ty moze wyjdz...na jakas wysoka i sprawdz grawitacje...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory do PE !!!
25 maja 2019, 11:43


komin,
Też masz like i spierdalaj ;)
Znalazł się jebany polonista :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
25 maja 2019, 12:05


Hahah :biggrin: zabolalo? podejrzewam ze zwrotu "jebany polonista" uzywales juz w podstawowce... tymczasem juz wtedy to nie on byl zjebany, tylko Ty juz wtedy byles debilem :biggrin: i tak qrwa cale zycie,,, na starosc tylko Ci sie pogarsza :lol:
Serio Hard, wez sie przyznaj...skonczyles podstawowke? Czy wyjebali cie jak siedziales trzeci rok w piatej klasie? :biggrin: W Twoich czasach byly te cale OHP dla debili... albo moze byles w ZOMO i dostales awans na kaprala? to by tlumaczylo dlaczego Ci sie wydaje ze nie jestes skonczonym idiota... :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory do PE !!!
25 maja 2019, 12:58


komin,
No ba boli po chuju.
Te twoje ''trafne '' uwagi bolą mnie podwójnie.
No tak moje wykształcenie do twoich kursów korespondencyjnych to się nie umywa :laugh3:
Szkoda tylko że marnujesz swoja wiedzę do udzielania się w tym miejscu.
Ale co kto lubi.
Niektórym mało w życiu potrzeba do szczęścia.
A dla Ciebie bycie nadwornym trollem i fachowcem od spraw wszelakich to spełnienie dziecięcych marzeń :laugh3:
A to że matka wylała Ciebie razem z kąpielą i to z dużej wysokości to widać na kilometr :!:
Ps dostałeś like to po chuja znowu przylazłeś :!:
Z tego co widzę to niczego sensownego nie potrafisz tak napisać w tym temacie.
No tak zapomnaiłem że twoja obszerna wiedza kończy się na umieszczaniu tutaj głupkowatych komentarzy i dopierdalaniu się do wszystkich i o wszystko.
To tyle bo i tak za dużo swojego czasu poświeciłem komuś takiemu jak Ty :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
26 maja 2019, 06:56


Dyskutować na tematy ideologiczne nie ma sensu. Jesteś tak mocno skrzywiony na prawo, że bez problemu mógłyś wziąć ślub z Pawłowicz. Skoro jednak wywołałeś mnie do tablicy to zmuszę się i Tobie odpisze na 2 zagadnienia.

HardRockCaffe666 pisze:A to że mój język którym się tutaj posługuje trochę odbiega od tego waszego ''bełkotu'' to już wasz problem.

Nie stawiasz przecinków (jak już wstawiasz, to w miejsce gdzie ich być nie powinno), masz bardzo ubogie słownictwo. Prawie każde zdanie zaczynasz od "A", "ale", "no", podałem tu tylko dwie rzeczy, większej ilości pomyłek i tak nie ogarniesz jednocześnie. Popraw najpierw te dwa niedociągnięcia abyśmy mogli uczyć Cię kolejnych.

HardRockCaffe666 pisze:Aha panie @tommoxx jak już kogoś oskarżasz o cytowanie innych to proszę udowodnij to tak żeby nie było żadnych wątpliwości.

HardRockCaffe666 pisze:Ale oskarżane mnie że kogoś cytuję słowo w słowo to zwykłe kłamstwo.


Dostaniesz pierwszy przykład z brzegu, nie mam zamiaru poświęcać Tobie więcej niż 5 minut.
HardRockCaffe666 pisze:Na jeden rok przypada tutaj około 70 miliardów euro a więc roczny budżet Polski.

i z artykułu.
Obrazek
Całe stwierdzenie brzmiało "Na jeden rok przypada tutaj około 70 miliardów euro, a więc Roczny budżet Polski zakłada przychody w wysokości 355 milionów złotych. Przy dzisiejszym kursie euro, byłyby to nieomalże porównywalne kwoty."
Jakbyś bardziej uważał na lekcjach polskiego, zauważył być przecinek po słowie "euro". Zmienia on zupełnie sens zdania. W pierwszej chwili myślałem że napisałeś tak dlatego, ponieważ tak Ci bardziej pasowało, napisać że Unia nam dokłada drugi budżet. Myliłem się, Ty po prostu nie wiesz po co są przecinki, jak się ich używa i jakie je odczytywać.

Więcej czasu tracić na Ciebie nie chce, nic przyjemnego udowadniać idiocie że jest idiotą, jesteś tak nieogarnięty, żę przegrał byś z głuchym w "Jaka to melodia"

ps. nauczony zostałem że słabszym należy podawać pomocną dłoń, to na zakończenie mały prezent, mam nadzieję że wykorzystasz tę wiedzę.
http://bfy.tw/NpSu
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Wybory do PE !!!
26 maja 2019, 09:40


tomoxx,
''Myślałem że sobie już odpuścisz te śmieszne insynuacje.
Ale ty niczym nieustraszony kpt Sowa tropisz dalej ta wielka aferę z moim udziałem :laugh3:
I zamiast rozbić coś bardziej pożytecznego w niedzielę z samego rana to jednak postanowiłeś znowu się tutaj pojawić :shock2:
tomoxx pisze: Skoro jednak wywołałeś mnie do tablicy to zmuszę się i Tobie odpisze na 2 zagadnienia.

Taaa kombinuj dalej :laugh3:
Atencja i poklask mówi ci to coś :!:
Tak , tak pan@tomoxx to taki chytry lisek.
Przeszukał pewno wszystkie tematy z rana i zobaczyłeś że tylko u mnie może umieścić kolejny swój post i to też uczyniłeś.
Swoją droga weź chłopie wymyśl swój własny temat a nie łazisz gdzie tylko się da i czepiasz się :shock2:
No tak pewno nie potrafisz sam żadnego ciekawego tematu wymyślić :!:
Mam dla ciebie nawet kilka ciekawych pomysłów na swój własny temat.
Może tak coś o robieniu przetworów na zimę lub też jak pozbyć się szkodników ze swojej działki.
Mógł byś tam się rozpisywać jak to skutecznie wallczyć z kretami,ślimakami.....
To nie tylko jest moja opinia.....
Obrazek
Tam też do laseczek potrafiłeś się dopierdalać :nono:
To tylko dobitnie świadczy kim jesteś i co sobą reprezentujesz.
A co do tego cytatu który pewno z mozołem od samego rana musiałeś szukać to faktycznie są podobne.
Ale nie ma się też co dziwić bo przed umieszczeniem swojego postu czytałem właśnie artykuł tej pani.
I pewno te jej słowa na tyle utkwiły w moje pamięci że je użyłem.
A tą gadkę o idiocie to mógł byś sobie darować.
Bo z tego co widzisz ja jakoś ciebie tutaj nie obrażam.
Ale teraz pewno po tym jak już nazwałeś mnie idiotą czujesz się mądrzejszy,lepszy,masz dłuższego kutasa itp itd.
Baw się dalej bo z tego co widzę to się już nie zmienisz.''
Ps tak na wszelki wypadek umieściłem cały swój post jako cytat co by oszczędzić ci niepotrzebnej pracy :laugh3:
Tak na marginesie niczego tutaj nie udowodniłeś no oprócz tego że jesteś przemądrzały,zarozumiały i czepialski :!: :!:
Ale próbuj dalej jak nie masz niczego innego do roboty :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
26 maja 2019, 10:25


tomoxx pisze:Więcej czasu tracić na Ciebie nie chce, nic przyjemnego udowadniać idiocie że jest idiotą, jesteś tak nieogarnięty, żę przegrałbyś z głuchym w "Jaka to melodia"


He he he zaorany :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Wybory do PE !!!
26 maja 2019, 10:33


ruger44,
Obrazek
Toudi masz tu like i wypad z baru ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
26 maja 2019, 13:58


HardRockCaffe666 pisze:A tą gadkę o idiocie to mógł byś sobie darować.
Bo z tego co widzisz ja jakoś ciebie tutaj nie obrażam.
:

Tu masz racje źle to ująłem, nie miałem zamiaru Cię obrażać, poziom powinienem trzymać, nawet bacząc na to że, Ty w każdym poście podkreślasz brak szacunku do mnie, bez obawy, mi na nim nie zależy.
Tak wiec Hard, nie chce mi się więcej tracić czasu na kogoś kto pisze posty w sposób taki, jak by chciał być postrzegany przez pryzmat takiego idioty, który przegrał by z głuchym w „Jaka to melodia”
Reszty nie chce mi się komentować, do Ciebie nie docieraj nawet najbardziej proste wyjaśnienia, aż trudno uwierzyć, że można wymyślić tak abstrakcyjne tłumaczenia aby postawić na swoim.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości