Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 12:55
beznadzieja,
Masz rację nie mam pojęcia jak wygląda zarabianie na kamerach, (wybaczcie jak Was rozczarowałem ale nie siedzę na męskich :biggrin: ) Twoje argumenty trafiają do mnie trochę bardziej (papierologia, czas, ten cały marketing itp), i pewnie gdyby Leila tak to opisała to moja odpowiedź była by miała lepsze fundamenty, ale z jej wypowiedzi nie wynikało że może mieć jakąkolwiek wiedzę o prowadzeniu własnej działalności i że na etacie się opierdalasz.
Tobie nigdy inteligencji itp nie ujmowałem, uważam ze akurat z Tobą i Biustwem można ciekawie podyskutować, czasem na ostrzu noża, co nie zmienia faktu że uważam Was za inteligentne dziewczyny. Jak pewnie zauważyłaś też nie należę do osób które dla zasady i bez jakichkolwiek podstaw obrażają innych (no chyba że ktoś jest tak wielkim idiotą, że w konkursie na największego idiotę by przegrał, bo taki z niego idiota).

beznadzieja pisze:W ogole dziewczyny opanujcie się z tym wyzywaniem wszystkich od nerdow i zazdrośników,


beznadzieja pisze:chyba wszyscy musimy troche zluzować i zacząc się wzajemnie bardziej szanować

Niektórzy z nowych użytkowników muszą sobie zdać sprawę jak specyficzne jest to forum, i że należy też szanować innych by samemu być szanowanym.

Też tak podsumowując

Z tego co opisałaś to też się trzeba narobić na SU, przy tej konkurencji, jak chce się zarobić to nawet jest oczywiste, pisanie o zarobkach też niech będzie, ale nie w kontekście wywyższania się pod niebiosa że w kontekście że nie muszę na te pieniądze pracować, tylko mi spływają za siedzenie nago (a w tak niektóre posty można odbierać).
Poglądy akceptuje :) nie ze wszystkimi mi po drodze, między niektórymi jest nawet duża przepaść, ale nie mam zamiaru nikogo z tego powodu obrażać (no chyba że ta osoba nic tylko innych obraża, i do tego...tu to samo co pisałem wcześniej o idiocie)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 13:47
tomoxx pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni !


Z całym szacunkiem jak tyle wyciągasz to dupa raczej boli Ciebie. (i to nie była przenośnia)

To że zarabiasz 10000 w kilka dni, jest pokłosiem tego, że klika osób ma na tyle dużo kasy że może wydać na Ciebie 16800 abyś tą 10000 mogła zarobić. Jeśli uważasz że na tu pieniądze wydają głównie biedaki które ostatni gorsz przeznaczą na to żeby zobaczyć jak się zabawiasz to jesteś w dużym błędzie. Kiedyś pisałem że cyfra i 4 zera na koncie mogą człowieka zmienić.
Po pierwsze, to szanuj swoich widzów, jak nie będziesz szanować ich to oni nie będą szanować Ciebie. To dzięki nim możesz udawać przed znajomymi królową biznesu i rekina finansjery. Zachowujesz się trochę tak jakbyś tymi 10000 leczyła swoje kompleksy i uważała się za lepszą niż inni tu obecni. Weź przykład z bardziej rozsądnych koleżanek i pisz z sensem, a jak nie umiesz to lepiej czasem się nie odzywać, dobrze że jesteś na tyle noname na forum że nikt Twoich słów nie będzie traktował specjalnie poważnie, bo super Ci wychodzi psucie opinii o kobietach nadających na SU.

Leila87 pisze:Polaczkowa mentalność ciągle wisi na etapie zwykłej zawiści że ktoś ma więcej


Masz dużo racji, jednak jak przeanalizujesz posty mówiące o zarobkach to zauważysz że mało kogo tu obchodzi ile kto zarabia przez tydzień czy miesiąc. To niektóre z Was co chwilę muszą podkreślić że zarobili parę tysięcy w tydzień czy tam weekend. Taka ciężka bieda w domu była że teraz się trzeba każdym tysiącem chwalić? Nikt Wam tu nie przeszkadza zarabiać, ani zarobków nie wypomina, a pamiętając wątki z kryzysu żetonowego to Wy dziewczyny skakaliście sobie do gardeł licytując się zarobkami i tym jak bardzo wam tych tysięcy z konta SU teraz brakuje.


Tak sie sklada ze nie udaje zadnego rekina biznesu wszyscy woedza czym sie zajmuje. Swoich widzow szanuje i przykladam sie do pracy. Natomiast takich forumowych nerdow mam w dupie
Ps. Ty leczysz kompleksy wymadrzajac sie na forum i robiac z siebie alfe i omege. Ciekawe w czym ty lepszy jestes w zyciu bo poki co tylko tutaj udajesz madrego
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 14:01
I jest to watek o wyplatach wiec najlepiej jaks ie stad wyniesiesz jeden z drugim co was ten temat obchodzi. Idz na piwo z kolegami zamiast w babskim temacie siedziec i sie dopierdalac
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 15:55
ZmysłowaOna23,
No, no nareszcie jakaś odważna laseczka może tak utrze mu ten jego zarozumiały nosek.
Nie wiem czy wiesz ale takie typki jak on przychodzą tutaj tylko w jednym celu.
W poszukiwaniu atencji.
To koleś który wyżej sra niż własne dupsko ma :!:
Ps i lepiej nie zaprzątać sobie tak głowy tym co on tutaj pierdoli :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 16:08
My dziewczyny róbmy swoje i tyle. Ważne jest to,żeby trzymać się razem,niezależnie od tego ile która zarabia,ile ma widzów i czy jest szczupła czy gruba.Każda z nas ma swoich amatorów,każda z nas ręci swój biznes najlepiej jak potrafi. Jeśli możemy się jakoś nawzajem wspierać,doradzać na tym forum to super i na tym się skupmy. :heart:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 19:01
Ja to sie ciesze ze Hard w koncu po kilku latach na foro znalazl poplecznikow i nie bedzie sie czul osamotniony :good3:

Leila87, brak mi slow...

ZmysłowaOna23, pomyslalas kiedys ze niektorzy z "forumowych nerdow ktorych masz w dupie" to tez Twoi klienci? ktorych podobno szanujesz? btw. jesli przeszkadza Ci obecnosc facetow w tym czy innym watku na foro to odpusc sobie czytanie i z glowy, Tobie nikt nie kaze nigdzie wychodzic, mozesz nawet napisac niektorym bezskuteczne "spierdalaj" jesli dzieki temu czujesz sie dowartosciowana. No i wiesz.... zaimponowalas "odwaga" samemu Hardowi... szacun.

beznadzieja, nikt nie odmawia Wam ze pelnoetatowa camgirl nie musi sie troche narobic zeby zarobic, juz chuj z uroda i wymiarami,"topki" tez sie napracuja tyle ze zarobia pewnie troche wiecej. Leili post zabrzmial jakby ta praca byla porownywalna, a moze trudniejsza niz kogos kto obraca miliardami na gieldzie, albo walczy w szpitalu o czyjes zycie na stole operacyjnym. Fakt, ja tez nie nadaje na kam, ale na logike to nawet prowadzenie osiedlowego warzywniaka wydaje mi sie o wiele trudniejsze... Wiem, trzeba dbac o klienta, przygotowac sie jakos... ale umowmy sie, w kazdej pracy "cos" trzeba robic. Wasza robota ma kilka wad, ale naklad pracy zdecydowanie nie jest zbyt wielki ani wymagajacy... nawet w porownaniu z przecietnym etacikiem o ktorym mowi kolezanka.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 20:43
komin pisze:Ja to sie ciesze ze Hard w koncu po kilku latach na foro znalazl poplecznikow i nie bedzie sie czul osamotniony :good3:

Leila87, brak mi slow...

ZmysłowaOna23, pomyslalas kiedys ze niektorzy z "forumowych nerdow ktorych masz w dupie" to tez Twoi klienci? ktorych podobno szanujesz? btw. jesli przeszkadza Ci obecnosc facetow w tym czy innym watku na foro to odpusc sobie czytanie i z glowy, Tobie nikt nie kaze nigdzie wychodzic, mozesz nawet napisac niektorym bezskuteczne "spierdalaj" jesli dzieki temu czujesz sie dowartosciowana. No i wiesz.... zaimponowalas "odwaga" samemu Hardowi... szacun.

beznadzieja, nikt nie odmawia Wam ze pelnoetatowa camgirl nie musi sie troche narobic zeby zarobic, juz chuj z uroda i wymiarami,"topki" tez sie napracuja tyle ze zarobia pewnie troche wiecej. Leili post zabrzmial jakby ta praca byla porownywalna, a moze trudniejsza niz kogos kto obraca miliardami na gieldzie, albo walczy w szpitalu o czyjes zycie na stole operacyjnym. Fakt, ja tez nie nadaje na kam, ale na logike to nawet prowadzenie osiedlowego warzywniaka wydaje mi sie o wiele trudniejsze... Wiem, trzeba dbac o klienta, przygotowac sie jakos... ale umowmy sie, w kazdej pracy "cos" trzeba robic. Wasza robota ma kilka wad, ale naklad pracy zdecydowanie nie jest zbyt wielki ani wymagajacy... nawet w porownaniu z przecietnym etacikiem o ktorym mowi kolezanka.


Ale narażamy swoj wizerunek oraz trudności w znalezieniu partnera. Oraz w psychice tez zachodza pewne zmiany. Owszem nie jest to praca w kopalni ale ma więcej negatywnych aspektow niz by sis komus moglo wydawac. Jakby to bylo wszystko jak w krainie to kazda by to robila.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 20:50
Biustwo pisze:Leila87, polska mentalność to jedno (tym bardziej powinnyście uszanować, że PIENIĄDZ LUBI CISZĘ, dla własnego dobra). Wiele osób ma w tym kraju problem z tym, że ktoś ma dobrze albo lepiej niż on. Jednak nie szukałabym takich osób na tym forum...

Inną sprawa, że przeciętny człowiek, który musi wyżyć cały miesiąc za 3 tysiące (albo i mniej) i za to opłacić rachunki, kupić sobie coś do jedzenia itp i zaplanować w tym budżecie kasę na dawanie nam napiwków za świecenie dupą, ma problem by zrozumieć post dziewczyny, która zarabia jego miesięczne wynagrodzenie w tydzień (lub szybciej) i jeszcze płacze, bo nie może wypłacić 100zł kiedy jej brakuje na waciki. Już pomijam fakt, jak mało wiarygodnie wyglądają zestawienia postów "zarabiam tysiaka w 4 dni" i "szkoda, że nie mogę wypłacać po stówce bo czasem potrzebna mi szybka kasa".


Leila87 pisze:Jedna z Pań zadała pytanie w tej kwestii więc się udzieliłam,to chyba właśnie po to jest to forum prawda?
Skoro forum jest od wypowiadania się to nie zakazuj tego innym.
I opanuj się, bo uwielbiasz trzaskać posty, ale innych czytać to tak nie bardzo. A co jeżeli inni nie lubią czytać twoich wypocin?
Twoja rada dla nich? "Niech nie czytają".
Ale muszą najpierw przeczytać, by wiedzieć, że to shit-post.


Jakim cudem nie dajecie rady trzymać tych hajsów przy sobie, skoro zarabiacie kilkakrotnie więcej niż przeciętna osoba?
Chodzi o to, że nie umiemy zrozumieć tej rozrzutności pieniędzmi, a potem płaczu z tego powodu.
Nie rozrzucaj - nie płacz.
Jakoś nikt tutaj z panów nie skarży się, że ma problemy, bo nagłe wydatki ma... więc jakoś ludzie dają sobie radę, ale wy w każdej sytuacji musicie biadolić.

Typer pisze:Czytając post Fapki nie doszukałem się zawiści ile kto zarabia, co najwyżej zdziwienie, które i sam podzielam. Nie tak dawno duża ilość dziewczyn(na wszelki wypadek nie napisze wszystkie) narzekały, że SU ponad miesiąc czy dwa WCALE nie robi przelewów(...). Chwalicie się ile to nie zarabiacie w tydzień a mimo to brakuje Wam głupiej "stówki". Wyciągnęłyście jakieś wnioski z poprzedniej sytuacji?
I o to chodziło.

Leila87 pisze: [...] o tak jak by mieć własną firmę.A na etacie idziesz,odwalisz swoje i do domu,nic cię nie interesuje. Z resztą Panowie, w końcu nikogo z was nikt nie zmusza abyście wydawali kasę na dziewczynki :)
Rozwala mnie to. Mieć własną firmę... tak, ale o tym, że dostajesz pieniążki decyduje ktoś inny...

kf82 pisze:hmm.... dlaczego obrażacie tą dziewczynę ??? "rybki mają wyższy iloraz inteligencji" - serio??? :shock2: :mocking: stać Was tylko na obrażanie drugiego człowieka?? nie reprezentujecie swoją osobą nic po za chamskimi tekstami ??? Skoro jest temat o wypłatach,żetonach to niech dziewczyna sobie pisze ile zarobiła itp.
Może ma wyjątkowo inteligentne rybki? W końcu zarabia na SU, stać ją ;)


@ZmysłowaOna23 Ty jesteś jebnięta, bo nie umiesz kompletnie zachować paru zasad - szacunku, nie pisania podwójnych postów, pisowni (np. przecinki)...
No i nick kompletnie nie zgadza się do słownictwa, co wspomniał komin.
ZmysłowaOna23 pisze:Oraz w psychice tez zachodza pewne zmiany.
A to już chyba od nadmiaru hajsu :laugh3:

@HardRockCaffe666 wykorzystujesz kolejny temat, pisząc posty bez wnoszenia czegokolwiek, byle wyrazić wsparcie w nienawiści skierowanej ku konkretnej osobie...
Nienawiści, dlatego, że ktoś ma inne poglądy niż Ty.
(Ja np. mam podstawię nienawiści do kanciarzy).


Nie chce mi się tracić czasu na pisanie sensownych treści, bo jedni tutaj mają w dupie sensowne dyskusje.
Więc napisałem to co "ślina" przyniosła na klawiaturę :p
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 21:10
Fapka pisze:Może ma wyjątkowo inteligentne rybki? W końcu zarabia na SU, stać ją


Odbiegając nieco od głównego wątku, tak się zastanawiam jak się mierzy inteligencję rybek, czy jest opracowana jakaś metodologia badań rybiego IQ?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 21:14
Kolejny mądry w necie sie znalazl. Nie chce mi sie stawiac przecinkow to nie bede !
Idźcie sie zajac waszym jakze madrym życiem elokwenci jeden z drugim a nie dopieprzac sie ze pytamy sie czy ktoras miala czy nie. Bo widocznie w zyciu realnym nie macie kogo pouczac i przed kim swoje mądrości glosic. A niektore laski to jeszcze sie boją forumowych nerdow i im przyklaskuja masakra
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 21:48
ZmysłowaOna23 pisze:Kolejny mądry w necie sie znalazl. Nie chce mi sie stawiac przecinkow to nie bede !
Idźcie sie zajac waszym jakze madrym życiem elokwenci jeden z drugim a nie dopieprzac sie ze pytamy sie czy ktoras miala czy nie. Bo widocznie w zyciu realnym nie macie kogo pouczac i przed kim swoje mądrości glosic. A niektore laski to jeszcze sie boją forumowych nerdow i im przyklaskuja masakra
I za chuja nie rozumiem połowy wypowiedzi. Sama utrudniasz innym zrozumienie siebie, a do tego nie posiłkujesz się argumentami, tylko sapaniem. Mam wyjebane czy będziesz je pisać czy nie. Twój wybór, ale taki wybór i tak o czymś już świadczy.
W sumie jak ja, bo nie wytrzymałem od tych postów niskiej jakości z twojej strony... idź lepiej dupą zarabiać, a nie na posty "nerdów" czas tracisz.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 04:18
Moim zdaniem, niech każdy piszę co chcę, co was tak boli ze dziewczyna zarobi 1000zł w 4 dni? Przynajmniej to realne bo w kilka godzin to raczej nie realne i to w środku tygodnia.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 04:43
Adela, ale nas na prawdę nie boli ile zarabiacie, było to wałkowane 1000 razy, nikt Wam tego nie liczy i nie ma tego za złe, zdajemy sobie sprawę jaka jest specyfika tego co robicie i jakie są z tym związane przychody. I zarabiajcie jak najwiecej.
ZmysłowaOna23, ale to Ty się jak to ujęłaś „dojebałaś” a nie my, tu była normalna rozmowa do czasu aż zaczęłaś pisać swoje posty.
Leila87, ostatni post o wspieraniu bardzo Ok, tak to powinno działać, nie wierze w to za bardzo pamiętając jak sobie skakały tu co niektóre licytując się komu więcej nie wypłaciło SU.
HardRockCaffe666, za każdym razem jak myśle że sięgnąłeś dna to Ty je przebijasz i lądujesz niżej, pisanie postów sugerujących że teraz na pewno się pojawię i coś odpowiem pod postem, w którym zostałem wymieniony i który jest do mnie skierowany ? Przecież kultura wymaga tego żeby odpisać, wiadomo że odpiszę, widzę skończyły Ci się pomysły żeby zabłysnąć. I widzę że starasz się zostać mentorem dziewczyn :), brawo może to Cię zbliży do kobiety, tylko je lojalnie ostrzeż że w momencie jak będą miały inne zdanie jak Ty, nie będą odwzajemniać Twojej "miłości" i nie będzie to szło po Twojej myśli to że zaczniesz je nazywać Kurwami, tak jak masz w zwyczaju. ( tylko w ich przypadku pomiń zezowate)
ZmysłowaOna23 pisze:A niektore laski to jeszcze sie boją forumowych nerdow i im przyklaskuja masakra

Jeśli sugerujesz że Biustwo czy Beza się nas boją to albo nie czytasz postów albo masz problemy z ich zrozumieniem, bo obie mają swoje poglądy za które tu często obrywały, i mają jaja większe niż niektórzy na forum. Jak chcesz być na forum traktowana poważnie, to proponuję więcej elastyczności i kompromisu, bo na postawie rozkapryszonej dziewczynki to daleko nie zajedziesz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 06:08
od_taaki, proszę już dać spokój moim rybkom, ja ciężko pracuje na SU, żeby miały lepszą przyszłość :( Poniżej zdjęcie maluszków z 1szego roku studiów.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:00
Ja tak tylko chciałam przypomnieć czego dotyczy ten temat, bo widze że chwile nie czytałam a tu shitstorm nt. Rybek :shock:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:07
Kropelka pisze:Ja tak tylko chciałam przypomnieć czego dotyczy ten temat, bo widze że chwile nie czytałam a tu shitstorm nt. Rybek :shock:



zleciłaś? zrealizowali? :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:07
gracjano pisze:
Kropelka pisze:Ja tak tylko chciałam przypomnieć czego dotyczy ten temat, bo widze że chwile nie czytałam a tu shitstorm nt. Rybek :shock:



zleciłaś? zrealizowali? :D


Yeap :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:10
Kropelka pisze:
gracjano pisze:
Kropelka pisze:Ja tak tylko chciałam przypomnieć czego dotyczy ten temat, bo widze że chwile nie czytałam a tu shitstorm nt. Rybek :shock:



zleciłaś? zrealizowali? :D


Yeap :D

Czyli płynność zachowana i, i piknie jest, hej! Może zaufanie do SU też zacznie wzrastać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:27
Kropelka pisze:Ja tak tylko chciałam przypomnieć czego dotyczy ten temat, bo widze że chwile nie czytałam a tu shitstorm nt. Rybek :shock:


Oj, wstyd mi. Już się poprawiam...

Dziewczyny poszedł Wam dziś przelew? Bo zleciłam jeden o 6 rano, drugi o 7 rano i oba wiszą i nie wiem czy jest sens zlecać trzeci??? A na waciki nie mam :(
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
22 maja 2019, 07:59
Hej dziewczyny ja właśnie zlecilam wypłatę dziś już wyplacali czy nie
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości